Dodaj do ulubionych

Mam 23 lata i chce sie nauczyc jezdzic dobrze konn

09.07.13, 11:46
Ile czasu musze poswiecic na nauke? Marze o zrobieniu kursu instruktora. Czy nie za pozno juz na to? Chcialabym tez miec wlasnego konia, i trzymalabym go u siebie w oborze gdzie w czasie wojny byly trzymane tam konie.
Edytor zaawansowany
  • mala242 23.07.13, 18:47
    pocieszę cię,mam 20 lat wiecej i zaczęląm przygode jeździecką jakieś 2-3 lata temu. Nauczysz sie napewno.
    Koń nie moze stac sam ,to ziwerzątko stadne,ale własny daje dużo,dużo radości.
    pozdrawiam
  • stajnia.kruki 24.07.13, 13:00
    Witam,
    jeśli chcą Państwo nauczyć się jeździć bezpiecznie i w przyjaznej atmosferze oraz pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców zapraszamy do Stajni Kruki k. Mrozów ( okolice Mińska Maz). To jedynie 50 km od centrum Warszawy, a tereny malownicze i kameralny ośrodek.
    www.facebook.com/StajniaKruki
    Wszelkie informacje pod nr tel 886819924
    ZAPRASZAMY!
    Zespół Stajnia Kruki
  • ladyofthewoods 04.09.13, 13:31
    Witam. Ja rowniez zaczelam przygode z konmi. Zawsze chcialam nauczyc sie jezdzic konno. Lubie konie i jako dziecko zawsze bylam blisko nich. Mam do Was pytanie : Jak wygladala Wasza 1 lekcja? Kiedy przyjechalismy (bylam z mezem) instruktorka zaprowadzila nas do koni i od razu kazala wsiasc pokazala tylko jak nalezy trzymac wodze kierowac koniem i tyle.. I..ruszylismy prosto w las!!! Mimo ze ja NIGDY nie siedzialam w siodle!!! Moj maz troszke jezdzil w dziecinstwie ale bardzo dawno temu! Bardzo sie zdziwilsimy ze nie bedziemy uczyc sie jazdy na lonz, rownowagi w siodle poprawnej postawy itd... w dodatku dostalismy najwyzsze konie! W trakcie jazdy po lesie uczylismy sie klusowac. Troszke sie balam nie powiem bo to jednak byl pierwszy raz w siodle balam sie ze spadne! Mimo tego podalo mi sie ale zamierzam zmienic szkole na inna. Nie zrazilam sie do jazdy ale chcialabym sie czegos wiecej dowiedziec i nauczyc! pozdrawiam :)
  • ludka75 07.02.14, 13:25
    Ja zaczęłam w wieku 30 i powiem jedno - wiek nie stoi na przeszkodzie, jesli naprawde chcesz sie nauczyc i czujesz, że to dla Ciebie:)
  • marcelino86 03.03.14, 08:45
    Nie ma z wiekiem żadnego problemu. Zdążysz się nauczyć ;]
  • zur.ekk 13.05.14, 09:57
    byłem kiedyś z rodziną na wakacjach na pomorzu i tam moje dzieciaki uczyły się jeździć konno i z tego co widziałem to całkiem fajne miejsce www.stajniaiskra.pl
  • szdzisaw 23.06.14, 11:06
    Polecam do nauki Equus Stajnia Gruca-Rucińska M
    Wały Piastowskie 106.
    --
    Słyszałem,że studia licencjackie wrocław są tak samo uważane przez pracodawców jak studia logistyka. Dają takie same szanse na zatrudnienie.
  • czarnakira 22.07.14, 16:55
    bardziej znam sie na psach ale zacząć jeżdzić konno też chce wiec radze ci zebś nie przejmowałą się wiekiem i szła na przód jak chcesz
    a nauka moze ci zająć jakieśkilka lat może 5 lub 8
    pozdrawiam i życzę szczęścia
    jak cos to pisz do mnie
    polecam się !
    d:
  • dudek200 30.07.14, 11:28
    To nie jest za późno, w każdym wieku można się nauczyć, ale musisz mieć dobrego instruktora, i wszystko pójdzie gładko.
    --
    Grałem w [url=http://www.zespolnafali.pl/]zespół muzyczny NA FALI[/url] a potem studiowałem [url=http://www.wsps.pl/index.php/ratownik-medyczny-studia]ratownictwo medyczne[/url] do teraz.
  • mamuskajezdzikonno 26.03.16, 09:23
    Ja pierwszy raz wsiadłam na konia mając 26 lat. Oczywiście, żeby osiągnąć mistrzowski poziom sportowy trzeba zacząć wcześniej, ale jeździć przyzwoicie na pewno można się nauczyć. Podobno jeździec osiąga wyżyny swoich umiejętności około pięćdziesiątki.

Swoimi wrażeniami z drogi do jeździectwa na dobrym poziomie dzielę się na blogu.
    mamuskajezdzikonno.wordpress.com
  • mmtomczyk 22.08.16, 15:25
    Myślę, że nie jest jeszcze za późno, w każdym wieku możesz zrobić taki kurs, najwazniejsza jest chęć do nauki. Jest wiele ośrodków, w których możesz się kształcić.
  • czarnakira 24.10.16, 18:26
    jak chcesz sie dobrze nauczyc jezdzic konn to wejdz na konia polecam generalnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.