Dodaj do ulubionych

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu

10.06.19, 10:45
Niestety wielu mężczyzn ma z tym problem, jedni przez to, że są totalnymi ignorantami i liczy się dla nich tylko własna przyjemność, a inni dlatego, że nie mają ani wiedzy teoretycznej ani praktycznej, co do tej drugiej no to niestety tylko trening, trening i jeszcze raz trening. Jednak bez teorii ciężko osiągnąć perfekcję.

Dlatego chciałam wszystkim polecić artykuł Jak doprowadzić kobietę do orgazmu dzięki któremu chociaż po części dowiecie się, dlaczego sam seks czasami nie wystarczy żeby doprowadzić ją do orgazmu.

A później wystarczy już tylko ćwiczyć :)
Edytor zaawansowany
  • obrotowy 10.06.19, 15:23
    np. "dluzszy stosunek do 30 min. - Twoja kobieta to pokocha"...

co za dlugosc te 30 min ?

- dluzszy to zaczyna sie od godziny w gore...

ale... pare razy po dwoch godzinach "dzialalnosci" zdarzalo mi sie uslyszec:

- - moglbys juz skonczyc? - czuje sie zmeczona...
  • mamihlapinatapai 26.06.19, 00:45
    no ja ciągle tylko wkładałeś i wyjmowałeś to wcale się nie dziwie. I tak niesamowicie długo wytrzymała ta monotonię haha
  • obrotowy 28.06.19, 20:36
    w ogole nie wyjmowalem.

ale po 2 godzinach miala tego dosc.
  • raamzi 27.06.19, 14:44
    Bo to jest rozgrzewający. Widocznie miałaś jakieś podrażnienia i tak na Ciebie zadziałał. Sama również się z nim nie polubilam. W sumie kilka razy było przyjemnie ale jak miałam podrażnienia czy coś takiego to potrafiło mnie mocno piec i z tego powodu z żelu zrezygnowałam i pamiętam, ze wyrzuciłam chyba połowę opakowania. Nie wiem jak to jest z durex intense bo to jakaś ich nowość ale nie chciałam próbować. U mnie sprawdził sie najlepiej libi gel. Nakładam sobie na łechtaczke i okolice pochwy jedynie odrobię i od razu uwrazliwiają się. Orgazm jest mocniejszy, o wiele łatwiej jest dojść :)
  • od86 28.06.19, 14:52
    Gdzie go kupię? Bo nie wydaje mi się abym widziała w normalnych sklepach?
  • onaorkana 01.07.19, 14:59
    No właśnie z tym może być problem bo ja również libi gel stacjonarnie nie widziałam, dostaliśmy raz probkę jak zamawialiśmy inne gadżety ze sklepu z gadżetami erotycznymi. I tak nam się ten żel spodobał, ze potem zamówiliśmy pelne opakowanie. ogólnie sporo jest to na allegro czy w sex drogeriach. Czy w stacjonarnych to nie wiem bo wolę takie rzeczy zamawiać przez neta :P
  • od86 04.07.19, 14:41
    Pozycja od tyłu jest świetna jesli ktoś chce nauczyc się orgazmu pochcowego a to dlatego, że pobudza się wtedy punkt g. Jeśli nie sprawdził sie u Ciebie durex rozgrzewający to nie polecam nawet próbowania sobie durex intense bo jest o wiele mocniejszy. Sama nie jestem jego fanką. Libi gel faktycznie bardzo dobry, mamy opakowanie i używamy ostatnio bardzo czesto. W zasadzie to nigdy nie miałam tak wydajnego żelu intymnego :)
  • obrotowy 02.07.19, 00:40
    niech sie sama doprowadza, wsiadajac na np. "na konika"
    .

www.se.pl/styl-zycia/seks-i-milosc/poruszaj-sie-pozycje-na-konika-kaskada-plug-garb-wielblada-atak-pumy-futeral-aa-wPqQ-QYU7-JpAC.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.