Dodaj do ulubionych

czy ktosc korzystal z uslug "LeCar"- wypozyczalni

21.03.13, 14:41

samochodow w warszawie? www.rentacarpoland.com/ Jakie macie odswiadczenie? O wiele taniej niz wypozyczalnie z lotniska. A jak uslugi? Boje sie bo kiedys wypozyczylam samochod wiekszy dla calej rodziny i meza rodzicow po przyjezdzie okazalo sie ze zepsuty i nie maja nic do powiedzenia poza dowidzenia. Musialam szukac czegos bardzo szybko dla tylu osob.
Edytor zaawansowany
  • 21.03.13, 16:45
    MY korzystalismy ale kilka lat temu i wszystko bylo w porzadku. Kozezanka tez czesto korzysta i problemow nie miala. Cenowo sie nie orientuje i nie mam porownania.
  • 29.03.13, 00:17
    Korzystalismy .Po raz pierwszy w 2001 roku.Firma miala swoje przedstawicielstwo rowiez w Kanadzie.Od tego czasu ( siedziba firmy na Zwirki i Wigury zmienila swoja lokalizacje,ale zasze korzystamy z ich uslug.Bez zastrzezen, mila,profesjonalna obsluga.Polecam,Nigdy nie mielismy problemu z samochodami,zawsze sprawne.Raz musielismy troszeczke poczekac ( kolo godzinki w siedzibie firmy,bo zalezalo nam na Toyocie Corolli( a ktos troszke opozial sie z odstawieniem auta) .LeCar odbieraja z lotniska , odwoza na lotinisko.
  • 04.04.13, 18:16
    Dzieki serdeczne za opd, juz sie lepiej czuje. Nie chce miec niespodzianek podrozujac z z 2 latka i 6 latkiem:-)
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeqm2jguza2.png

http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rj44jr8o379qz.png
  • 27.09.17, 22:51
    Ja korzystam prywatnie i przez firmę! Mają nowe samochody i rozsądne ceny! Ich serwis przy odbiorze na lotnisku lub dworcu jest fenomenalny. POLECAM!
  • 17.10.17, 02:22
    Nowe i fajne samochody, szeroka oferta od małego do limuzyny. Bardzo kompetentna i miła obsługa. Wypożyczam już od 4 lat i mogę ich polecić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.