prezent na 30-te urodziny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam,
    proszę o pomysł na prezent dla koleżanki na 30-te urodziny do kwoty ok 100zł
    • jeśli dla koleżanki to proponuje Lewitującą ramkę.. myślę ze idealnie się nada na 30 urodziny.. a kosztuje 60zł z groszami..
    • Gość: Anka IP: 213.199.241.* 25.03.11, 09:04
      A napisz coś więcej o koleżance? co lubi, czym się interesuje.
      Ja bym stawiała na np. komplet kieliszków, filiżankę - taką wyjątkową, porcelanową, a jeśli jest nowoczesna kobietą to może taką karafkę do wina: www.stylowazastawa.pl/produkt/4521/Karafka_z_pojemnikiem_chlodzacym_Rapid_Vacu_Vin_bialy.html ?
      • własnie problem w tym, że znamy się od niedawna i dokładnych upodobań nie znam
        • Gość: na23.43 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.03.11, 15:19
          A może coś dla smaku? to taki uniwersalny prezent dla każdego.

prezentokracja.pl/Dla_Smaku/katalog.html
          • Gość: Elzbieta IP: *.xdsl.centertel.pl 16.05.11, 17:19
            hmm... uwielbiam robić prezenty :D
            Jak twoja koleżanka pali mozesz jej kupić takie cacko :

POPIELNICZKA, KTÓRA GADA, KASZLE I SIE DUSI, gdy położysz na niej papierosa.

Jak lubi biżuterie to może :

Kulki Magnetyczne NeoCube z tego można sobie zrobić naszyjnik, piękne bransoletki z tego wychodzą, wielkości jakiej chcesz, jak ostatnio wziełam je do pracy to koleżanki cały czas patrzyly mi na nadgarstek, pewnie zastanawiały się skąd wzięlam kase na tak wielką zlotą bransolete, a ja po protu zrobilam ją z kulek magnetycznych :D

Jak lubi motoryzację to może :

Komunikator samochodowy, czyli wyświetlacz Twoich emocji na drodze!
            Mój mąż ostatnio taki dostał i cieszył się jak dziecko ;)

Mam nadzieje że pomogłam, Pozdrawiam Ela

• Gość: czekoladkowoow IP: *.internetia.net.pl 28.03.13, 14:21
        Prezent na 30 urodziny koleżanki ? najlepiej jakieś atrakcje dla ciała :)
        Moze zabieg gorącą czekoladą?

prezentokracja.pl/Czekoladowa_Euforia_-_zabieg_goraca_czekolada/produkt.html
        • A może coś oryginalnego na maksa? Ja zawsze staram się zaskakiwać prezentami, szczególnie na takie okrągłe rocznice. Proponuję, np. coś takiego: prezent na 30 urodziny
          • Gość: Levy34 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 19:01
            Witam

Polecam sprawdzić coś z rozrywki np. konsola Playstation 3. Nie tylko zapewnia rozrywkę w nudne wieczory ale także bez problemu można odtwarzać filmu na blue ray. Dwa w jednym :) Tym bardziej, że są coraz tańsze.
          • jeżeli szukasz czegoś oryginalnego to może tutaj coś znajdziesz www.prezenturodzinowy.najlepszy-prezent.pl/
          • Gość: managua IP: 46.255.40.* 11.07.14, 15:09
            Zawsze jest problem z wyborem prezentu, szczególnie na okrągłe urodziny. Każdy wtedy chciałby dać coś "wyjątkowego", nienudnego. Wydaje mi się, że dobrą propozycją na taka okazję są upominki z indywidualnym grawerem - zawsze można napisać coś od siebie. Może być to długopis, wizytownik, zapalniczka, czy piersiówka. Kilka takich propozycji znajdziecie w tym sklepie internetowym:sklep-starnas.pl/
    • Może coś owocowego :)
      pocztaowocowa.pl/produkt75/kolo_szczescia_nowosc.html
      albo 30 jabłuszek w koszyku :)
    • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 10:33
      Hej, proponuję coś takiego: 4gift.pl/neocube-magnetyczne-kulki.html kosztuje 89 zł. Niesamowicie wciągająca gra-zabawka. Ja sobie ostatnio kupiłam i bawię sie nimi w pracy jak muszę coś obmyśleć. Super!
    • Nie wiem ile kosztują, ale natknęłam się w necie na niesamowite torty robione na zmówienie z ozdobami z marcepanu przedstawiającymi pasje, zainteresowania, charakter albo po prostu ulubioną rzecz jubilata. Warto zobaczyć : thecakegirl.carbonmade.com
    • Gość: Mariush IP: *.warszawa.mm.pl 01.04.11, 22:27
      Może perfumy tel. 502355406
    • A może coś z bursztynu ?
      Polecam sklep www.missamber.pl - po prostu cudeńka i do 100 zł na pewno się coś znajdzie ;)

--
      40 milionów lat zatopionych w BURSZTYNIE... czy DOBRE ZDJĘCIA są w stanie nam je pokazać? A może nasza historia jest zapisana w rodzinnych PAMIĄTKACH?
    • Może łańcuch na butelkę ?:) www.2future.pl/Produkt/495/lancuch_na_butelke
    • Ja na 30-te dostałam cyfrową ramkę do zdjęć. Jest super.
      Znajdziesz je na stronie: www.lawon.com.pl/eurodeal
      Pozdrawiam
    • nieprawdopodobna książka - odmieni jej życie ,lewitujaca ramka na zdjęcia - nie da zapomnieć o bliskich osobach, obrotowy globus pozwoli zaplanować podróż jej życia
    • Gość: paweł IP: *.xdsl.centertel.pl 19.09.11, 12:46
      Tablica szpilkowa z której można odbić każdy przedmiot w Trójwymiarze Sprawdź ją na filmiku !
      Ja taki dałam mojej koleżance na 28 urodziny i była bardzo zadowolona.. :)
    • Może jakąś elegancką prostownicę? Ta wygląda całkiem fajnie: www.kalamis.pl/product-pol-7731-Prostownica-ceramiczna-ST-mini-Layla.html Co prawda kosztuję trochę ponad 100 zł, ale wydaje mi się, że z takiego podarunku Twoja koleżanka powinna być zadowolona.
      • Gość: Monike56 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 11:56
        Dla naszej koleżanki kupujemy ekstremalną jazdę subaru. Jestem pewna na 200%, że prezent to strzał w dziesiątkę. Ona jest prawdziwym piratem drogowym, więc na pewno jej się spodoba:

prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=subaru&sortMethod=price&pageNum=1
        • Na 30-te urodziny proponuję zestaw kamieni bazaltowych. To świetny prezent zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Masaż kamieniami wspaniale relaksuje, łagodzi objawy różnych dolegliwości, odstresowuje - super sprawa !!!
    • gonia241 napisała:

> witam,
      > proszę o pomysł na prezent dla koleżanki na 30-te urodziny do kwoty ok 100zł
      hej gonia241 może to: mrjoy.pl/do/item/SPAKOL/Lampki-SPA-zmieniaja
      lampki spa:)

• Gość: Amaz IP: 182.53.171.* 26.10.11, 15:58
      myślę, że każda kobieta ucieszy się z ładnego zestawu do manicure, modnej biżuterii albo wyjątkowego wizytownika. O tych i innych pomysłach na prezenty piszę na moim blogu o prezentach do odwiedzenia którego serdecznie zapraszam
    • Moge Ci polecic cos takiego:
      www.podarkinakartki.pl/p90_kurs_jogi.html
      Bedzie to z pewnoscia wspanialy prezent. Jest troszeczke drozszy od teg, co zakladalas, ale mysle, ze jest tego warty, a 40zl to nie jest duzo.
      Pozdrawiam :)
    • Gość: Weronika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.11, 13:37
      www.narzedziowy.pl/18065_FISKARS-Komplet-sztuccow-16-szt-Functional-Form-blyszczace.html
      dołóż te 40 zł i kup komplet sztućców
    • skorzystaj z wyszukiwarki prezentow w sklepie takapaka, tam masz mase ciekawych rzeczy do 100 zl
    • A co myślisz o takim prezencie:
      www.podarkinakartki.pl/p90_kurs_jogi.html
      Wiele kobiet marzy o tym, by zacząć uprawiać jogę, ale nie każda ma okazję, by tego spróbować. Dzięki Tobie Twoja koleżanka może spróbować i być może bardzo się w to wkręci?
      Pozdrawiam :)
    • Gość: Markizasklep.eu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.12, 16:32
      Myślę, że zegarek, czy też stojący zegar ucieszył by koleżankę. Tym bardziej, że u mnie w sklepie możesz zamówić zegar z dedykacją. Za każdym razem będzie o Tobie pamiętać.
    • Polecam piękną, w pełni trójwymiarowa róża z rozłożystym pąkiem wygrawerowana w krysztale o wymiarach z własną dedykacją zobacz
      • Polecam wycieczkę do Czarnobyla. Gwarantuję, że taki prezent pozostanie w pamięci do końca życia. W warszawie jest biuro podróży, które organizuje takie wyjazdy. Byłem, wiem co mówię
        --
      • Gość: 1zuza88 IP: *.tktelekom.pl 24.04.13, 13:54
        ja ostatnio kupowałam coś takiego www.rockmaniak.pl/search.php?node=151&counter=3 "Nie jestem 30 latkiem !. Mam 18 lat i 12 letnie doświadczenie. Ale spokojnie tam można też znajść inne propozycje na prezent :)
    • Gość: Bubek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.13, 10:25
      Zerknij na stronę:

www.oryginalneprezenty.pl

Wiele ciekawych propozycji na prezent:)
    • Gość: peron IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.13, 01:18
      jest taki sklep , który sam dobiera prezenty ostatniwagon.pl/
    • Ruch to zdrowie, uśmiech to zdrowie!
      Laser Tag zapewni nie tylko to ale i adrenalinę i dobrą zabawę!
      Idealny pomysł na prezent!!
      Laserowy paintball - nowość w Opolu!!!
      www.facebook.com/KwateraGlownaOpole
      www.kwateraglowna.pl/opole/ZAPRASZAMY
      --
      Kwatera Główna Opole
      - Centrum Laser Tag -
      tel: 665 811 811
      www.kwateraglowna.pl/opole/
    • JEŚLI do 100 zł to może delikatny zestaw pięknej bużuterii? Np
      www.ambertic.pl/pl/p/Wisiorek-w-koniakowym-bursztynem-i-cyrkoniami/267 i
      www.ambertic.pl/pl/p/Kolczyki-z-koniakowym-bursztynem-i-cyrkoniami/640
      wygląda szykownie i kosztownie, a zestawik za 108 zl :)
    • Gość: meggie IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.13, 15:07
      Jak do 100 zło i dla koleżanki to polecam skrzynie z herbatkami - idealne na długie rozmowy z przyjaciółką:) Piękne subtelne dekoracje, styl EKO, karteczka z dedykacja, mogłoby się sprawdzić:) www.naturaldesign.com.pl/virtuemart.html
    • Gość: moni IP: *.103.udn.pl 04.06.13, 17:40
      Przeczytałam,
      „Piąta fala pożądania” jest przesiąknięta erotyzmem i pikanterią. Czytałam ją z zapartym tchem, napisana bardzo pieprznym językiem. Ku mojemu zaskoczeniu napisana przez kobietę. Na pewno pobudza zmysły i wyobraźnię poprzez prawdziwe historie erotyczne Polek z różnych warstw społecznych. Naprawdę ciekawa. 100% pozytywnie ją odebrałam. Polecam na prezent dla mężczyzn , którzy mogą poznać fantazje erotyczne Polek
    • Gość: miko IP: *.146.213.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.06.13, 09:40
      mam fajny pomysł na taki prezent. wejdź na www.reflect.pl i wybierz coś co ci się spodoba. Ja mam prawie 30 lat i chciałabym dostać bluzkę z jakimś fajnym rysunkiem który ktoś specjalnie dla mnie by wymyślił. coś śmiesznego
      www.reflect.pl/koszulki_na_silownie_z_nadrukiem.html
      ja lubię sport więc wysyłam ci tu linka do rzeczy na siłkę ale mają też inne rzeczy.
      • Gość: gandzia IP: *.centertel.pl 24.06.13, 13:43
        Nie wiem, czy temat jest jeszcze aktualny, ale ja się bardzo ucieszyłam, gdy na prezent dostałam Lot na paralotni ze szkoleniem. Ktoś z moich znajomych wykombinował, żeby złożyć się na taki wspólny prezent dla mnie! Było super! Moi znajomi znaleźli ten prezent na stronie www.superprezenty.pl Trochę taka przyjemność kosztuje, ale jeśli to są urodziny wspólnej koleżanki, można wspólnie się złożyć na taki prezent albo na inny.
    • Gość: magda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.13, 16:26
      A ja polecam prezenty pochodzące z Tajlandii :) szale z kaszmiru albo tajskiego jedwabiu, orientalne poszewki na poduszki czy obrazy..

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9984984
      lub na fb: www.facebook.com/Sklep.Discoverasia
    • Perłowa bransoletka, bo za 100 naszyjnika nie kupisz:)
    • Gość: rozette90 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.07.13, 13:41
      a czym sie koleżanka interesuje? Zazwyczaj daje się prezenty w zakresie wyposażenia wnętrz np. eleganckei kieliszki, subetlną lampkę nocną, zestaw świeczek jeśli lubi. Zawsze możesz posatwić na tradycyjne rozwiązania: wino, likier lub dobrą wódkę. Jeżeli znasz jej gust to polecam perfumy, kosmetyki, srebrną biżuterię.

---------------------------------------------------
      sklep-wina.pl/
    • Gość: KARKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.13, 23:20
      Jeśli lubi winko to polecam falujące po stole kieliszki na wino www.customform.pl/Sklep/Szklo-i-ceramika/Kieliszki-na-wino-bujajace-BAR,2,0,75,1705.htm niesamowity efekt.. dostałam na urodziny i znajomi są pod wrażeniem jak je wyciągam :) do tego jakieś dobre winko:) idealny prezent :)
      • Gość: magda IP: *.203.rev.vline.pl 25.10.13, 20:17
        Hej,
        a widziałaś może coś takiego? prezent na 30 urodziny Bo też się właśnie zastanawiam co mogę mojemu facetowi sprawić. Ehh Ci faceci...:)
    • Gość: gość IP: *.k-konnect.com 28.08.13, 12:00
      Jako prezent możesz kupić jej taką torebkę ze skóry www.mowimyjak.pl/galeria/modne-ubrania-i-dodatki-ze-skory-trend-na-jesien-i-zime-20132014,60296/792/15442/
      lub szkło. Proponowała bym coś takiego www.stronywnetrza.pl/inspiracje/styl-vintage-na-topie-dodatki-dekoracyjne-do-aranzacji-wnetrz-w-stylu-vintage,1_330,9_93.html
      • Może słuchawki - zerknij na Kruger&Matz słuchawki mają naprawdę wyjątkowe. Po pierwsze oryginalnie wyglądają (drewniane wykończenie) a po drugie to dobra jakość dźwięku i wyraźne brzmienie:) Koleżanka będzie zadowolona:)
    • Gość: jadka IP: *.bankbps.wroclaw.pl 05.11.13, 13:08
      no to spokojnie możesz kupić coś z jajem :) mój kolega miał niedawno urodziny i dostał ode mnie koszulkę z nadrukiem, na której była zabawna anegdota z jego życia - zamawialiśmy na megakoszulki pl i dokupiliśmy jeszcze gniotka antysteresowego :) był bardzo zadowolony :)
    • Gość: Migola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 16:29
      Tutaj powinnaś coś bez problemu znaleźć.
      idealneupominki.pl/prezent-dla-niejpozdrawiam
      • Gość: Migola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 16:30
        prawidłowy link:
        idealneupominki.pl/prezent-dla-niej
      • Gość: Anna Murias IP: *.203.rev.vline.pl 28.02.14, 13:55
        Hej,
        dla wszystkich osób które mają problem z pomysłem na prezenty na okrągłe rocznice, polecam odwiedzić stronkę, która oferuje prezenty w postaci gazet, na których okładkach widnieją twarze solenizantów.
        Ja taką zaprojektowałam mamie jako prezent na 30 urodziny, było zabawnie ;)
    • Galanteria.pl to #sklep internetowy oferujący naprawdę wyjątkową galanterię skórzaną. W naszej ofercie znajdziesz #torebki, #portfele, #torby męskie oraz #paski w większości wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Stylowe wzory, nieskazitelny wygląd, perfekcyjne wykonanie, rewelacyjne fasony. Sklep dla ludzi, którzy cenią nieprzeciętność, doskonałość oraz wysoką jakość. Gorąco zapraszamy!
    • Może jakąś fajną biżuterię.Ostatnio w pracy kupiłyśmy koleżance srebrny naszyjnik z www.myway-jewellery.pl/ Mają w swojej ofercie ręcznie wykonaną biżuterię,delikatną z oryginalnymi zawieszkami.Napewno każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Gość: Niuta Santis IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.14, 15:44
      Witam serdecznie - mam kilka pomysłów - szklane Anielskie witrażyki

1- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023831742.html

2- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023864181.html

3- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023866746.html

4- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023871150.html

5- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023894662.html

6- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023897598.html

7- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023901732.html

8- allegro.pl/prezent-na-urodziny-imieniny-aniolek-witrazyk-i4023936144.html

Serdecznie zapraszam

niutasantis.blogspot.com/
    • Gość: Alina IP: *.izacom.pl 13.07.14, 13:47
      Dobrym pomysłem jest obraz ze zdjęcia, nie drogi, dobrze się prezentuje, i będzie przypominał, fajne są na modneobrazy.pl, czasem cos na aukcjach można znaleźć.
      • Mojemu mężowi na 30. urodziny kupowałam wypasione słuchawki Kruger&Matz :) Drewniane, oryginalne, basowo brzmią, tak jak lubi - dźwięk jest czysty i bez zakłóceń...ile ja się nasłuchałam. Ważne że się podobają.
    • Zabierz ją w jakieś fajne miejsce. W sieci możesz znaleźć np. przejażdżkę po torze wyścigowym. Wcale nie jest to takie drogie, zależy od auta i toru. Ja wybrałam KTM X-BOW na torze rakietowa. Było Mega! Poszukaj na devil-cars.pl
    • a może masaż czekoladowy za 69 zł www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/masaz-czekoladowy-warszawa-masazowy-swiat
    • Gotowe prezenty dedykowane dla 30-latków :) zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/30-tka/218

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.