Dodaj do ulubionych

niebanalny prezent dla dziecka 2-6 lat

03.12.10, 20:06
polecam

tekturowe zabawki przestrzenne
w ofercie rakiety, domki, palace, teatrzyki

można je malować, dekorować, rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne dziecka

gwarancja radosne, twórczej i madrej zabawy
dostępne na ecofun.com.pl/
Edytor zaawansowany
  • alfaonline 20.09.11, 10:19
    niespotykany prezent Baby Egg

albo solarny mini przyjaciel
  • Gość: rianna IP: *.xdsl.centertel.pl 22.09.11, 20:27
    dziecko w tym wieku potrzebuje zabawki, która spowoduje uśmiech na jego twarzy, kolorowego, zabawnego lub wyróżniającego się na tle innych..
    Proponuje niecodzienny Projektor Gwiazd w postaci milutkiego żółwia..
    Gdy kliknie na jeden z przycisków automatycznie pojawią się kolorowe gwiazdy, na ścianie, wszędzie.. Dziecku spodoba się na pewno i przykuje jego uwagę!
  • natalix007 02.10.11, 02:32
    Jeśli chodzi o chłopca to ja polecam zamek rycerski Simba Superplay.
  • catherini 09.11.11, 19:34
    A ja ostatnio mojemu chrześniakowi - niejadkowi kupiłam świetne akcesoria do jedzenia, talerz do "ubierania jedzeniem", widelec samolot i łyżkę supermena.
    Poniżej link do strony.
    www.mababy.pl/Jedzenie/Latajacy-widelec-Fred-Friends-221.html
    Mały był zachwycony!
  • supermajka90 16.11.11, 16:13
    Polecam goraco taka lampke z ktora dziecko moze spac :)
    www.mababy.pl/Meblowanie/Lampka-Barbapapa-niebieska-Pabobo-190.html
  • najla76 11.11.11, 22:19
    Zabawki moja mała dostanie od innych, a my kupiliśmy jej coś wyjątkowego i z pewnością wywoła to u niej zachwyt :))
    www.mababy.pl/Ubranka/Spodniczki/Spodniczka-Srebrny-blask-Angel-s-Face-154.html
  • amele 05.10.11, 14:44
    Jako oryginalny dodatek do prezentu dla dziecka polecam szczoteczkę z nadrukowanym imieniem malucha ( dostępne również w wersji dla dorosłych w tym również Mama, Babcia itp.) Szczoteczki mają fajny kształt, są dostępne w kilku kolorach i można je zawieszać na ścianie ,ponieważ mają magnetyczne zawieszki.

allegro.pl/imienne-szczoteczki-do-zebow-szczotki-z-imieniem-i1858666786.html
    www.chillismile.com

pozdrawiam serdecznie
  • pand-usia 05.10.11, 19:20
    niezwykłe i niespotykane prezenty znajdziesz na Tekst linka
  • wallendroid 12.10.11, 01:16
    to taki wiek że może warto kupić jakieś gry logiczne na przykład firmy Smart Games?
  • Gość: Dorotka IP: *.e-gco.pl 08.11.11, 10:30
    A co powiecie na grę detektyw szczebrzeszyn? Myślicie, że to dobry pomysł na prezent?
  • Gość: panelx IP: *.96.244.35.tvksmp.pl 08.11.11, 14:45
    Nie lepiej coś kolorowego i przykuwającego uwagę? Np. eurobobas.pl/sklep/details/39/25/pojazdy/samochody-i-tory-wyscigowe/auta-2-spiralny-tor-wyscigowy-fisherprice?manufacturer_id=7 Fisher Price ma inne, fajne zabawki, a tutaj było najtaniej.
  • Gość: Magda IP: *.dynamic.chello.pl 05.12.11, 20:29
    W ubiegłym tygodniu skusiłam się by kupić gry edukacyjne, dodatkowo dostałam rabat za polubienie sklepu na facebooku, więc się opłacało :)
    Gry są naprawdę fajne, przyciągają uwagę i dodatkowo pobudzają wyobraźnię. Zdecydowanie polecam od sadzania dzieci przed komputerem
  • m.malgosiaaa 08.11.11, 16:37
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Kreska IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.11, 02:39
    ja polecałabym klocki konstrukcyjne np. pociąg firmy Meccano, zapewnia wiele godzin wspaniałej, kreatywnej zabawy, tatusiowie też je bardzo lubią ;)
  • free.wrangler 15.11.11, 23:08
    Szukając prezentu dla córki odkryłam stronę internetową kidek.pl gdzie znalazłam fanatyczne pomysły na prezenty dla najmłodszych, prezenty są dla dzieci w różnym wieku, i o różnym stopniu zaawansowania ale wszystkie są ciekawe, edukacyjne i bez agresji!! Ceny bardzo przystępne!
  • prekursorka00 23.11.11, 19:21
    Jeśli mysleliście kiedyś o skorzystaniu z kursu uwodzenia, ale obawiacie się, że jest to oszustwo to mogę was osobiście zapewnić, że szkoła w której ja skorzystałam z takiego szkolenia jest absolutnie godna polecenia ;) mówię tu o Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Dzięki temu kursowi przełamałam barierę jaka dzieliła mnie od mężczyzn, potrafię z nimi rozmawiać i ich uwodzić ;) w moim mniemaniu szkoła ta zasługuje na najwyższą ocenę, inni uczestnicy także mają o nich pozytywne opinie

• mama.dzieci.2 04.12.11, 14:34
    Świetna stronka - jak dobrze,że ktoś wynalazł internet o wiele łatwiej się żyje ;)
    Ja swojej 2,5latce chę kupić ciastolinę - podobno bardzo dzieciom się podoba zabawa.
    Starsza wybrała sobie zegarek slapwatch(kropka)pl wygląda mi to na kolejną modę,ale generalnie zegarek rzecz przydatna :)
  • senderismo 14.05.12, 23:36
    Można książeczkę, a żeby było niebanalnie to może małe fantasy? "Przygody Tappiego z Szepczącego Lasu" będą akurat dla tego przedziału wiekowego;]
    a tu można wydrukować i dołożyć do prezentu kolorowanki :)
  • Gość: lizaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.12, 22:49
    dobre ale tylko na chwile...
  • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 14:05
    Dla chłopca! koniecznie małe traktorki! www.planettoys.pl/mala-farma.html to jest totalny hit!
    'Ewentualnie planettoys.pl/marbutopia-52.html
  • dankax1975 06.11.12, 17:43
    A może fajna koszulka z ciekawym indywidualnym napisem? Taka unikalna rzecz, w której dziciaczek będzie totalnym indywidualistą? Przykładowo zobacz to co można zobaczyć na wszekoszulki.pl
  • hanka85-wwa 24.11.12, 21:21
    Dla dziewczynki i tak najfajniejsze są lalki. Ale nie tandeta przywieziona z czajny tylko porządna najlepiej ręcznie robiona szmaciana do ubierania, zajmowania się itd. Można je znaleźć gdzieniegdzie w większych miastach albo przez internet np. www.blueberrydolls.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka