Prezent dla Męża Chłopaka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam wszystkich serdecznie. Wiem, że jeszcze jest dużo czasu do świąt Bożego Narodzenia ale tym razem nie chcę zostawiać wyboru prezentu na gwiazdkę na ostatnią chwilę ; ). Chciałabym wręczyć swojemu facetowi coś osobistego, żeby nie był to prezent, który mogę podarować każdemu – wyjątkowy prezent dla wyjątkowego faceta. Z góry dziękuję bardzo i sama też biorę się za poszukiwania. PS. Mąż ma 33 lata i jesteśmy razem już od 6 lat : )
    • Heh łojezu faktycznie wcześnie się za to wzięłaś :). Ja swojemu miśkowi w zeszłe święta jako prezent podarowałam mozaikę ze zdjęć – nasz wspólny obraz, który był zbudowany z setek naszych wspólnych zdjęć. Bardzo fajnie to wyszło, zdecydowanie mogę Ci polecić. Tylko jest warunek, że musisz jednak mieć trochę zdjęć na którym jest on, Ty i jakieś wspólne zdjęcia. Ja nie miałam takiego problemu, bo mam z 500 zdjęć ze swoim facetem.
      • Super, dzięki bardzo za pomysł, na pewno wezmę go pod uwagę. A gdzie w ogóle można coś takiego zamówić?
      • Gość: ulisekAC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.11, 12:01
        Wow, widać, że chcesz dobrze wypaść przed mężem, skoro już teraz szukasz prezentu. Jeśli ma to być coś wyjątkowego, to polecam np.

typowo ekstremalne jazdy subaru prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=subaru

zabawa dla miłośników dobrych trunków prezentokracja.pl/Degustacja_whisky_typu_Blended/produkt.html

albo coś, co możecie zrealizować we dwoje : prezentokracja.pl/wyszukaj.html?keyWord=lot+balonem
    • Polecam gadajacy pilot albo otwieracz albo inne śmieszne gadżety.
    • Gość: gallileo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.11, 00:50
      A tak w ogóle to jeszcze mikołajki po drodze :P
    • Gość: tunesIT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.11, 22:14
      Jakiś karnet może na siłownia albo coś jak chodzi :)
    • Gość: BoogyMan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.11, 23:03
      Hmm.. To całkiem niezły pomysł, powinno się mojej żonie spodobać, zwłaszcza że ma nieco z romantyczki :). To już tylko 5 prezentów do wymyślenia :]
    • dobry temat, moj maz nigdy nie jest zainteresowany zadnym prezentem ode mnie. Zawsze wszystko lezy w kacie, jest fajnie jesli rozpakuje prezent z papieru. Probowalam roznych rzeczy, od gadzetow dla facetow, czesci do samochodu , poprzez fajny zegarek, obrazki z naszymi zdjeciami, po mnie sama w ladnej bieliznie i doszlam do wniosku, ze chyba to jest juz przesada powiedziec nie w takim momencie i co kazda okazje zastanawiam sie czy przypadkiem nie sprawic sobie nowego faceta, ktory zacznie mnie doceniac ... :) sprobuje jeszcze w te Swieta, a jak sie nie zainteresuje to - poddaje sie :/ co myslicie?
    • Gość: Asia IP: *.r.kbt.pl 11.11.11, 16:17
      Zgadzam się, że nad prezentami świątecznymi należy zacząć myśleć z pewnym wyprzedzeniem, bo dobry prezent wymaga czasu. Jeśli chodzi o prezenty dla mężczyzn z własnego doświadczenia polecam: dobry serial wojenny, akcesoria do wina czy lornetkę. Wszystkie te prezent dawałam bliskim mi mężczyzną i zawsze wzbudzały autentczną radość!
    • Muzyczna koszulka T-qualizer dla niego
      spodoba mu się ten prezent
      mrjoy.pl/do/item/MUZMMX/Muzyczna-koszulka-T-
    • mrjoy.pl/do/item/ZEGFEL/Zegar-automaniaka
      zegar automaniaka
      mrjoy.pl/do/item/IMPRUL/Imprezowa-ruletka lub ruletka

masz też link do Mr Joya dla niego coś znajdziesz mrjoy.pl/do/cat/main-naprezent-on/On
    • Gość: propozycja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 21:02
      Jesteście już razem 6 lat, może warto dla uniknięcia rutyny spróbować z jakimś gadżetem erotycznym? :) Ja na rocznicę kupiłam grę erotyczną (efekt był niesamowity :P), a teraz przymierzam się do świec do masażu na mikołajki :)

Tutaj znajdziecie trochę ciekawych gadżetów:
      hotlady.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html
      hotlady.pl/search.php?text=senze
      • ja już wymyślilam :) Kupię chłopakowi zestaw klawiatura + myszka. Jest programistą, także klawiatura to jest bratnia dusza :)
        • Gość: propozycja IP: *.dynamic.mm.pl 27.11.11, 14:47
          Patrice6, pamiętaj, że w najbliższym czasie będą mikołajki i święta, więc taki mikołajowy klimat może być fajnym urozmaiceniem związku. Oglądaliśmy z moim lubym trochę komplecików i obojgu nam się podoba ten: hotlady.pl/product-pol-607-Santa-Lady-dress.html

pozdrawiam
    • Ja mojemu planuję kupić grę planszową, bo świruje na tym punkcie. Ale ogólnie też myślę że to dobry pomysł jeśli ktoś nie jest fanem - naprawdę można się fajnie pobawić z przyjaciółmi i rodziną. Oprócz tego jeszcze pewnie jakąś książkę mu kupię albo coś śmiesznego, na allegro wpadła mi ostatnio w oko koszulka - allegro.pl/dream-island-tshirt-wyjatkowa-koszulka-na-prezent-i1936311029.html myślę że by mu się spodobała :D
    • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.11, 20:40
      Jesteście już razem 6 lat, może warto dla uniknięcia rutyny spróbować z jakimś gadżetem erotycznym? :) Ja na rocznicę kupiłam grę erotyczną (efekt był niesamowity :P), a teraz przymierzam się do świec do masażu na mikołajki :)
    • Gość: Kaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.11, 14:54
      Mojemu ukochanemu Marcinowi sprezentowałam na urodziny w zeszłym miesiącu taki kubek termiczny. Reakcja była super, był bardzo zadowolony i stwierdził, że kubek jest BOSKI, wyobrażacie sobie, kubek BOSKI:))) Oczywiście zapytałam, czy mu się nie pomyliło. BOSKA to jestem ja.
    • Gość: santa claus IP: 193.0.126.* 21.11.11, 14:10
      A święta coraz bliżej!!!
    • Gość: paulinkaś IP: *.189.181.93-static.easy-com.pl 22.11.11, 12:28
      może warto pomyśleć o jakimś fajnym skórzanym portfelu hmmm bardzo fajną kolekcje ostatnio widziałam w sklepie internetowym nie tylko portfele można tam znaleść polecam warto zobaczy

www.portfelik.pl
      • Zwykle większość facetów to gadżeciarze i uwielbiają jakieś technologiczne drobiazgi, może takie mp4 byłoby dobrym pomysłem? Od razu z zestawem filmów czy muzyki :)
        • Gość: Amaz IP: 193.104.164.* 22.11.11, 13:54
          zgadzam się, że faceci to gadżeciaże, dlatego mój mężczyzna dostał już ode mnie na przykład statyw do aparatu, kulki poskramiacze stresu czy lornetkę i z wszystkich tych prezentów bardzo się cieszył!
    • Gość: No_co_ty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 10:32
      Jak jesteście tak długo razem (je podobnie z moim narzeczonym) to na pewno wiesz o czym on marzy. Np. czy ma hobby, czy coś lubi robić ale jest kosztowne itp. Ja na przykład najlepiej się relaksuję przy grach komputerowych, a że oboje je lubimy, więc co roku np. na gwiazdkę albo rocznicę staramy się kupić jakąś grę. Wtedy oboje cieszymy się z takiego prezentu, a do tego wspólne hobby spaja związek. Wyjątkowo na mikołajki w tym roku kupiłam mu (nam) dodatkowo takie jadalne mazaki do ciała , fajnie będzie podkręcić temperaturę. Już nie mogę się doczekać.
    • Hej
      Ja swojemy mężowi robię w tym roku wyjątkowy prezent na gwiazdkę Zamawiam artykuł o nim na pierwszej stronie gazety w gazetomania.pl. Myślę, że będzie zachwycony... :)))
    • Gość: Asia IP: *.r.kbt.pl 23.11.11, 20:56
      Z wyjątkowych prezentów polecam spinki do mankietów - ja podarowałam jakiś czas temu mojemu mężowi takie związane z jego zawodem i był zachwycony!
    • A co powiesz na coś takiego? mrjoy.pl/do/item/PINART20/PinArt-Deluxe---Duza Moim zdaniem niezwykle niecodzienny pomysł. :)
    • Gość: Paulina IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.11, 22:03
      a może zamów na niespodziajka.pl? Zaskoczysz męża po tylu latach, bedzie to dla Was niespodzianka, zapakowana i wysłana;d
    • Gość: Paulina-84 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.11, 14:44
      Ja swojego porywam do rodziny w Stanach :)) i tam sobie spędzimy święta :)
    • Kup mu portfel to zawsze facet nosi przy sobie niestety pilota NIE. poza tym ten .Portfel lub inny od nich mieści dowód rejestracyjny w przegrodce, to wygoda , mnie wkurzają taakie które nie mieszczą, a jak żona jeszcze pomyśli o funcjonalności to bardziej doceni.
    • A może taki prezent byłby satysfakcjonujący?
      www.podarkinakartki.pl/p306_4x4_off_road_samodzielna_przejazdzka_pod_okiem_instruktora.html
      Jest bardzo niekonwencjonalny, ale według mnie mężowi się spodoba i będzie miał z tego dnia wiele wspaniałych wspomnień!
      Pozdrawiam
    • Gość: nDia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.11, 17:46
      Coraz bliżej święta a ja dopiero 3/5 prezentów mam :/. Pomóżcie!!!
    • Możesz kupić zestaw kosmetyków lub zegarek.
    • Coś wyjątkowego? Fajnego? Niespotykanego? Jesteście razem od 6 lat z tego co piszesz . Długi staż, naprawdę! Hm mam pomysł jedynie na dodatek do prezentu, z którego Twój facet by się ucieszył. Wszystkie rzeczy znajdziesz na stronie wildgift.pl . Ceny są naprawdę niskie, a obsługa złota! :) Także nie czekaj, zamów już teraz! :)
      Pozdrawiam!
      _____
      www.wildgift.pl
      Zwariowane prezenty na każdą okazję!
    • Witam!
      Ja mam taki szalony pomysł, żeby zrobić w ramach prezentu dla narzeczonego sesję zdjeciową (taka trochę frywolną)... Co Wy na to?
    • A może coś typowo męskiego, tj. nóż, latarka itp.? Jeśli zapędy outdoorowe, survivalowe, myśliwskie, strzeleckie to można jakieś gadżety z tego tematu, może coś fajnego z ubioru pasującego do tych zainteresowań (rękawiczki, czapka, skarpety itd.)
      Ja akurat kupowałam coś w tym stylu, bo mój mąż akurat w tych tematach gustuje. Kupowałam na www.besthunters.pl . Ogólnie spoko, jestem zadowolona, zobaczymy czy mąż będzie :)
      --
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/aakwj44jkfvfatxi.png[/img][/url]
    • Gość: Mandarinnn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.11, 21:32
      Albo groupona jakiegoś dać ewentualnie :)
    • My z mężem kupujemy sobie zawsze jakieś praktyczne prezenty - w tym roku postanowiłam sprawić mu buty - idealne na karnawał - w zasadzie takich nie ma a w najbliższym czasie jak najbardziej się przydadzą. Jest to pewnie dość rzadko kupowany prezent gwiazdkowy no ale cóż :) Myślę, że postawię na te firmy Conhpol - www.conhpol.pl/file/product/241gm_449.jpg. Co myślicie?
    • A może prezent innego rodzaju.
      Bielizna erotyczna dla siebie, a prezent dla męża. Na pewno będzie "gorętszy" efekt, niż kolejna koszula.
      Polecam [url=http://mirat.eu/zmyslowa-bielizna,c598.html?start=0&order=pk&dir=a&pF=12.48&pT=120.00&f=-1&fp[c1][v1]=&fp[c2][v1]=&fp[c3][v1]=Komplet+bielizny&fp[c4][v1]=]Zmysłowa bielizna erotyczna - np w sklepie Mirat.pl[/url]
    • Gość: Pan pomidor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.11, 14:27
      Pomidor :D
    • Koszulka ze wspolnym zdjeciem, albo wez jakies Wasze ulubione powiedzenie, słówko i zrób komplet T shirtów.
      A moze zapytaj sie go jakie ma marzenia kulinarne i przez tydzien rob mu jego wymarzone frytki, golonke w piekarniku.
      --
      www.wszystkonaraty.pl
      • Gość: golarki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.11, 13:37
        Haha, przeczytałem Twojego posta jako zrób mu "golarkę w piekarniku" :P
        • Gość: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.11, 21:42
          To naucz się czytać i nie pisz nie na temat..
          • Gość: Yasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 00:12
            Ja też miałam taki kłopot z prezentem dla swojego faceta. Ja postawiłam na gadżety. Dla swojego męża kupiłam myszkę do gier (może maniakiem nie jest ale lubi sobie pograć). Nie znam się na tym ale na szczęście są takie sklepy jak Komputronik i tam mi doradzili i kupiłam Microsoft Touch Mouse - wygląda nieziemsko, działa na wszystkim, dotykowa no i jest piękna :)
            Mężowi się spodobała, wręcz jest zachwycony. Więc ja bym polecała takie "męskie" gadżety bo przecież faceci to "gadżeciarze".
    • O macie długi staż razem! Może wyjątkowym prezentem będzie jakieś wspólne zdjęcie czy portret, który zostanie zrobiony przez malarza i specjalnie obrobiony!? Fajną ofertę mają artisduo.pl , polecam ich ponieważ rok temu sama na dwudziestolecie ślubu rodziców zamawiałam u nich portret wykonany techniką olejną na płótnie, na którym oni się właśnie zaleźli. Zapłaciłam ponad 400 zł z przesyłką i naprawdę jestem zadowolona :)
      • Gość: natally85 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.11, 20:38
        święta święta i po świętach. Zadowoleni z prezentów? Bo ja bardzo :))
        • Gość: Robert IP: *.itsa.net.pl 31.12.11, 16:01
          No ja też jestem bardzo zadowolony z prezentu od żony. Ja dostałem świetną myszkę Microsoft Explorer Touch Mouse (tak to się chyba pisze :) ) Jest elegancka, płaska (ważne dla mnie) i przede wszystkim bardzo czuła i szybka. BlueTrack pozwala pracować na każdej powierzchni, dotykowe scrolle - coś wspaniałego. Może żona tego nie przeczyta ale chyba po raz pierwszy jestem zadowolony z prezentu pod choinką :)
    • Jeżeli chodzi o Walentynki i jakiś ładny oraz wyszukany prezent to myślę, że taka kolacja dla dwojga to byłby wspaniały podarunek:
      www.podarkinakartki.pl/p195_kolacja_dla_dwojga_w_jaskini_wierzchowskiej.html
      Romantycznie, a przy tym bardzo elegancko. Co o tym myślicie?
    • dla lubiących czytać mężczyzn proponuję arcy męską powieść mistrza political fiction Toma Clancy`ego: Poszukiwany żywy lub martwy. Jack Ryan powraca po siedmiu latach!
    • Gość: oliwia IP: *.home.aster.pl 12.02.12, 13:14
      Myśle ze spokojnie na tej stronce znajdziesz równiez cos dla twojego męzczyzny jeszcze przed zbliżającym się dniem zakochanych.
      prezenty.swieta.wp.pl/
      • Gość: amaz IP: *.196-31-b.business.telecomitalia.it 12.02.12, 18:38
        przez cały rok i na wszystkie możliwe okazje pomysły na prezenty znajdziecie na moim blogu o prezentach
      • Według mnie naprawdę świetnym prezentem walentynkowym dla męża lub chłopaka może być romantyczna kolacja w jakimś pięknym miejscu.
        Znalazłem coś takiego:
        www.podarkinakartki.pl/p195_kolacja_dla_dwojga_w_jaskini_wierzchowskiej.html
        Według mnie jest to naprawdę świetny prezent.
        • Gość: prezentowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.12, 12:49
          Pomału zbliż się sezon wesel, także trzeba będzie prezenty wymyślać dalej. Na wymyślanie prezentów poświęcam chyba większą część swojego życia. Ehh :))
    • Witam, jestem studentką SGH warszawie i piszę pracę licencjacką na temat popularności kołder i poduszek jedwabnych w Polsce. Do mojej pracy potrzebuję waszej pomocy! Proszę o pomoc przy wypełnianiu ankiety - zajmie to około 3 min i jest całkiem przyjemne :)

Link do ankiety: www.surveygizmo.com/s3/787635/Ko-dry-i-poduszki

Z góry dziękuję! Każda ankieta przybliża mnie do sukcesu, jakim będzie napisanie pracy :)
    • Gość: Mon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.12, 01:30
      A co byście poradzili na urodziny dla 25 latka - zapalonego motocyklisty.. ?
    • Gość: saddy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.12, 15:25
      Gratuluje wyniku, ja w sumie byłam 5 lat ale w 3 związkach. Zazdroszcze :(. Jaką masz recepte na to? :)
    • dziewczyby, fajny konkurs, gdzie można wygrać super prezent dla faceta - IPod :) forum.gazeta.pl/forum/w,382,13014640,134455347,Re_Wasze_ulubione_sklepy_internetowe_.html
    • Gość: Milamodels IP: *.icpnet.pl 29.03.12, 10:34
      To jest super prezent dla każdego, dbającego mężczyzny www.sklep.mizar.com.pl/wiertarkowkretarka-18v-2aku-12ah-35h-concept-p-4943.html :) Ktoś musi w domu wszystkie śrubki wkręcać i lampy wieszać :) no a faceci nawet lubią to robić jeżeli mają dobry sprzęt :)
      • Gość: lolipoop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 00:26
        Ja swojemu kupiłam zestaw do majsterkowania i całkiem mu się spodobało :). Chociaż nadal nic w domu nie robi :P
        • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 14:08
          A ja swojemu kupiłam swojemu mężowi zabaweczkę mobile2.pl/pl/p/Microsoft-Xbox-360-4GB-Kinect-Kinect-Adventures-Kinect-Sports-Season-Two/1088 Zadowlolony jest jak dziecko ;-) Bawi się, a przy okazji jest zmuszony do ruchu. Ja również jestem zadowolona, bo prezent okazał się strzałem w dziesiątkę ;-)
    • Gość: kaśka be IP: *.icpnet.pl 30.04.12, 21:38
      Ja bym mu kupiła mały prezent np perfum jakiś i potem jak będziemy sami w domu to druga część prezentu - czyli mnie w seksownym stroju i później wspólna, romantyczna kąpiel :) To się powinno spodobać (przecież to tylko jemu taki prezent możesz dać :) )
    • Gość: MargreB IP: *.play-internet.pl 12.05.12, 13:27
      Zestaw majsterkowicza zawsze daje rade :)
przejdź do: 1-100 101-192
(101-192)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.