Dodaj do ulubionych

Polchat chat

05.01.05, 18:38
Witajcie Drogie Piekne Panie,
ostatnio na polchacie, w kategorii "towarzyskie" odkryłem pokoj o
nazwie "hirsutyzm2". I bardzo sie ciesze, ze go odkrylem. Od zawsze
uwielbialem i wciaz uwielbiam Panie, ktore natura obdarzyla wieksza iloscia
wloskow. Wiem, ze takich mezczyzn jak ja jest wiecej! Przychodzą do tego
pokoju i ubolewaja, ze Pieknych Pan nie ma, dlatego zapraszam wszystkie Panie
zainteresowane znajomoscia z nami do tego pokoju! To nie jest zart! Ani
drwina! prosze mi uwierzyc, a najlepiej przyjsc do tego pokoju i porozmawiac
ze mna lub z kimkolwiek tam sie znajdujacym. Wierzcie mi ze dla wielu
mezczyzn jestescie baaaaaaardzo atrakcyjne! <cmok> Pozdraiwam gorąco.
Obserwuj wątek
      • wlochatejcipki_szukam Re: Polchat chat 06.01.05, 10:42
        A co moj nick ma dotego? Nie podoba Wam sie,ze mowie co mnie podnieca?
        Słowo "cipka" nie jest wulgarne,a to ze lubie piescic miedzy innymi i te czesc
        kobiecego ciala swiadczy tylko o tym ze jestem bezpruderyjny i lubie sex? A co
        w tym zlego? Dlaczego tak trudno Wam sie przyznac, ze sex moze byc
        przyjemnoscia? Nie chodzi mi tylko o sex,ale dlaczego mielibysmy tej
        przyjemnosci sobie odmawiac? Czy nie chcialbyscie siepoczuc atrakcyjne,dla tych
        mezczyzn,ktore przychodza do tego pokoju? Zapewniam Was ze takie wlasnie
        jestescie PIEKNE! Tyle tu z Was na forum plakalo,ze nikt nigdy Was nie pokocha,
        ze z chlopakiem nie mozecie o tym porozmawiac... o wloskach, a kiedy my,
        mezczyzni dajemy Wam szanse to z niej nie korzystacie! Nawet nie dajecie nam
        mozliwosci zrozumienia Was i pokochania! Zastanowcie sie czy nei warto
        zaryzykowac i pogadac z nami.

• medzi1 Re: Polchat chat 06.01.05, 11:29
          co za palant!inaczej nie mozna cie nazwac!!żarty sobie robisz?myslisz ze to
          jest smieszne ?nawet nie wiesz jakie mamy problemy a ty zarty sobie z tego
          robisz.Postepujac w taki sposob musisz byc beznadziejnym kolesiem i podejrzewam
          ze jestes brzydki jak dupa. Jeszcze ten nick!!!
          • andron72 Re: Polchat chat 06.01.05, 13:35
            Drogie Panie,
            kolega ma nick może rzeczywiście kontrowersyjny, bezpośredni, a jednak
            niespecjalnie rażący jeśli chodzi o czat (bywają tam istne kurioza). Inna
            sprawa, że tu mógł użyć innego, może mu jednak chodziło o łatwiejszą
            identyfikację na czacie gdyby któraś z was jednak zdecydowała się tam zajrzeć?
            Poza tym skąd podejrzenie medzi1, że kolega "poszukiwacz" robi sobie żarty??
            Skąd przypuszczenie, że jest beznadziejnym kolesiem do tego brzydkim jak dupa
            (medzia1 z pewnością szuka osoby a nie ciała).
            A co do tego, czego poszukuje - ma prawo chyba do takiej fascynacji - zwróćcie
            też uwagę, że to wy cały czas dyskutujecie na tym forum o CIELE właśnie, o tym
            że tu za dużo włosków, tam. Co za bzdura! Nie zmuszajcie nas do smutnej
            konstatacji, że nie akceptujecie własnych ciał, bo kolorowe pisemka trąbiące w
            eksperckim tonie zrobiły wam wodę z mózgu wmawiając, że kobieta mająca zbyt
            bujne owłosienie nadaje się tylko do zakonu lub do występów w cyrku :(
            Przejrzałem sobie pobieżnie to forum i co widzę? Toczycie jakąś walkę z
            własnymi ciałami, co więcej - jedna z dziewczyn napisała, że ukrywa zarost na
            pośladkach przed własnym chłopakiem. Pytam: jaką masz nić porozumienia z nim
            poza seksem? Za kogo go uważasz jeśli boisz się odkryć przed nim prawdę? To
            chwilami jest przerażające. Niemniej pozdrawiam
            Andrzej
            • devika Re: Polchat chat 06.01.05, 16:59
              Ma Pan calkowita racje. Tylko, ze one boja sie Panu uwierzyc. Jestem wdzieczna
              za glos, ktory zabral Pan w tej dyskusji, alez mnie Pan zaskoczyl.
              Z wyrazami sympatii Devika.
          • devika Re: Polchat chat 06.01.05, 16:56
            Medziu....ach medziu... cierpisz przeokropnie, ale to nie powod by wyBdowywac
            swe frustracje na Bogu ducha winnym mezczyznie. Jesli nie potrafisz powiedziec
            niczego rozsadnego, to lepiej nie mow nic. A poza tym dlczego obrazasz kogos
            kto nie obrazil Ciebie ani zadnej z nas?
        • pauli23 Re: Polchat chat 06.01.05, 12:31
          Ty mnie nie zrozumiałeś... naprawde ci nie przyszło do głowy, ze twoj nick,
          delikatnie mowiac - nikogo nie zacheci do rozmowy z tobą?? no, moze tylko do
          tego zeby ci naublizac, bo w sposób ubilżający na starcie traktuje tego kogo
          szukasz, a raczej CZEGO szukasz - bo nie szukasz osoby ale ciala. Wyjątkowo
          głupiego zresztą, jeśli sie zgodzi zeby tak je adresować. Piszesz o szukaniu
          miłości??? - haha, to troche dziwne miejsce i jeszcze dziwniejszy sposób, zeby
          ją znaleźć....:-) A już zwłaszcza w gronie ludzi (wybacz) o takich nickach jak
          twój. Sorry, az taką desperatką nie jestem, przypuszczam ze zadna z nas nie
          jest...
          mimo wszystko pozdrawiam
          p
          • mika261 Re: Polchat chat 06.01.05, 13:41
            A poza tym zanim weszłes na to forum powinieneś był sie dowiedziec nieco więcej na temat choroby zwanej Hirsutyzmem.Ta choroba to nie problem z nadmiernym owłosieniem miejsc łonowych, wiec radze ci poszukac gdzie indziej jakiejś"owłosionej"w tamtym miejscu..Nie dziw sie ze dziewczyny tak cie potraktowały-jesteśmy przewrazliwieone na tym punkcie a często jest to dla nas zyciowa tragedia jak dla mnie na przykład..pozdrawiam
          • devika Re: Polchat chat 06.01.05, 17:28
            I tu sie grubo myslisz moja droga! Osoba o nicku ~wlochatejcipki_szukam wcale
            nie jest wulgarna, ani nieuprzejma, a wrecz przeciwnie bardzo kulturalna i
            taktowna, powiedzialabym...dojrzala intelektualnie i pschychicznie. Na
            polchacie juz gorsze nicki widzialam, co powiesz na "suke_zerzne"??? A tak
            naprawde, to wszystkie dziewczyny z tego forum przywiazuja ogromna wage do
            ciala i wygladu, wiec Wasze zarzuty pod adresem tgo Pana, ze zalezy mu "tylko
            na jednym" sa conajmniej smieszne. Jego nick na pewno nie jest glupi, ten Pan
            mowi po prostu kogo szuka, to jest typowe dla czatow. Widac, ze rzadko na nich
            bywasz. A w ogole co to za zwyczaj oceniac kogos po nicku? to jakby oceniac
            ludzi po... wygladzie!
            • medzi1 Re: Polchat chat 06.01.05, 19:36
              oj devika zastanow sie co ty piszesz? Chyba nie wierzysz w to co ten koles
              napisal a moze poprostu chcesz w to wierzyc.Nikogo nie obrazam jedynie tego
              kolesia ktory wlasnie dla mnie jest nikim typowy beznadziejny facet.Nie chce
              sie denerwowac poprostu nie bede sie wiecej wypowiadac na ten temat gdyz to
              jest logiczne ze ten koles robi sobie zarty a swadczy przede wszystkim o tym
              juz na wstepie jego nick.Co mozna stwierdzic o takim kolesiu napewno nic
              dobrego.
            • pauli23 Re: Polchat chat 06.01.05, 21:19
              Deviko, częściowo Ci przyznaję rację... Nie chciałam nikogo urazić tym co
              napisałam, i przepraszam jeśli to zrobiłam, moze mnie trochę rzeczywiście
              poniosło. A i trochę to wina słów, bo nie zawsze oddają dobrze to co sie myśli.
              Nie miałam zamiaru wkładać gości tego czata do jednego worka, choć moze tak
              zabrzmiało. Po prostu treść kłócila mi sie bardzo z tym przeklętym nickiem i
              wciąż twierdzę ze jest ubliżający i właściwie jedynie do tego sie chcialam
              przyczepić... I to, ze 'są jeszcze gorsze nicki' wcale nie sprawia ze ten w
              porównaniu z tamtymi brzmi wdzięcznie czy mądrze. Jeszcze jedno - racja, nie
              mozna oceniać kogoś po nicku, i nie chciałabym zebyś myślała ze powierzchownie
              ludzi oceniam bo to nieprawda - ale jednak o czymśtam to świadczy... Poza tym,
              wierz lub nie, ja również całkowicie sie zgadzam z Panem Andrzejem:-) i
              dziękuję za jego post.

Wyszło to teraz na czepianie sie pierdół - nick taki czy owaki... chciałam
              jednak wyjaśnić dlaczego napisałam to co napisałam.
              Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych czujących sie niesłusznie
              zaatakowanymi:-)))
              paulina
              • devika Re: Polchat chat 07.01.05, 11:23
                Witaj Paulino,
                no to doszłyśmy do jakiegoś porozumienia :)
                Myślę, że zaróno mi, jak i Panu Andrzejowi chodziło jedynie o to, że nie
                powinnyśmy zamartwiać się swoimi problemami zdrowotnymi,tylko korzystać z
                życia. A jednym ze sposobów takiego korzystania jest zabawa na czacie,do której
                serdecznie zapraszamy. Pokój o nazwie "hirsutyzm!" może służyć do żywej
                dyskusji na temat naszej choroby, do zabaw nieco bardziej erotycznych, których
                nie ma powodu sie wstydzić albo po prostu do zwykłej pogadanki o pogodzie, bo
                to od nas zależy jak potoczy się rozmowa. Jesli wloskow nie mozemy zwalczyć to
                moze spróbujmy je polubić? A przynajmniej przestanmy sie nimi zamartwiać!
                Zapewniam Was,że są osoby,które właśnie włoski bardzo lubią.
                Pozdrawiam Cie Paulino,
                Devika.
              • mika261 Re: Polchat chat 07.01.05, 15:09
                A poza tym ten pan powinien wiedziec ze hirsutyzm to nie problem nadmiernego owłosienia łonowego!!Ja np. mam tam bardzo mało włosków a poza tym zawsze jestem tam wygolona tak że chyba bym mu nie odpowiadała pod tym wzgledem..dlatego na ten polczat nie mam zamiaru zaglądać.poza tym nie lubie rozmawiac oprucz mojego faceta o tym problemie i przed nikim nie mam zamiaru sie otwierać.poza tym gość wybrał sobie nick który pewnie sądził że przysporzy mu tu mnóstwa kolezanek, jednak jest on mocno nietrafiony i naprawde trochę wulgarny zwłaszcza dla nas kobiet które z owłosieniem mają problem.
                  • mika261 Re: Polchat chat 11.01.05, 15:16
                    chdzi mi o to ze nie potrafiąłbym sobie normalnie w swiecie bajerowac z facetami gdyby oni wiedzieli ze mam hirsutyzm.Nawet jeśli by to akceptowali.Ale wydaje mi sie ze oni do konca nie zdają sobie sprawy z tego co to za choroba i czym sie objawia.owłosiona cipka?paranoja..moze któryś napisze owłosionej twarzy szukam to juz prędzej bym sie zgodziłą ze wiedzą co to hirsutyzm i że akceptują go u kobiet...Jak juz zauwazyłam róznimy sie w pogladach i tutaj także mamy odmienne zdanie Devika.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka