Dodaj do ulubionych

Życie intymne a kondomy jako jedyny środek anty

09.05.19, 08:27
Witam,

Z mężem mamy już dwójkę dzieci i na ten moment chcemy na tym poprzestać. Z przeróżnych powodów chcemy korzystac z prezerwatyw jako jedynego środka antykoncepcyjnego. Wiem, że to się sprawdza w trwałych związkach, bo znam kilka takich par bez wpadek. Tylko zastanawia mnie jak to w praktyce wygląda... Dlatego pytanie kieruję do osób korzystających tylko z takiej metody i dających radę 😉
Czy wspolżyjecie tylko poza dniami potencjalnie plodnymi? Czy pozwalacie sobie na petting i swobodna grę wstępną, czy raczej od początku grzecznie wszystkiego pilnujecie? Czy przy zmianie gumek zawsze pamiętacie o dokładnym umyciu wszystkiego-rąk, penisa itp. ? Jak to jest, że nie ma wpadek u par stosujących te metodę, biorąc pod uwagę, że seks to nie tylko raz dwa penetracja-ciach ciach- wyciągamy....
Podpowiedzcie proszę jak to wygląda u Was w praktyce...
Edytor zaawansowany
  • allegropajew 11.05.19, 21:09
    Nikt Ci nie odpowie, bo wszyscy już po rozwodzie. Pytaj więc na tamtejszym forum!
    Gościula
  • olaaa25 16.05.19, 19:05
    A czemu akurat taka metoda antykoncepcji? Dla mnie np. to zdecydowanie za mało, dostałam do lekarza tabletki Vibin mini z mniejsza ilością hormonów ale również zabezpieczają przed ciążą, nie wyobrażam sobie inaczej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.