Uderzenia gorąca i nocne poty? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam!
    Jestem 2,5 tyg po zabiegu i od kilku dni w nocy budzę sie zlana potem (wogóle
    od 3 dni źle spię) i najczęściej rano mam uderzenia gorąca na twarzy, często
    boli głowa. Czy ktos miał takie objawy? Morfologia i CRP ok, tylko OB
    18.Dodam,że ciąża utracona wskutek zakażenia.Pozdrawiam.
    • przyznam,ze jestem 5tyg po zabiegu,a od spie niezby dobrze,nie moge zasnąc..
      od kilku dni budze sie w nocy,jest mi goraco,nawet mierze temp i 36,6!
      nie robilam jeszcze badan-morfologia itp
      • A po ilu dniach przestałaś krwawić? Ja jestem załamana. U mnie wydaje sie ze
        już przestaje- 3 dni i znowu krew(kilka kropel przy oddawaniu moczu).Od wtorku
        nic juz nie było, przed chwilą znów to samo. Boję się ze nie goi się to jak
        powinno i beda komplikacje.
        • wiesz co-ja jestem wyjatkowy przypadek!mialam zabieg 5 tyg temu,krwawie i
          plamie codziennie,mialam juz 2 zabiegi!
          • boje sie ze mnie drugi tez czeka. Czy po pierwszym zabiegu odczuwałaś ze jest
            cos nie tak? Jak ten drugi zabieg wygląda? Chyba mechanicznie rozwierają szyjkę
            (przy tym chyba grozi niewydolność szyjki przy ciąży)? Co mówili o szansach na
            donoszenie ciąży? W którym tyg poroniłas? Bo ja w 13tc
            • Dziewczyny,te uderzenia gorąca tp po prostu burza hormonalna,jaką teraz
              przechodzą Wasze organizmy.Nie jest to raczej pożądany objaw,bo swiadczy o
              rozchwianiu hormonalnym.Ale z drugiej strony zabieg to przecież szok dla
              organizmu i taka burza wydaje sie byc czymś naturalnym.

Gospie,jesli chodzi o Twoje OB to jest ono podwyższone i może swiadczyć o jakimś
              stanie zapalnym.Skonsultuj to szybko z lekarzem.

trzymajcie się,pa
            • po pierwszym zabiegu 5dni byl spokoj,a potem zaczelo sie krwawienie i
              plamienie,i trwalo przez 2,5tyg!do tego czasem bole brzucha jak przy okresie!z
              wynikiem hist-patolog poszlam na usg kontrolne,i stwierdzil pozostalosci!
              moj drugi zabieg to byl koszmar ze wzgledu na lekarza,duzo pisalam na jednym z
              wątku na tej stronie...wygladal identycznie,ale niestety lekarz sie nie
              przygotowal-nie zrobil bety,nie robil usg,znieczulenie nie zadzialalo,i zrobil
              mi z biegu,bez zadnych prob farmakologicznych...
              niestety,nadal mialam krwaiwenia (czasem krwowtoki),bole brzucha,i są
              pozostalosci...
              szyjke otwiera sie przy kazdym zabiegu-wszystko zalezy od tego,jakie
              jest "naturalne" rozwarcie...po drugim zabiegu mialam 8mm,bardzo malo...
              ale nikt mi jeszcze nie powiedzial,ze moge nie miec szans na donoszenie ciazy
              ze wzgledu na szyjke...ja poronilam w 9tc...
              gospie,trzymaj sie,i nie mysl o najgorszym!to bardzo rzadkie przyadki,ze trzeba
              robic drugi zabieg,a juz zupelną rzadkoscią są trzy...
              • a czy bralas gospie jakies antybiotyki?badalas bete,czy spada?robilas usg
                kontrolne?masz wynik histo-patologiczny?
                • Tak, silne antybiotyki dostałam jeszcze w szpitalu jak wykryto zakażenie. Na
                  drugi dzień jednak odeszły mi wody i wiedziałam ze jest juz po wszystkim.
                  Dostawałm je jeszcze przez pare dni, bo czekałąm w szpitalu na poronienie. Po
                  wyjsciu ze szpitala przez tdzień Augmentin. Bety nie robiłam, a własciwie przed
                  wejsciem na to forum nie słyszałam o czymsc takim. Nie wiem w jakim celu sie
                  przeprowadza. Na usg ide w poniedziałek, bo przed chwila dzwoniłam do mojego
                  gina i kazał przyjechać. Wynik odebrałam dwa dni temu i własciwie poza tym co
                  wiedziałam nic wiecej nie napisano (poza tym ze dowiedziałam się płci maleństwa
                  co było dla mnie kolejnym szokiem, a nie chcialam wiedzieć......
                  • Poziom bety oznacza się po to,zeby sprawdzić czy poziom hormonów wrócil do
                    normy,czyli do okresu sprzed ciąży.Ale to badanie robi sie rzadko,tylko jeśli sa
                    jakies komplikacje.

Przytulam Cię
                    • beta HCG-gonatrpina kosmowkowa!hormon wytwarzany w ciazy!jesli w pierwszych tyg
                      przyrasta o 100 proc w ciagu 2-3dni,to znaczy,ze jest ok!po ciazy,po
                      poronieniu,powinien spasc do wyniku,jakby ciązy nie bylo!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.