Dodaj do ulubionych

chyba za wczesnie sie ucieszyłam i pochwalilam:((

13.07.06, 06:52
trzymajcie kciuki.
od wczoraj wieczorem troche plamie. minimalnie, ale jednak.
co to moze byc? ze zmeczenia? po seksie?

czy znow sie nie udalo a ja nie mam pojecia dlaczego...

biore duphaston,leze, dzis wieczorem ide do lekarza...
Obserwuj wątek
              • megunia Re: chyba za wczesnie sie ucieszyłam i pochwalila 14.07.06, 17:55
                mam wiesci.
                ale niezbyt dobresad(
                beta podobno niska jak na ten tydzien ciazy - 110.
                plamienie dzis przeszlo w krwawienie, doszedl okresowy bol brzucha.
                lekarz w zasadzie jest za tym bym potraktowala to ja miesiaczke i odstawila
                duphaston.
                ewentualnie moge poczekac do poniedzialku i powtorzyc bete.

glupio zrobilam ze za wczesnie test zrobilam...tak bym tylko myslala ze okres
                mi sie spoznia kilka dni.
                tylko czemu znow ciaza nie chce sie zagnizdzic... juz mi brakuje pomyslow...
                ale chyba wstrzymam sie ze staraniami do wiosny...
                  • megunia Re: chyba za wczesnie sie ucieszyłam i pochwalila 14.07.06, 18:27
                    tak , robilam bardzo duzo badan z genetycznymi wlacznie (immunologia, tarczyca,
                    hormony,toxo, chlamydia, cytomegalia).

w tej sytuacji obawiam sie, ze mnie "zepsuli" robiac mi cc ( mam juz 3-letniego
                    synka).
                    nie mam wiecej pomyslowsad
                    jesli masz pomysl dlaczego nie dochodzi do zagniezdzenia sie ciazy - napisz
                    prosze...
                    w ciaze zachodze bez problemu...
                    • myelegans Re: chyba za wczesnie sie ucieszyłam i pochwalila 14.07.06, 19:17
                      Przykro mi bardzo. Moim zdaniem do zagniezdzenia dochodzi, w przeciwnym wypadku
                      nie mogalbys wykryc HCG, hormon pojawia sie w krwi po implantacji.
                      Przyczyn niepowodzen moze byc wiele, najprawdopodobniejsza to ta, ze zarodek
                      mial wade gentyczna, ktora wyniknela przy podzialach komorek, nierownym
                      rozdzieleniu materialu gentycznego itd.

Skad wiesz, moze juz wiele razy bylas w ciazy, tylko o tym nie wiedzialas, bo
                      ciaza przestala sie rozwijac zanim dostalas okres. Szacuje sie, ze 50%
                      zaplodnionych komorek jajowych nie rozwija sie i konczy sie poronieniem jeszcze
                      przed okresem.
                      Niepowodzeniem moze rowniez zakonczyc sie ciaza, w przypadku zlego stanu
                      sluzowki, ktora musi byc zsynchronizoawana i przygotowana hormonalnie na
                      przyjecie zarodka, jezeli minie sie to w czasie, to oczywiscie nie dojdzie do
                      zagniezdzenia, albo do nieprawidlowego zagniezdzenia, bo sluzowka nie bedzie
                      ciazy podtrzymywac. Tutaj jest duzo czynnikow i wszystko musi sie zgrac w
                      czasie i mamy na to bardzo niewielki wplyw.

Na pocieszenie, masz juz jedno dziecko, wiec to tylko kwestia czasu, kiedys
                      lekraz mi powiedzial, ze kazda kolejna ciaza zwieksza prawdopodobienstwo i
                      przybliza nas do tej zakonczonej sukcesem, czego Ci szczerze zycze.
                        • myelegans Re: chyba za wczesnie sie ucieszyłam i pochwalila 15.07.06, 03:22
                          Oczywiscie, kazda ciaza przybliza Cie w koncu do szczesliwego finalu, to nie
                          tylko opinie moje, ale ekspertow na bocianie rowniez, ktorzy mowia, trzeba po
                          prostu probowac.
                          Pokaz mi kobiete, ktora miala 4 poronienia pod rzad na przyklad. Najwiecej
                          kobiet ma za soba jedno poronienie, spotyka sie tez duzo po 2 poronieniach,
                          mniej po trzech, o wieeeele mniej po 4 poronieniach. Poronienia nawykowe 3 i
                          wiecej ma zaledwie 1% kobiet, to bardzo malo w stosunku do chociazby ilosci
                          kobiet na tym forum.
                          Ja znam tylko 2 kobiety, ktore mialy za soba wielokrotne poronienia, jedna
                          miala.... 13, dziecko urodzila miedzy 8 a 9 poronieniem, druga miala 12, dziecka
                          nie urodzila, bo zrezygnowala. Ta pierwsza jest pielegniarka w klinice
                          polozniczej w WB, wszystkie badania pod sloncem nie byly w stanie wskazac
                          przyczyn poronien, wiec po zrobieniu wszystkich badan, po prostu probowala do
                          skutku az sie udalo.
    • kotowiu Re: chyba za wczesnie sie ucieszyłam i pochwalila 15.07.06, 15:06
      Wiesz nie chcę Cię zbytnio pocieszać, ale beta w dniu spodziewanej miesiaczki
      wyszła mi tylko 87, a w tej chwili jestem w 30 tc i to w dodatku z bliźniakami.
      Co prawda nie obyło się bez problemów, ale dziewczynki rozwijają się i mam
      nadzieję, ze posiedzą w brzuszku jeszce conajmniej 5 tygodni...
      Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka