• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Depilator a wasik?

• 24.04.06, 19:56
    Czesc dziewczyny. Chcialam sie zapytac czy ktoras z Was uzywa moze depilatora
    do usuwania wasika, jezeli tak to czy wyskakuja po nim krostki i czy
    strasznie boli jak sie depiluje? Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 24.04.06, 21:36
      nie używam, bo nie muszę ku mojej uciesze, ale nie polecam. depilując nogi
      niektóre dziewczyny przeżywają katusze z bólu, mają problem z wrastającymi
      włosami, krostkami... ja w ogóle nie wiem jak mogłaś wpaść na tak głupi pomysł
      (wybacz, ale to prawda). wąsik powinnaś usuwać woskiem-wydaje mi się bardziej
      humanitarne niż szarpanie depilatorem.
    • 24.04.06, 21:41
      Nie uzywam i absolutnie bym nie polecała. Jak juz chcesz usunąć to najlepiej laser albo jakieś środki chemiczne, wosk itp.
      • 24.04.06, 22:37
        Nie rób tego pod zadnym pozorem, zniszczysz sobie tylko twarz. Depilator to
        'ciężka artyleria' na naprawde powazne włosy. Skóra nóg jest wystarczająco gruba
        a i tak robią sie na niej rozne paskudztwa po depilatorze. Nie wyobrazam sobie
        co by Ci sie moglo zrobić po tym na twarzy.. Chyba z miesiąć urlopu byś musiała
        wziąć. Krosty, wrastające włosy, czerwone, czarne kropki...
        • 25.04.06, 15:23
          Dziekuje ze mi odp. No bylam juz usuwac woskiem raz ale mi w miare szybko
          odrosly i dzisiaj wybieram sie drugi raz... mam nadzieje ze z kazdym razem
          bedzie coraz lepiej, a jak nie to sie chyba pochlastam... :(
          • 02.05.06, 21:08
            Wąsik usuwam depilatorem tarczowym, bo jakoś boję się je wyrywać czymkolwiek. Za
            dobrze pamiętam jak wyglądała moja broda po wyrywaniu włosków, żeby to robić nad
            górną wargą.
            --
            always look on the bright side of death
            • 03.05.06, 21:06
              A na czym polega ta depilacja tarczowa? I jak to wyglada?
              • 05.05.06, 21:36
                Już nie raz tu o tym pisałam: to jest wycieranie włosków czymś na kształt
                papieru ściernego. Brzmi bardziej drastycznie niż wygląda, efekt depilacji nieco
                dłuższy niż po maszynce do golenia.
                --
                always look on the bright side of death
                • 21.09.06, 21:50
                  ja wszystko depilatorem i na wardze i na brodzie,nie powiedzialabym,żeby bolalo
                  bardziej nie ma zadnych efektów ubocznych,jest tak samo jak po wosku-nie musze
                  rano iegac i sie marwtic,ze widac,no i fakt-ze jak poczekam dluzej i beda
                  dluzsze i odrosna prawie wszystkie-mam problem na tydzien z glowy!!
                  bol nie jest duzy-przytnajmniej u mie-kwestia nastwaienie wosk przeciez tez
                  boli a skoro depilator ma duzy obszar rwania-boli identycznie(porzynajmniej
                  mnie),osobiscie polecam!!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.