dr Tiszler Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam...

Czy ktoś nie orietuje się ile kosztuje wizyta u dr Tiszlera (przyjmuje na 3
    Maja). Chodzi o prowadzenie ciąży.

Pozdrawiam
    • Gość: gw. IP: *.bater.net.pl / 213.216.78.* 27.01.04, 21:30
      Myśle że 50 zł. tak słyszłam i tak jest wszędzie
      • Gość: Marzena IP: *.zabrze.net.pl 29.01.04, 19:06
        Ja tam Tiszlera nie polecam.Wyciagnie od Ciebie ostatnia zlotowke, nie
        wspominając jakie glupoty wygaduje.Za duzo by pisac,a poza tym po co jak ktoś
        chce do niego chodzic jego sprawa ale ja dziekuje. Polecam Wróblewskiego i
        Kazmierczaka.
        • Gość: Babcia z dziadkiem IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 05.03.04, 17:45
          Każdy ma wolny wybór w doborze lekarza.
          Dr Tiszler to fachowiec wysokiej klasy.
          Można go zaliczyć do grona najlepszych polskich lekarzy.
          Wnuki które przyszły na świat bez powikłań zawdzięczamy dr Tiszlerowi.
          Z tego miejsca serdecznie go pozdrawiamy.
    • Gość: karmiąca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.04, 06:12
      kochana, 50 zł to za wizyte. Ale za prowadzenie to miesięczny abonament. A
      potem za okresokołoporodowy następna stawka, za czas po porodzie znowu
      abonament itd.itd.....
      • Gość: Mysz IP: *.zabrze.net.pl 28.01.04, 11:12
        No to wygląda, że to dość kosztowna sprawa. No ale nikt nie obiecywał, że
        dziecko nie kosztuje :) Jego zdrowie najważniejsze :) A leczenie na fundusz
        jest zbyt ryzykowne niestety.
        Ktoś mi ostatnio polecał Wróblewskiego :) Ciężka ta decyzja wyboru lekarza...
        • Gość: młoda mama IP: *.mironet.pl / 217.153.42.* 28.01.04, 13:27
          oj, chyba ktoś poskromić dr Tiszlera
          nie pozwolę na to!!!

całą moją ciążę prowadził dr Tiszler i nie pobierał żadnych
          opłat 'abonentowych' ani w czasie ciąży, przed porodem, w trakcie porodu, po
          porodzie, ani też podczas zwykłych wizyt
          jeżeli chodzi wizytę to rzeczywiście kosztuje 50zł i tyle samo kosztuje każda
          wizyta w czasie ciąży i NIC WIĘCEJ
          ktoś tu pisze niezłe brednie i niezłe robi szykany wokół dr Tiszlera

dr Tiszler to super fachowiec i profesjonalista w swoim fachu!!!!

POLECAM GO SZCZERZE

wiele mi i mojemu dziecku pomógł (w trakcie Jego przyjścia na świat)...i gdy
          nie on nie wiem jakby się wszystko skończyło

każda złotówka się opłacała!!!

• Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.04, 03:37
            piszesz : "...i gdy nie on nie wiem jakby się wszystko skończyło."
            A może napiszesz nam jak się to zaczęło?
            Jestem ciekaw czy pamiętasz kiedy i w jakich okolicznościach?
            To ciekawsze niż stawki u ginekologów.
            Bo coś mi się wydaje, że kilka godzin temu ja też zacząłem i będę miał
            zwiększone wydatki.
            • Gość: Olala IP: *.zabrze.net.pl 31.01.04, 12:49
              Nie znam dr Tiszlera ale jak któraś z moich przedmówczyni polecam dr
              kazimierczaka albo Wojcieszka (ten z braci który ma gabinet z wróblewskim). Ja
              chodzę do Kazimierczaka z moja ciążą i nie prywatnie tylko do poradni, i
              jestem b. zadowolona z niego i obsługi. Wspaniały doktor, niesamowita postac.
          • Witam!!
            Ja również nie pozwolę powiedzieć złego słowa na doktora Tiszlera. Jest
            b.dobrym specjalistą, a jak komuś nie odpowiada jego sposób bycia to niech
            lepiej poszuka psychoterapeuty a nie specjalisty!!!!Ja miałam przyjemność już
            kilka lat temu przebywać u niego na oddziale, a teraz z pełnym zaufaniem
            powierzyłam mu moją ciążę.Dodam jeszcze że całe środowisko medyczne (łącznie z
            lekarzami) prowadzi u niego ciąże, bardzo sobie chwali i twierdzi że w
            najbliższym regionie nikt inny z ginekologów nie jest godzien polecenia!!!

Szukam mam które rodziły u dr. Tiszlera jako jego "pacjentki prywatne". Mam
            kilka pytań, a że termin się zbliża to proszę bardzo o szybki kontakt. Chciałam
            się zapytać odnośnie porodu, czy był przy rodzącej, czy przyjechał specjalnie
            do szpitala, a jeśli tak to na jakich warunkach. Z góry dziękuję.Pozdrawiam
            Marrgolcia1 i maleństwo
            • dr Tiszler prowadził moje 2 ciąże, więc jak masz jakieś pytania to chętnie
              odpowiem ale na priva ; zaznaczam tylko że u mnie rozwiązanie odbywało się
              przez cc anie naturalnie;

--
              "Między kobiecym tak i nie, zaledwie koniec igły zmieścić się może"
              • Gosiu!!Pewnie że chętnie pogadam. Powiedz czy na gg, czy inaczej. Niestety nie
                mam stałego dostępu do internetu. Dzisiaj i jeszcze jutro gdzieś do południa
                bez problemu.Proszę o kontakt.
                Imienniczka
    • Gość: kimuś IP: *.bater.net.pl / 81.210.100.* 05.03.04, 16:21
      Witam !
      zainteresowana, wypowiedziami na temat dr Tiszlera, zastanawiam się czy któraś,
      z Was Kobietki wie, w której poradni przyjmuje w/w doktor?
      Pytam, bo dla mnie cena 50 zł co miesiąc, albo i częściej jest znacząca.
      Jeśli ktoś wie, to proszę odpiszcie na Forum. dzięki :)
      • Gość: Magdalena IP: *.zso.zabrze.pl 11.05.04, 12:39
        Tiszler nie przyjmuje w zadnej poradni. Jest ordynatorem poloznictwa w Starych
        Tarnowicach a gabinet ma w Zabrzu na 3-go Maja. Wizyta 50zl, b.krotka ale
        diagnoza i decyzje zawsze trafne. Ufam mu choc jest malo komunikatywny.
        • Gość: Marzena IP: *.zabrze.net.pl 14.05.04, 11:22
          Magdalena napisała:"...b.krotka ale diagnoza i decyzje zawsze trafne."
          Powiedziałabym mega krótka, bo jakies 10 min. i w tym czasie nasz "super
          specjalista" robi expresowe USG, wypisuje recepty, skierowania, przeprowadza 2-
          3 rozmowy telefoniczne, umowi sie z toba na nastepna rozmowe i zdąży skasowac
          50 zł. A co do trafnych decyzji to mam odmienne zdanie, bo w 3 mies. ciąży
          oznajmił mi że mam łozysko przodujące, dziecko jest niedorozwiniete itd.
          Przerazona poszłam na konsultacje do 3 innych lekarzy i okazało sie że wszystko
          jest OK, a do tego jeszcze dowiedziałam sie ze 3 mis. to za wczesnie zeby
          zdiagnozowac łozysko przodujące. To była moja ostatnia wizyta u Tiszlera.
          Jednym słowem nie ufam mu i nie polecam.
    • Gość: Żabcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 22:42
      Byłam pacjentką Tiszlera przez cała ciaze ale do porodu specjalnie nie
      przyjechał bo akurat mial wolne w szpitalu

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.