Dodaj do ulubionych

Prezent dla mamy

12.02.13, 14:44
Hej :) mam prośbę o poradę co kupić mamie na urodziny ( ma 60-tkę teraz)? Z racji tego, że jest to okrągła liczba już to chciałabym jej kupić coś na prawdę wyjątkowego. Moja mama nie nosi bizuterii więc to odpada. Myślałam, żeby jej kupić torebkę jakąś. Może coś w tym stylu shushu.pl/dodatki/torebka-damska-elegancka-teczka-do-reki Nie wiem....jak uważacie, to dobry pomysł?
Obserwuj wątek
    • dori-999 Re: Prezent dla mamy 14.02.13, 13:20
      Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, chcesz umieścić jej zdjęcie lub kilka ciepłych słów na poduszce, bluzce, kubku itd. wejdź na niżej podany adres, zaprojektuję co zechcesz. Reszta zostanie wykonana i dostarczona na podany przez Ciebie adres. Wejdź na www.zazzle.co.uk/dorotella*
    • agnieszka20130 Re: Prezent dla mamy 18.02.13, 14:29
      hej, super prezentem jest fotoksiążka ze starych zdjęć. Ja robiłam taką na 50 urodziny oraz na 30 lecie ślubu. Robiła mi to firma z Wrocławia, dodatkowo robią projekt gratis. Jestem bardzo zadowolona no i prezent fajny :)) zobacz na ich stronie: www.deaprint.pl/web/guest/fotoksiazka-ze-starych-zdjec
      Pozdarwiam!
    • chabry_i_maki Re: Prezent dla mamy 07.03.13, 13:13
      Torebka dobry pomysł. Bo to chodzi o to, żeby prezent na taką okrągłą rocznicę był na lata. Kosmetyki się skończą szybko więc odpada :) Ja Ci jeszcze jeden pomysł podsunę, ale nie wiem czy akurat Twoja mama lubi takie rzeczy, moja lubi więc zamówiłam i czekam :)

allegro.pl/piekny-obrus-recznie-haftowany-haft-makowski-i3079939002.html
      • robert0t Re: Prezent dla mamy 24.04.13, 11:03
        Niedługo 26 maja i ja też już poszukuję pomysłów na prezent dla mamy. Chyba zrezygnuję jednak z kosmetyków, bo moja siostra zawsze jej podkrada, a mama nie ma sumienia jej odmówić;) Postawiłem na kreatywność, co sądzicie o artykule o mamie na 1 str. gazety? Szukam pomysłów na wkrętkę:) - Prezent na Dzień Matki
    • Gość: abrakadabra Re: Prezent dla mamy IP: *.centertel.pl 30.04.13, 22:35
      Fajnie fajnie, a co myslisz np o takich dobrych kosmetykach na prezent? www.bellezza-shop.com/category/baviphat,9 i do tego zestaw dobrych win ambasadorwin.pl/do/cat/zestawy/Zestawy No i pare ciekawych gadetow bym dorzucila jeszcze : mrjoy.pl/do/cat/main-domibiuro-kuchnia/Kuchnia :) Co Ty na to? :)
    • Gość: Kaska Re: Prezent dla mamy IP: *.centertel.pl 30.04.13, 22:41
      Ja mamie kupilam same najpotrzebniejsze rzeczy wowczas, czyli: nowiutenka kosiareczke www.sklepalko.pl/trawniki-koszenie/kosiarki-elektryczne-i-akumlatorowe.html do tego kolorowe reczniki karnisz.net/do/cat/reczniki/Reczniki i do tego koszulka naj,epszej mamusi (nadruk sama wymyslilam <cos, o czym wiem tylko ja i mama. takie nasze tajne haslo :))> ) koszulkowy.pl/pl/c/Z-Twoim-Nadrukiem/64 :)
    • crystalcity Re: Prezent dla mamy 07.05.13, 19:46
      A może taką piękną statuetkę, którą możesz zamówić wraz z własnym tekstem życzeń: Róża 3D Kwiat Miłości, albo tego typu odznakę: Super Mama ?
      --
      Uwieczniamy świat w szkle
    • kwateraglowna.opole Re: Prezent dla mamy 10.05.13, 16:09
      Ruch to zdrowie, uśmiech to zdrowie!
      Laser Tag zapewni nie tylko to ale i adrenalinę i dobrą zabawę!
      Idealny pomysł na prezent!!
      Laserowy paintball - nowość w Opolu!!!
      www.facebook.com/KwateraGlownaOpole
      www.kwateraglowna.pl/opole/ZAPRASZAMY
      --
      Kwatera Główna Opole
      - Centrum Laser Tag -
      tel: 665 811 811
      www.kwateraglowna.pl/opole/
    • chabry_i_maki Re: Prezent dla mamy 13.05.13, 21:21
      Warto zapoznać się z promocją sklepu Ambertic.pl na Dzień Matki:
      1. 5 % rabatu na cały asortyment
      2. do każdego wisiorka łańcuszek srebrny gratis!
      a wszystko to w ambertic.pl POLECAM!
    • Gość: meggie Re: Prezent dla mamy IP: *.adsl.inetia.pl 16.05.13, 12:42
      Moja mam ostatnio gustuje we wszystkim co EKO, i znalazałm taką stronę www.naturaldesign.com.pl/ z gotowym prezentem, herbaty w drewnianej skrzyni plus dekoracje , wszystko elegancko zapakowane , myślę że powinno jej się spodobać. Wydaje mi się że jest to w miarę oryginalne.
    • Gość: Łotrownia Re: Prezent dla mamy IP: *.internetia.net.pl 11.06.13, 19:55
      Bardzo ładna torebka, uwielbiam ten deseń tłoczony. Ale torebka to jednak długo nie wytrzyma. Wiadomo - po roku intensywnego noszenia jest już do wyrzucenia. Proponuję zamiast tego fajny zegarek dolinski.pl/zegarki-tissot/zegarki-damskie-pl-2-3-4-5-6-7-8/t-classic/classic-dream/tissot-classic-dream-ref-t033.210.11.013.00.html ,który dłużej posłuży, a świetnie pasuje każdej eleganckiej kobiecie!
      • katraczek Re: Prezent dla mamy 12.06.13, 10:52
        podaje przykład prezentu, który ja kupiłam swojej mamie na 50-te urodziny, sama sobie zresztą zażyczyła jakiś odtwarzacz na płyty, bo ma bardzo dużo płyt z muzyką z jej czasów, a zepsuła się jej wieża i nie ma na czym ich słuchać, więc kupiłam jej radioodtwarzacz, tzw. boomboxa.
    • 0jenny123 Re: Prezent dla mamy 27.06.13, 12:09
      moim zdaniem lepiej kup zegarek. Ja kupiłam swojej na 50 urodziny 3 lata temu i do dzisiaj go codziennie nosi. Co jakiś czas wymienia baterię i działa.
      --
      www.otozegarki.pl
    • joannakwiatkowska-oe Re: Prezent dla mamy 23.07.13, 13:06
      Zgadzam się z Panią wyżej, że zegarek na urodziny dla Mamy, to dobry prezent. Jeśli do tego zakupimy elegancki zegarek światowej marki, który posłuży na wiele długich lat, sukces murowany. Aktualnie w klubie zakupowym Złote Wyprzedaże, oferujemy zegraki znanych marek dla osób w każdym przedziale wiekowym, niezależnie od płci. Dodatkowo, pragnę zaznaczyć, że ceny obniżone są aż do 80%! Ja, jako online ekspert mogę zapewnić, że wszystkie produkty są oryginalne.
      Polecam zapoznanie się z naszą ofertą, na pewno znajdą Państwo tam wiele inspiracji na prezenty dla bliskich osób, albo dla siebie samych.
      Wystarczy zarejestrować się na www.zlotewyprzedaze.pl by uzyskać dostęp do fantastycznych okazji. Wyprzedaże ze zniżkami do 90% czekają.

W razie pytań, służę pomocą.

Pozdrawiam,
      Joanna Kwiatkowska.

Online Ekspert www.zlotewyprzedaze.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka