Praca w Społem Zabrze Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • chce złożyć podanie o prace do sklepu moze ktoś juz tam pracuje jakie warunki
    • Gość: Aga IP: *.unknown.vectranet.pl 18.07.11, 19:08
      sopołem odradzam ja pracuje w luxie -gorszej firmy nie widzialam -tez sie zwalniam oni otwieraja sklepy nowe naszym kosztem -nie ma ubytkow to co idzie na straty i na rabaty różnice wliczaja sie w manko a zarobki góra do tys zł wiec jak chcesz to zatrudnij sie ale goraco odradzam
      • Gość: Merry101 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 07:48
        Słyszałam od pracownika,że duża rotacja jest personelu?!
        • Gość: . IP: *.stk.vectranet.pl 19.07.11, 10:36
          Merry plotkujesz, to jest paskudne.
          • Gość: Merry101 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.11, 10:40
            To słowa osoby która miała na swoim sklepie taką rotację i stwierdziła,że na innych pkt.jest tak samo. A może niech się faktycznie wypowiedzą osoby tam pracujące?
            Ja już tylko czytam nie wypowiadam się :)
            • Gość: x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 07:39
              W luxie pracuje już od jakiegoś czasu i to co tam sie dzieje to jakas masakra. Dziewczyny po remamentach mają olbrzymie kwoty do płacenia. Kasjerki mają manka w kasie niewiadomo skąd a wypłaty to marne ochłapy. Co chwile kontrole z biura, czepiają sie dosłownie o najmniejsze rzeczy. I nienormalni kilienci co chwile latają do biura ze skargami. Szczerze odradzam. Ja sobie szukam nowej pracy bo jak tak dalej pójdzie to będziemy pracowac za darmo żeby spłacic wszystkie braki w kasie i w towarze. Bo kradzieże są kolosalne.
            • Gość: xxx IP: *.inet-siec.pl 08.12.11, 21:46
              jeszcze tam pracuję ale już niedług.....potem wam napiszę,w tej chwili wiem jedno poniżają osoby które najwięcej robią.ale pracuje się źle piszecie rację.no szkoda ale takie czasy nastały w polsce.pozdrawiam bardzo gorąco Ewunię.
              • Gość: Ajent IP: *.dynamic.chello.pl 13.12.11, 23:36
                Jeszcze nie tak dawno mówiono, że kto pracuje w PSS-sie zawsze sobie coś przyniesie i jakoś nikt nie narzekał....Czyżby koniec legendy?

• Gość: Nowy IP: *.dynamic.chello.pl 07.04.12, 20:18
                  Dziwię się pracownikom , że do tej pory nie nasłały PIPu, PIHu.Gdzie są Związki Zawodowe,które powinny działać .Chyba ,ze są na garnuszku prezesa .Czas zawiązać nowe Związki Zawodowe ,które zadbają o wasze prawa pracownicze.
              • Gość: mala IP: *.proxnet.pl 25.01.13, 14:12
                Chcialam sie przyjac do zabrza do spolem ale widze ze nie tylko w zabrzu jest ale i takze takie zeczy dzieja sie w Gliwicach przezywam to samo ..chyba czas odejsc ze spolem
            • Gość: pracownik społem IP: *.inet-siec.pl 09.03.12, 18:34
              no niestety ale wszystko to jest prawdą,wykożystywanie,zabieranie,premi,i prowizji,ale i też odbieranie chęci do pracy,a to wszystko za sprawą kierowników i prezesów którzy szukają jak nie dać zarobić ludziom.niewspomnę że jest ogromna niesprawiedliwość i traktowanie na sklepach,oczywiście nie na wszystkich ale na nowych napewno.te co się starają to wogóle nie są doceniana,za to te co kombinują,kradną i nie tylko na sklepie ale i klientów to mają plecy u tych których my sami tak doceniamy-kierownik sklepu.ale i tak to mają w dupie bo co tam gadanie i staranie się.odradzam pracy w tym zakładzie umowa na 3mieś,potem wypad.tak traktują ludzi no chyba że zostajesz i zapierdzielasz na pół lub 3/4 etatu awiadomo juz nawet najniższa krajowa w tym zakładzie nie jest przestrzegana,oczywiście też na to mają paragraf.tyle mam do powiedzenia dlatego kończę z tym zakładem i ludzmi zakłamanymi.
              • Gość: PRL IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.12, 15:48
                A tak ładnie towarzysze prywatyzowali PSS Społem, nawet jeden towarzysz z organizacji partyjnej kupił okazjonalnie samochód będący własnością PSS, pamiętam gazety o ty pisały. Potem ten sam towarzysz reprezentował zabrzańskich kupców i załatwił im hipermarket Platan w centrum Zabrza a drugi towarzysz rozdawał organizacjom społecznym pieniądze,tym zasłużonym dla władzy. No wiecie ten z czarną opaską na oczach pokazywany ostatnio przez lokalne media. Nie mylić z gwałcicielem z OPZZ. Nie ma to jak radnym być i wiecej nic......
      • Gość: aga IP: *.ip.netia.com.pl 28.09.11, 18:27
        Popieram.Praca w Społem to masakra.
      • Gość: Pati IP: *.stk.vectranet.pl 07.11.11, 11:49
        zgadzam sie tez pracuje i jest nie wesolo;/
    • Gość: ewwwaaa IP: *.play-internet.pl 20.07.11, 20:12
      heh ja pracuje jakis rok czasu w luxie masakra dwnie niedziele wolne w miesiacu za soboty wolnego nie ma podpisujemy karte pracy ze byłysmy na wolnym hehehehehe
    • Gość: GOSC IP: 83.0.12.* 29.03.12, 19:44
      ZATRUDNIJ SIE I PRZEKONAJ SIE SAMA BO WIELE JEST OSÓB KTORE CHCA TYLKO BRAC A NIE DAJA NIC W ZAMIAN A POTEM PRETENSJE ZE W SPOLEM JEST WYZYSK .
      • Gość: gladiator IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.12, 17:31
        Ta banda złodziej zwana dalej prezesami znalazła sobie fajny sposób na niewolnictwo sami siebie okradają a każą płacić za to pracownikom.
      • Gość: roki IP: *.zabrze.vectranet.pl 30.03.12, 21:06
        znaczy sie pracujesz w sklepie??? bo wydaje mi sie ze w biurze
      • Gość: roki IP: *.zabrze.vectranet.pl 30.03.12, 21:11
        zdaje sie ze nie pracujesz na sklepie tylko w biurze
        • Gość: gladiator IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.12, 18:40
          Nie ważne gdzie pracuje ale sprawę znam dobrze i powiadam wszystkim omijajcie Społem z daleka chyba że chcecie pracować za darmo.
          • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.12, 12:14
            a ja mam nieodparte wrażenie, że najwiecej piszą i biadolą te osoby, ktore musza płacić po inwentaryzacji za to co same wyniosą.
            • Gość: ania IP: *.183.130.211.dsl.dynamic.t-mobile.pl 06.04.12, 19:01
              nie wiem czy pracujesz w Społem czy jesteś klientem ale jeżeli jesteś klientem to się zatrudnij to wtedy porozmawiamy po inwentaryzacji czy kradną pracownicy czy klienci i firma w której pracujesz z poważaniem Ania
            • Gość: gladiator IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.12, 19:46
              Autor gość chyba nie umie czytać ze zrozumieniem -ja napisałem że znam sprawę i doskonale wiem jak działa ta mafijna firma jaką jest Społem i powiadam wam uciekajcie daleko od tej przestępczej organizacji prowadzącej obozy pracy niewolniczej zwane sklepami.
              • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.12, 09:53
                haha...to nie kwestia umiejetnosci czytania czy pisania, tylko ... prawidlowych odbiorów dostaw pod wzgledem ilościowym i jakosciowym, a takze jezeli kierownictwo i zaloga bedą uczciwe!
            • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.12, 10:08
              a ja mam nieodparte wrażenie, że to pisze osoba na którą pracownicy sklepu pracują. Ta firma to jeden wielki syf banda złodziei i nic innego. Pracownicy pracują za darmo nadgodzin nie płacą i za wszystko obciążają pracowników. Ja pracując w tej firmie miałam kilka miesięcy nocy nie przespanych jeden wielki kłębek nerwów każda z nas się starała żeby było dobrze a na inwentaryzacji i tak zawsze było źle, ale najciekawsze jest to że wychodzą inne stany towaru na inwentaryzacji niż dzień przed oczywiście na niekorzyść pracowników.
            • Gość: mycha IP: *.netland.3s.pl 10.10.12, 23:24
              A mnie się wydaje, ze jestes pracownikiem Spolem i zaciekle bronisz tej pieprzonej firmy!!! ja juz słyszałam nie raz po inwentaryzacji, ze manka które mamy na sklepie są spowodowane tym, że to MY kradniemy a nie klienci. Bylam pracownikiem na jednym ze sklepów, półtorej roku się prosiłam o inwentaryzację. Zawsze była to prośba telefoniczna i nikt z tego nie robil problemów, umawialiśmy się na dany termin i było ok. A po półtorej roku, gdy zrobili remanent wyszlo tak fatalne manko, że byłysmy posądzone o wynoszenie towarów ze sklepu!!! I w dodatku jedna DUPNA pani z biura stwierdziła, że jeśli chciałyśmy mieć remanent to trzeba było wystosować pismo!!! no to wystosowałam, i się zwolniłam, bo na sklepie gdzie miał być personel dziewięcioosobowy to pracował czteroosobowy od godziny 7 rano do 19!!!
            • Gość: marianna IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 09.01.14, 00:45
              i sama se wyniosłam towaru na 3 tys?!
      • Gość: marianna IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 09.01.14, 00:44
        i sie zatrudnilam i co?! 3 tys manka mam i nie ma wyzysku Twoim zdaniem?! co Ty mi du... ?!
    • Gość: GOSC IP: 83.0.12.* 10.04.12, 17:40
      KLIENCI KRADNA I TO NA ZYWCZ WYNOSZA HURTEM A JAK ZGŁOSISZ SPRAWE NA POLICJE TO DOSTANIESZ ODPOWIEDZ MAŁA SZKODLIWOSC CZYNU . A ZA BRAKI MUSISZ ZAPŁACIC Z WŁASNEJ KIESZENI . NIE KUPISZ NIC DZIECKU BO MUSISZ ZAPŁACIC ZA ZŁODZIEJSTWO KLIENTA . NAWET JAK ZŁAPIESZ ZA REKE TO ROZESMIEJE CI SIE W TWARZ WIEC NIE MÓW ZE PRACOWNICY KRADNA BO JAK MASZ ZGRANY STAŁY ZESPÓŁ TO NIE MA PROBLEMU CHYBA ZE CIAGLA ROTACJA PRACOWNIKOW TO NIESTETY BÓL .
      • Gość: gość IP: *.183.135.204.dsl.dynamic.t-mobile.pl 12.04.12, 08:06
        Pracownicy powinni się zbuntować i walczyć o swoje bo na związki zawodowe nie ma co liczyć bo zamiast pomagać to tylko szkodzą
        • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 11:11
          A powiedz ,gdzie na Związki Zawodowe można liczyć?!
          Inna sprawa ,że ludzie kradną a policja ma faktycznie format odopwiedzi na takie zgłoszenia.
          Z drugiej strony może firmie na ręke takie naciąganie kosztem pracownika łatanie braków.
          Powodzenia w walce o lepsze warunki lub przy zmianie pracy.
          • Gość: GOŚĆ IP: *.183.155.34.dsl.dynamic.t-mobile.pl 14.04.12, 23:28
            PRACA W SPOŁEM TO- MANKO ZA MANKIEM, MOBBING , TAJEMNICZY KLIENT, TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA, ZERO PŁACY ZA NADGODZINY, PŁACA MARNA JAK KTOŚ DALEJ CHCE TAM PRACOWAĆ TO ŻYCZĘ POWODZENIA
          • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.12, 10:01
            To fakt na związki nie można liczyć nigdzie ale w społem to już przesada nie dość że na inwentaryzacji "panie" z komisji wyzywają pracowników od złodziei to jeszcze osobiście mnie straszono że oni mają takie wpływy że nigdzie pracy nie dostane i pożałuje że odeszłam a razem ze mną połowa sklepu.
            • Gość: ewika IP: *.zabrze.vectranet.pl 20.05.12, 13:44
              A ja mam konkretne pytanie, ile tam można wyciągnąć "na rękę", tak najzwyczajniej za 168 godzin czyli pełny etat, bez żadnych nadgodzin, premii itp. I oczywiście bez potrąceń jakiegoś manka. Dzięki tej informacji będę miała prównanie do sklepu w którym ja pracuję. Bo tak sobie myślę, że jeśli można konkretnie zarobić, to może dałoby się zacisnąć zęby i jakoś wytrzymać te chore sytuacje o których piszecie. Byle płacili
              • Gość: gość IP: *.183.128.221.dsl.dynamic.t-mobile.pl 22.05.12, 21:04
                Premie już zabrali zwykła goła pensja a o nadgodzinach zapomnij co chodzi o zaciskanie zębów szkoda zdrowia jest tylko jedno
              • Gość: gość IP: *.183.153.219.dsl.dynamic.t-mobile.pl 28.05.12, 22:41
                Ewika to co Społem proponuje przy rekrutacji pracowników znaczy pakiet socjalny ,atrakcyjne zarobki to zwykłe oszustwo gdy tam pracowałam nigdy nie dostałam dofinansowania do kolonii do dzieci czy dofinansowania do wczasów a co chodzi o dobre zarobki to pensja 1000 zł na rękę jest dobrym zarobkiem to jak nazwać marny zarobek .Proponuję byś sobie poszukała innej pracy.
              • Gość: mycha IP: *.netland.3s.pl 10.10.12, 23:27
                Ty naprawdę kobieto nie wiesz co piszesz? Chcesz się władować w takie bagno? Ja bylam kierownikiem na dwóch sklepach i znam ich od podszewki. Szukaj innej roboty. Zwykły pracownik dostaje na rękę najniższą krajową. Zatrudniają Cię na 1/2 lub 3/4 rzadko która osoba dostaje pełny etat. nie pakuj się w to bagno
    • Gość: Rafi IP: *.akk.net.pl 10.06.12, 17:59
      Warunki fatalne 12 godzin charówki i 1000 zl. zarobek KATASTROFA
      • Gość: wiem coś IP: *.zabrze.vectranet.pl 10.06.12, 20:48
        Niedaleko mnie jest Lux. Nie będę pisał o atmosferze i warunkach zatrudnienia w tym sklepie. Ciągła rotacja pracowników. Na stałe są tylko kierowniczki ,które mają plecy szersze od Szwarcenegera, a reszta personelu zmienia sie jak rękawiczki. Co mądrzejsze dziewczyny spieprzają po tygodniu, dwóch , te z "nadzieją" lub z "musu" siedzą miesiąc , góra dwa ale i tak spieprzają. Powiem tylko tyle: jeśli miałbym wybór 1500/rękę w Lux-ie, a zasiłek dla bezrobotnych 500 zeta to wybrałbym zasiłek.
        • Gość: gość IP: *.183.147.10.dsl.dynamic.t-mobile.pl 13.06.12, 09:14
          wypłata 1500 to tylko marzenie
          • Gość: waryniol IP: *.zabrze.vectranet.pl 13.06.12, 09:34
            1500 zł owszem, ale brutto hehehe
            dziwie się, że relikt minionej epoki jeszcze funkcjonuje, w dodatku to najdroższa sieciówka
            • Gość: gość IP: *.183.129.247.dsl.dynamic.t-mobile.pl 20.06.12, 22:37
              Społem to była kiedyś porządna firma za poprzedniego prezesa odkąd rządy się zmieniły to firma zeszła na psy, pracownicy traktowani są jak zło konieczne gdzie najlepiej żeby pracowali za miskę ryżu i płacili manka które idą w tysiące złotych by firma miała na otwarcie nowych placówek to jest tylko kwestią czasu jak to wszystko się rozpadnie bo sami do togo dążą swoją pazernością i niech tak się stanie POWODZENIA
    • Gość: lop IP: *.play-internet.pl 02.11.12, 18:53
      nikt nie pracuje
      • Gość: Pako IP: *.183.147.41.dsl.dynamic.t-mobile.pl 09.11.12, 10:47
        Praca tam to totalne bagno i syf oraz nie przestrzeganie przepisów prawa pracy
        • Gość: Romek IP: *.kopnet.pl 13.11.12, 21:29
          Ludzie apeluje o uczciwą pracę prezes Roman przeprowadza poważna inwestycję mianowicie buduje dom z basenem dla swojej kolejnej córeczki na Zbrosławicach potrzebne są fundusze brać się do roboty!!! Pociesze was dla 3 córeczek już wybudował haha
          • Gość: Mono IP: *.183.131.20.dsl.dynamic.t-mobile.pl 14.11.12, 08:48
            No trudno trzeba będzie następne manko płacić po remanencie dla prezesa co się nie robi w słusznym celu jak trzeba to trzeba HA HA HA niedoczekanie panie prezesie.
            • Gość: R IP: *.kopnet.pl 14.11.12, 13:34
              Społem realizuje kolejną milionową inwestycję mianowicie buduje nową ciastkarnię, inwestycja ma być realizowana przez powszechnie znaną zaprzyjaźnioną firmę budowlaną, która w społem zakorzeniła się chyba już na dobre, ciekawie ile tym razem prezes będzie miał % dla siebie, chyba ciężki będzie kolejny remanent.
    • Gość: luna IP: *.204.115.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.12.12, 19:10
      czytam te komentarze i stwierdziłam, że muszę odpowiedzieć, bo nie mogę tych bzdur przeboleć . pracuję tam od ponad roku i wiem, że jak ktoś się stara i mu zależy na pracy to kierownictwo to widzi i potrafi docenić dając godziwe warunki (umowę o pracę na czas nieokreślony i przyzwoitą jak na dzisiejsze czasy pensję). w czasie kiedy pracuję dla społem przez nasz sklep przewinęło się już kilka "chętnych do pracy"- zazwyczaj "karierę" kończyli po góra miesiącu, bo okazywało się, że im za ciężko, albo nawet miotły nie potrafią trzymać. z remanentem to też nie tak do końca, bo jak kierowniczki kumate i zespół zgrany, to i płacić nie trzeba,więc jak ktoś woli płaszczyć du.. przed telewizorem niż trochę się postarać , to powodzenia w życiu życzę.
      • Gość: ZYTA IP: *.183.135.53.dsl.dynamic.t-mobile.pl 09.12.12, 23:30
        Kobieto popracujesz w tej firmie dłużej to sama zobaczysz czy bzdury czy nie ja wytrzymałam tam 13 lat a skoro takie głupoty wypisujesz to masz w tym jakiś cel i ile z tego masz i kto za tym stoi.
      • Gość: mycha IP: *.netland.3s.pl 10.12.12, 14:14
        Życzę Ci kobieto powodzenia i dalszego "rozwoju" w tej firmie. Po kilku latach - jak może wytrzymasz - przyznasz nam całkowitą rację. Znam ich od podszewki, wiem co robią z pracownikami więc nie bredź, że dostaje się umowę na czas nieokreślony i pelen etat. Musisz się namęczyć i naprosić aby coś takiego uzyskać. Byłam kierowniczką na ich dwóch sklepach. Dziewczyny pracowały latami i nie moglam sie dla nich doprosić o umowę na cały etat a wierz mi były bardzo dobrymi pracownicami. Porozglądaj się i przypatrz, bo na większości sklepów cały czas poszukują pracowników, dlaczego? Nikt nie będzie pracował za marne grosze. Pozdrawiam
        • Gość: śpioch IP: *.zabrze.vectranet.pl 14.12.12, 14:33
          społem społem aż zaspołem
        • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.12, 21:57
          Do "mychy". Z Ciebie była taka kierowniczka jak z d..y rajz.......
          piszesz pierdoly i ludziom robisz galimatjas w mózgu.
          • Gość: mycha IP: *.netland.3s.pl 18.01.13, 12:38
            Zatrudnij się to zobaczymy czy będziesz taka dumna!!! Niestety prawda w oczy kole!!!
          • Gość: mycha IP: *.netland.3s.pl 18.01.13, 12:47
            Napisałam czystą prawdę. Nie jedna z moich pracownic by mnie poparła. Jaką kierowniczką byłam taką była. Zadna nie narzekała. A Ty widocznie nie znasz Społem na tyle dobrze, że tak ich bronisz. A może jesteś jedną z pracownic biura i rzetelnie bronisz pań, które siedzą i plaszczą dupska. A jeśli pracujesz w społem to proszę napisz jakie to super warunki oni oferują, jakie wspaniałe płace dają, jakie super manka musisz spłacać po każdym remanencie!!! Otwórz oczy dziewczyno!!! 98% sklepów spłaca manka! I co to może wina kierowniczek? Durna jesteś i tyle!!!
            poczytaj sobie wypowiedzi innych na temat SPołem a potem się czepiaj Kretynko!! Jesteś jedną z niewielu która tak wybitnie potrafi ich bronić i która nei zna ich od zaplecza!!!
    • Tylko w Polsce jest takie durnowate prawo zeby byla odpowiedzialnosc zbiorowa.Z jakiej racji pracownik ma placic za ukradzione towary w sklepie samoobslugowym.Nie ma tego na calym swiecie.Rozumie,odpowiadam za kase.Ale caly sklep?A te ogromne supermarkiety?przeciez tam straty ida w tys,tez pracownicy placa?porabane prawo.Ale jaki kraj takie prawo.Tam nic nie jest normalne.Biedni ci ludzie co musza tam mieszkac i pracowac.
      • Jestem byłą pracownicą nowo otwartego sklepu Społem Zabrze w Sosnowcu.Nigdzie gorzej mi sie nie przcowało.Na kierowniczkę wybrali panią,która od początku szkolenia w sklepie w Zabrzu"lizała dupę" kierowniczce tamtego sklepu i "wyrywała" pracę z rąk pozostałym osobom,które jak ona były na szkoleniu i też chciały się wykazać.Pani ta nie ma zielonego pojęcia o pracy na komputerze,obsłudze internetu i kasy fiskalnej.Do tej pory biega z zapisanymi kartkami(sklep otwarty już prawie 3 miesiące),bo bez nich nie potrafi zrobić raportu na kasie.Nie wie jak obsługiwać terminal do płacenia kartą i nie ma zielonego pojęcia jak wydrukować doładowanie na telefon dla klienta.Ma taki bałagan w fakturach i komputerze,że współczuję dziewczynom jak przyjdzie do remanentu....Wiecznie brakuje w kasie,bo jak ona przy niej stoi,resztę wylicza z pamięci i nieraz byłam świadkiem jak się pomyliła,a potem wszystkie musimy się składać na manka.Przy tych zarobkach wychodzi na to,że człowiek pracuje za pół darmo...Naciaga klientów jak może,a pojęcia nie ma co w ogóle sprzedaje.Byłam świadkiem jak nakłoniła klientkę silnie uczuloną na słonecznik do degustacji chleba z jego zawartością.Kobieta musiała szybko biec do domu po leki...Innym razem sprzedała klientowi ciasto z plesnią,bo zamawia tego ponad miarę,potem leży i nam każe na siłe sprzedawać,bo inaczej straszy,iż za to zapłacimy z własnej kieszeni...Opowiada klientom takie bzdury,że głowa mała,już nie wspomnę,iż nie zna prawidłowej wymowy niektórych produktów,które tak bardzo chce ludziom wcisnąć....Jest niemiła i opryskliwa w stosunku do swoich pracownic i nie omieszka tego okazywać w obecności klientów....
        • Poza tym obgaduje swoich pracowników do klientów i nie potrafi ułozyć grafiku.Od otwarcia sklepu chodziłam do pracy będąc informowana o godzinach pracy tylko na 2 nastepne dni.Pan kierownik regionalny chyba nie ma o niczym zielonego pojęcia albo nie chce mieć.Gdy odwiedza sklep interesuje go tylko co ma do powiedzenia pani kierowniczka,ignorując sygnały o tym że coś moze być nie tak ze strony pracowników...Interesują go tylko obroty i dlaczego w piekarni obok jest 5 klientów w danym momencie a u nas 2 ....Żenada...
      • Gość: Romek IP: *.kopnet.pl 09.04.13, 22:09
        Społem to jedna wielka ch...nia buduje swoje nowe inwestycje bez pozwolenia na budowę o firmie wykonawczej nie bedę wspominać bo brak słów na sku...synów "firma robert p..." smaruje i żebra u prezesa o robotę bo na więcej ich nie stać, a kierownik bernard p... to zwykły kombinator kombinuje tylko co zajebać ze sklepów albo ze społem lub z budowy pojebane to wszystko jak lato z radiem
    • Uczciwy czlowiek nie ma tam co szukac.Porabany kraj,porabane prawo.Klienci kradna,kierowniczka kradnie,kolezanka kradnie a ty masz placic.Ha ha to jest chore.Jedyna rada -krasc tez.Jak placic to wiedziec za co.
    • Mam pytanie.Jak to jest z ta odpowiedzialnoscia zbiorowa w takich duzych sklepach typu Tesco?
      • Gość: Mona IP: *.183.128.67.dsl.dynamic.t-mobile.pl 05.02.13, 22:09
        W marketach odpowiedzialności nie ma
        • Gość: KORA IP: *.183.130.61.dsl.dynamic.t-mobile.pl 26.02.13, 09:08
          Kto mądry omija sklep na ulicy Klonowej w Zabrzu chamstwo jeszcze raz chamstwo a kierowniczka to już totalne chamstwo więcej zakupów tam już nie zrobię jestem stałą klientką od lat tam robię zakupy ale żeby takie coś sprzedawać to się w głowie nie mieści towar stary mięso myte a na sklepie brud ,że nikt z tym nic nie zrobi najwyższa pora aby to zmienić
          • Gość: Gość IP: *.183.133.169.dsl.dynamic.t-mobile.pl 01.04.13, 22:51
            W końcu ktoś zwrócił na to uwagę a jak się kupuję na stoisku mięsnym to jakoś nigdy waga nie zgadza się z rzeczywistą ponieważ waga jest zawsze zawyżona, szefostwo daje wiele do życzenia kierowniczka niemiła wręcz opryskliwa pewnie woda sodowa jej wali do głowy czas na zmiany.
            • Gość: Romek i społem IP: *.kopnet.pl 09.04.13, 22:12
              Społem to jedna wielka ch...nia buduje swoje nowe inwestycje bez pozwolenia na budowę o firmie wykonawczej nie bedę wspominać bo brak słów na sku...synów "firma robert p..." smaruje i żebra u prezesa o robotę bo na więcej ich nie stać, a kierownik bernard p... to zwykły kombinator kombinuje tylko co zajebać ze sklepów albo ze społem lub z budowy pojebane to wszystko jak lato z radiem
    • Gość: iza IP: *.saowifi.net 02.04.14, 07:17
      nie warto , chyba ze chcesz robić za jedna pensje , ale za trzech
    • Gość: ona IP: *.zabrze.vectranet.pl 09.04.14, 19:37

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.