Dodaj do ulubionych

Jakie prywatne wydawnictwo ?

09.05.19, 23:10
Wysłałam opowiadania do kilku wydawnictw państwowych. Minęło 3 mies. - nie dostałam odpowiedzi. Chcę wydać prywatnie. Jakie wydawnictwo wybrać?
Edytor zaawansowany
  • skajstop 10.05.19, 08:10
    1. Jakie masz państwowe wydawnictwa? Teraz wszystkie są prywatne :D
    2. Trzy miesiące to jeszcze nie tak długo, czasem czeka się dłużej, ale...
    3. Mało które wydawnictwo publikuje w książkach opowiadania (są wyjątki, ale niewiele).

Przede wszystkim nie sposób z twego wpisu wyciągnąć informacji, jaki charakter mają te teksty, a więc, do jakiego wydawcy powinnaś je wysłać.
    A najlepiej, skoro to opowiadania, wyślij je do pism publikujących podobne opowiadania, albo opublikuj w sieci, w jednym z pism internetowych.

--
    Wydawnictwa i ich obyczaje Mamrotek wydawniczy :)
  • dorotamarta 10.05.19, 14:31

1. A to tego nie wiedziałam. Chodziło mi o to, że jedne wydanie finansują, a drugim za wydanie trzeba płacić ...
    2. "Ale ...", co? Co chciałes napisać? Najbardziej wkurza mnie to, że się wysyła i nie ma żadnej gwarancji, że w ogóle ktoś przeczyta. Odpowiadają tylko wtedy, gdy są zainteresowani. Radziłbyś poczekać jeszcze?
    Są to opowieści psychoedukacyjne dla dzieci. A czy pisma przyjmują niezamówione materiały???
  • dorotamarta 10.05.19, 20:20
    oczywiscie powyższy tekst o "wkurzeniu" odnosił się do wydawnictw, a nie uczestników tego forum :)
  • nobullshit 12.05.19, 02:25
    Jeśli to "psychoedukacyjne dla dzieci". może małe wydawnictwo Linia?
    wydawnictwolinia.pl/

--
    Wydawnictwa i ich obyczaje
  • dorotamarta 12.05.19, 16:12
    Przecież oni nie wydaja książek dla dzieci! Jak piszą: "Nasi klienci to niemal idealna grupa docelowa – aktywni inwestorzy z pasją uczenia się nowych rzeczy o mechanizmach działania rynków finansowych"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.