Dodaj do ulubionych

prezent dla 10 latka

01.09.11, 10:14
Witam.Kochani potrzebuję porady w sprawie prezentu dla 10 latka.Myślałam o jakiejś grze- może scrable, ale znalazłam też taką grę na allegro prawo dżungli- jungle speed- myślicie że byłaby odpowiednia dla takiego chłopaka, a moze polecicie coś innego.
Edytor zaawansowany
  • Gość: mantik IP: *.dynamic.mm.pl 01.09.11, 17:02
    Scrable to fajny pomysł. Możesz jeszcze się zastanowić nad grą monopol city www.kupujemy.pl/hasbro-01790-cena-sklep.html moje dzieciaki ją mają i grają całymi dniami, przynajmniej spokój w domu jest ;)
  • alfaonline 02.09.11, 13:17
    A może coś z zabawek edukacyjnych np. wyścigówkę do samodzielnego wykonania

• darek_oo 05.09.11, 16:57
    Szczerze mówiąc to nie wydaje mi się, by taki prezent spodobał się chłopakowi. Osobiście wybrałbym dla niego coś takiego: podarkinakartki.pl/p36_gokarty_dla_najmlodszych.html
    Będzie mógł wtedy wyjść z kolegami na dwór, pojeździć gokartami i o prezencie zbyt szybko nie zapomni, a o grze niestety tak.
    Pozdrawiam
  • bartek_ek 01.04.14, 11:39
    Polecam tą grę www.inbook.pl/product/show/596139/gra-planszowa-wrozki-puzzle-3d-zabawki-gry-i-puzzle-gry-planszowe-i-logiczne-gry-i-zabawa , nie dośc , że uczy to jeszcze bawi. Z dzieciakami zawsze w sobotę gramy w nią sobie i jest przy tym mnóstwo śmiechu
  • Gość: Pomocny IP: *.ip.netia.com.pl 04.04.14, 08:56
    Po najlepsze pomysły na prezent zapraszamy na www.otakie.pl :)
  • Gość: helkabelka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.14, 13:33
    Dla mojego chrześniaka kupowałam klocki lego. w sumie w sklepach stacjonarnych to jest to jakiś koszt, ale pogrzebałam po necie i w końcu kupiłam na www.klocki-lego.pl/...jejuuuu jaka radość chłopaka była :)
  • Gość: lukrecja900 IP: *.centertel.pl 08.04.14, 20:59
    A może wykup mu voucher na warsztaty kreatywne? Mały i przyjemnie spędzi czas, i się czegoś nauczy. Wydaję mi się, że widziałam takie warsztaty dla dzieci na stronce www.superprezenty.pl
  • dlugaaga 09.05.14, 17:51
    10 latek to już duży facet, może jakiś poważniejszy prezent;) Gry planszowe nie oszukujmy się w dzisiejszych czasach wędrują na szafy i się kurzą:) Kup mu fajne słuchawki np. Kruger&Matz praktyczny ale i solidny gadżet:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.