Dodaj do ulubionych

prezent na urodziny dla mamy

IP: *.rev.netart.pl 02.10.13, 20:09
Moja mama ma za tydzień 50 urodziny. Niestety nigdy nie lubiłam kupować prezentów i także teraz mam problem z tym, co mogę jej podarować w tym ważnym dniu. Możecie podpowiedzieć, co sprawdzi się najlepiej jako prezent?
Edytor zaawansowany
  • 03.10.13, 10:57
    Polecam fajny upominek z Japonii. Teraz fajne promocje tutaj
  • 03.10.13, 13:34
    polecam coś z biżuterii:
    modne.net.pl/5874-bizuteria.html
  • Gość: morena82 IP: *.uni.lodz.pl 03.10.13, 20:22
    Proponuję delikatną biżuterię lub kwiaty. Każda kobieta uwielbia prezenty podarowane prosto z serca. Do tego kup dobre wino. Fajnie sprawdza się Castra Rubra z sklep-wina.pl . Nie jest droga, a jest elegancka.
  • Gość: Arletta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.13, 20:16
    To zależy co Twoja mam lubi i jaki ma gust. Prezentem właściwie może być wszystko. Moja mama bardzo lubi rośliny, prace w ogrodzie, wiec kiedy już naprawdę nie wiem co kupić, kupuję drzewko. Ostatnio kupiłam jej kumkwat :)
  • 15.10.13, 13:32
    Może jakaś elegancka kopertówka? Czarna etorba.pl/293-2010-1.html lub beżowa etorba.pl/295-2010-1.html
  • 15.10.13, 15:50
    i co kupiłaś w końcu? ja dla mamy na urodziny kupiłam bransoletkę Lilou, serduszko z wygrawerowanymi naszymi imionami, mama i córka. nosi codziennie, jak widać prezent trafiony.
  • 08.11.13, 12:29
    Ja mojej mamie zafundowałabym wyjazd do SPA:) ale na ostatnie urodziny kupiłam mamie zestaw herbat w skrzyni - herbatki akurat na zimę, skrzynkę można wykorzystać no i co najważniejsze zestaw z dekoracjami, zapakowany w przystępnej cenie allegro.pl/pomysl-na-prezent-zestaw-herbat-w-skrzyni-w-24-h-i3680230986.html. W internecie można wiele ciekawych rzazy tego typu znaleźć:)
    pozdrawiam
  • 08.11.13, 19:20
    Mama jest najważniejsza na świecie, więc prezent musi być ekskluzywny, ja bym kupiła piękny kaszmirowy szal, cieplutki, milutki i bardzo ładny, sama taki mam, gorąco polecam
    --
    Dołącz do świata miłośników ekskluzywnych dodatków z jedwabiu i kaszmiru www.facebook.com/carriersilk
  • Gość: Ania 95 IP: *.dynamic.chello.pl 10.11.13, 18:24
    Może jakiś fajny japoński drobiazg? Zobacz www.sklepjapoński.pl
  • 10.11.13, 21:22
    Jeśli dalej masz problemy z pomysłem na prezent polecam prezentzpomyslem.pl
    Dość szeroki asortyment i duże prawdopodobieństwo znalezienia czegoś ciekawego ;)
  • 10.11.13, 23:09
    a Mama lubi biżuterię?

może wisior bursztynowy lub kolczyki?

ambertic.pl/pl/p/Wisiorek-Motyl-z-koniakowym-bursztynem/380
    ambertic.pl/pl/p/Kolczyki-z-koniakowym-bursztynem/984
  • 11.11.13, 22:17
    A może wykup jej jakiś pakiet w SPA, ja zrobiłem taki prezent żonie. Tutaj znalazłem ciekawą ofertę : masaz-spa-warszawa.pl/pl/oferta/masaze.html, Wykupiłem żonie kilka masaży. Miała dzień tylko dla siebie, wróciła odprężona i zrelaksowana. Moim zdaniem to jeden z lepszych pomysłów na prezent.
  • 12.11.13, 09:47
    Każdy zna swoja mamę i w związku z tym wie z jakiego prezentu będzie najbardziej zadowolona, bo o to nam chodzi, prawda ? :)
    --
    Zmień swój wizerunek dzięki modnym dodatkom i odrobinie pomysłowości! Ekskluzywne szale i apaszki jedwabne oraz fantazyjne sposoby ich wiązania. Dołącz do świata miłośników jedwabiu i kaszmiru: www.facebook.com/carriersilk
  • 12.11.13, 10:39
    Hej
    Poczytaj sobie o słuchawkach do światłoterapii. Może nad tym warto się zastanowić?
  • 29.11.13, 10:10
    Ja bym do prezentu dorzuciła Praliny Chopin w granatowej puszce. Opakowanie jest w eleganckiej świątecznej oprawie to powinno sprawić radość obdarowanej.
  • Gość: Yolla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.13, 21:41
    A ja bym mamie kupiła jakąś wyjątkową książkę, album itp
    coś takiego pamiątkowego może
    np z takiej serii "wyjątkowy rocznik..." z Empiku www.empik.com/wyjatkowy-rocznik-1954-opracowanie-zbiorowe,p1080604357,ksiazka-p

Wprawdzie to bardzo tanie - można nawet potraktować jako dodatek do prezentu- ale mama powinna być zachwycona bo dzięki takiej ksiaze powspomina młode lata
  • Gość: wioletta IP: *.147.173.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.12.13, 22:24
    My z mama u nas w Zielonej Górze wybieramy sie do SPA. I to jest własnie najlepszy pomysł na prezent dla mamy.
  • Gość: milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.14, 00:59
    Myślalaś nad czymś praktycznym? Np, ekspresem do kawy albo robotem kuchennym? Wydaję się to banalne i proste, ale praktyczne prezenty są najlepsze. Poza tym moja mama zawsze chciała mieć ekspres ale jak wiadomo zawsze są ważniejsze rzeczy do kupienia. No to jej sprezentowałam taki www.electro.pl/Ekspres_KRUPS_Nespresso_Pixie_XN_3006-sE032731.html i jej się spodobał. Robi sobie kawki :D
  • 23.02.14, 10:53
    Witam!

Mam do sprzedania ręcznie robione kolczyki. Są nowe, wykonane z różnego rodzaju tworzyw. Posiadają antyalergiczne bigle (część wkładana do dziurki w uchu) oraz silikonowe zatyczki uniemożliwiające wypadnięcie kolczyka z ucha. Każda para jest wyjątkowa, nie ma dwóch identycznych par kolczyków.

Kolczyki świetnie nadają się na prezent, jak również dla własnego codziennego użytku.

Cena wysyłki zgodnie z cennikiem pocztowym, bez dodatkowych kosztów!

Zapraszam do oglądania i kupna!
    Serdecznie zapraszam do obejrzenia i zakupu mojej ręcznie robionej kolekcji kolczyków

tablica.pl/oferta/recznie-robione-kolczyki-CID87-ID54dkz. html
    tablica.pl/oferta/wiszace-kolczyki-CID87-ID54j39.html

Proszę o opinie, czy się podoba :)
  • Gość: perlikaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.14, 07:19
    jakąś piękną biżuterię, najlepiej z kamieni szlachetnych, ostatnio widziałam śliczną broszkę z bursztynu w sklepie jubilea.pl chyba ją zamówię mamie na Dzień Mamy :)
  • 28.03.14, 09:31
    Mam dokładnie ten sam problem. Moja mama w tym roku ma 60 urodziny i sama zastanawiam się co jej podarować. Myślałam może o czymś z biżuterii bo na pewno wiem, że lubi i zwykle trafiam w jej gust. Ale żeby to było coś wyjątkowego to może jakaś biżuteria z grawerem. Bransoletka czy coś takiego. Ale sama do końca nie wiem :)
    --
    Moja ulubiona biżuteria - www.taxor.com.pl
  • 20.04.14, 11:24
    Ja mamie kupiłam fotoramkę z naszymi wspólnymi zdjęciami. Mamy tam między innymi nasze wspólne wakacje w Egipcie, wyjazd nad Bałtyk jak jeszcze byłam mała, moje absolutorium, 50-tkę Mamy :). Dużo, dużo wspomnień!

Jeżeli chcecie coś podobnego to tutaj możecie zobaczyć jak taka ramka w ogóle wygląda :)

www.instadruk.pl/produkty-instagram-fotoramka.html?utm_source=for&utm_medium=cpc&utm_campaign=womm
  • Gość: Nina IP: *.play-internet.pl 25.04.14, 20:25
    Mi się wydaje że świetnym pomysłem jest obraz na płótnie ze zdjęcia - np. jakiegoś Waszego zdjęcia które kojarzy się z jakimś miłym wspomnieniem... :) Ja robiłam kiedyś taki sam prezent dla mamy na www.artobrazy.pl i wyszło super :)
  • Gość: Karola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.14, 17:27
    Ostatnio modne są ekspresy do kawy. Dobry prezent dla kogoś, kto nie wyobraża sobie dnia od filiżanki kawy a i w ciągu dnia lubi sobie wypić kawę z mlekiem albo inną. Mojej kupiłam taki www.electro.pl/Ekspres_KRUPS_KP_1002_Dolce_Gusto_Piccolo-336319.html dobra cena, kawa jest z kapsułek więc robi się szybko a smakuje pysznie.
  • Gość: KasiaKKK IP: *.play-internet.pl 29.04.14, 20:59
    Ja to samo, też znam artobrazy.pl, zdjęcie wyszło super, obraz jak malowany wisi na ścianie w honorowym miejscu :) !
  • Gość: mira IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.14, 00:37
    A szukałaś prezentu wśród kosmetyków. Myślę, że to dobry pomysł. Dobre kremy, balsamy, mydła się przydają. Mojej mamie z okazji Dnia Matki kupiłam kosmetyki z urodaemodia.pl/pl/kosmetyka-pielegnacyjno-upiekszajaca Zobacz też, bo są dobre.
  • 30.04.14, 13:20
    A może taki medalion w który można włożyć fotki???
  • 16.06.14, 21:54
    Kieliszki np. do Wina lub Szampana z liczbą "50"
    www.rudefood.pl/14-produktyzeszkla
  • 17.06.14, 15:59
    Hej
    Proponowałabym takiej osobie kupić jakiś karnet do SPA lub wyjazd do SPA na jakiś okres czasu, aby odpoczęła psychicznie i fizycznie. Dla osób w takim wieku odpoczynek taki jest potrzebny jak rybie woda.. wiem po sobie.
    Mam nadzieję, że pomogłam.
    Pozdrawiam
  • Gość: Janka IP: *.110.172.101.ip.alrwaq.net 22.06.14, 09:22
    Wiesz można kupować różne rzeczy
    chodź wydaje mi się że my kobiety lubimy biżuterie

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13169095

tu masz jej spory wybór na allegro
  • Gość: kasienka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 15:27
    ja mogę polecić porozglądanie się za jakimiś drobiazgami na www.storepedia.pl/ :) mają makrowe przedmioty w bardzo niskich cenach :) nawet 77% taniej niż normalnie
  • 21.07.14, 12:12
    Może coś z biżuterii. To mógłby być bardzo fajny prezent.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.