seks po zdradzie Dodaj do ulubionych

mam powazny problem z ktorym borykam sie juz od ponad roku.Moj maz mnie zdradził,to byla jednorazowa przygoda,był pijany-tak przynajmniej twierdzi.No i ja teraz nie mam kompletnie ochoty na seks,kochamy sie srednio raz na tydzien,jak juz maz mnie troche rozbudzi to nie jest tak zle,jestem podniecona chociaz bardzo ciezko jest mi osiagnąc orgazm.On ma pretensje za sama nigdy nie inicjuje zblizenia,pyta mnie czy mam ochote a ja na sama mysl o seksie mysle nie.chyba juz nie kocham meza,zawiódł mnie bardzo a wczesniej bylismy naprawde szczesliwi.Nie moge od niego odejsc,mamy dwuletnie dziecko,z problemami zdrowotnymi i sama sobie po prostu nie poradze.Zdaje sobie sprawe ze maz jest młodym zdrowym facetem który potrzebuje seksu,w koncu znajdzie sobie kochanke albo odejdzie.Co moge zrobic zeby nabrac ochoty na seks?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.