Dodaj do ulubionych

brak zarodka - zła diagnoza - ciekawe forum

08.06.12, 12:09
Dziewczyny,
jestem po pierwszym usg w 6t4d, brak zarodka, rozwój datowany na 5t3d więc jest jeszcze nadzieja. Nie muszę opisywać jak się czuję czekając na kolejne usg, przeczytałam chyba wszystko na ten temat co było w necie, ale dziś znalazłam ciekawe forum bodajże ze Stanów, które opisuje dużą ilość przypadków, które lekarze określali cudem, łącznie z pojawieniem się zarodka dopiero w 11 tygodniu przy tyłozgięciu macicy.

Jak znacie angielski i macie wątpliwości to warto podeprzeć się właśnie tym forum:
www.misdiagnosedmiscarriage.com/mycommunity/viewforum.php?f=14
--
perasperaadastra
Edytor zaawansowany
  • ciasteczko_cynamonowe 08.06.12, 14:09
    Współczuje i jednoczesnie życze Ci z calego serca zeby u Ciebie zarodek sie jeszcze odnalazl.

Po przejsciu poronienia średnio wierze w cuda, ale zawsze jest jakas nadzieja. Ale w 7tc zarodek powinien juz byc widoczny.

--
    Nasz synuś (23.05.2009)
    [*] Aniołek 8tc (09.02.2012)
  • gosiablada 08.06.12, 14:13
    życzę powodzenia by zarodek jednak był. upewnij się, że lekarz ma dobre usg bo może jest to sprzęt średniowieczny...

co do forum... nie wierzę w takie przypadki o 11 tyg i zarodku no chyba, że ktoś nie kontroluje miesiączki i współżycia. chociaż w USA wszystko możliwe, porody z zaskoczenia, ciąże, których kobiety nie czują itp smile
  • kobietaznadmorza 09.06.12, 12:47
    Ze mną teraz na oddziale leżała dziewczyna-10 tydzień- trafiła z powodu braku zarodka, rano przed podaniem leków okazało się, że jest żywy zarodek a ciąża młodsza o 10 dni, zatem i takie rzeczy się zdarzają
  • gosiablada 09.06.12, 14:12
    kobietaznadmorza napisał(a):

> Ze mną teraz na oddziale leżała dziewczyna-10 tydzień- trafiła z powodu braku z
    > arodka, rano przed podaniem leków okazało się, że jest żywy zarodek a ciąża mło
    > dsza o 10 dni, zatem i takie rzeczy się zdarzają

O kurcze!!! to niedobra wiadomość dla kobiet, którym lekarz zlecił zabieg przed 11 tygodniem...
  • kangoorol 09.06.12, 16:07
    Właśnie dlatego myślę, że jak nie dzieje się nic niepokojącego, nie ma objawów zaśniadu, to warto chwilę poczekać albo co najmniej przejść się do innego lekarza na inną aparaturę i zapłacić te kilka godzin więcej niż żałować...
    --
    perasperaadastra
  • kobietaznadmorza 09.06.12, 20:40
    Jeśli nie ma zarodka, to można spokojnie poczekać do 10 tygodnia, co innego jeśli ciąża po prostu się zatrzyma na pewnym etapie- jak u mnie. Ze swojej obserwacji- 3 ciąż -jestem zdania, że objawy nijak mają się do przebiegu.
  • kotkowa 14.06.12, 11:17
    Trzymam za Ciebie kciuki. Mój zarodek pojawił się dopiero w 8/9 tc i nie był wcale młodszy, biło też pięknie serce. W 7tc lekarz na IP go nie widział, nastawiał na najgorsze.
    --
    synek Krzyś (ur. 13.04.2010 r.)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka