• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

pomysł na prezent Dodaj do ulubionych

• IP: *.dynamic.chello.pl 11.02.13, 12:33
    a co myślicie o zegarkach? Może propozycje jakiś konkretnych modeli co ułatwiłoby mi wybór. Najlepiej jakieś modne np. pozłacane.

Coś podobnego do tego:
    www.s-z.com.pl/advanced_search_result.php?keywords=mk5055
    Zaawansowany formularz
    • 18.02.13, 22:04
      Podobno jak chcesz komuś dac zegarek to znaczy że odliczasz czas do rozstania... a poza tym jak dla nie ciężki temat, trzeba dobrze znać gusta obdarowywanego (-nej);P
      • 22.02.13, 13:40
        Eee pierwsze slysze szczerze mowiac z tym odliczaniem czasu. Raczej zegarek to zegarem bez zarnych podtekstow itp ;)
        --
        Polecam: kliknij tutaj
        • 03.03.13, 13:59
          ja Wam mówię, że lepiej zegarków w prezencie nie kupować:)
      • Gość: zaq2we3 IP: *.internetia.net.pl 13.03.13, 15:25
        Też o tym słyszałem kiedys, ze nie powinno sie zegarków kupowac w prezencie. Nie wiem, ile w tym prawdy. Jesli szukasz opcji na prezenty z adrenaliną, to polecam:

jazda ekstremalna: subaru, ferrari, bmw, formuła 3 itp:

prezentokracja.pl/Samochody_sportowe/katalog.html
    • 03.03.13, 23:03
      Duży wybór zegarków renomowanych firm jest w Aparcie.Ja mam ten
      www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,CERRUTI_1881,2466
      • 09.03.13, 09:00
        Rzadki i oryginalny prezent ? Rękodzieło ? Bez mnóstwa kopii ?
        nozeimiecze.pl/
    • 11.03.13, 19:30
      To, co wkleiłeś to są zegarki firm biżuteryjnych, czyli marka i tyle. Warto zainwestować w porządną firmę zamiast tandety z logiem - Omega, Longiness, a przynajmniej Tissot.
      --
      hot - hotter - VIOLETT czyli cała prawda o mnie
    • Gość: kolop IP: *.play-internet.pl 23.04.13, 08:07
      Proponuję tablet. Ma tablet ma wszystko jak tu android programy...
    • Gość: Zgredek IP: *.centertel.pl 29.04.13, 00:00
      Ja osobiście nie lubię nosic (a jak już mam to gubię....). Preferuję za to różne, śmieszne, ciekawie, rzadko spotykane zegary :) Patrzcie tu mrjoy.pl/do/search?any=zegar¬Subitem=true !
      • 29.04.13, 22:25
        No takie ekstremalne jazdy to już ciekawy pomysł na prezent albo zabrać ukochanego w jakąś podróż:0 chociażby do Kazimierza - zawsze to jakaś odskocznia:)
    • 16.05.13, 16:09
      A może tablet? Ja jestem ze swojego bardzo zadowolona i uważam, że to fajny pomysł na prezent. I wcale nie trzeba wydać dużo kasy, można znaleźć naprawdę fajne modele za nieduże pieniądze.
    • Gość: denisrodman IP: *.3s.pl 31.05.13, 15:50
      a może coś z koszulek z jakimś motywem nietuzinkowym? np coś w tym stylu: www.forbiker24.pl/6-jozef-pilsudski/850-marszalek.html
      kupowałem tam raz koszulkę i mają rzeczy całkiem spoko jakości.
    • 26.07.13, 18:08
      miriam.7 napisała:

> ja myślałam nad zakupem golarki dla mojego faceta, bo wiem że nie posiada i uci
      > eszyłby go taki prezent, tylko nie mam zielonego pojęcia na co zwracać uwagę, b
      > o nie jestem znawcą tematu, możecie mi powiedzieć na co zwracać uwagę, jakie fu
      > nkcje powinna posiadać taka golarka, no i jaką firmę proponujecie, bo tak jak m
      > ówiłam sama sobie nie poradzę z wyborem idealnej dla faceta golarki.

nielepiej zwyczajnie powiedziec, ze zasponsorujesz niespodzianke w sklepie z takimi urzadzeniami ? wtedy masz pewnosc, ze wybierze to co bedzie chcial - :)
      --
      www.lanser.tv
      biuro@lanser.tv
    • 28.07.13, 10:47
      Jeśli jest duży i łysy to pozłacany będzie okej ale jak nie to według mnie srebro się bardziej sprawdza
    • Gość: Irek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.13, 11:08
      Ja sie starsznie napialiem na ten www.lifestyle.pieniadz.pl/2LMX,Arnaud,Tellier,wyjatkowy,i,oryginalny,zegarek,1-8346-1.html Troche drogi, ale ...
      • Gość: KRYCHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 15:49
        A może coś takiego fotel obrotowy przeznaczony do pracy i gier komputerowych przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu
        • Gość: jimmy21 IP: *.szczecin.mm.pl 18.08.13, 12:04
          Ja dla faceta to może taki porządny szwajcarski scyzoryk
    • 07.08.13, 00:28
      Zegarki jak najbardziej ale błagam tylko nie pozłacane!
      --
      Szukasz pomysłu na prezent? Zajrzyj na mojego bloga o prezentach
      • 11.09.13, 13:23
        Zgadzam się z Panią. Kupienie pozłacanego zegarka nie jest najlepszym pomysłem. Dużo lepszy będzie srebrny.
    • 08.08.13, 15:46
      A fotografia obdarowywanego w stylu pop-art albo mozaice? To też bardzo fajny pomysł na prezent.
    • 09.08.13, 18:50
      Ręcznie malowane ubrania, unikalne wzory, prezent dla każdego i na każdą okazję ;)
      gkbosy.pl/?cat=9
      www.haloart.pl/projektanci,gkbosy,695.html
      • 10.08.13, 18:38
        Jak idziemy na parapetówkę to można wziąć z sobą dobre wino dekanter.pl/main.php
        --
        sprzedaż i wynajem podnośników ruchomych
    • Gość: kamil IP: *.szczecin.mm.pl 15.09.13, 17:00
      Ja swojemu ojcu kupiłem nowy sprzęt wędkarski ale to tylko dla tych co lubią ten sposob rekreacji.
    • Gość: hajana IP: *.play-internet.pl 07.11.13, 16:27
      Szczerze to ogarnij coś na tej stronce www.reflect.pl/ , od groma gadżetów i to jescze w pełni przydatnych! nie żadne bzdety ! pozdr
    • Gość: j.leszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.13, 21:20
      ja to chętnie "przygarnąłbym" jakąś elektryczną maszynkę w te święta, bo jednorazówki to jakaś porażka. Mam nadzieję, że żona zrozumie moje aluzje :)
    • Gość: rybeczka IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.13, 12:36
      Zabaw się, jak nigdy dotąd - odwiedź www.koniobijcy.pl :)
    • 28.11.13, 14:28
      Właśnie, może połączyć funkcje tradycyjnego zegarka z funkcjami do wykorzystania podczas naszej aktywności fizycznej np. bieganie, jazda na rowerze czy nartach? Proponuję zapoznać z taka ofertą garmin.sklep.pl/category/garmin-forerunner-hrm
      • 30.11.13, 13:44
        Fajne słuchawki bezprzewodowe ucieszą nie tylko młodzieniaszka, ale też dorosłego faceta, który ceni sobie mobilność i jakość dźwięku.
    • 03.12.13, 12:01
      Jeżeli Wasz facet lubi szybkie samochody, sport i patrzy jak zaczarowany w telewizor podczas meczy/zawodów to ja bardzo polecam bilety na f1. Myślę że taki prezent zaskoczy niejednego mężczyznę i będzie spełnieniem jego marzeń. Możemy wybrać bilety do różnych krajów i na różne zawody zgodnie z upodobaniami naszego lubego. Także myślę, że jeżeli macie dość oklepanych prezentów to warto spróbować czegoś takiego.
    • 03.12.13, 15:51
      To ja wam panowie podpowiem na jako prezent od zawsze sprawdzała się bielizna, w tym roku na pewno też się sprawdzi :) zapraszam na moje aukcje

allegro.pl/Shop.php/Show?id=27508356

czeka na nich mnóstwo ciekawych prezentów nie tylko dla dzieci ;)

polecam

---
      4M

--
      bo życie to sztuka dobrego wyboru... 4M
      • 05.12.13, 09:56
        Witam wszystkich.

Czy myślicie, że taki prezent ( elbrus.sklep.pl/pl/p/Noz-THUNDER/74 ) byłby trafionym prezentem dla faceta?

• 06.12.13, 09:49
      pozłacane zegarki dla panów? jakoś niestetyy tego nie widzę...
    • 10.12.13, 12:25
      Pomyśl nad czymś takim www.zegarmistrz.com/Zegarki_Diesel-k32-0--.html , kupiłem tam sobie zegarek i jestem zadowolony.
    • 10.12.13, 15:33
      E tam, teraz to trzeba jakiś tablet albo smartfon kupić, żeby sobie ze znajomymi ciągle gadać,np. przez Skype.
    • Gość: monika IP: *.icpnet.pl 18.12.14, 10:45
      Fajne inspiracje na świąteczne prezenty dla dzieci można znaleźć na stronie krolestwodzieci.pl Mają bardzo duży wybór różnych zabawek, gier czy mebli dla dzieci :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.