• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

45 rocznica ślubu ???

• 26.08.11, 13:56
    Zostaliśmy zaproszeni do Cioci i Wuja na wielką imprezę z okazji ich Jubileuszu. Zaznaczyli, żeby nic nie kupować, nie dawać pieniędzy bo oprócz zdrowia nic więcej im nie potrzeba...jednak zupełnie nie wyobrażam sobie iść z pustą ręką...jak większość zaproszonych gości. Ostatnio, gdy ich córka obchodziła 25-lecie złożyliśmy się na pobyt w hotelu Spa z zabiegami nad morzem i był to bardzo trafiony prezent. Tu byśmy to powtórzyli, ale Jubileusz jest dopiero pod koniec września i taki jesienno-zimowy pobyt trochę nam nie odpowiada nad morzem czy w górach z racji na Jubilatów wiek. Co więc można innego kupić dla 65 latków z okazji ich 45 rocznicy ślubu??? Pomóżcie!!!!
    Edytor zaawansowany
    • 26.08.11, 19:26
      Myślę, że księga personalizowana ręcznie robiona ze zdjęciem Jubilatów to pomysłowy prezent.
    • Gość: Maggie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.11, 09:32
      Ja bym poleciła taki śmieszny zegar wsteczny, w domyśle: cofający czas. Sprawdził się świetnie u moich dziadków, też nic nie chcieli na prezent a jak dostali taki zegar to się nawet fajnie ucieszyli. Powiedziałyśmy z mamą żeby zaczęli czas liczyć do tyłu:) Ja kupiłam w takim sklepie 4gift, łatwo znajdziesz:) Pozdrawiam
      • 29.08.11, 11:28
        Dziękuję już za podpowiedzi ale muszę mieć ten prezent za ok. 250- 300 zł:)))
        • 29.08.11, 12:35
          wobec tego do księgi okolicznościowej proponuję dobroczynny gadżet dla zdrowia jubilatów

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.