Dodaj do ulubionych

Prezent na urodziny dla dziewczyny

13.10.11, 10:32
Nieuchronnie zbliża się godzina zero, a ja nadal nie wiem co kupić dziewczynie na urodziny. Lubi gadżety, interesuje się modą. Chciałbym coś co by nie koniecznie miała, ale na pewno zapamiętała na długo.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 12:27
    Może podaruj dziewczynie coś naprawde ładnego i romantycznego,co powiesz o tym
    www.crystalcity.pl/produkt/roza_3d_klasyczna_z_dowolna_dedykacja
  • Gość: hejducek5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 09:15
    Skoro interesuje się modą, to na pewno spodoba jej się taka sesja zdjęciowa:

prezentokracja.pl/One_Shot_-_stylizacja_i_sesja_foto/produkt.html
    W cenie masz fryzjera, perfekcyjny makijaż, pełną stylizację. Jednym słowem dziewczyna zostanie prawdziwa gwiazda filmową ;)
  • iwonanan 26.01.15, 14:46
    Mi też się podobają prezenty związane ze zdjęciami gdyż są chyba najbardziej osobistymi z możliwych. Mi i mojemu wybrankowi bardzo się spodobała mozaika ze zdjęć którą w zeszłym roku razem sobie sprawiliśmy na rocznicę :D i cały czas wisi nad naszym łóżkiem :) także zdecydowanie polecam dla par albo najbliższych którzy dzielą wspólne, bezcenne wspomnienia. Ta mozaika to zdjęcie główne utworzone z setek małych zdjęć - przykładowe mozaiki można znaleźć tutaj i od nich też zamawiałam, wyszło mega ! : przykladowa mozaika, obraz ze zdjec Powodzenia w poszukiwaniach, mam nadzieję że pomogłam :)
  • levimikasa 30.09.15, 14:56
    Wspomniałeś, że Twoja dziewczyna interesuje się modą to może spraw dla niej artystyczną sesję zdjęciowa lub sesję portretową. To będzie naprawdę wyjątkowy prezent ;).
  • Gość: magda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.13, 16:22
    A ja polecam prezenty pochodzące z Tajlandii :) szale z kaszmiru albo tajskiego jedwabiu, orientalne poszewki na poduszki czy obrazy..

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9984984
    lub na fb: www.facebook.com/Sklep.Discoverasia
  • zetka998 13.11.14, 19:24
    Genialny prezent dla dziewczyny- zakupoweszalenstwo.pl/pl/p/Odlotowa-Poduszka-Dla-Super-Dziewczyny/889 Podobną poduszkę dostałam od mojego męża na urodziny. Dziewczyny lubią takie miłe upominki :)
  • Gość: ilka IP: *.btk.net.pl 16.10.11, 23:03
    polecam bizuterie, jakas fajna bransoletke, czy szkatułke, albo zegarek czy zawieszke na łańcuszek na
    której wygrawerujesz cos od siebie,bezie to niepowtarzalny prezent
  • Gość: On1980 IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.11, 18:05
    Osobiście uważam, że zawsze trafionym prezentem jest dobry, ale nie koniecznie bardzo drogi zegarek. Szczególnie dla panów, którzy tylko udają że detale nie są dla nich ważne - otóż są!!:)Polecam stronkę www.worldtrade24.pl gdzie firma oferuje duży wybór zegarków nie tylko dla pań i panów, ale także dla najmłodszych :) prezenty sprawdzona na gwiazdkę, walentynki, urodziny czy rocznice... :)
  • Gość: pomadkoy6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 11:50
    ale wytłumacz mi jedno, jaki to może być "dobry, ale niedrogi" zegarek? bo ja z doświadczenia wiem, że zegarki są albo drogie i dobre, albo tanie i tandetne.
  • oskarswiat 26.10.11, 15:36
    mateo930 napisał:

> Nieuchronnie zbliża się godzina zero, a ja nadal nie wiem co kupić dziewczynie
    > na urodziny. Lubi gadżety, interesuje się modą. Chciałbym coś co by nie koniecz
    > nie miała, ale na pewno zapamiętała na długo.

mrjoy.pl/do/cat/main-naprezent-ona/Ona coś u Joya zawsze wybierzesz, i ceny dobre polecam bo sam dla dzieczyny lampki spa kupiłem
  • Gość: daśka IP: *.icpnet.pl 29.10.11, 12:48
    Jeśli lubi gadżety to może jakis kobiecy pendrive, kolorowe słuchawki stereo, tablicę na notatki z kolorowymi wstążkami.
    Więcej znajdziesz na prezentikon.pl/tags/gadzety/ i tu prezentikon.pl/tags/dla-dziewczyny/
  • Gość: Małgosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.11, 08:17
    Mój ukochany kupił mi taki kubek termiczny. Jest przepiękny i bardzo przydatny. Pomysł mi się bardzo podobał:))) Małgosia
  • Gość: ilka IP: *.btk.net.pl 29.10.11, 23:14
    PROPONUJE PRZEDE WSZYSTKIM ZAKUPY W SKLEPIE STACJONARNYM GDZIE W PRZYPADKU NP. BIZUTERII MOZNA UMOWIĆ SIĘ NA WYMIANĘ, więc nawet jeśli coś nie podpasuje dziewczyna będzie mogła sobie wymienić na coś innego co bedzie w jej guście...
  • blu2323 08.11.11, 09:54
    Może jakąś ciekawą biżuterię na zamówienie albo jakiś gadżet w wygrawerowanym rysunkiem, ciekawym tekstem, a nawet zdjęciem:

www.zlotysklep.com/pracownia-zlotnicza/produkcja_-_bizuteria/
  • Gość: klapkinaoczach6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.11, 10:01
    dokładnie. w przypadku sklepu stacjonarnego, nawet sama zainteresowana może pójść, by wymienić nietrafiony łańcuszek czy wisiorek.
  • Gość: Asia IP: *.singnet.com.sg 08.11.11, 17:40
    Jeśli interesuje się modą to ,polecam jakiś modny kobiecy gadżet, np. Elegancki zestaw do manicure albo szkatułkę na biżuterię
  • no_no_tak_tak 19.11.11, 18:03
    Jeżeli ma zapamiętać na długo to nie inwestuj w prezent tylko urządź Jej dzień niespodziankę na pewno to zapamięta lepiej niż jakikolwiek prezent :)

--
    Szukasz pomysłu na prezent? Polecam eleganckie kosze upominkowe.
  • luteranin.from.torun 19.11.11, 23:23
    prezent powinien być unikalny. Fajnym pomysłem może być ręcznik z dedykacją.
    zobacz:
    allegro.pl/recznik-frotte-70x140-haft-z-twoja-dedykacja-i1936801680.html
  • spider500 02.12.11, 21:37
    Ja mam ten sam dylemat co roku i przy każdej okazji kiedy trzeba kupić prezent.
    Jestem z dziewczyną prawie 5 lat więc sporo już przerobiłem tych prezentów.Moja lubi jakieś fajne dodatki itp. W zeszłym roku kupiłem jej komplet ręczników z wyszytym jej imieniem i aplikacją - nawet fajnie wyszło i się ucieszyła. A w tym roku (mam jeszcze i tylko tydzień) ale zastanawiam się nad czymś takim www.slapwatch.pl kolega kupił swojej narzeczonej i była bardzo zadowolona. Siedzę przed kompem w poszukiwaniu czegoś oryginalnego a za razem przydatnego, a jak pisałem dużo już jej kupiłem,a w sumie zegarka to jeszcze ode mnie nie dostała :)
  • portu 05.12.11, 16:19
    polecilbym ci sprawdzic sklep takapaka i skorzystac z wyszukiwarki prezentow,napewno cos znajdziesz.
  • plantacja_sztuki 03.12.11, 12:56
    Hej, myślę że biżuteria to jeden z najmilszych prezentów dla kobiety.
    I łatwo go kupić, wystarczy popatrzeć co dziwczyna nosi (kolorystyka, styl)i już kupowanie jest dziecinną zabawą:)
    --
    www.plantacjasztuki.pl
  • Gość: para-ce-ta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.11, 13:15
    Miałam kiedyś podobne strapienie. Biżuterii w sklepie od groma, aż się zamotałama i kupiłam jakis paskudny (wtedy myślałamn, że piękny!) naszyjnik. Może jednak lepiej dać pieniądze?
  • julia_graj 19.12.11, 11:50
    Jak mam problem z prezentem dla którejś z bliskich kobiet, to się rozglądam w www.zielonykot.pl/ (mają też sklep w Warszawie na Chmielnej) i jeszcze mi się nie udało nie trafić w gust (poznaję to po tym, że dziewczyny czy mama potem faktycznie noszą te kolczyki czy bransoletki ;). Wystarczy się przyjrzeć, jaką biżuterię dziewczyna nosi na co dzień, w jakich kolorach, czy woli sam metal i jakiego koloru, czy może kryształy - i znaleźć coś w podobnym klimacie :) A tam mają duży wybór, w różnych cenach, i to często w kształtach i wzorach jakich nie można znaleźć nigdzie indziej.
  • Gość: michalina IP: *.88-199-147.vspace.pl 20.05.14, 14:18
    Hej:)
    myślę, że bizuteria to świetny pomysł, ale musisz podpatrzyc co Twoja kobieta lubi nosić, proponuje przejsc sie do Kruka Apartu albo odwiedzić bardzo ciekawy sklep www.bizuteriapiotrowski.pl/ zamowiłam sobie tam bransoletke, jest super i jestem bardzo zadowolona!
    pozdrawiam i życze powodzenia
  • orbert98 07.12.11, 01:12
    A może dasz jej coś, co zupełnie ją zaskoczy, ale również da jej wspaniałe chwile i przyjemność?
    Sprawdź coś takiego:
    www.podarkinakartki.pl/p208_fotospacer_w_powietrzu_lot_widokowy_paralotnia_w_tandemie.html
    Wydaje się bardzo szalone, ale czy nie warto robić takich rzeczy w życiu?
  • latajace_lampiony 07.12.11, 20:26
    www.facebook.com/groups/301404169894333/
    Latajace lampiony

15 zl
  • Gość: polbaranek222 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.11, 16:40
    a moze nic nie kupuj? to ją najbardziej zaskoczy :D
  • Gość: konstancja IP: *.elk.mm.pl 15.12.11, 17:30
    Szybki i wygodnym sposobem są zakupy przez internet. Warto znaleźć ciekawy sklep z wyjątkowymi przedmiotami. Mogę polecić Tobie biżuterię, bo to zadowala najbardziej wybredną kobietę :)
    Moim ulubionym sklepem z biżuterią jest markizasklep.eu . Znajdziesz tam przepiękne bransoletki i zegarki.
  • wszystkonaraty 16.12.11, 20:01
    Piękne buty Kirkwooda albo torbe Louis Vuitton, albo Sabriny Pilewicz. Moze jedwabna posciel, albo fotel z masażem :)
    --
    www.wszystkonaraty.pl
  • portu 19.12.11, 16:13
    proponowalbym cos ze sklepu ohandy i do tego jakis drobny gadzet, np z 2future
  • malgosia002 02.09.12, 20:35
    Zaproponowała bym ci abyś może sam coś zrobił- takie prezenty cieszą bardziej, a przynajmniej mnie:) Może jakaś ramka twojego wykonania a w niej wasze wspólne zdjęcie. Możesz również potraktować taki prezent jako dodatkowy:)

www.profitclick.pl
  • Gość: Markizasklep.eu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.12, 16:47
    Kobiety ogólnie lubią biżuterię. Bransoletka lub zegarek na pewno by jej świetne służył. Markizasklep.eu ma wiele pomysłów na prezent. Zapraszam.
  • margotta77 10.02.12, 15:16
    Nie, nie żadna tam autorska biżuteria za którą zapłacisz drugie tyle. Bez sensu. Zrób jej niespodziankę. Zabierz ją gdzieś na jakiś mały wypad za miasto, na kolację w miejscu, gdzie nigdy nie była, w góry, nad morze , gdziekolwiek, gdzie Wam nikt nie będzie przeszkadzał..
    --
    kobiety to lubią
  • on-a30 13.04.12, 17:12
    Pogas.pl - internetowy sklep z bielizną. Duży wybór modeli i rozmiarów - znajdziesz tu coś idealnego na prezent, zapewniam :) Wejdź i zobacz. Polecam !
  • ja_godka69 14.04.12, 11:24
    dl4.pl/wyprzedazeWwarszawie
  • robert0t 29.08.12, 15:48
    Zaproponowałbym coś w tym stylu: www.gazetomania.pl/prezent-na-urodziny.action#opening z żartem, ale inteligentnym:)
  • Gość: Małoromantyczny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.12, 13:10
    Może coś takiego: 4gift.pl/grzejace-kapcie-na-usb.html ? Moja siostra dostała takie na urodziny ostatnio, fajna sprawa bo jej zawsze i wszędzie zimno:)
  • Gość: alkapask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.12, 19:17
    allegro.pl/modny-pasek-damski-skora-nowa-kolekcja-kolory-lata-i2618421672.html
    allegro.pl/alkapask-pasek-damski-skora-nowa-kolekcja-kolory-i2618421669.html
    allegro.pl/modny-pasek-damski-skora-nowa-kolekcja-kolory-lata-i2618421649.html
    allegro.pl/modny-pasek-damski-skora-nowa-kolekcja-kolory-lata-i2610437688.html
    allegro.pl/alkapask-pasek-damski-modny-skora-kolory-lata-hit-i2610437731.html
    zapraszam również do sklepu internetowego www.alkapask.pl
  • Gość: moze sole do kąpie IP: *.internetia.net.pl 06.03.13, 21:36
    dla dziewczyny mogą byc też jakieś sole do kąpieli - wybór ogromny w lepszych drogeriach :)
  • Gość: Marzenka79ckck IP: *.play-internet.pl 09.03.13, 18:38
    Super słodki! :)

allegro.pl/gadajacy-chomik-powtarza-wszystko-co-powiesz-hit-i3089301900.html
  • Gość: maciej IP: *.promax.media.pl 23.05.13, 16:54
    Jeśli dziewczyna się nie boi to może skok spadochronowy ? Niepowtarzalny prezent :-) Jeszcze piękniej by było gdybyście tak razem skoczyli i polecieli jak takie gołąbeczki :D A aż tak drogim prezentem to nie jest jeśli spojrzymy na to jaki efekt. Zobacz ofertę skydive

www.skydive.pl/skoki-w-tandemie/pomysl-na-prezent/
  • malczik23 24.05.13, 19:00
    A to prezent, z którego nie tylko dziewczyna będzie zadowolona, aczkolwiek ona przede wszystkim: Tekst linka Naprawdę fajna sprawa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.