Dodaj do ulubionych

prezent ślubny

IP: *.szczecin.mm.pl 03.02.11, 16:53
Dostaliśmy mężem zaproszenie na wesele do kuzynki we Francji. Chciałabym w prezencie dać coś czego nie dostaną od gości francuskich - ale nie bardzo wiem co. Czy ktoś mógłby pomóc?
Dz.
Edytor zaawansowany
  • joa261 06.02.11, 11:05
    Napisz na joa26@o2.pl
    --
    Pomóżmy Kamilkowi odnaleźć swój świat.....

Podziel się swym 1% podatku na leczenie autyzmu u mojego siostrzeńca.
    Numer KRS:0000037904,KONIECZNIE z dopiskiem: Kamil Jędrach 8544
  • Gość: Aga IP: 195.164.97.* 14.02.11, 14:39
    Pomysłów jest wiele, wszystko zależy tego jacy są nowożeńcy:) Możesz kupić coś praktycznego, choć nie banalnego. Ja ostatnio kupiłam moje przyjaciółce na jej ślub, na jej życzenie wyciskarkę do soków, która zresztą bardzo mi się podoba i sama bym chciała taką dostać. Może Ci się tez spodoba. Aga
  • Gość: Monika IP: *.xdsl.centertel.pl 16.05.11, 17:10
    niebanalnym prezentem może być stojak na wino, wygląda jakby lewitował w powietrzu:

Stojak na wino!

do tego może dobre, drogie wino i prezent jak znalazł ;)
  • Gość: misiaaaa IP: *.xdsl.centertel.pl 01.06.11, 19:20
    Proponuje niesamowity LEWITUJĄCY GLOBUS w dużej okrągłej ramce.. piękny efekt.. ja taki dałam ostatnio na ślub to para była bardzo zadowolona bo nikt takiego prezentu jej nie kupił.. :)

• konrado63 31.07.12, 11:32
    Jeżeli szukacie pomysłu na prezent polecam jedną z wyszukiwarek pomysłów na prezent. Jedną z nich jest www.mamprezent.pl dzięki podziałowi na kategorie możesz szybko znaleźć odpowiedni prezent. Ja sam
    podchwyciłem tam wiele pomysłów na prezenty tak więc jeśli zbliża się jakaś okazja i szukasz prezentu to polecam

Na pewno znajdziesz tam pomysł na prezent
  • Gość: klytui IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.12, 12:40
    super prezenty znajdziesz tu:

prezentokracja.pl/
  • jolka7-p 15.07.11, 14:54
    hm nie wiem sama, bo nie wiem co francuzi dają e prezencie:/ chyba nie mamy typowo Polskiego prezentu, chyba że kasa :) na wesele najlepsza :)
    --
    TŻ_miał_problemy_w_łóżku_i​_już_nie_ma:)
  • Gość: slonn-9-a-b-c IP: *.internetia.net.pl 15.03.13, 14:19
    Zależy ile masz pieniędzy przewidzianych na prezent.
    My kupujemy znajomym lot balonem:

prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=balon
  • Gość: meg IP: *.gdynia.mm.pl 15.02.11, 16:09
    --------------------------------------------------
    Szukasz oryginalnego prezentu?
    www.SwiatStarodrukow.pl/
    Pikantne szczegóły:
    www.youtube.com/watch?v=V8V6NGXggCg
    Facebook:
    www.facebook.com/pages/Mapy-Kalendarze-Starodruki/141374639207470
    Blog:
    www.Starodruki.wordpress.com/
  • arebe 01.03.11, 22:56
    Proponuję niepowtarzalny prezent dla nowożeńców i nie tylko :))
    allegro.pl/reczniki-2duze-koszyk-extra-rocznica-slub-wesele-i1484496212.html
  • Gość: dominika IP: *.xdsl.centertel.pl 19.05.11, 21:39
    proponuje taki STOJAK VOODOO + 5 EKSTRA WYSOKIEJ JAKOŚCI NOŻY.. fajny i ciekawy prezent.. moja siostra taki dostała od francuzów.. pamiętam ze była z niego zadowolona .. bo są praktyczne i użyteczne.. :)
  • the-only-pierzynka 21.02.11, 17:53
    Fajnym pomysłem jest zrobienie podobizn panny i pana młodego. Można zamówić wykonanie lalek szmacianych - sobowtórów. Będą piękną pamiątką a w przyszłości dzieci bedą mogły używać ich też do zabawy.

Trzeba wysłać zdjęcie pary, lub opisać wygląd, kolor i rodzaj włosów, kolor oczu, oczekiwany strój. Na stronie www.szmacianki.pl wykonują takie lale za 99zł. Lale są duże i piękne. Polecam!!!!
  • lojke 20.03.11, 20:32
    Gość portalu: jaelka napisał(a):

> Dostaliśmy mężem zaproszenie na wesele do kuzynki we Francji. Chciałabym w pre
    > zencie dać coś czego nie dostaną od gości francuskich - ale nie bardzo wiem co.
    > Czy ktoś mógłby pomóc?
    > Dz.

Witam.!
    Genialnym pomyslem na prezent slubny jest troche wspomnien w takiej formie:

www.facebook.com/pages/TheMotive/191255897579477
    Jak tylko znajda sie zdjecia mozemy dorobic super montaz, albo samemu sie tym zajmiecie i powyklejacie :)

pozdrawiam!
  • Gość: Krisi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.11, 17:38
    Z tego co wiem, nie ma tego w sklepach we francjii, Księga Pamiątkowa z okazji ślubu ja co prawda zamówiłam to w prezencie dla polskiej parki ale wydaje mi się ładny prezentem + koperta oczywiście:)
  • mar.go.siak 20.03.13, 14:14
    Jak ktoś mieszka w Francji to koperta z PLN w środku, raczej kiepski pomysł. Mój brat był na ślubie kolegi w Anglii i poradziłam mu kupić serwis obiadowy Polskiej firmy - Lubiana, w klasyczny kaszubski wzór. Jako że moda na Vintage i wszelkiego rodzaju ludowe motywy i wycinanki była rok temu na topie, to opakowaliśmy to w taki wiklinowy kosz. Z tego co mówili to goście - Anglicy się zachwycali i później pytali gdzie można takie cuda kupić. Także warto podarować coś Polskiego, z tradycją :)
  • darius_n 21.03.11, 19:12
    podam konkretnie, mam 2:

Globus obrotowy.. z jednej strony podstawka jest czarna a jak się ją obróci to jest lustrzana
    Łańcuchowy stojak na wino - wkłada w ten można powiedzieć zaskakujący stalowy łańcuch to wino i wygląda jakby ono lewitowało (dość oryginalne)

jeśli chodzi o te powyższe prezenty to z pewnością takich nikt im nie podaruje we francji, także spokojnie można..
  • claphands 21.03.11, 23:03
    To zależy, czy przyszli nowożeńcy mają poczucie humoru. Ja ostatnio znalazłam świetną rzecz na prezent ślubny lub rocznicowy. Takie specjalne prześcieradło przypominające trochę planszę do gry w tweestera, tylko do kamasutry :-). Prezent niebanalny, śmieszny, ale też nie tandetny. Na pewno zapamiętają go na długo. Zajrzyj na kobieceprawdy.pl/article_uni/pikanteria/przescieradlo_do_kamasutry.html Możesz tam obejrzeć zdjęcia. Ja się uśmiałam do łez.
  • Gość: gość IP: *.argonet.pl 23.03.11, 13:28
    Jeśli Państwo młodzi zwracają uwagę na szczegóły, polecam stonkę www.expresscards.pl
    Możesz tam zamówić kartę plastikową jako np. ciekawy karnecik z życzeniami do prezentu, sama projektujesz i zamieszczasz życzenia, zupełna dowolność.
  • izkaluizka 23.03.11, 23:02
    myslę, że lepiej dać prezent niż pieniądze, jak to sie ostatnio robi.\
    łatwizna ale z drugiej strony drożej wychodzi.
    fajnie by było dostać cos specjalnie dla siebie, jak ktos przemysli prezent.
    chociaz dla francuzów będzie nie będzie łatwo, czy tam mieszkających we francji, chodzi o to, że oni tam wszystko maja i to dobre :)
    ja szperam ostatnio i tez szukam czegos na prezent, na szczęscie w PL :)
    ale polecam taki komplet, bo ja go chyba wezmę, jest dizajnerski i uważam że fajnie podac herbate w czyms takim :)
    [url=http://www.stylowazastawa.pl/produkt/7232/Zestaw_czajniki__czarki_HAEN_Tokyo.html]Tekst linka[/url]
  • Gość: stanisław IP: *.xdsl.centertel.pl 01.06.11, 19:30
    ostatnio na sślubie koleżanki taka osoba dała taki EKSKLUZYWNY PREZENT W POSTACI LATAJĄCEGO SAMOLOTU NA WYSIĘGNIKU jak to zobaczyłem to pięknie to naprawde wyglądało.. był to chyba najbardziej oryginalny prezent.. :)
  • maki-chan 24.03.11, 18:08
    może obraz jakiegoś młodego polskiego malarza? abbey house ma obiecujących artystów.a drugi..może jakąś piękną zastawę z lubjany?
  • Gość: Tomii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 21:16
    Jest to na pewno problem z doborem prezentu. Gdyby to mnie zaproszono na ślub, na pewno
    zamówiłabym drzewko genealogiczne do powieszenia na ścianie z imionami młodych i
    tuzinem jabłuszek do zawieszenia (jako przyszłych potomków)
    - naprawdę pomysłowy prezent :) na ogrodybasi.pl
  • Gość: Elligisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.11, 13:57
    Widziałam te drzewka genealogiczne, naprawdę oryginalny pomysł na prezent .
    Mi się podoba mandarynka, jest taka wesoła. Na ślub nie idę, ale jest jubileusz w rodzinie więc pewnie zamówimy
  • Gość: jurek IP: *.xdsl.centertel.pl 01.06.11, 19:26
    a co powiesz na taką NIEZWYKLE PRESTIŻOWĄ RAMKĘ CYFROWĄ ? ma w sobie dosłownie wszystko.. wielofunkcyjna.. głośniki :)można filmy chyba oglądac z tego co wiem.. NIE OGRANICZONĄ ILOŚĆ ZDJĘĆ wgrywać i wiele tego.. :)

• strefa2a 05.05.11, 12:28
    polecam sklep internetowy Strefa2A z wieloma pomysłami na wspaniały prezent dla nowożeńców.
  • lawon1 16.05.11, 10:40
    Uważam że świetnym pomysłem na prezent ślubny jest cyfrowa ramka na zdjęcia.
    Ramka pozwoli oglądać w komfortowy sposób zdjęcia nie tylko z tego wesela.
    Znajdziecie ramki np na stronie: www.lawon.com.pl/eurodeal
    Pozdrawiam
  • Gość: karol IP: *.xdsl.centertel.pl 02.06.11, 10:00
    nie no .. w tym przypadku to trzeba się jakoś postarać .. więc proponuje coś lepszego jeśli chodzi o ramkę. a mianowicie taką RAMKĘ CYFROWĄ, która ma dosłownie wszystko.. można z niej muzyki słuchać.. można wgrać tyle zdjęć ile sie chce, ma zegarek, budzik, termometr, itd .. jest po prostu ładna i idealna na taki upominek.. :)

• Gość: depoik IP: *.dynamic.chello.pl 02.10.11, 11:29
    Jeżeli ramka to tylko designerska np.:
    cyfrowe-ramki-foto.pl/cyfrowa-ramka-parrot-grande-specchio-by-martin-szekely,231.html
  • Gość: Moniaa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.05.11, 18:12
    Dobrze jakbyś napisała ile masz na prezent?? Ja przyjaciółce kupiłam ostatnio szybkowar :) ale możesz kupić np. zestaw do fondue? tylko taki porządny np: www.stylowazastawa.pl/produkt/8796/Fondue_11_elementow_VINZER.html może jakieś akcesoria barmańskie? zależy co lubią, napisz coś więcej.
  • Gość: kasiulaaaaaa IP: *.xdsl.centertel.pl 01.06.11, 19:23
    na ślub prześlicznie wyglądałby taki BAREK Z OBRACAJĄCYM SIĘ GLOBUSEM wygląda wyjątkowo pięknie.. :)
  • belcia26 16.06.11, 22:13
    ide niebawem na ślub i wesele koleżanki z pracy,nie chce jej dawać pieniędzy więc szukam czegoś co moge jej dać.Ramka na zdjęcia odpada bo wiem ze koleżanki z pracy ktore nie idą maja coś takiego kupić.Może macie jakieś pomysły?Zaświadczam,że budrzet mam ograniczony.
  • Gość: bestka IP: *.dynamic.chello.pl 12.07.11, 13:49
    też miałam podobny problem i buszując po necie trafiłam na bardzo pomysłowy sklepik, który ma w swojej ofercie różne rzeczy z imieniem. Tam znalazłam kuferek ślubny z ręcznikami na których można wyhaftować datę ślubu i imiona młodych. Mojej przyjaciółce spodobał się prezent złożony z 2 ręczników kąpielowych z ich imionami :):) polecam, to chyba było wszystkozimieniem
  • belcia26 12.07.11, 14:02
    juz po slubie i dobrze ze nie kupilam tych ręcznkow bo dostali taki prezent.
  • Gość: ula IP: *.xdsl.centertel.pl 02.06.11, 09:55
    zobaczcie może taki PRESTIŻOWY SAMOLOT POKRYTY 24 KARATOWYM ZŁOTEM...takiego prezentu na pewno od nikogo para z francji nie dostanie... będziecie oryginalni.. :)

• Gość: Michael IP: *.xdsl.centertel.pl 02.06.11, 10:05
    wypiekacz do chleba dla pary z francji.. bądźmy bardziej oryginalni.. moja koleżanka ostatnio była w hiszpani na weselu i dała taki PREZENT W POSTACI BARKU I OBRACAJĄCEGO SIĘ NA NIM GLOBUSU... na prawde zjawiskowy widok.. sam bym nawet chciałbymn dostać taki prezent.. :D
  • brzydka_malwina 17.07.11, 14:22
    www.wikiipedia.pl/org/najlepszy_prezent_sluny
  • brzydka_malwina 17.07.11, 14:22
    www.wikiipedia.pl/org/najlepszy_prezent_slubny
  • kiepskakucharka 18.07.11, 12:29
    Genialnym pomysłem na prezent pary na tzw. dorobku może być urządzenie Varadero www.v-dero.pl :) urządzenie zastępuje wiele sprzętów kuchennych w jednym, co pozwala na oszczędność nie tylko przestrzeni, ale i pieniędzy, czasu, sprzątania, z pewnością taki prezent należałby do wyjątkowych i użytecznych.
  • absolutfit 18.07.11, 15:33
    Może jakiś polski akcent będzie dobry jako prezent, skoro mieszkają we Francji? Albo prezent a dodatkowo polski akcent i nie mówię tu koniecznie o polskiej wódce ;) Wybór jest duży, wszystko zależy od tego też jakie macie relacje etc. Jeśli to jest jakas przyjaciółka bliska to może daj jej dodatkowo coś co zaakcentuje wspólnie spędzone chwile etc.:) Albo co przyda jej się do domu we Francji, jakiś fajny akcent.
  • jujitsu-kid 21.07.11, 11:52
    Moim zdaniem coś z agd będzie odpowiednie, może coś mniejszego, skoro to zagranicą. Polecam ci wybadać czego im potrzeba, a potem to po prostu kupic. Tutaj mogę ci polecić sklep electro.pl, bardzo duży wybór i spoko ceny
  • pand-usia 05.10.11, 19:29
    noc poslubna zainspiruje Nowożeńców do okazywania sobie czułości i miłości nie tylko w dniu ślubu, ale przez całą wspólną drogę życia
  • strefa2a 03.11.11, 16:33
    Polecam wiele fajnych pomysłów na prezent - zobacz w Strefa2A. Ale mi osobiście podoba się wyciskarka do cytrusów. Jest świetna:))). Albo coś do otwierania dobrego wina w zimowe wieczory. Pomysłów jest bardzo dużo.
  • latini 05.11.11, 11:57
    Zapraszamy na www.ArsDavia.com, jesteśmy też na Facebooku: arsdavia.com
  • arthur684 07.12.11, 23:15
    Daj im coś takiego:
    www.podarkinakartki.pl/p280_kolacja_i_noc_w_pieknym_dworku.html
    To wspaniały prezent dla młodej pary, który myślę, że umocni ich miłość.
    Ponadto to bardzo niekonwencjonalny prezent.
  • Gość: Krzysztof IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.11, 11:26
    Ja miałem taki sam problem. Dwa miesiące temu miałem zaproszenie na ślub, bardzo bardzo bliskich przyjaciół - zajrzałem na stronę www.strefa2a.eu i znalazłem piękny prezent, a do tego wspaniała obsługa. Kupiłem wyciskarkę do soków ręczna. Jest super a przyjaciele zachwyceni.
  • kubarta 14.02.12, 00:32
    Uważam, że fajnym i nietypowym prezentem ślubnym może być coś takiego:
    www.podarkinakartki.pl/p280_kolacja_i_noc_w_pieknym_dworku.html
    Nie jest on może najtańszy, ale można się na niego złożyć w kilka osób i będzie to dla nich niesamowite wspomnienie, które utrwali ich miłość.
  • olaskwarka 17.02.12, 17:48
    Witam, jestem studentką SGH warszawie i piszę pracę licencjacką na temat popularności kołder i poduszek jedwabnych w Polsce. Do mojej pracy potrzebuję waszej pomocy! Proszę o pomoc przy wypełnianiu ankiety - zajmie to około 3 min i jest całkiem przyjemne :)

Link do ankiety: www.surveygizmo.com/s3/787635/Ko-dry-i-poduszki

Z góry dziękuję! Każda ankieta przybliża mnie do sukcesu, jakim będzie napisanie pracy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka