Re: czy sex analny jest ....

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, proszę o info czy sex analny jest szkodliwy ?
    Nie kocham się w ten sposób często.. 2-3 razy w miesiącu max..
    Lubię ten rodzaj penetracji gdyż mam bardzo wrażliwe okolice pupy, przeżywam wtedy MEGA orgazm.
    Dodam, że od 9 lat współżyję tylko z jednym facetem.
    Proszę o opinie w tej sprawie.
    • Ryzyko zakażenia infekcjami przenoszonymi drogą płciową zależy nie tylko od liczby własnych partnerów seksualnych, ale także od liczby osób, z którymi współżyje partner. Należy też pamiętać o ryzyku uszkodzeń mechanicznych (urazu zwieraczy odbytu, śluzówki odbytnicy), które może być zmniejszone przez stosowanie środków nawilżających i unikanie zbyt intensywnego współżycia. Ponieważ jelito grube zawiera obfitą florę bakteryjną, uszkodzenia mechaniczne wiążą się ze zwiększonym ryzykiem występowania stanów zapalnych i ich dalszych powikłań.
    • 24.08.11, 23:52 Odpowiedz
      > Nie kocham się w ten sposób często.. 2-3 razy w miesiącu max..

no tak ale ile to trwa, 5 minut czy 3 godziny?

dziękuję.
      • 13.10.11, 18:25 Odpowiedz
        Na trzy godzinki polecam szkiełko. Jest świetnym wypełnieniem, a i o infekcje trudno.

www.sm-toys.pl
        • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: emi 28.10.11, 18:57 Odpowiedz
          Tylko na stare lata jak beda wiotkie miesnie to kartofle bedzieesz gubic w całosci pamietaj.
          • IP: *.tarniny.pl

Gość: gość m 29.10.11, 14:15 Odpowiedz
            Jest szkodliwy.. Łatwo o zakażenia, ale przede wszystkim rozciągasz mięśnie odbytu, które na stare lata nie będą działały prawidłowo. Poza tym ja zrezygnowałam z takiego seksu jak się dowiedziałam, ze prowadzi do hemoroidów..
            • 17.11.11, 10:01 Odpowiedz
              Gość portalu: gość m napisał(a):

> Jest szkodliwy.. Łatwo o zakażenia, ale przede wszystkim rozciągasz mięśnie odb
              > ytu, które na stare lata nie będą działały prawidłowo. Poza tym ja zrezygnowała
              > m z takiego seksu jak się dowiedziałam, ze prowadzi do hemoroidów..

Hm, nie wiem skąd informacje, że seks analny prowadzi do hemoroidów. Raczej wyszkolenie zwieracza odbytu zmniejsza szansę na hemoroidy. Choć oczywiście powikłania spowodowane zakażeniem mogą doprowadzić do nich.
              Z tym, że częściej do hemoroidów dochodzi z dużo bardziej błahych powodów, o których nikt tu nawet sie nie zająknął (jak np. golenie wokół odbytu).
              • IP: *.icpnet.pl

Gość: Angels_101 17.11.11, 17:36 Odpowiedz
                Zapraszam na bardzo interesująca stronę seks.baza.com tyle ze seks piszesz razem z baza na której można znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące np. smaku spermy co ma duży wpływ na jakość stosunku oralnego i nie tylko. Sama ją czytałam i śmiało mogę powiedzieć ze warto ją przeczytać
              • IP: *.icpnet.pl

Gość: Angels_101 17.11.11, 20:00 Odpowiedz
                Polecam świetną stronę seks.baza.com można naprawdę wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć np.jak wpłynąć na smak spermy partnera co na pewno poprawi komfort kobiety podczas sex-u analnego itd. Polecam
        • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: ktoś 16.11.11, 20:54 Odpowiedz
          jest wiele piękniejszych sposobów zaspakajania potrzeb seksualnych.
    • IP: *.555.pl

Gość: kamil34 28.05.12, 15:29 Odpowiedz
      A kupujecie sex gadżety? trafiłem na ciekawą stronkę i bardzo poważnie się zastanawiam :) acutus.com.pl/

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.