Dodaj do ulubionych

Nie moge miec orgazmu pochwowego....

13.05.02, 19:52
Panie Doktorze, mam 24 lata. Wspolzycie zaczelam gdy mialam 19 lat. Nigdy dotad
nie mialam orgazmu pochwowego. Mialam paru partnerow...Z pierwszym wspolzycie
ukladalo sie wspaniale...byly wszelkie mozliwosci, zeby ten orgazm
osiagnac....i nic. Z obecnym partnerem jestem juz rok...stara sie bardzo, ale
nic z tego.
Musze wspomniec, ze od skonczenia 6 lat, masturbuje sie. Palcami i prysznicem i
wibrujacym przyrzadem do masazu. Czy to ma jakis wplyw na to...?
Po drugie z moim partnerem dochodze bardzo wolno do orgazmu bez penetracji.
Czasem juz nie mam sily, jemu puchnie reka...;) Sama dochodze w drodze
masturbacji bardzo szybko.
Co zrobic, by seks nabral dla mnie wiecej przyjemnosci, by osiaganie orgazmu
lechtaczkowego nie bylo takie trudne a osiaganie orgazmu pochwowego w ogole
mozliwe.
Bardzo prosze o rady....
Obserwuj wątek
    • tassman dobry orgazm 14.05.02, 07:39
      diavolita,

Nie mozna ci pomóc. Jestes przypadkiem beznadziejnym. To przykre ale NIGDY nie
      osiągniesz tzw. orgazmu pochwowego. A wiesz dlaczego? Bo bardzo go chcesz
      hahahahahahahaha.....nigdy !!

tassman :)
        • kk74 Re: dobry orgazm 14.05.02, 19:06
          Bez obrazy ale Wasze, kobiece dociekania i rozwazania o osiaganiu orgazmow i ich rodzajach
          moglbym przyrownac do dylematow typu: kiedy nawiedzi mnie duch swiety albo czy w moim domu
          straszy? Jednych nawiedza pod wplywem alkoholu, innych o 4.30 rano przy bolu zeba, innych w ogole
          a jeszcze innych przy odbiorze emerytury. Jak poczujesz to, co wydaje ci sie orgazmem to sie ciesz i
          nie zawracaj glowy. Gdy w przyszlosci poczujesz "prawdziwy" orgazm ktore zdeklasuje ten
          wczesniejszy i wyimaginowany - bedziesz sie cieszyc jeszcze bardziej i skakac pod sufit ze szczescia.
          A jeszcze pozniej okaze sie ze odczuwasz orgazm przy 678 odcinku KLANU :)
    • dariii Nic takiego jak orgazm pochwowy nie istnieje. 14.05.02, 19:09
      diavolita napisał(a):
      > Panie Doktorze, mam 24 lata. Wspolzycie zaczelam gdy mialam 19 lat.
      > Nigdy dotad nie mialam orgazmu pochwowego.
      [..]

I nie ma dziwne bo taki orgazm nie istnieje.
      Orgazm - pomijając bezpośrednie bodźce działające na mózg - zawsze
      jest wynikiem pobudzenia łechtaczki. A Ty widać masz taką budowę,
      że docierające do niej bodźce podczas stosunku są za słabe.
      Jeśli chcesz osiągać orgazm podczas stosunku to partner musi dodatkowo
      stymulować Ci łechtaczkę i wtedy wsio będzie OK :)

pozdrawiam
      Dari
        • dariii Re: Nic takiego jak orgazm pochwowy nie istnieje. 15.05.02, 01:02
          okazja napisał(a):
          > oj wbrew pesymizmowi dari orgazm pochwowy byl, jest i bedzie.....
          > och dzieeeeekiiiiii..........

Orgazm pochwowy to ułuda. Równie dobrze można prawić o orgazmie
          piersiowym, uszowym, dłoniowym i srowym.
          Za orgazm odpowiedzialna jest pewna część mózgu, którą można bezpośrednio
          pobudzić wyobrażeniami, marzeniami - np. sennymi - , a w eksperymentach prądem,
          lub chemią natomiast w normalnych zbliżeniach... bodźcami z łechtaczki.
          To one wywołują orgazm, a nie bodźce z pochwy.
          Gadanie o orgazmie pochwowym jest po prostu przejawem ignorancji.

pozdrawiam
          Dari

• andrzej.depko Re: Nie moge miec orgazmu pochwowego.... 15.05.02, 00:11
      Opisane przez Ciebie trudności w osiąganiu orgazmu mogą być objawem utrwalonego
      nawyku masturbacyjnego. 18 - letnie doświadczenia masturbacyjne okresu
      dojrzewania, ( stymulacja manualna, prysznic, wibrator ) spowodowały u Ciebie
      uwarunkowanie do bodźców dotykowych określonego typu i intensywności.
      Wspomniane uwarunkowania na bodźce o działające na łechtaczkę z określoną siłą
      są bardziej konkurencyjne dla Twojego organizmu, niż najbardziej umiejętne
      techniki stymulacji wykonywane przez partnera. Stąd też wrażenia zmysłowe
      odbierane z powierzchni łechtaczki a powstałe w trakcie jego pieszczot są ’’
      słabsze ’’, aniżeli te do których jesteś ’’ przyzwyczajona ” w trakcie
      masturbacji. Stąd efekt w postaci : ” Czasem już nie mam siły, jemu puchnie
      ręka.. Sama dochodzę w drodze masturbacji bardzo szybko ”.
      Dla wielu kobiet orgazm łechtaczkowy stanowi etap rozwoju psychoseksualnego.
      Orgazm łechtaczkowy dziewczyna może uzyskać stosunkowo łatwo, gorzej z
      pochwowym, a dzieje się tak nie dlatego, że pochwa słabiej reaguje na bodźce,
      ale w sytuacji wykształcenia się w pierwszej kolejności orgazmu łechtaczkowego
      dochodzi do koncentracji uwagi na doznaniach płynących z łechtaczki ( gdyż są
      bardziej wyraźne ) z pominięciem pochwy. Współcześnie uważa się , że orgazm
      łechtaczkowy jest w pełni prawidłową reakcją na bodźce seksualne i nie wymaga
      leczenia. Niemniej u kobiet, oczekujących wyzwolenia orgazmu przez stosunek,
      zaleca się skupienie na bodźcach płynących z pochwy, co można osiągnąć poprzez
      ćwiczenia. Należy przed i w trakcie stymulacji łechtaczki wyobrażać sobie
      stymulację pochwy poprzez stosunek tak aby osiągnięty orgazm sprzęgnięty został
      z wyobrażeniami stosunku. W razie niepowodzenia, zaleca się ćwiczenia z
      modyfikacją , iż do pochwy wprowadzony zostaje sztuczny członek.
      Po wprowadzeniu członka do pochwy kobieta powinna skoncentrować się na
      doznaniach płynących z tego rodzaju stymulacji, a następnie doprowadzić się do
      orgazmu łechtaczkowego nie wyjmując członka z pochwy.
      Z teorii orgazmu pochwowego wynika ponadto ,że możliwość jego wystąpienia i
      stopień nasilenia zależą od sprawności mięśnia łonowo-guzicznego. Słabe
      napięcie tego mięśnia to zupełny brak orgazmu. Średnie to możliwość wystąpienia
      orgazmu na drodze stymulacji łechtaczki. Natomiast dobre napięcie to łatwość
      uzyskania i przeżycia orgazmu pochwowego.
      Dobre napięcie mięśnia łonowo-guzicznego można uzyskać poprzez odpowiedni
      trening.
      W trakcie oddawania moczu trzeba starać się, aby przerwać jego strumień, tzn.
      zatrzymać na chwilę jego oddawanie. Skurcz mięśniami krocza, który przerywa
      oddawanie moczu, jest właśnie skurczem mięśnia odpowiadającego za możliwość
      osiągnięcia orgazmu pochwowego.
      Podobnych ruchów mięśniami krocza należy wykonać w ciągu dnia kilkadziesiąt, a
      wówczas osiągnie się nie tylko orgazm, ale jeszcze jeden efekt. Wytrenowane
      kobiety uzyskują w ten sposób efekt obkurczania się pochwy na członku równie
      silny i odczuwalny przez mężczyznę , jak po wejściu do odbytu.
    • ranker2 Re: Nie moge miec orgazmu pochwowego.... 06.08.18, 17:13
      Jak wcześniej wspomniano orgazm pochwowy wywołuje stymulacja łechtaczki, jednak od strony waginy. Być może członek partnera jest zbyt mały - tutaj należy wspomnieć, że liczy się grubość a nie długość przyrodzenia. Brak orgazmu pochwowego może być również uwarunkowany genetycznie lub nieodpowiednimi pozycjami. Przyczyn jest naprawdę, wiele dlatego trzeba się dużo doświadczenia oraz szukania miejsc erogennych, które dają satysfakcję i prowadzą do szczytowania. Na koniec zostawię ciekawy link wiecejmeskosci.pl/punkt-g-kobiecy-wytrysk-w-swietle-badan odnosi się do artykułu na temat punktu G, czy naprawdę istnieje, jak go znaleźć i wykorzystać do czerpania przyjemności.
    • edyta_1990 Re: Nie moge miec orgazmu pochwowego.... 20.08.18, 19:43
      Orgazm pochwowy? Ja lubię uczucie rozpychania pochwy i ruchów w niej penisa. Ale prawie zawsze podczas już intensywnej penetracji cipki przez członek masuję sobie łechtaczkę lub mężczyzna to mi robi. I mam mega orgazm, nieraz dwa, w odległości kilkudziesięciu sekund. Mam tylko jedną koleżankę z kilkunastu która szczytuje od samego ruchu członka w pochwie i to jeszcze pod warunkiem, że te ruchy są raczej wolne i trwa to do 8-10 minut. Nie znam wielu facetów którzy tyle czasu mogą posuwać podnieconą kobietę i umiejących opanować wytrysk.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka