Dodaj do ulubionych

Dobra miejscówka na snowboard

29.09.14, 12:08
Cześć mam pytanie czy ktoś może polecić jakąś miejscówke na deskę?
Najbardziej chodzi o freeride, odległość nie ma znaczenia.
I oczywiście w dobrej cenie nie przekraczającej 4000 za cały wyjazd.
Edytor zaawansowany
  • 30.09.14, 12:35
    Zdecydowanie polecam Francje i Val Thorens. Jeśli chcesz wyruszać w miarę szybko to polecam:
    snowevents.pl/val-thorens-grudzien-2014
  • 03.11.14, 12:32
    Sugerowałbym sprawdzić Veysonnaz, opcje organizowaną przez SnowShow.
    W tym roku wybieram się ze znajomymi.
    Widziałem filmiki mojego kumpla z tamtego sezonu i miejscówka pod względem freeride klasa wysoka w dodatku szwajcarska, to chyba mówi samo za siebie :) Zresztą zobacz sobie na youtubie co i jak.
    Poza ty w kasie, w której chcesz się zmieścić to weźmiesz dwie osoby i jeszcze zostanie ci na inne wydatki :)
  • 04.11.14, 09:26
    w tych pieniądzach co chcesz wydać to można jechać na dwa zarąbiste wyjazdy, np. z powyższego snowshowa czy innego organizatora wypadów zorganizowanych. jeśli chcesz tyle wydać to idź do jakiegoś biura podróży..
  • 08.11.14, 12:32
    boardsnow a o music fest z tym snowshowem mógłbyś coś napisać, byłeś może kiedyś? z filmików bardzo nam leży ten wyjazd i po skończonej sesji byłby jak miód na duszę ;D
  • 10.11.14, 11:53
    Ja byłem kolego, nawet już 3 razy :P Dla mnie mistrzostwo, przez tydzień Francuska miejscówka zmienia obywatelstwo na polskie :D Cały dzień szalejesz ze swoimi na stoku a potem relaks pod sceną, na miejscówkach itp itd. Oczywiście są też tacy, którzy po stoku szaleją również pod sceną, ale to trzeba mieć dobrą formę dlatego już trenuje :))
    Poza tym line up lepszy niż na festiwalach u nas, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Ja na przykład jaram się tym, że w tym roku będzie OSTR, chyba wiesz co to za gość ;)

Po skończonej sesji Snow będzie dla Ciebie jak 100 litrów miodu.
    Ale na serio b.polecam.
    Oni wiedzą jak organizować dobrze takie wypady :)
  • 05.11.14, 11:52
    BIURA PODRÓŻY - WYCIECZKA ZA 1500+ KOLEJNY TYSIĄC DODATKOWYCH OPŁAT+500 NA JEDZIENIE I MASZ 3 TYSIACE. ALE JAK KTOŚ MA DUZO KASY TO NIECH JEZDZI!
  • 17.11.16, 16:44
    Ja uwielbiam Tyrol, już od chyba 5 lat jeździmy z żoną i znajomymi, super stoki, jeździ się tam fantastycznie, plus te widoki... Tylko z dziećmi trochę problem, bo są jeszcze małe i tak nie szusują… ale tej zimy zdecydowaliśmy się je wysłać na obóz narciarski w polskie góry z kochamwakacje. Bardzo atrakcyjna oferta, cenowo też wygląda dobrze. Dzieciaki przyuczą się trochę i za rok będą śmigać z nami!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.