Dodaj do ulubionych

prawnik w NJ

13.06.06, 19:27
Znacie moze jakiegos sensowego prawnika, ktory dziala w NJ i zajmuje sie
odszkodowaniami? Maz mial wypadek w pracy i chcialby sie skonsultowac z
prawnikiem.

Dzieki,
Marta
Obserwuj wątek
    • kreola4 Personal injury ligitation in New Jersey. 13.06.06, 20:55
      Zajrzyj do lokalnych Yellow Pages albo wpisz haslo z tematu
      do google.

Z przypadku odszkodowan za wypadek w pracy prawnik nie pobiera
      zadnych oplat przed orzekajacym zakonczeniem sprawy w sadzie.
      Dopiero pozniej pobiera umowiony wczesniej procent wyplaconego
      odszkodowania. Nazywa sie to "contingent fees". Jako, ze konsultacje
      nie wiaza sie z zadnymi kosztami finansowymi porozmawiajcie z co
      najmniej dwoma prawnikami.

Pozdrowienia,
      k.
      • jaga_nj Re: w jakim miescie? 13.06.06, 22:29
        Ja tez mam podobna sytuacje i wzielam prawnika z NY, ktory rowniez praktykuje w
        NJ. Nigdzie nie musialam jezdzic, przyjechali do mnie do domu, no i sprawa jest
        w toku. Mam nadzieje, ze za dlugo nie bedzie to trwalo. U mnie chodzi o osobe
        potracona przez autobus. Pomyslalam o tobie Dorisku, bo ta firma autobusowa
        jest ubezpieczona w Texasie:).

--
        It speaks well of the human race that we allow our tenagers to live.
        • doris-ek Re: w jakim miescie? 13.06.06, 23:57
          Zadzwonilam i zostawialm wiadomosc. Powinnien szybko oddzwonic. Powiedzialm ze
          potrzebny Ci dobry worker's comp. attorney w Twojej okolicy najlepiej. Ja mam
          kontakt z tymi co reprezentuja firmy, a nie samych poszkodowanych, ale Ci po
          przeciwnej stronie najlepiej wiedza kto jest dobry, a kto uprawia masowke.
          Odezwe sie jak tylko dostane namiary. Ten znajomy jest w Morristown, NJ, czy to
          daleko od Ciebie?
          --
          Don't take life too seriously; No one gets out alive.
          • jaga_nj Dorisku:) 14.06.06, 00:19
            Twoj post dal mi troche do myslenia. Po czym poznac dobrego adwokata? Ja
            swojego wzielam z gazety, pan co przyjechal go reprezentowac mowil mi ze jest
            bardzo dobry, ma bardzo duzo wygranych spraw na konkretne sumy, itp. Wiadomo,
            ze nic innego nie mogl powiedziec. Czy mozesz mi podpowiedziec na co zwrocic
            uwage. Z gory pieknie dziekuje.
            --
            • doris-ek Re: Dorisku:) 14.06.06, 00:28
              Tu to ja moge referat napisac:o)
              Ale zaczne od prostego pytania: czy dzwonilas do State Bar zeby sie upewnic ze
              nie ma na niego skarg (grievances)? No i warto sprawdzic czy ktos go podal do
              sadu za legal malpractice. Takie informacje sa do wiadomosci publicznej.

No i www.martindale.com/
              Kazdy prawnik tam jest opisany.
              Mnie tez tam znajdziesz:o)
              --
              Don't take life too seriously; No one gets out alive.
              • jaga_nj Re: Dorisku:) 14.06.06, 01:49
                Dziekuje i oczywiscie, ze nie dzwonilam. Pierwszy raz mam do czynienia z
                adwokatem(oprocz real estate)i sie ucze:). Jaka szkoda, ze nie praktykujesz w
                NJ, ale chyba i tak nie zajmujesz sie prawem wypadkowym. Dziekuje raz jeszcze
                Dorisku:)
                --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka