Jakie gazety trzeba czytac -posluchajcie! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • JESTEM W POLSCE I trendy jest czytanie gazet takich jak:" Nowy Dziennik" i " Gazeta Polska"
    Jest to prasa niezalezna i znalezc tu mozna najciekawsze artykuly o Polsce, polityce, katastrofie smolenskiej. Kto to czyta?? Ja rozpoczynam dzien od tych gazet. Milej lektury, polecam.
    • Po pierwsze, zamieszczanie materiałów reklamowych na forum jest niezgodne z regulaminem.

Po drugie, chyba masz na myśli "Nasz Dziennik", a nie "Nowy Dziennik", bo "Nowy" wychodzi w NYC, nie w Polsce. Nie wiesz sama co czytasz i zachwalasz?

Po trzecie:
      > Jest to prasa niezalezna

Buchachacha. Zwłaszcza od PiSu, Radia Maryja i Kościoła Katolickiego?

> i znalezc tu mozna najciekawsze artykuly o Polsce, polityce, katastrofie smolenskiej

Buchachacha, chyba najśmieszniejsze. Jak tam Antek Macierewicz, zmajstrował jakąś nową bzdurę po tym, jak twierdził że awaryjne lądowanie rosyjskiego Tu w Iżmie obala tezę o rozwaleniu się polskiego Tutka o brzozę w smoleńsku?

> ityce, katastrofie smolenskiej.

--
      Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach; dlatego myją te naczynia w krowim moczu. Za Kopalińskim
      • Kon by sie usmial z tych niezaleznych gazet, hahahahahahahaha
        --
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/md/kj/qpmu/CHmRznBaQkuPgAtmgA.jpg
        • oi wlaczylam tylko na chwilke, mala chwilke polskie tv i nieopatrznie trafilam na polskie newsy. jak zobaczylam relacje z jakiegos pochodu z krzyzami, swiecami i banerami typu - czy to jeszce polska czy juz rzesza - to stwierdzam ze nietrzeba tych gazet kupowac - jest za darmo w tivi he he
          --
          Ceiling Cat creats teh universes and stuffs -
          3 At start, no has lyte. An Ceiling Cat sayz, i can haz lite? An lite wuz. 4 An Ceiling Cat sawed teh lite, to seez stuffs, An splitted teh lite from dark but taht wuz ok cuz kittehs can see in teh dark An not tripz over nethin. 5 An Ceiling Cat sayed light Day An dark no Day. It were FURST!!!1
    • Wspolczuje:)

Ps. Ja mam akurat goscia z Polski, wiec chcac byc mila zamowilam 3 polskie programy telewizyjne,[polsat, TVN i TVN24] takiiej "telenoweli" jak wydarzenia z polski, nawet slynna "niewolnica Izaura" nie przebije;))

Pozdrawiam:)

emigrant_ka
      --
    • rogatadusza napisała:

> JESTEM W POLSCE I trendy jest czytanie gazet takich jak:" Nowy Dziennik" i " Ga
      > zeta Polska"

Kolezanko/kolego to nie to forum. Tu sa milosnicy Gownianej Gazety a ty wyskakujesz z Naszym Dziennikiem! Ale jaja!
      Tu sie wierzy ze samoloty rozbijaja sie potknawszy sie o brzozke i ze cale narody umra jak nie zaszczepia sie na swinska grypke a ty wyskakujesz z Gazeta Polska.
      Oj niepoprawna optymistka.

BTW. Ja je czytuje jak tez wiele innych. :)
      • inletka napisała:

> Tu sie wierzy ze samoloty rozbijaja sie potknawszy sie o brzozke

A ty wierzysz, że samolotowi nie szkodzi pierdyknięcie skrzydłem z prędkością 300 km/h w 40 cm pień? Zobacz co zostanie z ciebie i twojego samochodu jak walniesz z prędkością 100 km/h w takie drzewo. Ups, chyba po czymś takim niewiele zobaczysz.

--
        Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach; dlatego myją te naczynia w krowim moczu. Za Kopalińskim
        • >> 40 cm pień

Nic nie slyszalam o pniu. Caly czas byla mowa o galezi na gorze a nie o pniu na dole.
          Ale teraz to trudno jest sprawdzic bo przeciez brzozke juz scieli.
          • inletka napisała:

> >> 40 cm pień
            >
            > Nic nie slyszalam o pniu.

To już nie moja wina, że nie uważałaś.

Nawet jak wrzucisz w googla odpowiednie zapytanie ("uderzył skrzydłem w drzewo 30 cm") to zobaczysz, że nawet psychiatryk (zwany salonem24) rozważa uderzenie brzozę średnicy 30cm.

MAK pisze:
            Третье столкновение левым крылом, приведшее к началу разрушения конструкции самолета, с березой диаметром ствола 30-40 см произошло на удалении 260 метров от точки первого касания, левее продолженной оси полосы 80 метров

Nawet prawacka wszak Rzepa pisze o tym
            www.rp.pl/artykul/533231.html
            Nawiasem mówiąc dzięki za post, bo szukając powyższych odnośników natknąłem się na
            niezalezna.pl/article/show/id/38657
            Proszę, myślałem że tylko Macierewicz jest w stanie coś tak głupiego wymyśleć, ale jakiś Wierzchołowski z Niezależnej jest równie nierozumnym tłumokiem.

--
            • miskidomleka napisał:
              >>No i jeszcze może warto zauważyć, że nie ma nic złego w tym, że gazeta jest lewicowa, czy prawicowa, różne punkty widzenia są ważne. Śmiech tylko budzą gazety, które w swoim zapamiętaniu są kompletnie oderwane od rzeczywistości i sensu.

No to jak? Wazne sa rozne punkty widzenia czy tylko te co tobie pasuja?

> Proszę, myślałem że tylko Macierewicz jest w stanie coś tak głupiego wymyśleć,
              > ale jakiś Wierzchołowski z Niezależnej jest równie nierozumnym tłumokiem.

Chyba rozumiesz ze on moze to samo myslec o tobie? Tylko kwestia tego czy reprezentuje taki sam poziom wyrazania swoich mysli jak ty.
              Strasznie szybko "wychodzisz z siebie". Trzeba pracowac nad soba.
              • inletka napisała:

> No to jak? Wazne sa rozne punkty widzenia czy tylko te co tobie pasuja?

Nie widzisz różnicy między np. Rzepą, która miewa mozno nawiedzonych prawicowo publicystów, i prezentuje zazwyczaj mocno propisowski punkt widzenia, ale trzyma się od rzeczywistości, a GP, która po prostu buja w obłokach własnych przywidzeń?

> Chyba rozumiesz ze on moze to samo myslec o tobie? Tylko kwestia tego czy repre
                > zentuje taki sam poziom wyrazania swoich mysli jak ty.

Chyba nie rozumiesz o co chodzi. To nie jest kwestia opinii, to jest kwestia faktów. Minimalna znajomość fizyki, aerodynamiki, techniki lotniczej wystarcza, by widzieć, że przypadek polskiego Tu w Smoleńsku i rosyjskiego Tu w Iżmie są całkowicie nieporównywalne, i wnioskowanie o jednym na podstawie drugiego to najzwyczajniejsza głupota i nieuctwo. Albo cyniczne kłamstwo, oczywiście.

> Strasznie szybko "wychodzisz z siebie".

Wydaje ci się.

--
    • Nie znam nikogo w Polsce ktory by czytal te gazety, raczej traktowane sa jako szmatlama propaganda prawicy.
      • Ale na pewno znasz wielu ktorzy czytywalo i czyta nadal Trybune Ludu.
        O przepraszam, przeciez teraz to sie nazywa Wybiorcza.
        • hmm gazeta wyborcza to chyba nigdy specjalnie nie byla lewicowa, bardziej centrowa
          --
          3 At start, no has lyte. An Ceiling Cat sayz, i can haz lite? An lite wuz. 4 An Ceiling Cat sawed teh lite, to seez stuffs, An splitted teh lite from dark but taht wuz ok cuz kittehs can see in teh dark An not tripz over nethin. 5 An Ceiling Cat sayed light Day An dark no Day. It were FURST!!!1
    • jasne ;)
      trendy
      nie zwyklam robic tego co trendy,
      ale intelka jest trendy hehhe
      --
      http://images.cafepress.com/image/22999090_100x100.jpg
      • Ja nie czytam tych prawicowych gazet, bo mi sie slabo robi. Nie rozumiem tez dlaczego prawicowcy z taka pogarda wyrazaja sie o Gazecie Wyborczej. Mozna czegos nie lubic albo sie nie zgadzac, ale dlaczego od razu ustawiac sie w pozycji do ataku. I GW na pewno daleka jest od Trybuny Ludu, bo z pewnoscia nie jest tak lewicowa jak sie niektorym wydaje.
        • fogito napisała:

> I GW na pewno daleka jest od Trybuny Ludu, bo z pewnoscia nie jest tak
          > lewicowa jak sie niektorym wydaje.

Oczywiście, że GW nie jest lewicowa, często są tam wyrażanie poglądy gospodarcze silnie liberalne (w europejskim, nie amerykańskim znaczeniu słowa), w kwestiach nazwijmy to społecznych bywała i bywa tubą Kościoła Katolickiego, choć zdarzają się teksty o dość lewicowym zabarwieniu.
          Na tle ostrego przechyłu prawicowo-religijnego, jaki dominuje w Polsce, GW może wydawać się lewicowa, w rzeczywistości jest raczej centrowa, w sprawach gospodarczych chyląca się na prawo.

No i jeszcze może warto zauważyć, że nie ma nic złego w tym, że gazeta jest lewicowa, czy prawicowa, różne punkty widzenia są ważne. Śmiech tylko budzą gazety, które w swoim zapamiętaniu są kompletnie oderwane od rzeczywistości i sensu.

--
          • dobrych pare lat temu, jak jeszcze w polsce bylam i bylam w stanie sledzic polskie zycie koscielno-polityczno-spiskowe i sie na serio interesowalam polityka polska, ktora jak pozniej zrozumialam nic wspolnego ze slowem 'serio' nie ma, to z dziadkiem czytywalismy regularnie urbana i zalewalismy sie co tydzien ze smiechu.

chyba tylko dlatego bylam w stanie ogladac polskie newsy, az pewnego dnia stwierdzilam ze nie jestem w stanie tego juz wiecej sluchac ani ogladac i w polowie dziennika wylaczylam tv i od tego czasu mam swiety spokoj

--
    • Oczywiscie piszac mialam na mysli "Nasz Dziennik" to bylo przejezyczenie. W Polsce czas "Gazety Wyborczej" zwanej tutaj " Gowno Gazeta" juz minal. Zalega w kioskach! Tylko widze Inletka z tej grupy jest trzezwo myslaca i madra osoba. Miskidomleka mysl samodzielnie , bo myslenie ma przyszlosc.
      • rogatadusza, a ty uwazasz ze jak ktos mysli inaczej i nie czyta tego co ty to juz nie mysli? troche tolerancji i obiektywizmu w zyciu nie zaszkodzi
        --
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/md/kj/qpmu/CHmRznBaQkuPgAtmgA.jpg
        • arybka68 napisała:

> rogatadusza, a ty uwazasz ze jak ktos mysli inaczej i nie czyta tego co ty to j
          > uz nie mysli? troche tolerancji i obiektywizmu w zyciu nie zaszkodzi

A ty arybka68 co czytasz? czy nic nie czytasz? Podziel sie z nami swoim obiektywizmem i duza doza tolerancji, ktorej jak twierdzisz mi brakuje.
      • rogatadusza napisała:

> Oczywiscie piszac mialam na mysli "Nasz Dziennik" to bylo przejezyczenie. W Pol
        > sce czas "Gazety Wyborczej" zwanej tutaj " Gowno Gazeta" juz minal.

Ty masz jakąś obsesję GW? Wydawało mi się, że rozmowa jest o GP i ND, a ty w kółko piszesz o GW, jak ci prawicowi publicyści co to prawie zawsze muszą o Michniku

> Tylko widze Inletka z tej grupy jest trzezwo myslaca i madra osoba.

Ha, ha. Jeszcze sobie analfabetę7 dobierzcie do kółka wzajemnej adoracji. Wy wprawdzie wyglądacie bardziej na religijnie zakochane w Jarku K i Wojtyle, on pachnie miłością do Glenna Becka, ale chyba do siebie nieźle pasujecie.

--
        • A ty miskidomleka pasujesz do POparancow porabanych. I to jest nasza klasyfikacja takich jak ty.
          Ja sie prawicy nie wstydze, ale ty z lewicy i POpaprancow nie masz z czego byc dumny. Pod ich stopami ziemia robi sie czerwona ze wstydu; lgarze, aferzysci i oszusci.
          • rogatadusza napisała:

> A ty miskidomleka pasujesz do POparancow porabanych. I to jest nasza klasyfikac
            > ja takich jak ty.

Proszę mnie nie łączyć z PO, to jest durnowata prawica, mniej oczywiście porąbana niż PiS (trudno, żeby bardziej), ale i tak sobie wypraszam.

> Ja sie prawicy nie wstydze, ale ty z lewicy i POpaprancow nie masz z czego byc
            > dumny. Pod ich stopami ziemia robi sie czerwona ze wstydu; lgarze, aferzysci i
            > oszusci.

A propos łgarzy, jak skomentujesz ostatnie "przemiany" Kaczyńskiego, jego koniunkturalne przechodzenie od jastrzębia do gołębia i z powrotem? A jak (a propos łgarzy) skomentujesz negowanie przez niego roli pilotów w katastrofie pod Smoleńskiej, kiedy ze wszystkich dostępnych danych wynika, że ich rola była główna?

--
            • Nieprawda. Rosjanie cale 6 miesiecy kreca. Najpierw godzina wypadku, pozniej oswietlenie lotniska, ze lot cywilny a to byl przeciez wojskowy.Skrzynek czarnych Polska nie ma i wrak samolotu lezy pod golym niebem. Drzewa poscinano do golej ziemi , ziemie przeorano, polozone betonowe plyty, ci ktorzy naprowadzali z wiezy prezydencki samolot zgineli albo odeszli na emeryture i sluch o nich zaginal. Zalutowane trumy, nie wiadomo , kto w nich lezy. To tylko niektore matactwa. Jak jestes ciekawy to poczytaj niezalezna.pl o tym sledztwie. Juz w Polsce wszyscy wiedza, ze to byl zamach tylko ty jeszcze nie wiesz i bzdury pleciesz!! Czytaj i mysl sam!
              • > Nieprawda. Rosjanie cale 6 miesiecy kreca

Podstawowe sprawy - istnieją minima, poniżej których nie wolno próbować pilotom lądować (zależne od systemów naprowadzania dostępnych na lotnisku, od systemów dostępnych w samolocie, od wyszkolenia pilotów. Istnieje też pojęcie wysokości decyzji, poniżej której pilotom nie wolno zejść o ile nie widać pasa. Te dwie zasady zostały przez pilotów złamane. Kaczyński próbuje te podstawowe sprawy ignorować i zaciemniać.

Błędy kontroli lotu (jeśli były), naciski prezydenta (jeśli były), wyposażenie lotniska (jakie było takie było), jeśli się w jakimkolwiek stopniu przyczyniły to katastrofy, to niewielkim. Jak dotąd wszystko wskazuje na błąd pilotów.

> Jak jestes ciekawy to poczytaj niezalezna.pl o tym sledztwie.

Oczywiście czytałem też tam. Trochę. Ale tam piszą takie bzdury, że doprawdy nie chce mi się w tym grzebać, Jak przeczytałem, że niedawne awaryjne lądowanie rosyjskiego Tu w Iżmie obala teorię, że dla polskiego Tu krytyczne było uderzenie w brzozę, to mi wszystko opadło, bo to bzdura kompletna.

> Juz w Polsce wszyscy wiedza, ze to byl zamach

Nie opowiadaj bajek.

>Czytaj i mysl sam!

Nawzajem.

--
                • hmm ja sie zastanawiam kto choc troche mylsacy chcialby sie bawic w zamachy na prezydenta, ktory za pare miesiecy i tak by nie zostal wybrany ponownie w kraju, ktory nie liczy sie na swiatowej arenie w zadnej kategorii

--
                  ......He believes in the work we do here.
                  - And what would that be exactly?
                  .........A moral fusion between law and order and clinical care.
                  - Pardon me Doc. - A what between what and what?
                  • robak.rawback napisała:

> hmm ja sie zastanawiam kto choc troche mylsacy chcialby sie bawic w zamachy na
                    > prezydenta, ktory za pare miesiecy i tak by nie zostal wybrany ponownie w kraju
                    > , ktory nie liczy sie na swiatowej arenie w zadnej kategorii

O tym już chyba wszyscy zapomnieli :-)

--
              • Niezalezna.pl jest dla mnie od jakiegos czasu zrodlem doskonalej zabawy. Coz za swietnie dobrana banda swirow.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.