Dodaj do ulubionych

Prezent na wielkanoc dla dziecka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 15:53
Świeta coraz bliżej i tak się zastanawiam co mógłbym kupić dla syna.

Przeglądałem ofertę kilku sklepów w internecie i najbardziej spodobał mi się taki fajny karabin na wodę, tylko zastanwiam się czy powinienem jeszcze cos dokupić czy taki karabin sam wystarczy ??

Ten karabin to coś takiego www.takapaka.pl/Produkt/798/elektryczny_ak47_na_wode_
Edytor zaawansowany
  • Gość: mamaagatki IP: 89.191.155.* 30.03.11, 20:37
    Zabawki militarne to nie najlepszy pomysł na prezent dla dziecka, a karabin tez zadna rewelacja ido tego dosyć drogi.
  • darius_n 01.04.11, 15:23
    dla takiego dziecka to proponowałbym taką lampę w postaci księżyca, gadzeteo.pl/pl/p/Ksiezyc-w-Twoim-pokoju/21 która jest sterowana pilotem.. bardzo fajna, ładna i efektywna jak sie ściemni w pokoju i ją się oświeci :) pięknie widac fazy księżca..

albo drugi pomysł.. ramkę która lewituje gadzeteo.pl/pl/p/Ramka-lewitujaca-w-powietrzu/10 dziecko to na pewno zainteresuje bo jakby nie było to lewitacja czyli dla dziecka coś nowego.. a dzieci lubią szczególnie nowe rzeczy..
  • kupmirower 30.03.11, 23:50
    pompa wodna
  • Gość: MarekJ. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.11, 15:22
    Cześć, ja zdecydowanie polecam na Wielkanoc taki gadżet: 4gift.pl/pistolet-na-banki-mydlane.html . Moi synowie (5 i 7 lat) mają takie i zamiast polewania wodą już teraz strzelają do wszystkiego z baniek . Super pomysł bo chłopaki mają frajdę a ja chodzę suchy. Polecam!
  • Gość: 12345veronica IP: *.centertel.pl 25.03.12, 22:36
    Ja w tym roku kupuję synkowi mrjoy.pl/do/item/JAJPRZMIMOZ/Jajko-Przepiorcze--- mam nadzieję, że się spodoba zabawa z tą roślinką :)
  • x_nc 26.03.12, 09:31
    My co roku robimy małą wojnę na balony z wodą... więc tym razem siostrzeniec zostanie zaskoczony prezentem: www.planettoys.pl/zelowa-kapiel-dla-dzieci-gelicity.html. NIE MA TO JAK KAPIEL W ŻELU. Na prawdę to jest niesamowite!!!
  • kts10 28.03.12, 22:52
    a mi sięwydaję że sama zabawka wystarczy. Ewentulanie mozesz dorzucić jakies łakocie :)
  • Gość: wiosna! IP: *.centertel.pl 29.03.12, 12:46
    Najlepszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas, wyjście na spacer itp. Tym bardziej, że ma być cudowna pogoda!!!!

wiadomosci.wp.pl/gid,14363805,kat,3551329,title,Prognoza-pogody-na-Wielkanoc,galeria.html
  • Gość: maminka IP: 91.235.125.* 03.04.12, 09:55
    JA żeby zachęcić córkę do Świąt kupiłam jej koszyczek endo.pl/produkty/kategoria/60-swiaty-endo/grupa/473-akcesoria-kuchenne/9902-koszyczek-wielkanocny.html?v=89673 Jak będziemy szły w sobotę do Kościoła to będzie miała swój :) Już teraz wszędzie z nim chodzi.
    Ja bym karabinu swojemu dziecku nie kupiła. To nie takie Święta, żeby z karabinem biegać :).
  • Gość: super-kluska IP: *.jmdi.pl 03.04.12, 20:23
    Czy mnie coś w dzieciństwie ominęło? Prezenty na Wielkanoc? Mam 1,5 roczną córeczkę i nie wpadłabym na to, że na Święta Wielkanocne powinnam jej coś kupić? Na prawdę jest taka tradycja?
  • Gość: maminka IP: 91.235.125.* 04.04.12, 11:19
    U mnie takiej tradycji też nie było i takiej też nie wprowadzam. Ja kupiłam koszyczek na tzw. zachętę do Świąt :).
  • super-kluska 06.04.12, 09:15
    I tutaj to się zgodzę, śliczny koszyczek, wspólne malowanie jajek, robienie wydmuszek - to była cała radość ze świąt. No może jeszcze zabawki na wodę, ale z pewnością nie karabin. To powinno dzieciom w zupełności wystarczyć.
  • Gość: mika IP: *.cm-7-8b.dynamic.ziggo.nl 05.04.12, 09:54
    A coz to za zwyczaj kupowania prezentu na wielkanoc?
  • Gość: MDS IP: *.toya.net.pl 11.04.14, 14:19
    Wspaniały pomysł na wielkanocny prezent!
    mdsinfo.cupsell.pl/produkt/600573-Kubek-z-wielkanocnym-Zaj-czkiem-.html
  • Gość: agagatek IP: *.systemia.pl 14.04.14, 11:21
    Ja kupiłam mojej chrześniaczce wielkanocną grę memory (o taką: www.libroteka.pl/catalog/product/view/id/319769/s/pamiec-wielkanoc-gra-edukacyjna/). Do tego dostanie wielkiego zająca z czekolady i jakieś jeszcze słodkości. O pistolecie na wodę i w ogóle jakichś psikawkach też myślałam, ale brat by mnie chyba zabił (już sobie wyobrażam te ściany zalane wodą...)
  • sweetkathy19 14.04.14, 13:41
    A może czekolada z jego zdjęciem? Albo ze zdjęciem jakiegoś superbohatera, którego podziwia?:)

O na przykład taką jak tutaj - www.instadruk.pl/produkty-instagram-fotochoco.html?utm_source=for&utm_medium=cpc&utm_campaign=womm

Pozdrawiam, Kasia :)

• Gość: Zonk AGENCJA IP: *.microchip.net.pl 16.04.14, 13:37
    @Kasia

A może czekolada z jego zdjęciem? Albo ze zdjęciem jakiegoś superbohatera, którego podziwia?:)

O na przykład taką jak tutaj - www.instadruk.pl/produkty-instagram-fotochoco.html?utm_source=for&utm_medium=cpc&utm_campaign=womm

Pozdrawiam, Kasia :)
  • indiewetrust 22.10.14, 01:08
    Z polecenia znajomej jestem już chyba stałym klientem ;) Co najważniejsze to polki producent odzieży a nie chińszczyzna. Bardzo wysoka jakość bawełny i naprawdę trwały nadruk (pranie i prasowanie nie niszczą wzorów). Ze świątecznych polecam ten: www.bodziakowo.pl/?pid=565
  • indiewetrust 22.10.14, 01:11
    Z polecenia znajomej jestem już chyba stałym klientem ;) Co najważniejsze to polki producent odzieży a nie chińszczyzna. Bardzo wysoka jakość bawełny i naprawdę trwały nadruk (pranie i prasowanie nie niszczą wzorów). Ze świątecznych polecam ten: www.bodziakowo.pl/?pid=565
  • monia-k1234 14.03.15, 19:05
    Dzieciom warto kupić bum bum rurki. To świata edukacyjna zabawka, która pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.
  • ewawojas 06.04.17, 13:07
    W tym roku w święta wypadają urodziny synka i chcemy kupić mu taki bardziej wypasiony prezent, np. takie tipi sowkadesign.pl/pl/p/Zestaw-tipi-Krolicza-lapka/60
  • warnenczyk33 17.04.17, 23:44
    Jeśli chodzi o tipi, to polecam rzucić okiem też do sklepu pastelove. My tak kupowaliśmy, bardzo dobre ceny, jakość super, a jak wygląda! Syn śpi w nim cały czas :D
  • ichtisgmailcom 02.03.18, 12:24
    Można też nawiązać do religijnego charakteru świąt i dać dziecku pudełko na modlitwy. Taki amerykański pomysł. Dziecko wkłada karteczki z prośbą lub podziękowaniem do ładnego, niewielkiego pudełeczka. Można zamówić pudełko z imieniem dziecka: www.bogdom.pl/page/1595/pudelko-na-modlitwy/
  • klocuszek11 13.03.18, 10:50
    Klocki LEGO są najlepszym prezentem na zajączka
    abadoo.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka