Dodaj do ulubionych

Podglądacz

04.11.19, 14:56
Witajcie.
Mam poważny problem.
Jestem w 9 letnim związku i mam 16 letnią córkę z 1 małżeństwa.
Do tej pory było wszystko ok,ale wczoraj wieczorem przyłapałam mojego partnera na podglądaniu mojej kąpiącej się córki,przez kratkę w dole drzwi łazienki.
Ziemia się pode mną zapadła,zawalił mi się cały świat,co ja mam zrobić?
Córka o tym nie wie,nie chcę,żeby jej świat też się rozsypał,bo traktuje mojego partnera jak swojego ojca,co robić :/
Obserwuj wątek
      • mirella251 Re: nic nie doradzimy. 05.11.19, 23:25
        Córkę mam bardzo ładną i zgrabną (uprawia gimnastykę artystyczną)ale czy to powód,żeby stary pryk,w dodatku partner jej mamy ją podglądał???
        Powiedziałam mu co o nim myślę i od dwóch dni mamy ciche dni,ale to niczego nie rozwiąże,nie wiem co mam zrobić z tym fantem :(
        • Gość: zniesmaczony Re: nic nie doradzimy. IP: *.dynamic.chello.pl 06.11.19, 09:20
          Kobieto!
          1. Konieczna,pilna wizyta u psychologa rodzinnego. Powinien ocenić sytuację i podjąć jakieś kroki (leczenie???) Córka musi o tym wiedzieć. Należy jej o ty powiedzieć w obecności partnera.(chyba ,ze psycholog inaczej zaleci) Uważaj, może się wymigiwać ,że np. szpilki akurat szukał.
          2. Wiać od tego popaprańca,(boso, w samej koszuli ) zanim ci córkę zgwałci. W tej chwili tolerujesz jego zachowanie. Twoim brakiem reakcji (tylko ciche dni) utwierdzasz partnera w przekonaniu :przecież nic się nie stało. Takim postępowaniem dajesz milczącą zgodę na jawne już molestowanie córki w przyszłości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka