prawo jazdy na kat. C zabrze Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • gdzie w Zabrzu bądź okolicach polecacie kurs na Kat. C (ciężarówki)
    • Gość: Kursant IP: *.superkabel.de 12.09.11, 12:50
      Odradzam Ci na chwile obecną LOK ! omijaj tą szkołe szerokim łukiem. Robiłem tak jakiś czas temu kurs z urzedu pracy na kategorie C. Wiedza i podejście instruktorów to istna porażka, jak cała ta pseudo szkoła !!! nie dogadzasz sie z nikim, nawet jak cos ci sie nie podoaba, to kierownik ten z brodą to istny pajac! wszyscy instruktorzy to koledzy razem z nim ! i nawet jak masz jakieś uwagi to mają Cie w d....
      LOK OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM !
      • Gość: nn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.13, 19:01
        Popieram
        Do dzisiaj to samo, a kazda jazda innym autem i nigdy takim jak na egzaminie
        • Gość portalu: nn napisał(a):

i nigdy takim jak na egzaminie

Czyli, prawo jazdy kat B zrobiłeś na maluchu i całe życie maluchem jeździłeś, bo Trabant to już nie takie samo ja na egzaminie? Robiąc kat C na Scanii będziesz później szukał pracodawcy który właśnie ma Scanię, bo niczym innym przecież nie umiesz jeździć???? To winszuję> Twoim tokiem myślenia, teraz już wiem skąd u nas tyle dzwonów
          • cicloppe dobrze napisales zgadza sie !!! ale teraz taka mlodziez nieudolna!

tu masz link wszystko o prawku w zabrzu
            forum.gazeta.pl/forum/w,120,94638382,,prawo_jazdy_gdzie_w_zabrzu_.html?s=1&v=2
            • Gość: wielki sceptyk IP: *.wieszowanet.pl 10.11.13, 11:13
              Dokładnie - jak ktoś robi C i dla niego marka auta to problem to lepiej niech tego prawa jazdy nie robi wcale. Mi jest zupełnie obojętne czy wsiadam do Lublina czy do Iveco Eurotrakkera z drabiną pożarniczą , no ale ja robiłem C+E w LOKu i to jeszcze na starze 200 z przyczepą. Bardzo fajnie wspominam tego instruktora jazdy, który jeździ w LOK do dzisiaj ( widuję go w ich MANie ) Facet jest w 100% profesjonalistą i np. cofania z przyczepą nauczył mnie doskonale.
              Wtedy w latach 90tych namówiłem jedną moją koleżankę żeby też robiła kat C i w czasie jednej z jazd o mało nie spowodowała wypadku na 3go Maja przed PSK1. Z przeciwka jechał autobus i jego kierowca był tak zszokowany widokiem pięknej brunetki za kierownicą zgniło zielonego stara że zapomniał o hamowaniu ( dopiero depnięcie po hamulcach przez tego właśnie instruktora i pisk opon stara tamtego ocuciło )
              • i czego ty się dziwisz ??? że oni chcą takiego auta jak na egzaminie ! Te ofermy losu są szkolone teraz przez BABY INSTRUKTORKI ! i ty się dziwisz ????

Co taka baba wie o podsterownosci lub nadsterownosci !????

Gdzie baba do auta jeszcze mówisz o ciężarówce, baby do garów stare powiedzenie ale prawda! Nie wiem kto pozwala babiszonom uczyc jezdzic ! Z tego co widzę jak jezdzą dzisiejsze osły nie ma co się dziwic przez kogo są szkolone !

• Gość: wielki sceptyk IP: *.wieszowanet.pl 11.11.13, 21:23
                  Daj spokój męski szowinisto - znalazł się miszcz kierownicy i spec od psychologii zarazem. Mało to na drogach młodych facetów jeżdżących jak ostatnie ofermy ? poczekaj jak spadnie 1 lub 2 cm śniegu to zobaczysz tych pajaców co to 20 km/h będą bali się przekroczyć. Tak na marginesie to dyskutujemy o ciężarówkach a tam podsterowność i nadsterowność to sprawa raczej umowna i zmienna
                  • No własnie ---- cyt. mało to na drogach młodych facetów--- a kto te ofermy szkoli no kto !!
                    BABY instruktorki !!!

Tak na marginesie aby jezdzić z głową ciężarówką pierw trzeba umieć myślec za kierownicą malucha !
                    Jeżeli uważasz że w ciężarówkach nadsterowność i podsterowność to sprawa umowna to faktycznie albo jesteś Baba albo ciota czyli taki damski chłopek .
                    A o przeciwdziałaniu zjawisku uślizgu kół z Babą nie dyskutuję !
                    • Gość: wielki sceptyk IP: *.wieszowanet.pl 25.11.13, 23:22
                      Czy twoim zdaniem np. koń ( ciągnik siodłowy) z pustą wanna ( naczepą ) jest nadsterowny a może podsterowny ? a co się stanie jak załadujesz do naczepy 30 ton żwiru ? jak tego nie rozumiesz to już trudno
    • Gość: gracz IP: *.183.134.97.dsl.dynamic.t-mobile.pl 24.11.13, 18:54
      • Gość: Sprytnie IP: *.pool.mediaWays.net 26.11.13, 07:38
        Sprytnie jak zresztą zwykle na tym forum odbiliście temat nie zadowolenia z LOK-u i jej całej kadry!
        Popieram, uważam że LOK to największa obecnie porażka ! Co się dziwić instruktorzy to najczęściej byli policjanci, klawisze i czasem mam wrażenie że strasznie sfrustrowani ludzie.

Swego czasu na C szkolił ojciec z synek na placyku na Hagera... to była jazda przyszedł na 15 minut i znikał na kolejne 2-3 godziny jazdy. Zero zainteresowania, czy jakiegokolwiek szkolenia pod względem korekty błędów kursantów.

Osobiście odradzam LOK !!!
        Dogadanie się po ludzku z kimkolwiek w ośrodku wiąże się z niesamowitą cierpliwością, a to wydaje mi się nie oto chodzi.W końcu to ośrodek szkolenia kierowców... przynajmniej w teorii.
    • Gość: gość IP: *.gl.digi.pl 28.11.13, 23:13
      ^
    • Gość: ef36 IP: *.gl.digi.pl 02.12.13, 22:22

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.