IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.11, 14:09
coraz częsciej zastanawiam sie co mozna kupi meżczyznie???? to coraz wiekszy problem poniewaz swiat i okazji w kazdym roku mamy wiele a pomyslów coraz mniej i tak jest teraz moj maz z którym jestesmy juz 25 lat po slubie obchodzi swoje okrage urodziny i znowu jest dylemat czym go zaskoczyc kocha adrenalinę, emocje, wyzwania, ale nie mam pomysłu -co tu zrobioc?????
Edytor zaawansowany
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.11, 16:22
    miło widzieć, że po takim stażu małżeńskim nadal chcesz go zaskakiwać:) moi rodzice tez ostatnio postanowili ciekawie uczcić rocznicę - z różnych sklepów pozamawiali masę imprezowych przedmiotów i zrobili wyjątkową imprezę - czyli bawili się nie przy stole tylko szaleli po salonie z drinkami. żadnego obiadu ani siedzenia przy stole i wspominania jak to drzewiej było. z netu poleciały stare kawałki (tata docenił ustawianie playlisty na youtube mimo że dwa tygodnie ją kompletował) a oni wyglądali na tak szczęśliwych i szalonych jak w dniu ślubu. dawno ich takich nie widziałam. I chyba to było najważniejsze - oni nadal są młodzi i zakochani, tylko muszą sobie o tym przypomnieć.
    wiem że mama wypatrzyła takie kieliszki i się sprawdziły jako dodatek do imprezy(wiem bo pomagałam jej zamawiać):) 4gift.pl/lodowe-kieliszki.html
    a prezent? to chyba indywidualna sprawa i każdego ucieszy inna rzecz. mogę ci tylko polecić pójście na całość. a co tam, kupcie papierowe talerze, szkło robione z lodu i pokażcie jak to się można bawić. Pozdrawiam i powodzenia.
  • Gość: Ola IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.02.11, 14:15
    Może jeśli Twój mąż kocha adrenalinę to dobrym pomysłem będzie wyjazd na tor wyścigowy, tai motoprezent będzie bardzo męski i oryginalny więc powinien się spodobać a z własnego doświadczenia wiem, że chyba każdemu mężczyźnie się podoba!
  • Gość: C++ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.11, 15:22
    no to w takim razie najlepiej prezent z przeżyciami :)
    moj brat dostal od żony :) przejażdzkę po torze wyścigowym subaru prezentokracja.pl/Ekstremalna_jazda_Subaru_na_torze_wyscigowym_/produkt.html cieszyl sie jak dziecko...faceci
  • darius_n 30.03.11, 21:00
    nie wiem co on może tam chcieć [posiadać, ale może powiem co by mnie zadowoliło..może coś takiego gadzeteo.pl/pl/p/Barowa-ruletka/53 i dodatkowo gadający otwieracz gadzeteo.pl/pl/p/Otwieracz-gadajaco-liczacy/63 dość fajne rzeczy.. z 1szym można sobie z kumplami zagrać a ten drugi dość oryginalny i praktyczny.. także tutaj tez trzeba na oryginalnośc postawić.. no chociaż troche..:)
  • Gość: malgosiaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.11, 12:46
    Hmmm... z reguły faceci lubią praktyczne prezenty, także ja bym ci osobiście proponowała podarować mu jakiś przydatny zestaw narzędzi :) np swiss tech, sama zobacz:
    www.2future.pl/Produkt/628/swiss_tech_19_w_1
  • akadakes 08.10.15, 10:39
    To zależy od tego, o jakiej osobie mówimy. Najlepszy przykład - www.ematador.pl/pl/c/Banana-Pi/217 Macie również BBB czy malinę - to dopiero rozwiązanie, oczywiście dla zainteresowanych tematem.
  • monikaa261 04.12.14, 14:43
    skoro piszesz, że lubi adrenalinę to może przejażdźka szybkim autem, albo czołgiem? lub jakiś skok z wysokości, może ze spadochronem? zobacz na www.wyjatkowyprezent.pl
  • fikumikujuzwkoszyku 17.05.16, 20:03
    Ja ostatnio regularnie kupuję wejściówki dla dwóch osób na różne eventy. Ostatnio byłam z mężem na Kolacji w ciemności (dine in the dark). CUdownie spędziliśmy ze sobą czas. Fajna zabawa, wiele emocji- trochę niepokoju, ciekawość i kupa śmiechu. Tutaj można zobaczyć jak to działa :)
    www.youtube.com/watch?v=cNMsftond7k
  • yolo93 21.11.18, 15:34
    Tutaj znajdziecie super prezenty:
    www.toys4boys.pl/369-prezent-na-swieta
    www.toys4boys.pl/375-prezent-na-swieta-dla-niego
    www.toys4boys.pl/376-prezent-na-swieta-dla-niej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.