seks podczas okresu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy można uprawiać wtedy seks? Jeszcze nigdy tego nie robiłem gdy moja dziewczyna ma okres i zastanawiam się czy jest to możliwe,bo tydzień(5 dni okresu i 2 przed gdy z mojej miłej i kochanej dziewczyny robi się ,,wredna suka") bez seksu to dla mnie za długo. Nie bardzo lubię widok krwi,ale jakoś wytrzymam.Chodzi mi bardziej o to,jaki bedzie wtedy seks dla mojej dziewczyny.Nie jestem jestem egoistą i jeśli to ma ją boleć albo nie bedzię wtedy odczuwać żadnej przyjemności to oczywiście nie będę naciskał i przeczekam ten tydzień. Jednak jej też zaczyna to przeszkadzać,przez pierwsze dni nie ma z tym problemów ze względu na złe samopoczucie(silne bóle brzucha,pleców,czasami nawet wymioty i omdlenia i ogólnie jest bardzo,bardzo rozdrażniona),ale tak po dwóch dniach gdy juz lepiej się czuje tez ja to frustruje,że mozemy tylko sie całować i przytulać.Jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o krew,to czy nie ma w niej jakichś bakteri czy czegos podobnego co może wywoływać choroby?
    • W pierwszej kolejności proponuję porozmawiać na ten temat ze swoją partnerką. Decyzja o współżyciu podczas menstruacji zależy od indywidualnych preferencji. Krew menstruacyjna zawiera złuszczony nabłonek oraz bakterie. Ze względów higienicznych można rozważyć zastosowanie prezerwatywy. Jeżeli Pańska partnerka nie będzie akceptowała współżycia w tym okresie, warto rozważyć alternatywne, obustronnie satysfakcjonujące formy aktywności seksualnej.
    • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.11, 23:01
      Nie potrafisz wytrzymać 7 dni bez seksu? A co byś zrobił, jakby Twoja dziewczyna zaszła w ciążę i np. nie mogła w pewnym momencie uprawiać seksu albo w razie, gdyby któreś z was musiało np. na miesiąc wyjechać? Mam nadzieję, że masz max 17 lat...
    • Musisz to zaakceptowac-wszystkie kobiety sa rozdraznione i fizycznie zmeczone miesiaczkami. Bakteri nie ma co sie bac -nie sadze, zeby bylo ich wiecej niz zwykle. Jesli oboje macie ochote to w 3-4 dniu miesiaczki spokojnie mozecie sprobowac czy Wam to odpowiada.
    • Jezeli jestes pewien swojej partnerki na 100%,to nie ma problemu zeby w czasie miesiaczki uprawiac sex.Tym bardziej jak oboje bedziecie z tym ok.Wiadomo ze te najbardziej bolesne dni nie bedziesz jej ''maltretowal'',ale te pozostale to sama przyjemnosc.I bez strachu ze zajdzie w ciaze.recznik i milej zabawy.B.stara mezatka.

• albertusia napisała:

....I bez strachu ze zajdzie w ciaze.recznik i milej zabawy.B.stara
        > mezatka.

Miesiączka nie jest zabezpieczeniem przed niechciana ciążą.....juz nie jedna kobieta zaszła w ciąze podczas seksu w czasie okresu :P
        --
        Co złego to nie ja!...
        • Gość: papla IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.11, 17:38
          Zajść w ciąże można w czasie owulacji (+/-2 dni) a miesiączka jest jakby jej przeciwieństwem.
          Chyba, ze trwa ponad dziesięć dni to może... ;)
    • Gość: ewa IP: *.ssg.org.au 14.04.11, 08:40
      podczas okresu mozecie wspolzyc seksualnie, ale najlepiej wtedy gdy menstruacja jest mniej obfita i mniej bolesna dla dziewczyny. Nie wyglada to zbyt higienicznie, ale podczas okresu wiekszosc kobiet ma mocniesze doznania bo organy plciowe sa sa bardziej wrazliwe. Z pieknym uczuciem wzajemnej milosci i zrozumienia moze to wam dac wiele satysfakcji.
    • Moja to wręcz do mnie żal miała, że ja z nią "nie chciałem" (a ja po prostu przypuszczałem, że to ona nie chce) uprawiać seksu podczas okresu. Obecnie przeczekujemy pierwsze 2-3 dni kiedy krwawienie jest najobfitsze i potem już "hulaj dusza, piekła nie ma" ;)

--
      Wyglądasz znajomo. Groziłem Ci już?
    • Gość: cvbnm IP: *.10-3.cable.virginmedia.com 26.04.11, 16:33
      Nie mozesz wytrzymac bez seksu 7 dni? Wyrazy wspolczucia dla twojej dziewczyny.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.