Dodaj do ulubionych

Polecicie DOBRĄ stadninę w okolicach Gdańska?

30.05.19, 16:51
Chcę tam zaprowadzić moją córkę, a zupełnie nie wiem o co pytać i jak sprawdzić, czy będzie to porządne, profesjonalne miejsce gdzie dziecko naprawdę się nauczy szacunku do zwierząt i dobrej jazdy....
Edytor zaawansowany
  • bozydar9 05.06.19, 22:48
    Dobra stadnina powinna być położona poza miastem i oferować szeroką ofertę dla kursantów (jazdy rekreacyjne i sportowe). Istotne jest także to, żeby właściciela byli pasjonatami z nagrodami i zwycięstwami w zawodach konnych i mieli dobre podejście do kursantów (indywidualny tryb nauki i nacisk na bezpieczeństwo).
    To wszystko udało mi się znaleźć w OSK Lipce. Moje dzieciaki chodzą tam już od półtora roku i są bardzo zadowolone....
    Zresztą sama możesz sprawdzić podejście do kursantów . Są takie miejsce gdzie na pytania dzieci pojawia się burkliwa odpowiedź i spojrzenie przemądrzałe, warto jednak iść do miejsca, gdzie instruktor ma czas i cierpliwość do dzieci i potrafi szczegółowo wytłumaczyć najważniejsze kwestie...
  • janusz900 25.06.19, 21:03
    Ja wysłałem syna na półkolonie w OSK Lipce i właśnie tam dzieciak po prostu zakochał się w jeździectwie. To miejsce ma fajny klimat, nauczyciele porządnie, spokojnie z naciskiem na bezpieczeństwo uczą jazdy konnej. Dużą zaletą jest też położenie - z daleka od hałasu i centrum miasta...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.