Dodaj do ulubionych

Super pomysł na prezent dla dziewczyny!

08.12.11, 12:43
Ostatnio znalazłam świetną rzecz jako prezent dla dziewczyny - w końcu nie szkatułka, a bardzo wygodna rzecz na biżuterie - głównie kolczyki można kupić na - Iwideco Bardzo oryginalne ! Naprawdę polecam, sama mam już kilka w domu, a moje koleżanki są zachwycone po mikołajkach :)! Mam nadzieję, że pomogłam w znalezieniu prezentu!
Edytor zaawansowany
  • portu 08.12.11, 15:35
    sprawdz takapaka i skorzystaj z wyszukiwarki prezentow,tam cos sie znajdzie
  • Gość: Deore80 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.11, 17:48
    Zerknij także mozaikowo.com.pl jeżeli chcesz podarować prezent komuś na kimś Ci rzeczywiście zależy - album z setek zdjęć na 1 obrazie...
  • Gość: Natallly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.11, 16:01
    Fajne to!! Tylko nie wiem czy uda mi się te minimum 50 wspólnych zdjęć zebrać :/
  • Gość: zmetamorfozuj się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.11, 14:52
    Dla dziewczyny małej czy dużej, pięknej czy brzydkiej najlepsze jest to:

prezentokracja.pl/Badz_Piekna_-_Metamorfoza/produkt.html
  • opatydia 03.12.12, 21:10
    Wysłałem mojej dziewczynie, ciekawe czy sie nie obrazi ;)
    --
    Moja pasja to rehabilitacja dzieci bobath
  • wszystkonaraty 15.12.11, 22:08
    zestaw musicali na blu ray, zestaw kina domowego, albo przynajmniej roczny karnet do jakiegos kina :)
    --
    premiera 15 grudnia www.wszystkonaraty.pl
  • Gość: panna mygotga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 15:17
    Najlepsze prezenty pełne atrakcji tylko w PREZENTOKRACJI ;)

prezentokracja.pl/Dla_Niej/katalog.html/price/1/
  • Gość: Lolka IP: *.pwsz.elblag.pl 13.12.11, 14:23
    A tu super prezent i dla kobiety i dla par. Najlepiej kupić coś do domu:
    Tekst linka
  • Gość: garnczek :)))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.11, 11:52
    a to garnki, patelnie i sztućce już wyszły z mody? hehe
  • Gość: kamilla IP: *.elk.mm.pl 15.12.11, 16:44
    Witam Wszystkich. I zaczął się okres przedświąteczny. I jak co roku, chcemy być wyjątkowi przy robieniu prezentów dla najbliższych. Mam świetny sposób, aby prezent okazał się jeszcze większą niespodzianką. W sklepie markizasklep.eu można znaleźć dużo pięknych i wyjątkowych bransoletek oraz zegarków. Z pewnością każda kobieta będzie zachwycona takim prezentem. Ja od roku noszę bransoletkę z tego sklepu i nie rozstaje się z nią na krok.
  • wszystkonaraty 15.12.11, 22:10
    czy mozna w realu gdzies obejrzec te bransoletki? CZasami zanim kupie w necie, lubie cos dotknac i obejrzec i przymierzyc - zwlaszcza biżu!
    --
    premiera 15 grudnia www.wszystkonaraty.pl
  • Gość: Rebecca IP: *.play-internet.pl 19.12.11, 12:22
    Jeśli jesteś warszawianką, to najpierw możesz obejrzeć sobie biżuterię na stronie zielonykot.pl, a potem możesz zajść na Chmielną 26, bo tam mają sklep stacjonarny, i podotykać osobiście.
  • Gość: flamma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.11, 20:14
    wszystko zależy od tego jaka ta dziewczyna jest ale podsyłam linka ciekawych propozycji na prezent :
    toaletka do malowania się i trzymania biżuterii
    ciekawa filiżanka
    oryginalne lustro

znajdziesz tam dużo więcej ciekawych pomysłów, ale wymieniłam te, które mi wpadły w oko :)
  • Gość: AudreyH. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.11, 15:24
    Hmmm, a może jakaś elegancka koszulka do spania? Np. coś takiego www.krisline.com/product,products,197.html ? :)
  • detoxdesign 19.12.11, 22:02
    Polecam www.detoxdesign.pl Świetne miejsce, żeby kupić prezent dla kogoś i dla siebie. Na każdą okazję. Mają rabaty, promocje i przesyłkę gratis. Sprawdzone
  • Gość: dk8457920 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 16:01
    A gdzie można dostać jakieś ciekawe prezenty dla starszych osób: babci i dziadka??
  • sliceoflife 29.12.11, 00:14
    Już gdzieś o tym chyba pisałam, ale tak mi się to podoba, że napiszę raz jeszcze :)
    lifeandanythingelse.blogspot.com/2011/12/pomysy-na-prezent.html
    świetny pojemnik na popcorn dla wielbicieli filmów :)
  • recznik1989 27.02.12, 10:44
    Myślę że każda dziewczyna chciałaby dostać coś stworzonego specjalnie dla niej, np coś zrobionego ręcznie. Zapraszam na mojego bloga recznik.wordpress.com gdzie publikuję rzeczy które sam zrobiłem.
  • Gość: PteresonPol. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.12, 11:25
    Prezenty ręcznie robione to może być strzał w dziesiątkę. Tylko nie każdy potrafi coś takiego samodzielnie przygotować.
  • luise122 06.12.14, 21:29
    "Prezenty ręcznie robione to może być strzał w dziesiątkę. Tylko nie każdy potrafi coś takiego samodzielnie przygotować" - też mam ten problem, dwie lewe ręce :) Ale znalazłam fajne rozwiązanie, tzn. bransoletki Shains. Zamawiam paski do bransoletek w róznych kolorach a do tego zestawy wymiennych literek i bez problemu robię dla koleżanek oryginalne prezenty, wymyślam jakieś zabawne napisy itp. A jak zechcą, to same mogą sobie potem literki poprzestawiać i zrobić wszystko po swojemu
  • crystalcityonline 25.04.12, 13:45
    Kobiety kochają kwiaty, niestety te więdną i nie są na długo. Proponuję piękną trójwymiarową różę wygrawerowaną w krysztale z umieszczoną własną dedykacją. Oryginalny prezent dla każdej kobiety :) kliknij i zobacz
  • Gość: gazelle IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.12, 20:40
    Prezent dla mnie to prezent dla rowerzystki :) w tym roku CHCĘ!! taki zestawik: www.bikebelle.pl/kategoria/53/zestawy_prezentowe.html
  • studio_reaktywacja 08.12.14, 10:14
    Karnety upominkowe na zajęcia taneczne lub fitness w szkole reAKTYWACJA. Kupując Karnet na prezent  dla bliskiej osoby otrzymujesz:
    10% zniżki na karnet 4 lub 8 wejść
    karnet 4 wejścia do sauny GRATIS
    estetyczne, świąteczne opakowanie ? prezent jest gotowy do wręczenia!

Więcej informacji na stronie lub Facebooku:
    www.reaktywacja.eu
    www.facebook.com/studioreaktywacja

Studio Tańca i Fitness reAKTYWACJA
    Łódź, pl.Wolności 12, 3 piętro
    tel: 792-942-640
  • kami.457 20.12.14, 19:39
    A jak nie jest z Łodzi to gdzie ma szukać ? Chociaż sam karnet to dobry pomysł, tylko trzeba uważać bo jak ma lekką nadawgę to może to źle odebrać :) lepiej mozę kupić perfumy albo zamówić fotoksiążke z wspólnymi zdjęciami. Na pixbook.pl jest generator takich książek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka