Dodaj do ulubionych

prezent dla nastolatki?

23.11.10, 20:52
Witajcie. Szukam pomysłu na prezent dla nastolatki. Dziewczyna ma 17 lat, chodzi do liceum. I nie mam pojęcia co jej kupic :(To moja chrześnica ale rzadko się z nią widuję i nie mam pojęcia co mogłoby ucieszyć dziewczynę w takim wieku... każdy pomysł się przyda ;)
Edytor zaawansowany
  • bijatyka 23.11.10, 20:59
    Może jakis fajny szal ?

[img]http://2.bp.blogspot.com/_S9dmpgpP8VI/SbRVxlIV9GI/AAAAAAAAB_w/TPA4bRrIgXs/s400/chustka+1+%26+2.jpg[/img]
    --
    Mam słabą silną wolę.
  • real_mayer 23.11.10, 21:04
    a jak dziewczyna jest metalówą?? :D heheh
    albo książka
    [img]http://empikmedia.pl/c/rockmann-pprod58962430.jpg[/img]
    nieeee to coś co ja chce na prezent :D
    --
    -Twoje pytanie sugeruje, że kobiety mają osobowość. To chyba jakaś pomyłka?
    - Niektórym wsadzali osobowość do głowy jak już trocin zabrakło.
    by:puszysta_gimnazjalistka,comedia_finita <;P>
  • bijatyka 23.11.10, 21:05
    A co to metalówy nie noszą chust ????
    --
    Mam słabą silną wolę.
  • darius_n 06.04.11, 14:56
    dla dziewczyny w tym wieku to bym kupił takie NeoCube - kulki magnetyczne - fajna rzecz bo całkowicie zabija nude

--
    Prezenty na 18 || Prezent na Urodziny
    Prezent dla Chłopaka || Prezent dla Dziewczyny
    Prezent na Mamy || Prezent dla Dziecka
  • jolka7-p 15.07.11, 14:52
    na pewno jakiś ciuch a lepiej kasa, kupi sobie sama to co teraz jej się podoba, tak zawsze jest ryzyko że może być niezadowolona.
    --
    TŻ_miał_problemy_w_łóżku_i​_już_nie_ma:)
  • teletoobis 23.11.10, 21:01
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • jane-bond007 23.11.10, 21:04
    ale masz dziś fazę :)
  • teletoobis 23.11.10, 21:07
    Bo co otworze watek, to natykam sie na wiekszy kretynizm :)
    --
    www.radioalex.pl/
  • zaklopotana87 23.11.10, 21:07
    wydmuszko intelektualna
    :D buhahaha
    Wez wyciagnij se gumke z majtek i strzel se w leb
    :D
    (brzuch mnie boli ze śmiechu)
  • minasz 23.11.10, 21:03
    ipad
    --
    pl.youtube.com/watch?v=iNmHpQ_TP1U&feature=related
  • bijatyka 23.11.10, 21:07
    No ekstra. Nie za drogo ? Do tego karta sim ?
    --
    Mam słabą silną wolę.
  • minasz 23.11.10, 21:25
    dla ciebie za drogo a dla niej moze nie
    --
    pl.youtube.com/watch?v=iNmHpQ_TP1U&feature=related
  • panna_marianna1985 23.11.10, 21:07
    Najbezpieczniej będzie jakieś kosmetyki czy akcesoria wg mnie. Lepiej nie kolorówkę bo można nie trafić, coś neutralnego, np. do włosów. fajne są kosmetyki Tigi, mają takie kolorowe młodzieżowe opakowania i ogólnie takie raczej dla nastolatek są. Ja je widziałam w Beliso Shopie kiedyś przy okazji. W ogóle możesz tam się rozejrzeć bo są tam tez np. jakieś kolorowe prostownice z diamencikami, wydaje mi się że to fajne pomysły na prezent dla młodej dziewczyny.
  • usunelamkonto 23.11.10, 21:13
    ja pitole. po co sie pchalas na chrzestna, skoro nie masz kontaktu z chrzestnica? jak mnie to wk.. - pokaz sie w kosciele, przed (jej) rodzina, przeciez to grzech odmowic ale kontakt z dzieckiem tylko jak sakramenty.

• atak_kobry 23.11.10, 21:27

dziękuję
  • ata-07 24.11.10, 12:21
    ładną kosmetyczkę lub kuferek na biżuterię.
  • ata-07 24.11.10, 12:21
    perfumy
  • darius_n 06.04.11, 15:01
    kup jej takie kulki newtona fajna rzecz jak dla mnie..
  • krolewna-z-drewnaa 24.11.10, 16:55
    Ja bym radziła jakieś kosmetyki :) Lakier do paznokci itp :) Albo biżuterię. To ten wiek, kiedy dziewczyny lubią się stroić :D
  • Gość: Joa IP: *.acn.waw.pl 26.11.10, 21:19
    Np. dobre słuchawki - teraz wśród młodzieży są modne takie duże wokółuszne.
  • anaisanais96 26.11.10, 22:25
    Dokładnie perfumy są najlepsze. Możesz kupić takie kóre podobają się prawie kazdej nastolatce np: Amor Amor Cacharel.
    --
    "Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa."
  • strefa2a 04.12.10, 08:51
    Polecam bardzo modne w tym roku kubki termiczne - szczelne:)).

lub zachęć ją do aktywnego wypoczynku:)))
  • mzyczen 07.12.10, 03:46
    Na początek sugeruję abyś podesłała jej zaproszenie do portalu www.magazynzyczen.com po tymjak już się sama zapiszesz. Nastolatki w tym wieku mają przedziwne upadobania, nigdy nie wiadomo co może sprawić im radość i z czego będą zadowolone. Z tego właśnie powodu powstał nasz portal - zupełnie bezpłatny. Sami z tym też mieliśmy duże problemy z wybieraniem prezentów dla rodzinki rozrzuconej po całym świecie. Jeśli nie masz pomysłu na preznty zapraszam do naszgo portalu. Nie będziesz miała problemu, obdarowana osoba będzie na 100% zadowolona a Ty nie będziesz traciła czasu na bieganie po sklepach i wymyślanie, a co ważniejsze zaoszczędzi Ci to złotówek w kieszeni na niepotrzebne "pierdołki". Zaproś tam swoją rodzinę i znajomych. Jest to miejsce gdzie każdy tworzy sobie liste rzeczy które są mu potrzebne lub mu sie podobają, określa adres fizyczny lub stronę www, zdjęcie i krótki opis przedmiotu - osoby zapisane do grona użytkownika mogą oglądać te przedmioty - jest to użyteczne i łatwe narzędzie do czerpania inspiracji na prezenty, a co wazniejsze - podarunki są zawsze trafione. Dodatkowo mamy dział inspiracji gdzie znajdziecie inspiracje do prezentów które można zrobić samemu i które będą szczególne ze względu na to ze zrobione własnoręcznie.

Zapraszamy

www.magazynzyczen.com
  • e-piotrus83 09.12.10, 14:24
    może soxo.pl/product_info.php?cPath=174_348_351&products_id=3045 ? ;)
  • Gość: sztusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.10, 15:41
    no faktycznie z tym może być problem. Ja miałam podobnie tyle że dziewczynka ma 14 lat. I też się głowiłam co młodziez teraz lubi? i oczywiście w internecie wpadłam na taką firemkę minimetry (.pl chyba końcówka w adresie) . mają całkiem ładne rzeczy. nietypowe, jak w innych sklepach. zamówiłam śliczną torebeczke z misiem i taki obrazek na ścianę. słodki bardzo. co prawda tam mają typowo dla dzieci prezenty ale mam nadzieję że nastolatce też się spodoba bo sa to rzeczy urocze (akurat dla dziewczyn).
    pozdrawiam i życze powodzenia:)
  • Gość: dorota IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.10, 09:27
    A może lubi czytać? Książka zawsze jest miłym prezentem. Zwłaszcza jeśli jest ciekawa. Dla nastolatki proponuje coś z tak ukochanego przez nie paranolmalromance, myślę, że "dziedzictwo mroku" Bree Despain jej się spodoba
  • lidzia88 21.12.10, 09:42
    Myślę, że perfumy są doskonałym wyborem na prezent. Dla 17 letniej dziewczyny polecam Sensational Celine Dion. Sama dostałam je od mamy na gwiazdkę (jak miałam jakieś 19/20 lat) i bardzo mi się spodobał. Owowcowo- kwiatowy zapach jest idealny dla młodych dziewczyn.
  • Gość: peb234 IP: *.srv.volvo.com 06.04.11, 09:19
    Hej,

Zapraszam do skorzystania z usług sklepu: www.magnesynalodowke.eu

DARMOWY PROJEKT, JAKOŚĆ FOTO, NISKIE CENY, magnesy z Twoim zdjęciem.

/
    www.MagnesyNaLodowke.eu
  • darius_n 06.04.11, 14:58
    no i jeszcze znalazłem coś takiego Prezent dla dziewczyny
  • Gość: sonia2011 IP: *.play-internet.pl 16.06.11, 23:15
    Myślę, że najlepiej zapytać jej mamy. Być może dziewczyna ma jakąś konkretną potrzebę - kosmetyki, perfumy. Jeżeli lubi o siebie dbać - może prostownica. Jeżeli lubi np. gry komputerowe - to może The Sims 3. ZObacz sobie na magicznaplaneta.pl - tam mają sporo elektroniki w przyzwoitej cenie.
  • Gość: adren IP: 212.180.184.* 04.07.11, 12:43
    To zalęzy jak ato nastolatka, ale moje dzieci strasznie lubia skakac, to kosztuje ale wrażenie ai emocj eniezapomniane - polecam !!1
    eska.pl/adrenalina/powietrze/1055/spadochroniarstwo
  • pi-xel 04.07.11, 13:34
    Ja proponuję karty podarunkowe. Może mało oryginalne ale bardzo praktyczne. Obecnie większość sklepów oferuje takie karty. Może to byc karta do Reserved, Zary, Media Markt, Empiku.
    --
    tanie bilety na wszystko
  • prokopacz 13.07.11, 09:39

kup jej fajna kieckę albo buty, klasyczne prezenty ale nigdy nie przestaną się podobać dziewczynom:D
  • brzydka_malwina 17.07.11, 15:18
    wikiipedia.pl/org/prezent_dla_nastolatk
  • alfaonline 07.09.11, 20:14
    Nastolatki uwielbiają zdjęcia więc proponuję ramkę na zdjęcia lewitującą albo obrotową
  • madzi17 14.11.16, 12:29
    Kup jej etui gumowe Zabawne etui albo klasyczne z pierścieniem etui-gsm.pl/image/catalog/Produkty11/motomo-aluminium-case/film-case-motomo-etui-tpu-aluminium-huawey-y3-II-Y5-Y6-P9-Lite-zloto-zlote-tanio-allegro-mlawa-wolomin-sochaczew-sklep-pancerne.gif Case są teraz modne i świetnie chronią przed uszkodzeniami :) U mnie w rodzinie kilka osób ma i są zadowoleni. Na każdy model telefonu teraz można dostać. Ja mam huawei p8 lite i kupiłam sobie unicorna Kucyk Ten z ringiem jest dobry bo nie wypada z ręki i wygląda dość kobieco. Dla nastolatki uważam idealny.
  • veinaa 26.11.16, 22:37
    To zależy czym się interesuje. Jeśli słucha muzyki to może słuchawki, płytę ulubionego zespołu albo koszulkę. Jeśli lubi fotografię to ucieszą ją gadżety z tym związane. Bezpieczne będą wszelkie gadżety na smartfona i kosmetyki. Tutaj widziałam też kilka ciekawych pomysłów na prezent dla nastolatków: coimdac.pl/pomysl-na-prezent-dla-nastolatkow/
  • diditka32 31.07.18, 21:20
    no moja właśnie słucha muzyki i jak na kolonie jechała w lipcu kupiłam jej na urodzinki głośnik bezprzewodowy, ten czerwony z Xblitza Emotion. Dobrze gra, takie niepozorne urządzenie a daje czadu
  • manra 05.12.16, 13:47
    może coś do roweru? Np. personalizowany dzwonek z imieniem?
    www.bikebelle.pl/dzwonki-rowerowe/3109-dzwonek-rowerowym-z-twoim-imieniem---rozne-kolory.html

--
    Równanie w dół z wieloma niewiadomymi. Blog z ograniczoną odpowiedzialnością

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka