Dodaj do ulubionych

Walentynki-Wasze najlepsze prezentowe pomysły

02.02.11, 22:24
Potrzebuje się zainspirować-czy pamiętacie o takich fajnych prezentach,które zrobiły wrażenie na Waszych męzach /niemężach ?

Co można kupić,kiedy wykorzystało się już większość mozliwosci prezentowych;P ?
Muszę miec cos ekstra,bo wiem,że moj prezent będzie taki BARDZO EXTRA...więc tez jakoś musze blysnąć..
--
Historia małej Emmy Marii
Emka :)
[img]http://img362.imageshack.us/img362/5382/img7028tl9.jpg[/img]
Edytor zaawansowany
  • czar_bajry 02.02.11, 22:40
    załóż seksowną bieliznę i owiń się wstążką:)
  • mamaemmy 02.02.11, 22:51
    czar_bajry napisała:

> załóż seksowną bieliznę i owiń się wstążką:)

No wląśnie to juz wykorzystałam na imieniny :)

--
  • m.malgosiaaa 14.02.11, 16:37
    W takim razie pozostaje tylko taka bielizna. :D www.takapaka.pl/Produkt/87/cukierkowe_stringi

Ale nie bój się, na facetów takie prezenty działają zawsze :)
  • bombastycznie 02.02.11, 22:51
    nie wiem jak Twój mężczyzna, ale mnie najbardziej cieszy prezent taki od serca czyli coś w co się włoży sporo wysiłku żeby wyszło jak najlepiej, więc warto dać coś co się zrobiło samemu. Ja kiedyś dałam swojemu mężowi płytę z piosenkami które sama wyszperałam, sama zrobiłam do niej okładkę i wysłałam pocztą, bo to było jeszcze za czasów nie bycia żoną i mężem;) i wiem że taki prezent był miłym zaskoczeniem. W tym roku planuję zrobić coś specjalnego do zjedzenia, jakieś walentynkowe babeczki, mój mąż wiele razy podkreśla że uwielbia moje dania i cieszy go to że umiem gotować, dlatego kiedy wróci z pracy znajdzie na talerzu jakieś domowej roboty słodkości;)
    --
    www.anjaxgotuje.blogspot.com
  • 1alfa1 02.02.11, 23:38
    może jakiś spersonalizowany prezent? coś z grawerem; zapalniczka, scyzoryk, bransoletka, spinki do mankietów, itd.
    Tu masz duzy wybór
    eprezenty.pl/
    --
    18+5+3+2
  • bi_scotti 03.02.11, 02:17
    Jedwabna posciel (czerwona) i Ty w tej poscieli ;)
    Kicz totalny ale jakze mily dla oka i reszty zmyslow ...
  • mariusz2010 04.02.11, 07:51
    Gdzieś widziałem pościel z pozycjami z Kamasutry.
  • agniesia1973 03.02.11, 07:20
    Myślę, że prezent, który zrobiłam w Walentynki do tej pory robi wrażenie na mężu (oczywiście nie ma to stanowić inspiracji) - urodziłam synka ;) To był faktycznie prezent extra :)
    A tak na poważnie, nie napiszę nic odkrywczego: bielizna itd.
  • lukrecja34 03.02.11, 07:30
    nie doradzę bo nie obchodzimy z mężem walentynek
    --
    Na pytanie " Jak żyjesz ?" groźnie bluźnił, turlał się po podłodze, uderzał głową w ścianę. Ogólnie rzecz biorąc, nie chciał odpowiedzieć...
  • zazuzina 03.02.11, 09:30
    a ja kiedyś też chyba na forum znalazłam fajny pomysł i w ubiegłym roku zaserwowałam mężowi i był zachwycony: zrobiłam "bony" na różne rzeczy bonów było chyba z 10 do wykorzystania w dowolnym momencie bony były na kolację, wyjście do kina, seks zwykły, seks "niezwykły" masaż i były chyba dwa dżokery do wykorzystania na własną mężowską inicjatywę -chociaż żadną tam inicjatywą się nie wykazał;)
  • onoma-topeja 03.02.11, 09:36
    w walentynkowe prezenty sie nie bawie ale moze dlatego ze nie jestem juz 20+
  • mamaemmy 03.02.11, 11:00
    onoma-topeja napisała:

> w walentynkowe prezenty sie nie bawie ale moze dlatego ze nie jestem juz 20+

Acha ,ja juz dawno nie jestem 20 + :)) ale strasznie dziecinna jestem :P

Pomysl z bonami-świetny,na pewno wykorzystam,i grawer na breloczku,bo mu się zgubił ostatnio,choć z grawerem i zdjeciem dostał kiedys piersiówkę,ale co tam :)
    Dzięki za rady.

--
  • beataj1 03.02.11, 13:14
    Bony mogą byc niezłym pomysłem ale nie na sex bo to nuda ale inne.

Ja kiedys zrobiłam tylko trzy bony dla chłopa a był szcześliwy jak bym mu dała gwiazdkę z nieba.
    1 Bon: ten pomysł jest świetny kochanie - do wykorzystania w chwili sprzeczki (ale nie o powazne rzeczy)
    2 Bon: zrobimy jak chcesz: do wykorzystania jak wyżej
    I najmocniejszy który teraz wisi w domu za szybką.

NATYCHMIASTOWY KONIEC FOCHA

Ten zrobił furore.

Może taki pomysł bedzie ok :)
    --
    To jest Krzyż na miarę naszych możliwości. My tym Krzyżem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz Krzyż, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
  • foreest 03.02.11, 11:09
    a co myślicie o prezencie dl awas obojga? chodzi mi o spa- dopiero co wygrzebałąm ofertę dla dziadków w innym temacie, ale widzę ze ten hotel ma też ofertę walentynkową.
    No i fajna okolica :)

www.primaveraspa.pl/walentynki_2011.html
  • mamaemmy 03.02.11, 11:19
    foreest napisał:

> a co myślicie o prezencie dl awas obojga? chodzi mi o spa- dopiero co wygrzebał
    > ąm ofertę dla dziadków w innym temacie, ale widzę ze ten hotel ma też ofertę wa
    > lentynkową.
    > No i fajna okolica :)

Wiem,że to dziwnie zabrzmi,ale jesli chodzi o rytuały w SPA to wolę stać po drugiej stronie :)
    Jestem kosmetyczką i kompletnie nie lubię byc na miejscu klientki,generalnie nie lubię maseczek-jak mi je ktos nakłada,masazy itepe.Wole wykonywac masaż i robić maseczki.
    U fryzjera tez nie lubie siedzieć,wszystkie zabiegi robię z musu:)Wiem,wiem,dziwna jestem,ale własnie dlatego dla mnie SPA to żadna przyjemność,jedyna fajna rzecz to basen..ale do tego spa niepotrzebne.....

p.s właśnie wpadłam na pomysł ciepłych basenów :) W sumie dawno nie bylismy...hmm

>
    > www.primaveraspa.pl/walentynki_2011.html

--
  • ela-sta-sied 08.02.11, 17:42
    Może tutaj ktoś znajdzie jakąś inspiracje na prezent dla ukochanej osoby. www.fototrendy.pl/produkt/poduszka,serce,51/
    Zapraszam
  • drinkit 03.02.11, 11:25
    Jedwabną koszulkę i lodzika.
  • mamaemmy 03.02.11, 11:29
    A to nie jest normą forumową na co dzień a raczej na co noc :P ?

drinkit napisała:

> Jedwabną koszulkę i lodzika.

--
  • siajaj 03.02.11, 11:28
    Mój mąż wymyślił fajny... kamienie do masażu a sam sobie kupił kurs na CD + fajne olejki do masażu. Premiera masażu gorącymi kamieniami przy świecach i muzyce była na Walentynki ale wykorzystujemy to częściej :)
  • anmoko 03.02.11, 11:47
    A Ty co takiego SUPER EXTRA dostaniesz? Zaspokoj prozna, babska ciekawosc, proszeproszeprosze...! :)
  • anmoko 03.02.11, 11:49
    Ja juz zapowiedzialam mezowi, ze nie robimy sobie prezentow z tej okazji. Mielismy zorganizowac mile wyjscie na kolacje+np.kino/teatr, ale ostatnio co sobote oddajemy dziecko babci i wychodzimy, wiec chyba tez zrobie jakies milosne ciasto i kolacje przy swiecach w domu, a sobie kupie nowe kolczyki u Kruka ...:)
  • mamaemmy 03.02.11, 12:47
    Może jednak nie napiszę co ja dostanę :)
    --
  • Gość: KasiaW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.11, 16:17
    daj mu władzę nad sobą! ja ostatnio miałam okazję bawić się pilotem do sterowania facetem (koleżanka dostała) więc poszłam za przykładem i kupiłam mojemu mężusiowi pilot do kobitek:
    4gift.pl/gadajacy-pilot-steruj-kobieta.html
    poza tym planuję kolację, nawet dam mu oglądać sport bez narzekania i będę super miła. A do tego mam super bieliznę kupioną więc będzie miał full serwis:) jeśli się uda to będzie miał super walentynki:)
  • toma-loma 03.02.11, 16:41
    Fajne te karteczki w kanapkach i fajna ta stronka [url=http://www.pocztakartkowa.pl/index.php?akcja=wyb_kat&id=68] KARTKI WALENTYNKOWE [/url]
    Och przydałby się taki pilot na mojego męża:)))
    Dzięki :)
  • mamaemmy 03.02.11, 17:31
    Ale fajnie,że mój wątek tu przenieśli-włąsnie zakupilam tego pilota-mój ma fenomenalne poczucie humoru,i to będzie ZAJe..ty prezent :)jeszcze cos dołoze:)
    dzieki,po prostu genialne!
    --
  • mamaemmy 03.02.11, 17:50
    Acha-zakupiłam na allegro- jest ten pilot z gratisowa przesylką-a priorytet to +2 zl :)
    --
  • adella17 04.02.11, 10:03
    Zajebiste! Właśnie kupiłam w 4gift.pl, a że jestem z Warszawy to jeszcze dziś dowiozą mi za darmo. Dzięki za świetny pomysł!
  • mariusz2010 04.02.11, 07:47
    Olej zakupy. Przecież to ma być Wasze święto, nie handlowców. A czy dwoje ludzi naprawdę nie potrafiłoby umilić sobie zycia, a choćby tych dni, ciekawiej niż z pomocą reklamowanego nachalnie "pitu, pitu" ( serduszek, splecionych obrączek, ptaszków w gniazdku itd...)
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 04.02.11, 08:33
    Najlepszy prezent to album "Eros w kimonie" wydawnictwa Arkady przezentujący wielki przegląd wizerunków erotycznych w sztuce japońskiej od starożytności aż po wiek XX. Zobacz jak robili to Japończycy... Album tylko... dla dorosłych!!!
  • mela1 04.02.11, 09:05
    Już nie zdążysz, ale do wykorzystania na przyszłość. Profesjonalna sesja zdjęciowa (akty oczywiscie) i zrobienie ze zdjęć fotoksiążki. Wygląda jak album kupiony w sklepie, ale ty jesteś modelką.
    Jakieś pół godziny oglądał w kółko z opadniętą szczęką, powtarzal: "ale jesteś piękna", a jak dochodził do końca, mówił "chcę jeszcze raz":) W zasadzie sobie zrobiłam prezent, bo oglądanie takiej szczęśliwej miny poprawiło mi humor i samoocnę na długo.
    Tylko na to potrzeba trochę czasu, bo sesja, obróbka i przygotowanie albumu trochę trwa.
    --
    My name is Jones. Bridget Jones.
    Garfield
  • Gość: ewelinab IP: *.bater.net.pl 04.02.11, 10:18
    Powinno się sprawdzić:

allegro.pl/zestaw-pioro-dlugopis-reczny-grawer-walentynki-i1432825439.html
    Co myślicie?
  • Gość: krzyżer IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.11, 10:29
    Fajnym pomysłem są stylowe krzyżyki na szyję, np. takie - www.tabutabu.pl
  • opera.gliniana 04.02.11, 10:35
    Zapraszam do sklepu z rękodzielniczą ceramiką :-) Od wczoraj dostępna jest ceramika walentynkowa.

Tekst linka
  • johny022cn 04.02.11, 10:52
    :) bierzesz albo koleżankę albo dobrego fotografa i robisz sobie sesje zdjęciową - nie mówię czy ubraną czy nie, zależy co kto lubi i zdjęcia można wykorzystać na przykład do kalendarza - mąż/niemąż na cały rok będzie miał kalendarz z Twoimi zdjęciami! Spróbuj na www.drukcyfrowy.co/kalendarze - ja dostałem taki kalendarz na święta - efekt piorunujący :)
  • dfgfdg 04.02.11, 12:04
    Idiotyczne święto dla idiotów. Po co się nim w ogóle przejmować?
  • Gość: xx IP: *.171.102.238.static.crowley.pl 04.02.11, 15:58
    Wybierzcie się na jedno-dwudniową wycieczkę. Romantyczny spacer w okolicach kościoła, którego patronem jest święty Walenty (np. w Bieruniu), potem kolacja i nocleg w leśnym dworku nad jeziorem (Promnice koło Tychów albo Hotel Piramida).
    Bądź oryginalna - daj mu coś, czego mu nikt nie zabierze i czego nie zgubi - wspomnienia. Każdy długopis czy serduszko - wrzuci do szuflady czy torby - i zgubi albo będzie leżało zakurzone. A wspomnienia - mamy zawsze przy sobie...
  • takapustka 04.02.11, 17:17
    Ja tam polecam dobre wino w dobrej cenie! dotrzechdych.pl/

A jak jesteś sam - tym bardziej: dotrzechdych.pl/
  • Gość: Wojtek S IP: *.aster.pl 04.02.11, 17:30
    ciekawym pomyslem może być jakis gadzet z ekskluzywnego salonu erotycznego www.PLAYMATE.pl - Zapraszam
  • szepke 06.02.11, 10:16
    tnij.org/wwwalentynki
    Zrób prezent ukochanej osobie
    Super koszulki na walentynki.

Kontakt:
    gg: 7904061
    mail: szepke@gmail.com
  • Gość: Sonia IP: *.e-gco.pl 07.02.11, 09:05
    Więc ja wymyśliłam, że kupię taka niegrzeczna kokardę. Zamówiłam ją w ministerstwogadzetow.com i czekam na dostawę. Oj Walentynki będą naprawdę wyjątkowe, a prezent powinien się spodobać.
    Już nie mogą się doczekać 14 lutego.:)
  • era-sz 07.02.11, 10:14

pocztakartkowa.pl/index.php?akcja=nap isz& ;id_kartki=650&katid=74
    wyslałam!juz chcę ja zobaczyć:)
  • dorciaaa17 09.02.11, 10:18
    jeśli wciąż brakuje ci pomysłu, zajrzyj tutaj podajdalej.pl/walentynki. znalazłam tam kilka naprawdę fajnych porad :)
  • Gość: Andreji IP: *.adsl.inetia.pl 09.02.11, 10:51
    Zamiast kupować te same prezenty, lepiej zaproponować ciekawe przeżycie. Mnie przekonał filmik i tam się wybieramy Tekst linka
  • bubara 09.02.11, 19:57

Najlepszy prezent jaki dostałam to tegoroczny, tylko ze wykorzystany juz trochę wcześniej. W weekend wybraliśmy się do Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l. Jest specjalna oferta na walentynki, a więc manicure (w ekskluzywnej wersji SPA) oraz głęboko odprężający orientalny masaż  Lomi Lomi Nui dla obu osób. I jeszcze masa innych przejmności. Fajnie sobie pozwolic od czasu do czasu na takie luksusy :O 
  • Gość: maczunio IP: *.komfort.pl 10.02.11, 10:00
    najlepszy prezent to taki od serca wymyslony w końcu walentynki

ja np planuję tak z zaskoczenia:
    kupić i połozyć w pokoju taki dywanik
    ladnydom.pl/budowa/1,106606,9074450,Walentynkowy_dywan.html
    a do tego udekorować pokój kwiatmi (najlepiej dużo) a żeby nieprzekwitły to można zrobic fotke końcowego efektu i oprawić ją później w ramkę
    oczywiście do tego kolacja winko itp.

wg mnie to taki najlepszy prezent i z zaskoczenia
    pozdr
  • motto_5 10.02.11, 10:02
    Sa takie prezenty, ktore sprawiaja, ze dziewczyna zaczyna jeszcze cieplej o tobie myslec.
    Jest to cos co moze miec zawsze przy sobie i wiaza sie z tym cenne wspomnienia.

Mozna to zrobic samemu, wystarczy na tak oczywisty prezent Tekst linka nagrać wspólne zdjęcia.
    Efekt murowany.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.