Dodaj do ulubionych

Szukasz ekskluzywnego prezentu? Zobacz!

17.10.11, 20:03
Wszystkich z Was, poszukujących podarunków – czy to dla najbliższej osoby, dla rodziny, czy partnerów biznesowych – zapraszamy do zapoznania się z ofertą Salonu AMI - sztuka obdarowywania: ami.net.pl

W bogatej, starannie dobranej ofercie Salonu znajdziecie ekskluzywne przybory do pisania, szeroką gamę akcesoriów skórzanych, eleganckich upominków, akcesoriów na biurko, zapalniczek, spinek do mankietów, biżuterii, zegarków. Wszystkie przedmioty pochodzą z najlepszych manufaktur na świecie.

Prowadzimy sprzedaż zarówno przez Internet, jak i stacjonarną – w prestiżowym budynku Metropolitan na Placu Piłsudskiego 1, w samym centrum Warszawy.

Każdemu klientowi służymy profesjonalną obsługą i pomocą w wyborze ekskluzywnego prezentu oraz w doborze idealnie dopasowanego przedmiotu do własnego użytku. Sprawdźcie naszą ofertę!

Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytania, potrzebujecie porady - piszcie w tym temacie, służymy pomocą!
Edytor zaawansowany
  • pand-usia 19.10.11, 10:54
    ekskluzywne prezenty oryginalne do domu i biura dla zdrowia i urody dla każdego na każdą okazję Polecam
  • next-jack 29.03.12, 05:32
    www.kuzniasrebra.pl
    Kolczyki
  • martynika93 31.01.13, 11:36
    Jedwab i kaszmir to wspaniałe pomysły na prezent dla kobiet. Kaszmirowe szale są bardzo delikatne, ekskluzywne, po prostu wyjątkowe :-)
    --
    Najpiękniejszy na świecie jedwab i kaszmir:
    www.facebook.com/carriersilk
    Szale, pościel, dodatki.
  • Gość: kunrad4 IP: *.internetia.net.pl 01.03.13, 17:19
    Ekskluzywny to może być:

Lot balonem prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=balon

Wyścigi samochodowe dla fana super szybkiej jazdy na torze prezentokracja.pl/Supercars_-_Ferrari_vs_KTM_vs_Lamborghini/produkt.html

Jazda prawdziwym bolidem prezentokracja.pl/Profesjonalny_trening_jazdy_bolidem_wyscigowym/produkt.html
  • silna135 19.10.11, 18:16
    Osobiście uważam, że zawsze trafionym prezentem jest dobry, ale nie koniecznie bardzo drogi zegarek. Szczególnie dla panów, którzy tylko udają że detale nie są dla nich ważne - otóż są!!:)Polecam stronkę www.worldtrade24.pl gdzie firma oferuje duży wybór zegarków nie tylko dla pań i panów, ale także dla najmłodszych :) prezenty sprawdzona na gwiazdkę, walentynki, urodziny czy rocznice... :)
  • Gość: Malina IP: *.home.aster.pl 02.12.11, 17:43
    A ja kiedy mysle o ekskluzywnych prezentach to raczej na myśli przychodzą mi kosmetyki
    I nei mysle tutaj o perfumach,ale o profesjonalnych kosmetykach do twarzy.Z takiego prezentu bedzie zadowolona każda kobieta.
  • orbert98 07.12.11, 01:06
    Wspaniałym i ekskluzywnym prezentem dla pary jest według mnie kolacja i noc w starodawnym dworku:
    www.podarkinakartki.pl/p280_kolacja_i_noc_w_pieknym_dworku.html
    Raczej mało osób miało okazję tak spędzić czas, więc warto coś takiego podarować bliskim.
  • blu2323 02.12.11, 20:47
    Myślę, że ekskluzywnym, efektownymi wartościowym prezentem, zarówno dla Pań, jak i Panów: będzie złota biżuteria:

www.zlotysklep.com/
  • Gość: milena IP: *.home.aster.pl 12.02.12, 13:04
    Ja do tego zestawu ekskluzywnych prezentów dodałabym jeszcze jeden
    prezenty.swieta.wp.pl/
    Ta stronka pozwoli nam zdecydowanie na wybór najlepszego i najtrafiniejszego pomysłu, chociazby na walentynki.
  • crystalcityonline 12.03.12, 17:47
    Jeśli już tak polecamy strony z prezentami, to ja proponuje kryształy zobacz
  • mila_manila 22.03.12, 15:02
    Elegancie pościele i ręczniki to zawsze udany prezent. Np z włókna bambusowego. Piękne zestawy można kupić na www.sklep.camphora.pl
  • next-jack 29.03.12, 05:27
    Prawdziwy mężczyzna podaruje swojej wybrance

tylko prawdziwą biżuterię

Węc - najpiękniejsza biżuteria w sieci.
  • Gość: miss venezuela :P IP: *.icpnet.pl 29.03.12, 10:23
    Dla mnie podstawa to dobre poczucie humoru :) Lubie dostawać prezent i się z niego pośmiać : ) (lub dawać prezenty z humorem) Ostatnio dałam koledze mrjoy.pl/do/item/MANKINI/Mankini więc czekamy na lato :D
  • Gość: MandyMoore IP: *.icpnet.pl 21.12.12, 16:02
    Ja już w tym roku kupiłam prezenty na święta!! Jestem z siebie zadowolona, że hej! Pochwalę się! Więc kupiłam 2 koszulki dla moich braci a napisy na nie sama wymyśliłam :) koszulkowy.pl/ i ręczniki kolorowe jeszcze im kupiłam karnisz.net/do/cat/reczniki/Reczniki :) rodziców wysłaliśmy do spa miedzyzdrojespa.pl/pl/masaze tzn wyślemy bo dopiero po świętach swój prezent wykorzystają, ale voucher już zakupiony :)
  • Gość: sarenka IP: *.183.153.20.dsl.dynamic.t-mobile.pl 23.12.12, 15:42
    www.groupon.pl/oferty/czestochowa/Stylvia-Makeup-Artist/14949545 sesja zdjęciowa jest super prezentem zwłaszcza dla kobiety... sama o takiej marzę.
  • Gość: skalpel IP: *.icpnet.pl 28.12.12, 18:51
    A ja kupiłam bratu o taki prezent na święta www.sklepal-ko.pl/odsniezarki/snow-line-560.html mieszka pod miastem, ma sporą działkę do odśnieżenia... prezent trafiony! :)
  • ninkoneszkowiec 30.01.13, 14:39
    ja kupiłam ostatnio dla mamy wspaniały szal z kaszmiru. prezent trafiony w 100%, mama niezwykle zadowolona. jeśli szukacie czegoś wyjątkowego dla kobiety, to polecam, bo u mnie się sprawdziło. ja zamówiłam na worldofcashmere.eu.
  • Gość: dracja IP: *.free.aero2.net.pl 21.02.13, 17:07
    ja właśnie szukam ekskluzywnego prezentu dla mojej mamy i tak sobie pomyślałam, że mogłabym jej kupić coś z wystroju wnętrze, rozważam zakup takiej lampy do salonu: www.superlights.pl/pl/p/PN-3515-17/850 co o tym sądzicie?
  • Gość: Kolorowe LITERKI IP: *.play-internet.pl 27.02.13, 19:06
    Zabawne, kolorowe LITERKI z imieniem - wielkości 20CM - to oryginalny wystrój np. do dziecięcego pokoju, idealny prezent na urodziny i każdą inną okoliczność , niezapomniana pamiątka ! Litery są bardzo lekkie wykonane ze styroduru- malowane ręcznie , farbą akrylową. Literki można przykleić do ściany za pomocą taśmy dwustronnej ( dołączonej do każdej literki)lub powiesić na wstążeczce, kokardce za pomocą pinezki.
    Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zakupu!!
    Cena: 10zł / 1 szt.
    KONTAKT:
    KOKO by HOKO e-mail: hokogroup@gmail.com
    KOKObyHOKO.blogspot.com
  • Gość: KOKObyHOKO IP: *.play-internet.pl 27.02.13, 19:06
    Zabawne, kolorowe LITERKI z imieniem - wielkości 20CM - to oryginalny wystrój np. do dziecięcego pokoju, idealny prezent na urodziny i każdą inną okoliczność , niezapomniana pamiątka ! Litery są bardzo lekkie wykonane ze styroduru- malowane ręcznie , farbą akrylową. Literki można przykleić do ściany za pomocą taśmy dwustronnej ( dołączonej do każdej literki)lub powiesić na wstążeczce, kokardce za pomocą pinezki.
    Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zakupu!!
    Cena: 10zł / 1 szt.
    KONTAKT:
    KOKO by HOKO e-mail: hokogroup@gmail.com
    KOKObyHOKO.blogspot.com
  • Gość: zaciekaaff IP: *.internetia.net.pl 06.03.13, 19:33
    gdzie można zobaczyć te literki?
  • Gość: Marzenka79ckck IP: *.play-internet.pl 09.03.13, 18:37
    Super słodki! :)

allegro.pl/gadajacy-chomik-powtarza-wszystko-co-powiesz-hit-i3089301900.html
  • Gość: saaaQW IP: *.internetia.net.pl 20.03.13, 12:37
    ale pierdy..... :/
  • bo01 17.06.13, 00:29
    Witam,
    Myślę, że dla kobiety, która lubi się poczuć wyjątkowo w kuchni ciekawym rozwiązaniem będą ekskluzywne akcesoria kuchenne francuskiej firmy Le Creuset www.lecreuset.com.pl
  • Gość: ujkhhyf IP: *.internetia.net.pl 28.03.13, 13:04
    ekskluziiif prezenty na zajączka?
  • khayya 14.04.13, 23:28

Rzadko dostajemy/dajemy taki prezent a pozytywny, kolorowy obraz może dać dużo radości. I zostaje na ścianie na długie lata, przypominając o darczyńcy. Nieoprawiony pastel czy akwarela nie jest prezentem bardzo drogim ani zobowiązującym tylko po prostu eleganckim.

Proste zakupy online: YellowRedAndBlue
    I strona projektu na Facebooku .

Można też poszukać artystów w sieci, wielu z nich chętnie zaprosi do pracowni. W galeriach również warto poszperać.
  • bo01 17.06.13, 00:29
    Witam,
    Myślę, że dla kobiety, która lubi się poczuć wyjątkowo w kuchni ciekawym rozwiązaniem będą ekskluzywne akcesoria kuchenne francuskiej firmy Le Creuset www.lecreuset.com.pl
  • seb_magda 21.09.13, 14:41
    Albo sesja zdjeciowa www.arlashots.com
  • Gość: Magia IP: *.161.246.94.ip4.artcom.pl 25.09.13, 10:06
    Super prezentem dla kobiety są dodatki, modna torebka, biżuteria, piękny szal. Wszystkie dodatki znajdziecie w dodateria.com.pl
  • Gość: dobry duch IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.14, 13:24
    ciekawym i nietypowym prezentem będzie na pewno sztabka złota. zwłaszcza jeżeli szukamy prezentu dla osoby która ma już wszystko. najtańsze sztabki znalazłam w mennicy małopolskiej.
  • Gość: karolll IP: *.centertel.pl 09.05.14, 01:14
    Ekskluzywny prezent? Może ekskluzywny zabieg SPA? Ja niedawno zaprosiłem żonę na wyjątkowy zabieg SPA, podarowałem jej voucher, nie pamiętam już nazwy, ale wiem, że był to prezent z superprezenty.pl Żona była zachwycona! Tak więc polecam taki prezent, jeżeli chce się zrobić przyjemność swojej drugiej połówce.
  • jarekmartek 18.07.14, 15:21
    Najlepiej to chyba, jeśli chodzi o rzeczy wiele ciekawych rzeczy można znaleźć np. na Answear
    --
    <a href="http://garniturymarttino.pl/>garnitury łódź</a>
  • Gość: marzenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.14, 13:36
    Ja kupiłam siostrze i szwagrowi na 10 rocznicę genialny pakiet spa - www.mocprezentow.com/pakiet-love-spa-dla-dw-ch-os-b?m=sbox

Niesłychanie dużo fajnych i rożnorodnych zabiegów, masaż, fryzjer wszystko za nieco ponad 200 stówki - za tyle możesz mieć rzecz wartą 600! Moim zdaniem naprawdę warto. Śledzę ciekawe okazje ma ten serwis.
    Pozdrawiam,
    Marzena
  • lilkim 28.12.14, 14:36
    Myślę, że do ekskluzywnych prezentów należą również: sztuka, przedmioty a nawet meble dawne. Krótko mówiąc antyki. Antyki, wbrew pozorom, można nabyć za przestępną cenę.Stronia antykwarski.pl jest poświęcona antykom. Można tu uzyskać poradę na temat antyków, zbieractwa i kolekcjonowania. Można znaleźć ciekawy przedmiot i zarazić się pasją kolekcjonowania!
  • mek_ong 25.05.15, 21:53
    Świetnym prezentem tego rodzaju jest wieczne pióro. Klasyczne, ekskluzywne, robi wrażenie, ale cena nie powala. W tej galerii: galeriapior.pl/pl/c/Piora-Kulkowe/38 zawsze dopasujemy coś do osoby obdarowywanej, bo są tu fajne różne modele ? od ?poważnych? po ?szalone? - kolorowe.
  • pomaranczka_lbn 05.12.15, 17:18
    jeśli chodzi o eleganckie i wysokiej jakości prezenty to ja zdecydowanie polecam zakupy na Pięknie Mieszkaj. Zachwycona jestem ich lustrami!
  • kurtiak_ley 30.06.16, 22:57
    Ekskluzywny i wyjątkowy prezent? To na pewno artystycznie wydana książka. Jeśli wiemy, jaki tytuł jest tym ulubionym obdarowywanego ? wspaniale. Jeżeli nie mamy takiej wiedzy, warto zdecydować się na pozycję na tyle neutralną, że z pewnością przypadnie do gustu. Książka wydana artystycznie to taka, która oscyluje na pograniczu poligrafii i sztuk plastycznych. Jest oprawiana w skórę, pergamin, jedwab, srebro, złoto i kamienie jubilerskie. Drukowana na artystycznych lub ręcznie czerpanych papierach. Właściciel takiej książki ma prawo czuć się wyjątkowo, gdyż jest posiadaczem unikatowego egzemplarza. Wykonywana przez artystów introligatorów, stanowi prezent wywołujący ogromne wrażenie i wzmacniający więzi z obdarowującym.

Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.