Dodaj do ulubionych

Prezent dla mężą

16.11.10, 11:39
Podzielcie się -udalo Wam się zrobić prezent, który faktycznie sprawił mężowi radochę? Święta tuż tuż, a ja kompletnie się wypaliłam wymyślając prezenty dla dzieci, pojęcia nie mam, co kupić ślubnemu :(.
Edytor zaawansowany
  • sadosia75 16.11.10, 11:43
    Kupilam wedke mezowi, zadowolony byl jak male dziecko cmokniete w zadek przez aniolka :)

--
    "a jak za bardzo się rozbestwia, to w pilociku mam taki guziczek do rażenia prądem.
    tak, tak, bohatera prądem. co się będzie szwendać i bezeceństwa czynić!"
    Made by : Doral 2
  • anna377 17.11.10, 15:53
    W tym roku kupuję swojemu mężowi jego ulubionych perfum CK Euphoria. To idealny pomysł na prezent - elegancki i wcale nie musi być drogi. W internecie jest kilka sklepów, które oferują oryginały w atrakcyjnych cenach:)
  • kely11 21.12.10, 22:13
    polecam zakup perfum marki SAY zapach Achilles, dla młodego mężczyzny. Dokonałam zakupu przez internet zaryzykowałam koszt 66 zł, piszę bo jestem zadowolona produkt trwały nie są to podróbki.
    Polecam Perfumerię SAY podaję stronę przez która dokonałam zakupu
    www.say-international.pl
    Przekonuję się że są firmy które oferują dobre produkty także nie należy byc uprzedzonym do nowości.
  • Gość: Andrzej67 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.11, 08:48
    Ja niedawno widziałem w necie fajne strony z karykaturami i uważam, że jest to super pomysł na prezent. W szczególności jeżeli brać pod uwagę jakość wykonania i podobieństwo rysowanych osób.
    Blog z pomysłami na prezent
    Karykatury
  • your.miminka 23.09.11, 12:35
    Ja kupiłam teraz mojemu na Dzień Chłopca takiego giganta: mrjoygadzety.blogspot.com/2011/09/gigant-wsrod-gadzetow.html
    Jak dla mnie bomba! Tylko muszę się zdecydować, co tam wpisać :P Na pewno będzie to coś z jajem :>
  • Gość: Manka84 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 14:34
    Fajne niektóre z zaproponowanych, ja od siebie mogę dodać prezent który może ale nie musi być śmieszny - jest to tzw. mozaika ze zdjęć, którą podarowałam swojemu miśkowi. Setki wspólnych chwil umieszczonych na jednym obrazie i tworzące jedną całość. Fajnie bardzo wyszło, także dzielę się z Wami, bo mi także ktoś polecił. Stronka to mozaika
  • nasturcja.r 16.03.15, 11:48
    Ciekawe.. dzięki !
  • Gość: emil IP: *.xdsl.centertel.pl 23.09.11, 14:25
    Podaruj mu pilot do zarządzania.. Kobietą, w postaci pilota, który ludzkim głosem powie wszystko co mu tylko rozkażesz..
  • Gość: stokrotka IP: *.toya.net.pl 08.01.13, 22:32
    a ja kupiłam fajny sweterek i cieplutki, całkiem niedrogo w sklepie internetowy www.rodzinnagarderoba.pl, polecam
  • Gość: Paczia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.11, 18:34
    Cała masa śmiesznych prezentów jest na www.takapaka.pl a z poważniejszych to można celować w jakiś sprzęt audio/rtv - tylko nie toster :)
  • ylunia78 16.11.10, 11:46
    wiertarka z udarem,wkętarka,komplet kluczy,golarka, i inne podobne tego typy rzeczy.Coś,co mojemu mężowi wiedziałam,że się przyda:)
  • marcelina003 16.11.10, 11:54
    Mnie malżonek wkurzył w tamtym roku i na Mikołajki dostał zestaw startowy :0 czapka ,szalik ,skarpety mina warta wszystkich piniędzy :) Hm ...,a tak na serio to ja sie podpinam wszystko już przerobiłam ,wymyśliłam teleskop ,ale ;nie mam pojęcia co ma miec to ustrojstwo żeby cokolwiek było widać moze podpowiecie ?
  • matsuda 16.11.10, 11:58
    przecież się przyda... faceci lubią gadżety- jakis gps, albo cos w ten deseń.
  • agata_abbott 16.11.10, 12:44
    No właśnie mój niekoniecznie. Kiedyś chciałam uszczęśliwić go gps-em i podpytywałam, czy by mu się to podobało - ale twierdzi, że gps to ma w telefonie i to zbędny wydatek jak dla niego. Zresztą, niektóre gadżety fajnie jest wybierać samemu i cały fun właśnie w wybieraniu:)

Ja jednak zastanawiam się nad jakimś zestawem narzędziowym. Wiem, prezent praktyczny, ale mam też osobnika, który nie trawi prezentów niepraktycznych, a najlepiej byłoby, gdybym mu kupiła jakąś koszulę. Ja jednak wolę coś bardziej trwałego. A ostatnio ciągle czegoś mu brakuje - a to nie ma śrubokrętu, żeby lampę przykręcić, a to nie ma kluczy, żeby wymienić akumulator. Więc zastanawiam się nad skompletowaniem skrzynki z narzędziami. Coś w takim stylu + kilka śrubokrętów, kluczy, jakąś miarkę... :) Tylko nie wiem mimo wszystko, czy to dobry pomysł, może jednak za bardzo praktyczny? :/
  • ylunia78 16.11.10, 13:00
    agata_abbott napisała:

>
    > Ja jednak zastanawiam się nad jakimś zestawem narzędziowym. Wiem, prezent prakt
    . Więc zastanawiam się na
    > d skompletowaniem skrzynki z narzędziami. Coś w takim stylu + kilka śru
    > bokrętów, kluczy, jakąś miarkę... :) Tylko nie wiem mimo wszystko, czy to dobry
    > pomysł, może jednak za bardzo praktyczny? :/

raczej sama nie kompletuj skrzynki narzedziowej,bo nic z tego nie wyniknie dobrego.
    Kupisz takie skrzynki już wyposarzone,bo nie wiesz jakie klucze raczej i co jest w takiej skrzynce potrzebne:)
  • iwoniaw 16.11.10, 11:49
    A co lubi twój mąż? Jeden fiknie z radości na widok gadżetu elektronicznego, drugi znaczki zbiera, trzeci na ryby chodzi, czwarty się perfumami zlewa, piąty klei modele samolotów czy innych czołgów, szósty gra namiętnie w gry RPG, siódmy w golfa całe weekendy, ósmy uprawia ogródek ze skalniakiem, dziewiąty czytuje powieści fantasy a dziesiąty wyłącznie literaturę faktu na temat wojen napoleońskich...

--
    "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot odechciało"
  • mondovi 16.11.10, 11:49
    wiem jakie ma hobby - łatwo było
    --
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • pan_na_forum 16.11.10, 11:50
    Nie wiesz, czym męża uraczyć?
    No to czas na rozwód!
  • matsuda 16.11.10, 12:01
    jakby miał hobby to by sama chyba wiedziała, że "kolejny spławik" mu się przyda, a tak mamy nudnego pana, bez zainteresowań i panią bez wyobraźni...
  • lilly_about 16.11.10, 12:03
    Zawsze trafiam z prezentem. Znam męża, wiem, co lubi.
  • ladyann77 16.11.10, 12:12
    Mój najradośniej zareagował na roczną prenumeratę National Geographic.
    --
    Insanity is doing the same thing in the same way and expecting a different outcome
  • imasumak 16.11.10, 12:11
    Mojego najbardziej uszczęśliwiła książeczka życzeń własnoręcznie przeze mnie zrobiona ;)
    Gdy zostawaliśmy sam na sam, wybierał sobie na co miał ochotę, wyrywał karteczkę z życzeniem i mi wręczał ;)
  • matsuda 16.11.10, 12:17
  • ma2ma 16.11.10, 12:23
    a ja planuje zakup mp4-moze ktoras z was ma i podpoiwe co musza miec, jakiej wielkosci ekran jest fajny aby cos na nim bylo widac, sprawdzalm na all i jest ich duzo, maja radia, dyktafony itd....jaks ie wam to sprawdza?--
  • drzewkopomaranczowe 26.11.10, 22:15
    dla ma2ma
    ja mam mp4 już pare lat więc mogę się wypowiedzieć-korzystam tylko z funkcji muzyka ,radio i czytam ebooki choć to ostatnie coraz rzadziej bo mam komórkę z dużym w miare wyswietlaczem i jest mi wygodniej-wniosek mój-nie warto kupować mp4 jak nie oglądasz na niej filmów(maciupki ekran i koniecznosć przerabiania filmów do innego pliku skutecznie mnie
    od tego odciąga a poza tym są komputery i inne gadzźety do oglądania
    do słuchani muzy wystarczy mp3 z duża pojemnościa a do czytania kupić najlepiej jakiś czytnik ebooków -choć te są jeszcze drogie
    a czasami wystarcza dobra komórka która zastąpi mp4-choć mi się szybko przez to czytanie wyłądowuje

--
    "Kochaj tych,których nie kochasz.Miłość jest przykazaniem,a nie uczuciem.Jest ona aktem woli,jedynym aktem naprawdę godnym człowieka." Brat Efraim
  • Gość: ada IP: *.181.96.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.12, 22:32
    Jesli wybierzesz prezent z tej strony www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-swiateczne-dla-niego
    To mozesz tez odebrać go w Złotych Tarasach na stoisku na parterze. A wybór prezentów naprawde maja super. Nawet w tamtym tygodniu mówili o nich w Pytaniu na śniadanie.
  • mikas73 16.11.10, 12:31
    > Gdy zostawaliśmy sam na sam, wybierał sobie na co miał ochotę, wyrywał karteczk
    > ę z życzeniem i mi wręczał ;)

O to fajne..
    Rozumiem, że książeczka była wypełniona Twoimi propozycjami, czy może była to "wersja na całego" - sam sobie wpisywał swoje życzenia?
    --
    Moje dwa temperamenty :
    Miś Uszatek - 1998
    Koziołek Fikołek - 2008
  • mikas73 16.11.10, 12:19
    Ojej…
    Myślałam, że o ciekawych prezentach będzie a tu jak zwykle, „pani bez polotu, pan bez pomyślunku, nie znasz męża.. ja tam zawsze trafiam” bleeeee
    Też powoli się zastanawiam, czym ucieszyć, najchętniej zadowoliłabym go kupieniem sobie stroju pielęgniarki ale na święta nie wypada…jak "to" rozpakować przy rodzinie…

--
    Moje dwa temperamenty :
    Miś Uszatek - 1998
    Koziołek Fikołek - 2008
  • default 16.11.10, 12:20
    Mój mąż jest beznadziejny pod tym względem - nigdy nie udało mi się kupić mu czegoś, co by go autentycznie ucieszyło. Więc od ładnych paru lat nie kupuję mu prezentów w ogóle :) Chyba że np. piekę tort na urodziny (taki prezent go cieszy).
    Ja zresztą generalnie uważam, że robienie prezentów na siłę "bo jest Gwiazdka/ Mikołaj" jest bez sensu.
  • kaamilka 16.11.10, 12:53
    a bez okazji robisz prezenty?
    --
    ---
    człowiek dziwna istota... mając wszystko, szuka nowych problemów... by brat
  • imp9 16.11.10, 12:46
    Pomysł zapożyczony chyba nawet z tego forum, albo innego (niepamiętam).
    Zrobiłam mężowi na kompie coś w stylu książeczki czekowej.
    Na karteczkach było:
    - 2 godziny w markecie budowlanym
    - masaż stóp
    - wolna sobota (znaczy nie sprząta, nie zajmuje się dziemi, ma luz i robi co chce)
    - życzenie od żony
    - taniec brzucha w wykonaniu żony
    + inne mniej lub bardziej osobiste.

Prezent podobał się bardzo. nawet chyba nie tyle same bonusy, co pomysł i świadomośc ile rzeczy dostał.
    Częśc wykorzystał, częśc nie, ale wspomina do dziś, a było to ładnych parę lat temu.

Inka
  • adamsosnowiecki 24.11.16, 21:49
    dorzucę do tego:
    - przejażdżkę ferrari albo innym sportowym samochodem
    - wizyt w studiu nagrań (jeśli ma duszę muzyka)
    - tunel aerodynamiczny
    - powrót do dzieciństwa: zdalniesterowany.pl/16239-runner-250-rtf2-devo-7-kamera-hd-720p-akumulator-ladowarka-transmiter-fpv-zasieg-1km.html?search_query=dron&results=57

• krejzimama 16.11.10, 12:58
    Medalik z matką boską
    --
    [IMG]http://i922.photobucket.com/albums/ad70/kmkonto/logopis_mae.jpg[/IMG]
  • maman3 16.11.10, 17:53
    Jak widać, nie jestem jedyna, która ma z tym problem :). Mój mąż ma dosyć drogie hobby, które na razie musi zawiesić (motory), więc nie chcę go rozdrażniać prezentem w tym temacie. Gps jest, książki co roku-pewno było by mi łatwo coś wybrać, gdybym miała możliwości pobuszować po sklepach, ale chwilowo nie mam. Dlatego proszę o ściągę..:)
  • Gość: FRANKA IP: *.w109-212.abo.wanadoo.fr 26.11.10, 21:34
    juz kupilam - 20 letnia butelka whisky ,on uwielbia takie trunki,a dla nas wspolnie -wylot i pobyt na antylach (na cale 2 miesiace)- pozdrawiam
  • marek_sadu 17.11.10, 12:27
    ja akurat szukam prezentu dla dzoewczyny, ale na Fb na profilu Avonu rzuciła mi sie w oczy torba i chyba portfel, właśnie dla faceta ;-)

ja byłbym zadowolony, moze pomysl o www.facebook.com/photo.php?fbid=451584871486&set=a.357393516486.164033.355232781486

Marek
  • m.malgosiaaa 17.11.10, 15:59
    Faceci lubią praktyczne rzeczy, wiec moze jakis zestaw narzedzi do domu, albo cos zwiazanego z elektroniką? Może coś takiego? www.prezentdlameza.com/na_30_urodziny/zestaw_narzedzi_swiss_tech_8_w_1
  • Gość: Prezentdlameza.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 18:11
    No cóż chyba najlepiej poszukać na tej stronie www.prezentdlameza.com - jakby bardzo tematyczna ;)
  • maman3 18.11.10, 11:04
    Bardzo dziękuje, już zerknęłam, myślę, że na pewno coś znajdę :).
  • Gość: asia IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.10, 12:35
    Skoro lubi motory to może coś w tym stylu:
    www.empik.com/126-dni-na-kanapie-motocyklem-dookola-swiata-wydanie-1,prod58962417,ksiazka-p?gclid=CL670tqiqqUCFUrwzAod7HrLZg
  • kasialip5 22.11.10, 16:16
    Ja zamierzam kupić mężowi prezent związany z jego hobby. Już poszperałam na allegro i znalazłam sporo nowości, których jeszcze nie ma, napewno go to ucieszy.
  • Gość: gość IP: *.olsztyn.vectranet.pl 26.11.10, 21:34
    :DD Zaproś do trójkąta jakąś dziewczynę,a twój mężuś będzie szczęśliwy.Albo karnet do agencji towarzyskiej.:DDD
  • gregory3x 23.11.10, 11:51
    a ja polecam wszystkim kobieta ubrać się seksownie i zrobić wiele przyjemności swojemu mężowi - super prezent może być

bielizna
  • alex_200 26.11.10, 19:16
    A ja troszke w inna strone. Romantyczny weekend w górach dla zakochanych (szampan wino sniadanie podane do lózka, jacuzzi, saun, masaze dla dwojga, romantyczna kolacja itd. ) full serwis w cenie.
  • Gość: Brunecica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.10, 20:39
    Praktyczne, niepraktyczne, grunt że z miłością:)

ja swojemu kupię prawdziwy szwajcarski scyzoryk, taki czerwony victorinox jak miał McGiver, czy duże chłopaki mogą marzyć o czymś innym?;>
  • Gość: --melania IP: 77.252.42.* 28.11.10, 00:53
    moj byl zachwycony takim scyzorykiem!! jak dziecko -teraz sie z nim nie rozstaje ;)
  • Gość: Iluś IP: *.debnet.pl 21.05.12, 08:46
    Ja też kupiłam taki czerwony viktorinox mojemu mężowi, był wniebowzięty, bo nie miał a bardzo mu się teraz przydaje :)
  • miawallace1 26.11.10, 20:47
    na mikołajki będzie książka o inwestycjach giełdowych (nowe hobby)

a na święta nie będzie niespodzianki - dostanie wiązania do snowboardu, które sam wybrał i zamówił, ja tylko zapłaciłam i pewnie zapakuję :P no ale przynajmniej prezent będzie na 100% trafiony ;)
  • strefa2a 04.12.10, 08:53
    może trochę ruchu:)))
  • marek_sadu 04.12.10, 23:27
    może coś z kosmetyków, zerknij tutaj www.facebook.com/AvonPolska#!/AvonPolska naprawde fajne męskie zapachy
    albo na stronę www.tchibo.pl, mają akurat fajne gadżety dla dużych chłopców
  • madzia_kowal 08.12.10, 22:12
    a teraz sa zestawy kosmetyków meskich, chyba trzy- tez fajne
  • mzyczen 07.12.10, 03:39
    Jeśli ne macie pomysłu na preznty zapraszam do naszgo darmowego portalu. Nie będziecie mieli problemu, obdarowana osoba będzie na 100% zadowolona a Wy nie będziecie tracili czasu na bieganie po sklepach i wymyślanie. Zaproście tam swoją rodzinę i znajomych. Jest to miejsce gdzie każdy tworzy sobie liste rzeczy które są mu potrzebne lub mu sie podobają, określa adres fizyczny lub stronę www, zdjęcie i krótki opis przedmiotu - osoby zapisane do grona użytkownika mogą oglądać te przedmioty - jest to użyteczne i łatwe narzędzie do czerpania inspiracji na prezenty, a co wazniejsze - podarunki są zawsze trafione. Dodatkowo mamy dział inspiracji gdzie znajdziecie inspiracje do prezentów które można zrobić samemu i które będą szczególne ze względu na to ze zrobione własnoręcznie.

Zapraszamy

www.magazynzyczen.com
  • malygnomek 09.12.10, 13:59
    Mężowi nie, bo sam nim jestem, ale sprawiłem wielką przyjemność mojej żonie kupując jej nową deskę snowboardowa pod choinkę. Wyrwałem ją w promocji, do czego oczywiście się nie przyznałem, nabijając tym samym wieeele punktów ;-) W zeszły weekend pojechaliśmy pierwszy raz na stok i było wyśmienicie, a ja cały czas zbierałem laury za megaudany prezent :)
  • dreamproject 10.12.10, 13:23
    a może personalizowana kamasutra?

Zapraszam na www.modry-slon.pl

malygnomek napisał:

> Mężowi nie, bo sam nim jestem, ale sprawiłem wielką przyjemność mojej żonie kup
    > ując jej nową deskę snowboardowa pod choinkę. Wyrwałem ją w promocji, do cze
    > go oczywiście się nie przyznałem, nabijając tym samym wieeele punktów ;-) W zes
    > zły weekend pojechaliśmy pierwszy raz na stok i było wyśmienicie, a ja cały cza
    > s zbierałem laury za megaudany prezent :)
  • mateuhs2411 09.12.15, 12:01
    Ja chciałbym dostać coś takiego allegro.pl/torba-na-laptopa-asus-notebook-gratis-myszka-ux300-i5846056656.html bo jeszcze gratis bardzo dobra myszka jest, zamówiłem już torbę na laptopa dla mojego szwagra a sam chciałbym taką dostać, myślę że przydatna rzecz i elegancka
  • elektrofreak 10.12.10, 17:42
    jak każdy mężczyzna na pewno lubi elektronikę więc może gpsa, albo dvd samochodowe, albo chociaż kamere z tego zawsze mężczyzna cieszy się jak dziecko, jak polecam firmę Vordon tanie produkty o bardzo dużej jakości
  • krzysztofm30 10.12.10, 23:15
    jeżeli lubi biznes i ekonomię:

allegro.pl/graham-kenny-strategia-dywersyfikacji-2010-i1354047109.html
    znacznie taniej niż gdzie indziej
  • blondteaser 15.12.10, 05:49
    W zeszlym roku kupilam portfel i wode toaletowa. W tym roku dwie wody toaletowe, CK i Bossa. Moze nudny to prezent, ale on juz ma narzedzia, zegarki itd. A zapachy, ktore wybieram zawsze mu sie bardzo podobaja.
  • Gość: sss IP: 213.199.253.* 21.12.10, 10:05
    A ja kupiłam takie cóś allegro.pl/pioneer-deh-p5100ub-mp3-aux-usb-4-50w-eq-grafic-i1374844642.html
  • Gość: Anna.W IP: *.wroclaw.vectranet.pl 22.12.10, 11:46
    ja kupiłam symulator do gier
    allegro.pl/symulator-fotel-do-gier-gry-stojak-pod-kierownice-i1360236150.html
  • Gość: Gośka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.01.11, 12:46
    Mamy juz po świętach i prezenty poszły w zapomnienie ale teraz sa walentynki i jeszcze większy problem, ja juz wyczerpałam wszystkie pomysły na prezenty, ale tym razem nie chcę żeby to było coś romantycznego jak co roku tylko coś naprawdę oryginalnego może macie jakieś pomysły...???
  • klarittta 28.01.11, 21:11
    wiesz powiem ze w tamtym roku zrobiłam coś co nigdy bym się nie spodziewała ze az tak moj facet bedzie zachwycony kumpel mi podsunął pomysl a mianowicie wykupilam mu karnet motoprezent na allegro za kase przystępna najpierw krotkie szkolenie a potem jazda zycia autem o ktorym mozna pomarzyć wyścigowa fura ale powiem to jest prezent o ktorym każdy facet sni jak najbardziej POLECAM!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.