Dodaj do ulubionych

Webcam orlego gniazda

02.04.11, 06:38
www.ustream.tv/decoraheagles#utm_campaigne=synclickback&source=http://www.kwch.com/kwch-watch-iowa-eagles-about-to-hatch-20110331,0,439272.htmlstory&medium=3064708
Male orlatka mialy sie wykluc 30 marca lub 1 kwietnia, wiec lada moment jajka beda sie otwierac.....
Edytor zaawansowany
  • 02.04.11, 14:40
    hehe wlasnie sobie wyobrazilam, jak ktos bez mojej zgody obserwuje moje zachowanie w zawaansowanej ciazy i czatuje na porod brrrr

wow, ktos tam nawet siedzi i steruje kamera...no przegiecie. Podam dalej, bo znam paru takich napalencow, co w krzaczorach z aparatami sie ukrywaja :D
  • 02.04.11, 14:41
    WOWOW jest jeden :)
  • 03.04.11, 20:58
    Orzel wyrazil zgode bo to na cele edukacyjne.... cos tam podpisal i dostanie $$ :)

Moje dzieci obserwuja przerozne zwierzaki: sowy kilka miesiecy temu, teraz orly. Nie ma to jak taka kamerka do nauki. Lepiej beda to pamietaly niz przeczytanie w podreczniku.
    Ostatnio tez kupilam program do nauki domowej oparty na literaturze wlacznie z naukami scislymi. Bardzo duzo w tym bylo eksperymentow dla dzieci, ktore moje odpuscily sobie, bo juz dawno wiedzialy jak i co i jaki wynik dzieki obserwacjom i pomocy przy naszym ogrodku, oraz pasji mlodszej corci do kolekcjonowania zywych robali. Dzieci nigdy nie zapomna cyklu rozwoju motyli, zab, modliszki, konika polnego itp itd... Kazdy z tych stworkow byl nazwany i obserwowany od malego. Mysle, ze takie kamerki przyblizaja ludzi do natury i sa lepsze od czytania podrecznika jesli chodzi o nauke. Jedna kamera.... tysiace obserwatorow.... Jakby tak wiecej takich to nawet i moznaby oszczedzic na drukowaniu ksiazek :D
  • 02.04.11, 22:49
    cute :)
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/DFGVvAKpc7hbaVBiqB.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.