Dodaj do ulubionych

Prezent dla zony.Świeta świeta...

13.12.10, 09:24
Jestem męzem i mam problem.. nie wiem co mogę kupić na gwiazdkę mojej zonie... zawsze kupuję kilka prezentów... jakis kosmetyk- ok juz mam pomysł... czasem bieliznę czy bizuterie.. a w tym roku powiedziała mi, że chciałaby cos praktycznego.. i mam pustkę... co mozna kupić praktycznego, ale oczywiscie nie do "domu" a dla niej..
Myslałem o torebce..ale to juz wyzsza szkoła jazdy.. to trafić w gust kobiety jest niezwykle trudne.. a moze jakies akcesoria np do laptopa? Niedawno dostała notebooka.. i moze cos do niego?
Jak myslicie czy ide w dobrym kierunku?
Pomozcie kobiety... bo czas nagli..
Edytor zaawansowany
  • 13.12.10, 09:27
    wypasioną suszarkę, lokówkę, depilator?
    elegancką walizeczkę lub kuferek na kosmetyki?
  • 13.12.10, 09:38
    kuferek na kosmetyki ..moze byc..
    cos w tym stylu?
    tiny.pl/hwvhh
  • 13.12.10, 09:58
    eee, nie to raczej dla małolaty:)
    www.luxlux.pl/artykul/2204/podrozny_kuferek_na_kosmetyki
    coś w tym stylu
  • 13.12.10, 10:03
    korzystasz z kuferka na kosmetyki?, pytam z ciekawości, bo dla mnie to mało praktyczne:(
  • 13.12.10, 10:16
    nie no jeszcze nie wiem... ale moja zona wolałaby taki w serca niz taki w "starym" stylu... myslałem jeszcze o tej torbie na laptopa...
  • 13.12.10, 10:51
    ja korzystam jak wyjeżdżam:) w domu nie, to chyba oczywiste
    a takiego jak mam akurat nie mogę znaleźć, mój jest klasyczny a nie retro, granatowy, bez ozdóbek i paskudnych wzorków:)
    a książki, płyty, dobre słuchawki nie wchodzą w grę?
  • 13.12.10, 09:47
    fajną torbę na owego notebooka?
    O ile z nim z domu wychodzi.

--
    miszmasz-marghe.blogspot.com/
    i
    malutki-kuchcik.blogspot.com/
  • Gość: kalinkowepolew IP: *.internetia.net.pl 24.02.14, 22:10
    A może zamiast banalnych podarków jakieś niezapomniane przeżycie?

np. masaż tajski
    prezentokracja.pl/Masaz_tajski_klasyczny_-_Warszawa/produkt.html
    np. kolacja na jachcie i rejs widokowy
    prezentokracja.pl/Rejs_widokowy_z_kolacja_dla_2_osob/produkt.html
    np. mega emocje w Subaru na torze wyścigowym
    prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=subaru
  • 13.12.10, 09:49
    A może ładny strój do ćwiczeń i karnet na siłownię? O ile to lubi i nie potraktuje jako przytyku ;) Mnie by pasował taki prezent :) Albo karnet podwójny - dla was obojga :)
    --
    "Będzie chłopak? Noooo, to pewnie mąż szczęśliwy" (taak, jakby się urodziła dziewczynka, to byśmy ją utopili i próbowali dalej) /by A.Nancy, forum CiP/
  • 13.12.10, 09:53
    wiedziałem gdzie napisac:) swietne pomysły!
  • 13.12.10, 09:57
    Napisz czym się żona zajmuje / interesuje.
    Będzie łatwiej

ja na przykład uwielbiam gotowac i nie obrażam się na prezenty typu mikser czy noże ceramiczne ;)
    --
    miszmasz-marghe.blogspot.com/
    i
    malutki-kuchcik.blogspot.com/
  • 13.12.10, 10:51
    żona uwielbia byc aktywna- uprawia sporty - szczegolnie fitness..gra w siatkę... a z prezentu typowo do kuchni- jak to któras z kobiet napisała- nie byłaby zadowolona.. to byłoby zbyt praktyczne- tak myslę:)
    także faktycznie w gre wchodzi jakaś torba na fitness.. czy do laptopa... bo to jej nieodlaczny przyjaciel;)

Dzieki za pomysły.. tak w gole- to dałyście całą skarbnice wiedzy co do pomysłów na prezenty...wow:)
  • 13.12.10, 11:00
    masz gdzieś w pobliżu decathlon?
    www.decathlon.com.pl/PL/large-grip-czarna-127548735/
    mam taką-tylko troszkę inny fason, w realu wyglada bardzo fajnie
  • 13.12.10, 12:43
    mam:)
    swietna ta torba moze faktycznie udam się do decathlonu.
  • 13.12.10, 12:47
    sprawdź czy jest u Ciebie dostępna, jak nie, możesz zadzwonić i zamówić

ja jestem z niej bardzo zadowolona-sportowa ale kobieca:)
  • 15.12.11, 21:56
    moze kupisz jej stacjonarny rowerek albo orbitreka, cos na czym fajnie mozna pocwiczyc nie zanurzajac sie w mrok zimy.
    --
    premiera 15 grudnia www.wszystkonaraty.pl
  • 17.12.13, 09:42
    a może po prostu suszarke do suszenia prania - bardzo praktyczny prezent! :)
    --
    www.shestyle.pl
  • 16.12.11, 13:21
    A może rower tandem, na wspolne wycieczki, robot kuchenny, ktory miesza i piecze ciasto i robi pyyyyyszne placki ziemniaczane?

truscaveczka napisała:

> A może ładny strój do ćwiczeń i karnet na siłownię? O ile to lubi i nie potrakt
    > uje jako przytyku ;) Mnie by pasował taki prezent :) Albo karnet podwójny - dla
    > was obojga :)

--
    od 15 grudnia ! www.wnr.pl
  • 19.12.11, 16:28
    a do tandemu może ładny koszyk na przód albo dzwonek?
    Kobiece rowerowe akcesoria mamy na bikebelle.pl - teraz wszystkie 10% gratis!
  • 13.12.10, 10:10

"Jestem męzem i mam problem"
    no masz:)

jak jeździ na nartach - ciepłe skarpety, bielizna termo...,bluza narciarska
    jak chodzi na siłownie - torba na ciuchy, strój
    do samochodu - czujniki parkowania, zestaw głośnomówiący

• 13.12.10, 10:19
    no te czujniki to pewnie byłby hit:)
    ale moze taka torba na laptopa..ale nie wiem czy czarna czy czerwona?
    tiny.pl/hwvh1
    Dziewczyny nie ukrywam ze cena musi byc tez przystepna...
  • 13.12.10, 11:03
    Sorry, ale ta torba jest okropna ;)
    A może jakiś fajny pendrive? Np taki
  • 13.12.10, 11:06
    A ten jest po prostu nie do zdarcia - wiem, bo mam :)
  • 13.12.10, 12:44
    to teraz zrobiłyscie mi wodę z mózgu.. :(
    zbyt duzo pomysłów!!! i to swietnych;)
  • Gość: lena IP: *.181.96.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.12, 22:23
    Mnóstwo fajnych i co wazne wyjatkowych prezentów na 100% znajdziecie własnie na tej stronce. Nawet w Pytaniu na śniadanie o tym mówili.
  • 13.12.10, 10:16
    Powiedz, żeby napisała list do świetego Mikołaja z propozycją kilku-kilkunastu rzeczy/gadżetów i będziesz mógł wybrać.
  • 13.12.10, 10:20
    tak mowiłem.. to mi poiwedziała ze chce niespodziankę:/
    i bądz tu mądry ....
  • 13.12.10, 10:46
    Kuferek na biżuterię

Program do obróbki zdjęć plus podręcznik do nauki obsługi tegoż (ja dostałam właśnie taki, bardzo trafiony, prezent w zeszłym roku)
  • 13.12.10, 11:18
    skórzany portfel, perfumy?
  • 13.12.10, 11:20
    praktycznego? to ja bym chciała - wiem, ze to oklepane - ale to: fabrykaform.pl/Alessi_wyciskarka_do_cytryn_juicy_salif-p335.html
    poza tym to mały odkurzacz, bo mam wielkie bydle
    i chyba to wszystko.
    --
    szajning lajke star
  • 13.12.10, 12:46
    274 pln????????? czy ja dobrze widzę?
    ehhh no nie bardzo mnie stac..a moja zona to chyba by mi nogi.. z.. powyrywała.. jakbym jej taką drogą wyciskarkę kupił...
  • 13.12.10, 11:23
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 13.12.10, 12:12
    Ja byłabym zadowolona z dobrego kosmetyku. Od niedawna uzywam naturalny kolagen i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że żona też by była zadowlona. Można zamówić przez internet. Ja kupiłam od znajomej dystrybutorki Colway.
  • 13.12.10, 11:28
    Niedawno byl watek, gdzie dziewczyny pisaly, co najchetniej dostalyby pod choinke:

forum.gazeta.pl/forum/w,567,118950791,118950791,Co_byscie_chcialy_dostac_pod_choinke_.html
    Poczytaj, moze cos cie natchnie:)
    Ja bym kupila i cos osobistego (perfumy, kolczyki) i cos praktycznego.
    Super, ze tak sie starasz!:)
  • 13.12.10, 12:47
    dzieki za link:)
    no staram sie bo wszystko mozna kupić za kase,.. ale dobry humor zony w swieta- bezcenne;)
  • 13.12.10, 14:09
    Jeśli znasz rozmiary żony to może jakiś top na fitness w jej kolorze?
    Albo np. gadżety na basen - dobre okulary, nowy strój + karnet?

--
    Oto mój podpis dodawany automatycznie do postów, które napiszę.
  • 14.12.10, 08:39
    Torebka to super pomysł
    taks amo jak buty
    :)

zabierz ja na zakupy i pozwól wybrać
    moze nie bedzie niespodzianki ale radosc gwarantowana
    :)

kobiety z (pół)praktycznych rzeczy lubią: mebelki, lustra... może jaiś zabieg u kosmetyczki?
  • 14.12.10, 10:05
    najlepsze są zawsze prezenty robione samodzielnie i dlatego można na przykład złożyć samemu kalendarz i podarować bliskiej osobie (ze zdjęciami wspólnymi albo jakimikolwiek innymi) www.drukcyfrowy.co/kalendarze
  • Gość: Maria IP: 195.164.97.* 14.12.10, 10:54
    Ja sobie zamówiłam na urodziny taką torbę na laptop i jestem bardzo zadowolona:))) Może Twoja żona też się ucieszy...
  • 14.12.10, 12:33
    Biżuteria też jest praktyczna, kiedy można dopasowac ją do każdego wyjścia, kreacji, uroczystości. Wystarczy, że zmienimy koraliki na bransoletce i mamy już całkowicie inną bransoletkę. Dostałam taką od męża- bransoletkę BIAGI z serduszkiem z cyrkonią i jestem zachwycona. Teraz co jakiś czas dokupuję tylko koraliki w sklepie internetowym "Niebieski-koralik" i tworzę. Jest to biżuteria włoska, tak ładna jak Pandora,ale tańsza, do składania samemu. Myślę, że sprawi radośc każdej kobiecie, tak jak i mnie.
    Dodatkowo do 24 grudnia przesyłka jest gratis!
  • Gość: Nemi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.10, 15:57
    Jeżeli lubi sport to może łyżwy i karnet na lodowisko. Z intelektualnych - grę towarzyska, logiczną np. www.gryplanszowe.pl/index.php?d=szczegoly&tw=1070 , abalone, rummikub i wiele innych do wyboru. Bedzie się czuła zaskoczona.
  • Gość: gość IP: 91.218.208.* 22.12.10, 17:24
    Myślę, że świetnym prezentem będzie kalendarz z Waszymi prywatnymi zdjęciami. Sama zamówiłam i już na drugi dzień miałam swój prywatny kalendarz www.drukcyfrowy.co/kalendarze.php Polecam :)
  • 05.10.11, 19:37
    kamienie bazaltowe świetny pomysł na prezent dla żony
  • 06.10.11, 12:47
    a może nowy czytnik Amazona Kindle?
  • Gość: Asia IP: *.r.kbt.pl 09.10.11, 23:26
    hm, jeśli zahaczamy o kategorię cenową w stylu Kindla to ja bym juź wolała iPada ;) a jeśli szukacie czegoś w bardziej rozsądnej kategorii cenowej to polecam dobre kosmetyki, elegancki wizytownik, szkatułkę na biżutrię albo wieszak na torebkę
  • Gość: Asia IP: *.r.kbt.pl 09.10.11, 23:28
    z kategorii akcesoria do netbooka polecam nietypowe myszki komputerowe
  • Gość: marzi IP: *.4-3.cable.virginmedia.com 04.12.11, 22:52
    wibrator jest praktyczny
  • Gość: Monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 10:03
    Hej, ja mam ten problem z mamą, nigdy nie wiadomo co jej kupić... bo albo mówi że nic nie chce, albo coś praktycznego. Z bratem w tym roku kupujemy jej elegancki zestaw do wina, w sumie to już kupilismy. Widziałam kiedyś u znajomej i na prawdę robi wrażenie. W sumie fajny prezent dla kobiety jak i mężczyzny, a takie rzeczy są bardzo przydatne w domu. Do tego dorzucimy jeszcze butelkę ulubionego wina, jakiś ładny drobiazg i kokardkę. Ufff a zaraz szukamy czegoś dla taty:) Co kupić facetowi którego bawią wszystkie gadżety? Mógłby mieć muzeum dupereli w domu. pozdrawiam:)
  • Gość: Robs IP: *.toya.net.pl 05.12.11, 22:00
    A co dziewczyny powiecie na zabiegi w spa?
  • Gość: lady em IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.11, 20:49
    tu są całkiem ciekawe pomysły
    lifeandanythingelse.blogspot.com/2011/12/pomysy-na-prezent.html
    Ja się napaliłam na ten pojemnik na popcorn! Gdzie mogę kupić podobny?!
  • Gość: Anie IP: *.172.91.13.dyn.user.ono.com 12.12.11, 22:04
    Polecam! Super prezent dla kazdej babeczki!
    perlymajorka.pl
  • 15.12.11, 21:58
    Wiem, kup wycieczke dla Dwojga do cieplych krajów!, albo wyjazd na tropical island pod berlin.
    --
  • Gość: angela IP: *.elk.mm.pl 15.12.11, 17:22
    Problem z wyborem prezentu na święta z pewnością rozwiąże piękna, wyjątkowa biżuteria. Taką znalazłam jakiś czas temu na markizasklep.eu. Oferta jest bogata, ceny są godne uwagi oraz często można trafić na ciekawe promocje. W ofercie można znaleźć także przepiękne ryngrafy.
  • Gość: dalamka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.11, 20:17
    Chyba mam dla Ciebie idealne rozwiązanie :) Coś praktycznego, ale wciąż kobiecego? Zerknij na te toaletki do trzymania biżuterii i malowania się albo na ten zestaw filiżanek . Z pewnością coś tam wybierzesz.
  • Gość: Asia IP: *.r.kbt.pl 15.12.11, 21:39
    Czymś praktycznym a jednocześnie ładnym może być elegancki zestaw do manicure albo szkatułka na biżuterię, zwłaszcza, że z tego co piszesz wynika, że Twoja żona ma sporo błyskotek z poprzednich lat :)
  • 15.12.11, 21:54
    kup jej piekna bizuterie, moze jakas pandorke, lilou albo super malego laptopa :)
    --
  • 16.12.11, 12:57
    Te pandorki i lilou to wydawanie pieniedzy bez sensu. Lepiej kupic cos, co jest tego naprawde warte i praktyczne. W domu sie przyda, jakis wygodny fotel do czytania na dlugie zimowe wieczory:)

wszystkonaraty napisała:

> kup jej piekna bizuterie, moze jakas pandorke, lilou albo super malego laptopa
    > :)

--
    od 15 grudnia ! www.wnr.pl
  • 16.12.11, 15:02
    ja zamowilam sobie szlafroczek ale nie z froty czy polaru ani nie z satyny tylko bawelniany, sportowy...
    poza tym bransoletke z apartu na sznureczku czarnym, do jeansow bedzie pasowac...
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/5djycsqvhgr2e3mm.png[/img][/url]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.