• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Czy są przyjęcia na KWK Makoszowy? Czy warto?

• IP: *.stk.vectranet.pl 29.06.10, 22:52
    Skończyłem wlaśnie szkołę tzw górniczówę i nie bardzo wiem co dalej. Studia
    czy praca? Ponoć mają wznowić przyjęcia na KWK Sośnica- Makoszowy. Czy ktoś
    coś wie? Nie wiem czy w ogóle warto bo chyba pozbawią górników dotychczasowych
    przywileji a szkoda mi życia by zapieprzać jak osioł bez żadnych profitów.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mokasyn IP: *.stk.vectranet.pl 30.06.10, 05:09
      warto (złóż podanie), a na studia też się zapisz (też warto)
      • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 11:22
        Kto mo sruba tyn idzie na gruba!!! Makoszowy to syfiato gruba, lepij
        idz na Budryk jak juz chcesz byc rylem.
        • Gość: RYL Z MAKOSZÓW IP: *.stk.vectranet.pl 01.07.10, 00:09
          co ty chopie piszesz, nikaj nie bydzie mioł lepi niż u nos na makoszowski
          grubie. Skłodej chopie papiery ale z tego co wiym nie ma przyjęć terozki
          • 01.07.10, 08:40
            Kopalnia bardzo pomogła w walce z powodzią, więc jej nie szkalujcie.

Osoby z nastawieniem i pisownią Majkiego lepiej niech się zapiszą do
            szkół. :)

Przyjmują tylko osoby z rekomendacją, z których będzie jakiś
            pożytek. :)
            • Gość: JejSadlo IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.10, 10:06
              Kopalnia bardzo pomogla zamieniajac osiedla w zalewiska przez wieloletnie
              obnizanie terenu. Pomogla tez wladza i urzedasy nie zabezpieczajac terenow.
              • Gość: jsw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.10, 17:32
                Makoszowy powinni zamknac i by Kompania przynajmniej nie miala strat!!!
                • Gość: tolek IP: *.stk.vectranet.pl 01.07.10, 22:38
                  myślę że nie masz pojęcia o tym co piszesz a po prostu prowokujesz. Jak nie masz
                  nic mądrego do napisania do sobie daruj. Sprawdź analizy finansowe i statystyki
                  a potem się wypowiadaj. A póki co odpiszę ci jak totalny prymityw: wypier.....
                  • Gość: lechu IP: *.stk.vectranet.pl 01.07.10, 23:04
                    Ty świrze z jsw sam nie wiesz co piszesz. w tytule już wspominasz o zarobkach -
                    ile na makoszowach a ile na budryku. I akurat w kwestii zarobków masz rację.
                    Więc to samo za siebie mówi stąd nie wiem co i dlaczego chcesz tak chętnie zamykać
                    • Gość: cassandra IP: *.stk.vectranet.pl 01.07.10, 23:17
                      moze makbet1 poda ile zalega ta kopalnia gminie z tytulu oplaty
                      eksploatacyjnej i ile zaleglosci z lat poprzednich umozono.Tradycja
                      jest obecnosc w radzie miasta dobrze platnego przedstawiciela tej
                      kopalni pilnujacego biznesu,a kopalnia odwdziecza sie poparciem w
                      wyborach soltysa.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.