• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ciekawy prezent na urodziny koleżanki Dodaj do ulubionych

• 27.06.11, 13:45
    siemanko! Dziewczyny może znacie jakieś historie z nietypowymi prezentami na urodziny? Moja przyjaciolka obchodzi niedlugo 20te urodziny i chcialbym ja jakos zaskoczyc. Chodzi o jakiś praktyczny prezent np. wyjscie gdzies czy cos takiego. Piszczie jak znacie cos ciekawego, dzieki :)
    Zaawansowany formularz
    • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 27.06.11, 15:03
      moja najlepsza przyjaciolka miala niedawno urodziny i postanowilam przygotowac jej cos specjalnego. Po szkole umowilam się z nia w centrum i powiedzialam ze potrzebuje jej rady w pewnej sprawie i musimy gdzies razem pojsc. Anka chyba nic nawet nie podejrzewala:P zaprowadzilam ją do gabinetu kosmetycznego, bo wczesniej umowilam jej tam wizyte. Była tak zaskoczona ze nie potrafila nic powiedziec;) wiedzialam ze lubi się malowac więc zamowliam jej jakiś odlotowy makijaz, a po wszystkim czekal na nas jeszcze odprezajacy masaz :) jak było już po wszystkim, poszlysmy razem do mnie, bo przygotowalam jeszcze cos od siebie :) chcialam ulozyc jej fryzure, a potem wyciagnac ja do klubu. Wiedzialam ze Anka uwielbia takie uniesione fryzury, więc do stylizacji uzylam pudru got2b powder'ful. Swietna fryzura gotowa w parę minut! Potem wypilysmy po drinku i ruszylysmy w miasto:) Anka na drugi dzien powiedziala mi ze miala najlepsze urodzin w zyciu:) az mi się milo zrobilo:)
      • 28.06.11, 11:24
        ostatnio na którymś z portali z zakupami widziałam ofertę dla przyjaciółek - wieczór arabski czy hinduski w spa
        polewanie czekoladą, masaż gorącymi kamieniami, drinki, muzyka, zero facetów - bo który wytrzymałby 4h w spa ;-)))
        • Gość: paweł IP: *.xdsl.centertel.pl 19.09.11, 14:56
          Pomysł na Prezent:
          PODUSZKA Z WBUDOWANYMI GŁOŚNIKAMI.
          zASKOCZ JĄ TYM !
      • 28.06.11, 12:47
        niezle urodzinki:D sama bym nie pogardzila takimi prezentami:) można wiedzic ile cie cos takiego kosztowalo? Chodzi o koszt kosmetyczki, masazu i pudru.
        --
        "Odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę."
        • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 28.06.11, 15:25
          kosmetyczka to akurat moja siostra cioteczna więc dostalam konkretna znizke i w sumie kosztowalo to mnie 30 zl hehe smieszna cena :P a puder tez nie jest drogi, bo kosztuje ok 20zl :)
      • 15.07.11, 14:57
        karnet na masaż np tajski? genialna sprawa, sama dostałam kiedyś taki prezent i był najlepszy z wszystkich :)
        --
        TŻ_miał_problemy_w_łóżku_i​_już_nie_ma:)
      • Gość: hrendrad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 12:07
        Zaskocz ja czymś niezwykłym - podróż w tandemie:)
        prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=motoparalotnia
      • Gość: man123 IP: 171.192.0.* 15.08.13, 13:07
        a liznela ci firany za to wszystko ?
    • Gość: Kasiulek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 14:01
      Ja jakiś czas temu kupiłam kumpeli taki prezent: 4gift.pl/aerator-do-wina-vinturi.html . Złożyłyśmy sie z koleżankami i ich facetami i dostała do tego skrzynkę różnych win. Fajnie bo akurat świętowaliśmy w weekend i mogliśmy testować każdą butelkę - zwyczajnie i po dodaniu powietrza, a było ich sporo. Polecam serdecznie, świetna zabawa i przydatny drobiazg;)
    • 12.07.11, 11:46
      skoro chodzi o praktyczny prezent to może jakieś urządzenie do włosów dziewczyny zawsze coś takiego potrzebują, to podkręcić to wyprostować, widziałam , że sa teraz duże promocje na www.kalamis.pl/cat-pol-1201597596-Narzedzia-Prostownice.html może coś się zainspiruje i zaciekawi
      • Gość: paweł IP: *.xdsl.centertel.pl 19.09.11, 14:57
        może Zegarek, który chodzi do tyłu!
        tzw. zegar wsteczny..
    • 17.07.11, 14:20
      wikiipedia.pl/org/prezent_dla_kolezank
    • 18.07.11, 13:33
      Mozesz ja zabrac do jakiejs knajpy z egzotycznym jedzonkiem i jakis drobny prezent,moze tutaj znajdziesz cos ciekawego?
      www.2future.pl/
    • 19.07.11, 13:56
      Ja teraz kupiłam pióro z wygrawerowanym napisem. Prezent osobisty i elegancki, a jednak dużo bezpieczniejszy niż np. perfumy czy kosmetyki. Jutro wreczam wiec napisze czy sie sprawdził ;-)
      • 21.07.11, 14:11
        Osobiście jestem fanką własnoręcznie wykonanych prezentów - może niekoniecznie zawsze praktycznych, ale na pewno takiuch , w które trzeba włożyć trochę serce, często zabawnych.

Np. jakiś czas temu koeldze, nauczycielowi polskiego, zrobiliśmy ze znajomymi książkę do przechowywania aklkoholu. Oczywiście z małą wkładką w środku, naszymi podpisami, ładnymi ilustracjami i tp.;)
        --
        if I lie here
        if I just lie here
        would you lie with me
        and just forget the world?
    • 16.08.11, 13:10
      Ja polecam kubek ze zdjęciem ... może waszym wspólnym jakimiś superowymi życzeniami...

Ja zamówiłam taki w Studio reklamy Mesta
      mesta@mesta.com.pl
      wiecej na stronie www.mesta.com.pl
      Polecam
      • 23.08.11, 19:45
        koleżankę napewno ucieszy karnecik do salonu piękności
    • 25.08.11, 08:22
      Moja propozycja nie będzie jakoś specjalnie oryginalna - ale jeśli miałybyście troszkę więcej funduszy to mogłybyście zainwestować w fajną małą cyfrówkę albo ramkę cyfrową. Jesli jednak to za dużo - to fajnym pomysłem może być zorganizowanie ciekawej sesji zdjęciowej na strej stacji kolejowej, na łące, na plaży, na dachu galerii handlowej etc. ;)
      • 06.09.11, 23:27
        tak, fajny pomysł <a href="4you.shoper.pl/pl/p/RAMKA-LEWITUJACA-W-POWIETRZU-/199 ">ramka na zdjęcie </a> lewitująca

• Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.11, 22:39
      Może coś z pieprzykiem? :P

Czekolada do pisania po ciele, świeczka, która zamiast woslu ma olejek do masażu. zestaw szminek ciepła i zimna?

Takie rzeczy możesz kupić w Suadzie.
      • Gość: misia IP: *.xdsl.centertel.pl 19.09.11, 14:59
        Niezwykle Efektowny Prezent jesli chodzi o urodziny
        Lewitująca i podświetlana Ramka na Zdjęcia.
        ZOBACZ ją na filmiku jak dziala!
    • 22.10.11, 17:58
      w 100 % mogę polecić swój wyrób. Z pewnością to brzmi jak reklama, ale wiem co mówię.
      Na pewno jest oryginalny i ciekawy i stworzony właśnie w takim celu.
      polecam:

ogloszenia.bialystokonline.pl/na-dobry-koncert-w-najmodniejszym-stylu-vinyl-vintage-o389052.htm
      polecam wszystkim oryginalnym dziewczynom :)
      • 23.10.11, 14:45
        Jeżeli chcesz sprawić jej dużo frajdy i jednocześnie mieć pewność, że Twojego prezentu nie zapomni do końca życia to polecam Ci zakup czegoś takiego:
        podarkinakartki.pl/p284_skok_na_bungee.html
        Oczywiście to czy prezent okaże się udany zależy głównie od tego jaki charakter ma koleżanka, ale wydaje mi się, że będzie to świetny prezent.
        Powodzenia :)
    • 05.11.11, 12:00
      Zapraszamy na www.ArsDavia.com, jesteśmy też na Facebooku: arsdavia.com
    • 15.06.12, 11:57
      Napisz dla niej artykuł do gazety:) : www.gazetomania.pl
      aa... napisz jaka była reakcja!
    • Gość: betty betty IP: *.icpnet.pl 16.07.12, 13:03
      SPA to jest super pomysł :) Która kobieta nie lubi się zrelaksować i zrobić się na bóstwo? :) Ja dostałam kiedyś takie zaproszenie, wiele zabiegów i nie chciałam sama iść więc po prostu się podzieliłam z przyjaciółką zabiegami (ja więcej miałam - wiadomo :D ale ona tez dokupiła sobie jeszcze 1 zabieg) Mega fajne miejsce: miedzyzdrojespa.pl/pl/spa
    • Gość: ma rta IP: *.icpnet.pl 16.07.12, 13:08
      SPA! Zgadza się! a jak się obawiasz o budżet to polecam domowe SPA :) mrjoy.pl/do/item/SPAKOL/Lampki-SPA-zmieniaja
    • Gość: Gadżet_Prezent IP: *.xdsl.centertel.pl 24.07.12, 16:37
      Skarbonka w postaci Szkieletora - Śmieszny a zarazem praktyczny prezent którego nikt nie zapomni :)

Zobacz ją na: Gadżeteo.pl
    • 27.07.12, 15:44
      Kup jej wielką formę do robienia misiowych żelków takapaka. pl/Produkt/1109/forma _do_gigantycznych_zelkowych_misiow
    • 04.10.12, 00:50
      może coś stąd? ilookandcook.pl/459793/fartuchy-kuchenne-dla-kobiet lub ilookandcook.pl/459803/zestawy-kuchenne :)
    • 20.11.12, 20:18
      Spraw doskonały prezent swojej żonie, dziewczynie, koleżance!
      BRANSOLETKI, NASZYJNIKI, KOLCZYKI, unikatowe wzory, wyjątkowe promocyjne ceny!

www.facebook.com/pages/Lookintoyourmind-Bi%C5%BCuteria-handmade/169328853211612
    • 24.11.12, 17:54
      Jak ma być praktyczny i pachący to proponuje szampon w kostce firmy Lush.
      Ja taki wynalazłam na Allegro i jestem zadowolona.
    • 25.11.12, 23:09
      A może komplet : wisiorek i kolczyki ?

www.ambertic.pl/pl/p/Wisiorek-z-bursztynem-w-dwoch-kolorach/218
      www.ambertic.pl/pl/p/Kolczyki-z-bursztynem-w-dwoch-kolorach/224
    • 03.12.12, 20:50
      a może coś oryginalnego na rower? Fajny koszyk wiklinowy albo kolorowy dzwonek? Jeśli koleżanka jeździ na rowerze, to może się jej coś spodoba :) www.bikebelle.pl/kategoria/5/akcesoria.html
    • 04.12.12, 15:26
      A może kupisz jej piękną statuetkę z osobistą dedykacją np. taką - zobacz
    • 16.08.13, 11:04
      wejdź sobie na rockmaniak.pl , ja sporo gadżetów na różne okazje tam zamawiałam. Polecam prezent na wesoło a mianowicie rozbierany kubek z facetem www.rockmaniak.pl/product-pol-2544-KUBEK-STRIP-CLUB.html :)
      • 16.08.13, 20:42
        Wg mnie praktycznym i fajnym prezentem będą jakieś oryginalne i wyróżniające się słuchawki. Niedawno kupowałem znajomej 25-latce słuchawki Kruger&Matz tu podrzucam link do recenzji technikalia.pl/recenzje/12808-test-sluchawek-kruger-amp-matz-km-665wn
      • Gość: karola3344 IP: *.igloonet.pl 18.08.13, 20:58
        fajny ten kubek chyba sama sobie taki zamówię będę w nim pić poranna kawę zapewne będzie smakowała jeszcze lepiej :):):)
    • 17.08.13, 14:12
      męski striptiz będzie dobry
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.