Prezent na 18 urodziny. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Zastanawiam sie nad ladnym prezentem dla dziewczyny na 18 urodziny i jakos nie mam konceptu. Nieduze kolczyki z diamencikami, wisiorek?
    Prosze o sugestie!!!
    • Duże kolczyki z dużym brylantem.

--
      "Kobieta, jeśli tylko zechce, da mężczyźnie to, co mu się należy". Hrabi
      [URL=http://smajliki.ru/smilie-543250023.html][IMG]http://s6.rimg.info/4ea7086ec3bcd85068271ff21ca0b2fb.gif[/IMG][/URL]
      • Lepiej diadem. Na studniowke bedzie :)

--
        happy_time to nie ja !!!!
      • ja bym dał jej takie NeoCube pokazane jest tutaj infoprezent.wordpress.com ładnie sioę prezentują i pięknie wyglądają także można bez obaw i spokojnie dziewczynie dać.. a na pewno się ucieszy.. bo można z tego zrobić niezłą biżuterie..

pozdrawiam
        • Gość: niki IP: *.xdsl.centertel.pl 21.03.11, 19:17
          niedawno przez takie rzeczy przechodziłam i może powiem co ja kupiłam..
          Globus obrotowy z podstawką czarną, a jak się ją odwróci to jest wtedy lustrzana.. koleżanka ode mnie sie ucieszyła więc mysle ze u ciebie bedzie tak samo.. szukałam tego prezentu przez ok. miesiąc czasu wiec możesz sobie tak samo wyobrazić co przechodziłam..
      • kolczyki i te wisiorki to wg. mnie odpadają na miejscu.. to mysle ze już jest mało twórczy prezent.. ja bym jej dał coś oryginalnego np. gadzeteo.pl/pl/p/Globus-lewitujacy-w-powietrzu/7 ajeśli już pozostając przy tych kolczykach i innej biżuterii to fajnym prezentem było by NEoCube gadzeteo.pl/pl/p/Neocube-kulki-magnetyczne/43 jako dodatek.. przepieknie to wygląda i można z tego zrobić dość oryginalną biżuterie itd. pozdro!
    • Rajstopy.
      --
      Myślałam - niemożliwe, zjawisko nieprawdziwe. Twe ciało opalone, na wszystko już gotowe jest.
    • Ja jak miałam 18 lat to dostałam od swoich rodziców zegarek noszę go dzisiejszego dnia a minęło już 11 lat:) także myślę, że może to być trafiony prezent, albo właśnie komplet jakiejś biżuterii- kolczyki+ wisiorek, może pierścionek- na pewno warto zainwestować w coś co przetrwa trochę dłużej i będzie córce przypominać tą datę.
    • Ja dostałam, a nawet sama sobie wybrałam złoty pierścionek :)
    • Idealnym prezentem dla każdej kobiety, na każdą okazję jest biżuteria. Która z nas jej nie kocha?? Najpiękniejszą, tak ładną jak Pandora,ale tańsza , całą ze srebra o próbie 925, wykonaną ręcznie znalazłam w sklepie "Niebieski - koralik" . Z okazji Walentynek jest wiele promocji, więc można dodatkowo zaoszczędzić. Kupując bransoletkę walentynkową składającą się z bazy i koralików włoskiej marki Biagi możemy zaoszczędzić do 132 złotych, natomiast kupując koraliki z cyrkoniami oszczędzamy 20 % . Myślę, że jest to świetna okazja na zrobienie prezentu najbliższej osobie.
    • na 18stke to klasycznie wibrator!
    • to skąd my mamy wiedzieć co ona lubi??? :)
      moim zdaniem biżuteria jest trochę oklepana, no i pewnie nie każdy by chciał - ja np. biżuterię złotą, z brylantami, zegarki itp. zaczęłam nosić dopiero ok. trzydziestki:)
      dla mojej planuję raczej coś w stylu: bilet wstępu na heinekena albo jakąś inną dużą imprezę, ewentualnie mega zestaw płyt winylowych ulubionych artystów do kolekcji, nieduży płaski tv do pokoju, no coś w tym stylu w każdym razie.

--
      „Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.”
      ALBERT EINSTEIN
    • Gość: KasiaW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.11, 14:00
      ja siostrze ostatnio dałam taki śmieszny kubek w kształcie serca, fakt pije w nim poranną kawkę i wieczorem herbatę.
      o tutuaj trafiłam: 4gift.pl/zaskakujacy-kubek-kocham-cie.html

może taki mało poważny ale od koleżanek dostała masę biżuterii i jakichś drobiazgów i leżą, a mój prezent w użyciu prawie codziennie! :)
      powodzenia w zakupach
    • Gość: black-magic-woman IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.11, 20:38
      Fajny pomysł z karnetem na koncert/festiwal - sama wykorzystałam ten pomysł dla narzeczonego i był wniebowzięty, wspomina do dziś.
      Trochę innym od biżuterii i innych "przedmiotowych" pomysłów jest np. sesja zdjęciowa :)
    • Gość: ewelinab IP: *.bater.net.pl 01.02.11, 20:35
      A coś takiego??

allegro.pl/zestaw-pioro-dlugopis-reczny-grawer-walentynki-i1432825439.html
      Po co znów kupować uniwersalne prezenty?
    • zalezy dla kogo (koleżanka, córka itd) i zalezy jaki ma charakter, ostatnio przeglądam strony z dziwnymi gadgetami i już wspominałam o prezencie dla chłopaka, a znów na 18 rzuciło mi się w oczy coś takiego śmiesznego - www.wasserman.pl/pl/p/Zapalniczka-a-w-niej-kamera-dyktafon-pendrive-4GB/1428
    • Polecam sklep internetowy z biżuterią - duży wybór pierścionków, kolczyków, wisiorków, itp Wykonują również biżuterię w swojej pracowni, według indywidualnych gustów i zapotrzebowań klientów na zamówienie. Wykonywali mojemu mężowi obrączkę z dostarczonej przeze mnie, już nie używanej, biżuterii.
      www.zlotysklep.com/oferta/wyroby/bizuteria_z_brylantami/
    • Jeśli jest łakomczuchem, może coś takiego ?:D www.takapaka.pl/Produkt/359/gigantyczna_tabliczka_czekolady
    • Biżuteria to na pewno świetny pomysł, ja np. swojej siostrze na 18stkę kupiłam płytę Beyonce- bo to jej ulubiona artystka i jej perfumy "Heat" - bo wiem, że nosiła się z zamiarem ich kupienia, ale zawsze jej było szkoda kasy więc ja jako dobra siostra zrobiłam jej niespodziankę. Radość była niesamowita. A perfumy znalazłam na perfume4you.pl w bardzo niskiej cenie!
      • Zgadzam się, że biżuteria to bardzo dobry pomysł. Poza tym nigdy jej za wiele w szkatułce :) Poza tym myślę, że będzie to po latach bardzo fajna pamiątka. Do tego możesz ewentualnie dokupić jeszcze np. ładny album na zdjęcia.
    • możesz kupić coś takiego infoprezent.wordpress.com nadaje się jako biżuteria.. mówie teraz poważnie bo ja dałem takie coś właśnie mojej dziewczynie i ona robi sobie z tego biżuterie. albo taką ramkę jak kolega wcześniej podpowiedział.. www.Gadzeteo.pl. jedno jak i drugie się fajnie prezentuje także pomysł jest idealny :)
    • a moze taka rzecz, ze wspolnymi chwilami ?

www.facebook.com/pages/TheMotive/191255897579477
      mozemy zrobic naprawde ladny montaz :)

pzdr!
    • Gość: mm IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.03.11, 15:34
      Moja siostrzenica dostała na swoja 18. bon prezentowy na sesję zdjęciową. W pakiecie miała stylistkę, fryzjera i wizażystkę. prezentokracja.pl/One_Shot_-_stylizacja_i_sesja_foto/produkt.html ogólnie bardzo fajna sprawa dla dziewczyn ;) Można uwiecznić na zdjęciach magiczny moment przejścia od nastolatki w dorosłą kobietę.
    • Ja swojej córce kupiłem taki kubek www.2future.pl/Produkt/386/zaskakujacy_kubek_ a co niech wie, że tatuś ją kocha :D
    • Tak to jest gdy jest nadprodukcja jest wszystkiego za dużo
      --
      Meble stylowe dla Ciebie i Twojej rodziny ! Wprowadź do swojego domu styl retro !
    • Polecam biżuterię dostępną dla każdego - ostatnio znalazłem sklep z nowoczesnymi oraz klasycznymi wzorami biżuterii srebrnej z bursztynem, ręcznie wykonane w Polsce - www.missamber.pl - po prostu cudeńka ;)
      Mają też eleganckie spinki do mankietu ;)

--
      40 milionów lat zatopionych w BURSZTYNIE... czy DOBRE ZDJĘCIA są w stanie nam je pokazać? A może nasza historia jest zapisana w rodzinnych PAMIĄTKACH?
      • Gość: cxfsda IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.04.11, 13:55
        Nie chodziło mi o nadprodukcję. Nawet za moich czasów, gdy sklepowe połki świeciły pustkami wszyscy starali isę jednak kupić coś fajnego na takie imprezy jak chrzciny, komunie, sluby czy właśnie wspomniane osiemnastki.
    • Ja na 18 - nastkę dostałam kolczyki i łańcuszek, Tata poszedł ze mną do Apartu , bo wiedział że sama najlepiej wybiorę :) i to był mój najlepszy prezent jaki dostałam w życiu :)
    • Propozycja nie na główny prezent ale na jeden z kilku drobnych: CYGARO! Ewentualnie rekwizyty do niego.
      --
      Oświetlenie LED kuchni, półek, ścian
      • Dla dziewczyny na 18tke fajnym pomysłem jest damska torba na laptopa - np. marki laptopka.
        www.laptopka.pl
        Gdzies mozna w necie tez znalezc kupony rabatowe do tych torebek, wiec ostatecznie cena jest ok :)
    • Gość: Wiki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.11, 13:59
      Ja poleciłabym Ci dla kobietki coś oryginalnego, np taki apracik: Aparat Panasonic DMC-S1 zobacz na stronie gdzie mają je dostępne:)
    • a może taka torbę www.stilago.pl/index.asp?tn=productview&pid=308261 , tylko , że to trzeba by się złożyć w parę osób ale myślę, zże dla dziewczyny taki prezent byłby świetny no i praktyczny i ładny
    • Gość: koraska IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.11, 16:07
      Ja ostatnio wpadlem na rewelacyjny prezent - kupilam go mojejmuchlopakowi na urodziny. Byl bohaterem komiksu (zreszta ja tez - takie akurat zdjecia przeslalam) Firma nazywa sie regit i wystawia swoje komiksy na zakupach grupowych i nie tylko. Przesylam link na ich strone www.regit.info.pl/glowna.php. Mam zamiar podrzucic ten pomysl kilku osoba, bo naprawde jest to cos innego i fajnego - plakal ze smieechu. Powodzonka
      • jesli impreza urodzinowa odbędzie się w domu przyda się <a href="wszystkoogadzetach.blogspot.com/2011/08/impreza-przydatne-gadzety.html ">foremka – cyfry –zjedz swój wiek</a>
        natomiast w prezencie podarowałabym coś oryginalnego, a zarazem magicznego, symbol dzieciństwa, które się już skończyło np. <a href="4you.shoper.pl/pl/p/MOTYL-W-SLOIKU/194 ">MOTYL W SŁOIKU</a> Kiedy 18- latce będzie źle w dorosłym życiu ten motyl ożywi przepiękne wspomnienia z okresu dzieciństwa.
    • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.11, 22:41
      A może coś z pieprzykiem? :P

Market UV do pisania po ciele? Świeczka, która zamiast wosku ma olejek do masażu?
      Jakąś fajną bieliznę?

Polecam wybrać się na spotkanie Klubu Suady mają tam fajne rzeczy tego typu albo zajrzeć na ich stronę.
    • Wyścigowe babcie rządzą: mrjoygadzety.blogspot.com/2011/09/z-drogi-sledzie-bo-babcia-jedzie.html :D
    • Biżuteria jest dobrym pomysłem ja dostałam od chrzestnej kolczyki z wisiorkiem - przesliczne.
      Rodzice zfinansowali mi urodziny od A-Z. Ale wiadomo każdy lubi coś innego - moze poprostu dać kopertę z kasą przeznaczoną na prezent?...
      Dla rodziny robiłam osobno(w domu) i dla znajomych osobno(w klubie).
      A najfajniejszą sprawą były zaproszenia :) ja chciałam ustnie zaprosić,a rodzice zakupili super zaproszenia. Moze się komuś przyda www.zaproo.pl. Goście byli zachwyceni :)
    • www.facebook.com/groups/301404169894333/
      Latajace lampiony

15 zl
    • allegro.pl/show_item.php?item=3119518645 Dla miłych pań specjalna, bardzo dobra torba. Godna polecenia każdemu.
    • Kolczyki, wisiorek, bransoletka, broszka - zależy co dziewczyna lubi nosić. Ewentualnie jakieś ładne perfumy.
    • Gość: Koalaja IP: *.30.optilan.pl 27.01.14, 14:42
      idealnym i jednocześnie ekonomicznym prezentem dla dziewczyny jest biżuteria firmy Lovrin. Nie uczula i ma szereg wspaniałych wzorów jubilerskich.

Ten zestaw wyjątkowo przypadł mi do gustu myślę, że jej też się spodoba : lovrin.pl/zestaw-pozlacany-z192-p-747.html
    • porcelana ręcznie malowana
      Jeśli lubisz innowacyjne, oryginalne i niepowtarzalne przedmioty to właśnie u mnie je znajdziesz! Wykonuję zdobienia na porcelanie i szkle na indywidualne zamówienie klientów, wedle ich życzenia, jak i również sprzedaję porcelanę zdobioną według własnego pomysłu. Zapraszam:)
    • A może jakiś fajny kolorowy zegarek? www.zegarek.net/zegarki/fossil/zegarek_fossil_ES3318.html ten wygląda fajnie i jest kilka kolorów ;)
    • Witam!

Mam do sprzedania ręcznie robione kolczyki. Są nowe, wykonane z różnego rodzaju tworzyw. Posiadają antyalergiczne bigle (część wkładana do dziurki w uchu) oraz silikonowe zatyczki uniemożliwiające wypadnięcie kolczyka z ucha. Każda para jest wyjątkowa, nie ma dwóch identycznych par kolczyków.

Kolczyki świetnie nadają się na prezent, jak również dla własnego codziennego użytku.

Cena wysyłki zgodnie z cennikiem pocztowym, bez dodatkowych kosztów!

Zapraszam do oglądania i kupna!
      Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zakupu mojej ręcznie robionej kolekcji kolczyków

tablica.pl/oferta/recznie-robione-kolczyki-CID87-ID54dkz. html
      tablica.pl/oferta/wiszace-kolczyki-CID87-ID54j39.html

Proszę o opinie, czy się podoba :)
    • Gość: Kris IP: *.ip.netia.com.pl 08.03.14, 19:37
      W tym sklepie znajdziesz fajną srebrną biżuterię www.myway-jewellery.pl/ Mają ciekawe i oryginalne wzory zawieszek.
    • Diamenciki to dość kosztowna sprawa, może delikatne bursztynki w połączeniu z cyrkoniami, elegancko i delikatnie:

www.ambertic.pl/pl/p/Naszyjnik-Serduszko-z-koniakowym-bursztynem-i-cyrkoniami/282
      albo

www.ambertic.pl/pl/p/Naszyjnik-z-koniakowym-bursztynem/623
      • Gość: kaliniaka IP: *.centertel.pl 08.04.14, 21:17
        A może dobrze byłoby zafundować jej taki prezent, który zapamięta na zawsze i nigdy nie zapomni? Np. wykupić jej voucher na jakieś przeżycie. Może to być lot balonem, lot paralotnią, skok na spadochronie, itp. Jest dużo stron www, oferujących takie przeżycia, ja najbardziej lubię superprezenty.pl
    • Tu napewno coś znajdziećie.
      ciekawy sklep i tani
    • To zależy czy chcesz podejść do tematu na poważnie czy zaszaleć i dać się zapamiętać :D

Wersja delikatna :)
      www.rudefood.pl/kubki/442-dwukaratowy-kubek-srebrny.html
      Wersja dla szaleńca :D
      www.rudefood.pl/niegrzeczne-prezenty/640-pantofle-peniski.html
    • Gość: Ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.14, 08:30
      polecam japońskie prezenty

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.