Dodaj do ulubionych

obozy jeździeckie

05.05.04, 11:06
Chciałem wysłać 13 letnią córkę na obóz jeździecki. Oferty jakie znalazłem w
necie są czasami zachęcające, a czasami nijakie. Jeżeli ktoś miałby
doświadczenia w tej materii i mógłby coś zarekomendować byłbym wdzięczny.
Córka jeździ bardzo dobrze.
pozdrawiam forumowiczów
Obserwuj wątek
    • perssja Re: obozy jeździeckie 24.06.04, 15:35
      czesc.
      Wybor obozu jezdzieckiego to naprawde wazna sprawa. Sama uczestniczylam w nich
      jeszcze kilka lat temu - dzialy sie tam rozne historie, kazdy oboz byl
      inny.Uwazam ze najwazniejsza jest wyobraznia i doswiadczenie organizatora, ale
      akurat to mozemy ocenic dopiero po zakonczeniu turnusu.Nie chce cie zniechecac
      do obozow jezdzieckich, ale jesli Twoja corka jezdzi bardzo dobrze, to moze
      oboz trekkingowy bylby atrakcyjniejszy - na przyklad w Bieszczadach lub na
      Mazurach. Bylam na takim trekkingu (sa organizowane rowniez dla doroslych) -
      fantastyczna sprawa - polecam.Kazdy uczestnik obozu otrzymuje pod opieke konia
      i wedruje z nim przez Bieszczady lub Mazury przez 7 dni.Wspaniala przygoda
      Udanych wakacji. Perssja.
    • siren1 Re: obozy jeździeckie 25.06.04, 13:18
      cześć.
      Jezeli córka jeździ bardzo dobrze, to nie ma sensu jej wysyłać na obóz
      jeździecki. na takich obozach zwykle są poczatkujacy jeźdźcy, którymi zajmują
      się instruktorzy, a twoja córka jako dobrze jeżdżąca moze byc pozostawiona sama
      sobie. moze też się nudzić, jeżeli będzie musiała dostosować się do grupy,
      która np. dopiero uczy się galopować. nie chce urazic zadnych organizatorów,
      ale tak jest generalnie na wszystkich obozach tego typu.
      jedyne, co mi przychodzi do głowy to obóz w Zakrzowie, gdzie każdy traktowany
      jest indywidualnie, a zajęcia prowadzone sa na sportowych koniach przez
      sałackiego. z takiego obozu twoja córka może bardzo dużo wynieść. są tam
      zajęcia nastawione głównie na ujeżdżenie. informacji szukaj w necie. uprzedzam
      tylko - cena nie jest niska.
      pozdrawiam.
      Siren.
    • perssja Re: obozy jeździeckie 25.06.04, 13:50
      Ze tez wczesniej na to nie wpadlam!!! Przeciez jest doskonala alternatywa!!
      Albo konie i dzika przyroda na wypadzie trekkingowym, albo rozwijanie
      umiejetnosci w Zakrzowie.Popieram propozycje Siren1. Bardzo dobry,
      profesjonalny KJ Lewada - swietni trenerzy, fantastycznie przygotowane konie i
      doskonala atmosfera. Kurs konczy sie mini konkursem ze zdobytych tam
      umiejetnosci.Szczerze polecam ( mozna tez zabrac wlasnego konia).Cena? Uwazam
      ze stosowna do oferty.
      POzdrawiam.
      • olga55 Re: obozy jeździeckie 25.06.04, 17:32
        Lewada robi świetne kursy, ale z tego co wiem, tereny to nie jest ich
        specjalność.Szkoda, że nie wczesniej. Organizujemy obozy jeździeckie dla
        młodzieży 14-17 lat(niestety nie mam już miejsc). Zawsze jest podzial na grupy
        wg. umiejętności.Osoby dobrze jeźdżące mają pełną satysfakcję - jazdy terenowe
        są zawsze dopasowane do możliwości jeżdżących, na ujeżdżalni też robimy wtedy
        rzeczy trudniejsze.Grupy sa male 6 osobowe. W tym roku trafił sie obóz samych
        jeżdżących, wiem, bo jeżdżą w naszym klubie.W trakcie często organizujemy 2
        dniowy rajd-z noclegiem "po gościnnych stodołach", na koniec jakieś zawody
        (często jest to mini cross.Oj będzie ostro... polecam sie za rok.
    • perssja Re: obozy jeździeckie 25.06.04, 19:25
      No swietnie - my tu gadu-gadu, a romczasty siedzi cicho.Ciekawe co postanowil
      zrobic z corka??? Pewnie zapisal ja na oboz zeglarski!!! Biedna dziewczyna
      halsuje w bryczesach!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka