Dodaj do ulubionych

Beyonce, Ania Przybylska - one też poroniły

03.02.13, 17:11
Ania Przybylska w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala" opowiedziała o swoim związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem.
- Byłam z nim w ciąży pięć razy, w końcu zaczął się śmiać: „Przybyła, ty już nie przychodź na mecze. Ty jak na mnie popatrzysz, to już jesteś w ciąży! Powinnaś mieć zakaz oglądania meczów, nawet w telewizji" - wyznała gwiazda.
Ania Przybylska wyznała także, że poroniła. W wieku 26 lat mając już jedno dziecko nie poprowadziła Festiwalu w Gdyni, gdyż zabronił jej lekarz. - Mój lekarz się wtedy nie zgodził. Byłam w trzeciej ciąży, zagrożonej, bo straciłam drugą - zwierzyła się aktorka.
Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk są parą od ponad 10 lat, mają trójkę dzieci - Oliwię (10 l.), Szymona (6 l.) oraz Jasia (2 l.).

Beyonce również przyznała się do życiowego dramatu, do tego, że straciła nienarodzone jeszcze dziecko.
Do poronienia doszło 2 lata temu. Beyonce mówi o tym w filmie dokumentalnym "Life Is But a Dream"
- Dwa lata temu zaszłam w ciążę po raz pierwszy. Usłyszałam bicie serca mojego dziecka. To była najpiękniejsza muzyka, jaką kiedykolwiek słyszałam – wspomina. Wybierałam już imiona. Wyobrażałam sobie, jak będzie wyglądać. Pragnęłam być matką. Poleciałam z powrotem do Nowego Jorku, by wykonać badania. Lekarz nie słyszał już bicia serca. Poroniłam. Tydzień wcześniej wszystko było w porządku - zdradza piosenkarka.
Beyonce swoje traumatyczne przeżycie przelała na papier i stworzyła piosenkę, którą uważa za najsmutniejszą jaką do tej pory wykonywała.
- Zaszyłam się w studiu i napisałam najsmutniejszą piosenkę, jaką kiedykolwiek stworzyłam. To była pierwsza piosenka, jaką napisałam na moją płytę. To była dla mnie najlepsza forma terapii. Poronienie było najsmutniejszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła - wyznała.

--
Aniołek 11 tc. [`] 23.10.2012
Obserwuj wątek
    • truskawka1211 Re: Beyonce, Ania Przybylska - one też poroniły 04.02.13, 16:59
      Wiele kobiet roni, wiele nie chce o tym rozmawiać. Skrzynecka też poroniła... Polecam wywiad z Profesorem Dembskim:
      www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/jak-dojsc-do-siebie-po-poronieniu/9158214
      Byłam u niego na wizycie, jest bezpośredni... ale mówi otwarcie, że każda ciąża to 30% ryzyko...

Pozdrawiam
      Mama 5 Aniołków

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka