Dodaj do ulubionych

Google maps

04.11.10, 03:58
Ale dobrze teraz z internetem. Nie trzeba pytac o droge nawet jak sie nie ma gpsu.
Google maps dokladnie powie jak dojechac wszedzie, ale nie jestem pewna czy zawsze mozna liczyc na google maps, bo benzyny moze nie wystarczyc od jednej stacji benzynowej do drugiej....
W get directions w google maps, wpisz From China To Japan. punkt 42?????
Nie wiem czy bym taki sposob na podrozowanie 780km wybrala :D
Obserwuj wątek
    • tamsin Re: Google maps 04.11.10, 16:10
      tez uzywam google maps, chociaz one mi gps nie zastapia. Mozna sie przejsc ulica i zobaczyc okolice np. hotelu, restauracje, dojscie do plazy, etc zanim sie zarezerwuje tam pokoj.
    • staua Re: Google maps 04.11.10, 16:54
      ???
      Niezle ...
      --
      "Predicting what is going to happen in the inanimate world is a piece of cake compared with predicting what is going to happen in the social world" - Richard Dawkins
    • monhann2 Re: Google maps 04.11.10, 17:09
      Nie korzystam z google maps - directions, odkad poznalam zalety GPS. GPS juz tyle razy uratowal nam zycie gdy gdzies zbladzilismy, w Nowym Jorku np czy Chicago. Google maps niestety nie jest w stanie tego dokonac. Z google maps korzystam jedynie ze 'street view' gdy chce poszpiegowac jakas okolice;)
      • edytkus Re: Google maps 04.11.10, 19:37
        Zdjecia na google maps sa rzadko uaktualniane. Moj dom pojawil sie dopiero w zeszlym m-cu chociaz budowa zakonczyla sie trzy lata temu. Jak dla mnie najlepsze sa wskazowki na Expedii. GPS tez moze byc zawodny, zdarzylo mi sie ze kazal mi jechac pod prad, skrecac w lewo pomimo ze pasy rozdzielala betonowa zapora, czy twierdzil ze dotarlam do celu a wokol bylo szczere pole(doslownie) ;) A juz moj obecny GPS jest zupelnie niesamowity. Kiedys jechalam godzine do miejsca ktore, po dotarciu do celu, okazalo sie byc... 15 min. od mojego domu! Innym razem z Camden, NJ wg GPS (Sony) mialam jechac w strone NYC przez... Filadelfie (PA), a raz do Paramus, NJ jechalam przez NY. Ale juz nie mam ochoty grzmotnac nim o sciane ani sie go pozbyc, podczas ostatniej podrozy (pomimo ze zamiast godziny zajela nam trzy) usmialismy sie jak nigdy w zyciu wiec jesli mam teraz ochote na przygode moge liczyc na swoj GPS LOL
        --
        ----------\\- -//------- Women & cats do as they please
        ---------( @ @ )------- Men & dogs should just get used to the idea.
        ---o00o---(_)--o00o---szał drewnianych ciał
        • robak.rawback Re: Google maps 06.11.10, 00:14
          tak streetview nie jest za dobry jesli chodzi o uaktualnienia ale nie narzekam - jest to kolosalna zmiana jakosciowa w sposobie planowaia podrozy, wynajmu domu, udania sie gdziekolwiek.
          podoba mi sie idea tego - ciekawe kto to wymyslil
          --
          ......He believes in the work we do here.
          - And what would that be exactly?
          .........A moral fusion between law and order and clinical care.
          - Pardon me Doc. - A what between what and what?
        • inletka Re: Google maps 06.11.10, 01:24
          Mam podobne doswiadczenia co Edytkus dlatego wczesniej sprawdzam trase na Google i nie slucham sie co mi GPS mowi. Poza tym trzeba uaktualniac bo GPS pamiec maja z okresu kiedy sie go kupilo a nowe drogi sie buduje a on o tym nie wie.
          Nie raz kazal mi jechac jakimis podrzednymi drozkami kiedy highway lecial obok.
          Jednym slowem chcial mnie wyprowadzic na manowce.
          • monhann2 Re: Google maps 08.11.10, 17:13
            > Nie raz kazal mi jechac jakimis podrzednymi drozkami kiedy highway lecial obok.
            > Jednym slowem chcial mnie wyprowadzic na manowce.

GPS jest tak sprytnie skonstruowane, ze mozesz sobie na nim zastrzec jaka droga chcesz sie dostac do celu. W tym celu jest setup, gdzie wpisujesz, ze np chcesz unikac autrostrady, albo wlasnie podrzednych drog, chcesz jechac tylko darmowymi autrostradami itd itp To nie tak, ze Cie chcial wyprowadzic na manowce;) Po prostu tak mialas w ustawieniach. Oczywiscie zdarza sie, ze GPS fiksuje i szajba mu odbija, tez nam sie zdarzylo, ze chcial nas wyslac w przeciwnym kierunku. Zwykle pomaga zrestartowanie:)
            • inletka Re: Google maps 13.11.10, 02:48
              Don't worry. Mam ustawione na autostrady kiedy trzeba. Ja wlasnie mowie o tych momentach kiedy GPS fiksuje.
              Ale podsumowujac, z GPSem jest razniej. Tak sie juz przyzwyczailam ze odruchowo sprawdzam predkosc nie na szybkosciomierzu ale na GPS.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka