Prezes ZSM Z.Borówka zmarł . Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Szkoda człowieka.
    • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 08.11.11, 16:21
      Taaa...człowieka szkoda...ale dziwnie się uśmiechnełam ...przepraszam może jestem potworem...może mu to wykrakałam pytając kiedyś co będzie po jego śmierci.
      Rodzinie wyrazy współczucia a Spółdzielcą zmian na lepsze...
      Borysowi Budce wielu sukcesów.
    • Gość: zabrzanin IP: *.bnet.pl 08.11.11, 22:00
      [*]

a życzący sukcesów Budce, niech się zastanowią... bo jest nad czym.
      • Gość: hmm IP: *.dynamic.chello.pl 08.11.11, 22:22
        jakoś od razu pomyslalam ze czynsze spadna i jakos dziwnie nie jest mi przykro hmm dziwne a niby nowiny o śmierci są przykrą wiadomością niezależnie od tego jakim człowiekiem był zmarły
        • Gość: gość IP: *.stk.vectranet.pl 09.11.11, 00:27
          Tak tak, czynsze zaraz spadną, o durny narodzie. Dajcie człowiekowi odpoczywać w spokoju.
          • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.11, 07:54
            Człowieka szkoda...Współczuje rodzinie ...tylko nie popadajmy w skrajności bo ja się nie zamierzam nad nim użalać...nie róbmy z niego bohatera ZSM.
            Ale zawodowo.... mi ulżyło bo wiem jak traktował społdzielców,a pracownicy mają się czego obawiać bo partyzankta będzie teraz i walka o władze muszą wybrać nowy zarząd.
            Wszyscy wiemy,że traktował ZSM jak prywatny folwark i nie znosił sprzeciwów i jak bardzo zależało mu na władzy,nawet kosztem łamania tajności wyborów.Ot taki demokrata ....
            [']
            • Gość: mag IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.11.11, 10:35
              na każdego przychodzi czas, dlatego zastanawiajmy się czy swój dobrobyt budować na plecach innych i ile nam trzeba, żeby spokojnie żyć. No cóż rodzinie się rozmyje fundament bezpieczeństwa socjalnego. Czy zarząd spółdzielni okaże się lepszy od prezesa?
            • Gość: kaka IP: *.215.201.48-internet.zabrze.debacom.pl 09.11.11, 20:50
              Merry zastanów się co piszesz ja wiem jakim był człowiekiem i jak traktował pracowników i spółdzielców po prosu mu zazdrościłaś tym kim był a powinno się likwidować takich jak z PO oni mózgi mają lecz brak im rozumu tak jak np.P.B.B.A prezes Borówka nie był takim jak go opisałaś.
              • Gość: jelonek IP: *.stk.vectranet.pl 10.11.11, 16:07
                masz rację nie był takim jak go mery101 opisała, bo jest delikatna, był dużo gorszym, ale o zmarłych źle się nie mówi, więc zamilczmy, również o zmarłych nie powinno się mówić dobrze, jeśli jest to kłamstwem.
              • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.11, 16:59
                Padl na Was blady strach, co? Cholera wie co teraz bedzie, moze wreszcie ktos rozpedzi to towarzystwo klakierskie oplacane z pieniedzy spoldzielcow.
        • Gość: piort22 IP: 195.82.182.* 11.11.11, 19:28
          jakim by nie był tą sądząc po twoim komentarzu nie dorastasz mu do pięt
      • Gość: BEZ AUTORA IP: *.stk.vectranet.pl 15.11.11, 20:21
        TAT TAK NIECH MYŚLĄ BO MAJĄ NAD CZYM HAHAHAHAHAHAHA NAPEWNO POSEŁ IM POMOŻE POMOŻECIE POMOŻEMY
    • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.11, 13:06
      • Kobieto - idź na cmentarz i pomyśl o sensie życia albo o czymś lżejszym, co ci nie przeciąży pustej główki i wyluzuj... Jest taka stara zasada, że o zmarłych nie pisze się źle...
        Żałosny i przykry poziom hieny cmentarnej :((
        • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.11, 15:03
          Pracownik ZSM, jak sie domyslam.
          Coz, szkoda go, jak kazdego czlowieka.
          Natomiast to, ze zmarl nie zmienia faktu, ze byl takim a nie innym prezesem, o czym sporo pisano i na forum i w prasie.
      • Gość: bos IP: *.215.201.48-internet.zabrze.debacom.pl 09.11.11, 20:59
        a to że zwolnił Żmijewską to miał rację i za to go popieram wiem coś na ten temat.
        • Gość: NN IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.11, 21:16
          To bardzo smutny dzień dla wszystkich ludzi związanych z Górnikiem Zabrze. W wieku 90 lat zmarł były prezes klubu, Zbigniew Borówka. Stał on na czele zarządu klubu w latach 90.
          Borówka był jednym z najwierniejszych i najbardziej oddanych kibiców 14-krotnych mistrzów Polski. Po zakończeniu swojej prezesury bywał niemal na każdym spotkaniu swojego ukochanego zespołu. Zmarł niespodziewanie podczas pobytu za granicą.

Podczas najbliższego spotkania ligowego przeciwko Zagłębiu Lubin jego pamięć zostanie uczczona minutą ciszy. O wielkiej stracie jaką poniósł Górnik poinformował rzecznik prasowy klubu, Stanisław Oślizło. - Zbyszek był wiernym kibicem Górnika, nie odmawiając mu nigdy pomocy - powiedział.

GG, Piłka Nożna
          źr. gornikzabrze.pl

Niedługo ogłoszą Go świętym:-) Biedny staruszek... 90 lat, sędziwy wiek...
        • Gość: Ministrant . IP: *.stk.vectranet.pl 02.12.11, 05:02
          Zabrzanski Kęrcina ,nałonie natury u Lepera teraz kręcą lody jak wyciulać szatana .Ale Jaro vel Kiro to wybada, i doniesie donoszacy niedonoszony dziennikarzyna z początkami parkiksona.
    • Gość: Szkoda IP: *.stk.vectranet.pl 09.11.11, 14:30
      • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 09.11.11, 15:47
        Pierwszy wpis na głosie był obszerniejszy i miał znamiona złośliwości z udziałem ślubującego Borysa B...hmmm czyżby ktoś poprosił ich skutecznie o zmiane treści?
        Nad sensem życia to ja się codziennie zastanawiam jak chodze do pracy by zarobić na rodzine.
        Nad losem ludzi wzruszam się zawsze ale nie gloryfikuje kogoś tylko dlatego,że umarł...a za życia draniem i chamem był. Więc może zamilcze może nie ...takie święte prawo demokracji.

• Gość: waryniol IP: *.stk.vectranet.pl 09.11.11, 16:46
          siły egipskie go zabrały... zmarł podczas pobytu w Kairze...
        • Merry widzę, że czujesz się bezkarna ale obrażanie ludzi, którzy już nie mogą się bronić pokazuje kim jesteś, nie wspominając już o konsekwencjach takich wpisów...
          Jak widać krwawa (a może już wyblakła??) Merry ma w sobie 2 cechy, które są bezgraniczne: głupotę w czystej postaci (to a propos sugestii, że ktoś wywarł wpływ na usunięcie chamskiego wpisu z GZ) i impertynencję - nie muszę chyba pisać skąd ten wniosek??
          • Gość: Chwist IP: *.net 10.11.11, 11:54
            zawsze wiedziałem że lepiej opalać się na Karaibach, a nie tam safari jakieś, wyskoczy taki niedźwiedź albo inny krokodyl i co
          • Gość: ... IP: *.unknown.vectranet.pl 10.11.11, 14:35
            Merry napisała to, co myśli, w końcu (patrząc na wypowiedzi pana Palikota)- w kraju obowiązuje wolność słowa. Może napisała ostro, ale zgadzam się z nią- nie róbmy z białego czarnego, a z czarnego- białego... Widać od razu, kto podlega pod ZSM, a kto jest jej członkiem...
            • Gość: czł. ZSM od 1970 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.11, 15:14
              do Merry
              Wszystkie SM w Polsce działają podobnie i nie liczmy na to, że nowy prezes z nadania p. Budki będzie lepszy od poprzedniego. Jeżeli nawet - po objęciu władzy PR -owsko cos obnizy to znając obecne realia - przygotujmy się na działania, które mieszkancom i członkom ZSM nic dobrego nie przyniosą.
              Wyrazy współczucia dla rodziny.
              • Gość: poparciedlamary IP: *.play-internet.pl 11.11.11, 00:18
                Będzie lepiej.A były ,niech spoczywa w pokoju
                • Gość: Gawron IP: *.stk.vectranet.pl 11.11.11, 03:16
                  Ciekawe czy jaki klecha go pokropi , ponoć został zastrzelony z łuku zatrutą strzałą ,oni tam tak polują na waoo ,zresztą ten Jararz to za tydzień powie w tym Głosie , ludzie kupujcie Glos jedyna prawdziwa gazeta profesjoinalnie "zrobiona" za jedyne 2 zł
                  • Gość: youtube IP: *.net 11.11.11, 11:17
                    Filmik z forfajterem nie wyszedl?
                    • Gość: Mag IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.11, 11:38
                      nie dziennikarz Jarasz a sam zmarły prezes Borówka pisał swój życiorys. Dzięki prawu prasowemu PJ ma większą możliwość zdobywania informacji min. z dokumentów, niż Kowalscy z gminnych wieści. Dyskredytowanie dziennikarza jest potwierdzeniem tego, że atakują ci, którzy mało wiedzą lub wiedzą za dużo. Tu Górnik Zabrze, tu urząd miasta, tu spółdzielnia, tu grupa trzymająca władzę a tu niedoinformowany i oszołomiony mieszkaniec Zabrza....i biznes kręci się dalej.
                      tyle tylko, że za prezesem Borówką podążą następni.

niech już spoczywa w pokoju.
                      • Gość: NN IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.11.11, 21:08
                        Dlaczego nikt nie wspomni o karierze szanownego prezesika w okresie komuny?... hmmm (...). Jaka wtedy robił karierkę??? Niech synuś wspomni o Jego karierze za czasów PRL-U... Jakim był partyjniakiem??? A teraz nagle wielki szanowany zabrzanin... A może to kosmita???, który wylądował od razu w kapsule w ZSM!!! Niech synuś powie prawdę... Partyjniak!!! Komuch!!!
                        Tyle na ten temat ! Bohater narodowy... Karierowicz... znamy Jego życiorys, ze szczegółami... Referendum narodowe... "czy pochowamy Go na Wawelu"???...(...).
                        PS. Pytanie za 1000 zł, do syna Borysa Borówki: Czy pojechał za swoje pieniądze czy... wyjazd sponsorowany?? A co On robił w Kenii??? coś za coś! jaka firma Go tam wysłała na wyjazd integracyjny??
                        Ktoś ma pytanie??? służę ...
                        • Gość: kaloryfer IP: *.stk.vectranet.pl 11.11.11, 21:16
                          chyba wykończyły Go te podzielniki ciepła,
                        • Gość: ciekawski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 11:38
                          Ja mam pytanie i skoro służysz to chętnie się dowiem jaka to firma i ogólnie kto za to płacił:
                          więc pytam
                          KTO i ILE?
                          • Gość: sfinks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 19:09
                            tez chce wiedziec wiec czekam na odpowiedz madralo
                            • Gość: heh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.11, 12:58
                              Ja Wam odpowiem kto zasponsorowal ten wyjazd: mieszkancy ZSM.
                              Rowniez Ci, ktorzy siedza zima w mieszkaniach w waciakach, dzwoniac zebami, odliczajac kazda jednostke na podzielniku.
                              Ale teraz moga miec satysfakcje, ze za ich pieniadze prezes pocil sie w wysokich temperaturach, w Afryce:) Robil to jakby w ich imieniu;)
                              Moze im teraz troche cieplej?;)
                              • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.11, 20:01
                                hmmm...hehe...o zmarłych dobrze lub wcale...dlatego milczę w tym temacie.
                                • Gość: ciekawski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.11, 20:56
                                  w ramach tego milczenia napłodziłaś 6 postów z czego w ostatnim delikatnie sugerujesz że coś wiesz,ale nie powiesz bo wybrałaś milczenie(6 postów!)

Gówniarzeria smaruje cokolwiek,byle pisać......przynajmniej ten drugi postomistrz ,niejaki NN,zamilknął .Ze strachu,czy jednak nic nie wie?
                                  • Gość: heh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.11, 21:28
                                    Moze Ty bys sie tez zamknal?
                                    Jest takie powiedzenie madre:
                                    ciszej nad...
                                  • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 14.11.11, 07:11
                                    Tylko 7 postów z tym licząc...ale to przecież sukces bo ludzie piszą i piszą ...za niedługo ten wątek będzie miał tyle wpisów co wątek o rozliczaniu kosztów ogrzewania w ZSM.
                                    Niczego nie sugeruje ,zadaje pytania i pisze co widzę.Wiem jak wyglądam syt.w ZSM obecnie cisza i panika...zaduma ...więc i ja się do niej dołącze z nadzieją na zmiany....
                                    ciiii........szaaaaa...
                                    • Gość: bez autora IP: *.stk.vectranet.pl 15.11.11, 20:11
                                      Jaki sukces nie wiesz co piszesz, lepiej wszyscy weźcie się za coś pożytecznego szkoda czasu na te bzdety to same bzdury, to dobre jest dla prostaków, nikt normalny tego nie pisze, a czytanie też już się wszystkim znudziło tych bzdur, idź lepiej się pomodlić o zdrowie bo po rozum pewnie za duża kolejka
                                  • Gość: :-( IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.11.11, 21:12
                                    Zbigniew Borówka
                                    Region:
                                    Katowice
                                    Data emisji:
                                    14.11.2011

Wyrazy żalu i współczucia z powodu nagłej śmierci
                                    wielkiego naszego Przyjaciela
                                    współuczestnika naszych wyjazdów sportowych

Zbigniewa Borówki

składają

Żonie Lilianie
                                    oraz
                                    Synom Wojciechowi, Pawłowi i Borysowi

przyjaciele
                                    Mariusz Saratowicz, Mirosław Minkina, Alfred Sumara
                                    wraz z grupą znajomych
                        • Gość: ciekawski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.11, 19:02
                          Obywatelu NN

czekamy na niusy!
                          kto,za ile,gdzie?

pisaliście ,obywatelu że służycie ,a tu konkretów brak?
                          więc odpowiadacie zgodnie ze swoją wiedzą,czy jesteście zwykłym gnojkiem który szczekał,szczekał ,aż go ktoś potraktował jak się gnojkowi należało?
                          • Gość: GOŚĆ IP: *.stk.vectranet.pl 15.11.11, 20:22
                            KTO - NIKT
                            ZA ILE - ZA NIC
                            KIEDY - NIGDY
                            I JAK DOBRZE SIĘ CZUJESZ HAHAHA
                            • jedno teraz bedzie pewne , to ze bedzie wiecej kasy na funduszach remontowych na wasze budynki bo wyjazdy na safari juz sie skonczyly he he
                              • Gość: against idiots IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.11, 19:55
                                głupia matka urodziła głupie dziecko

ani ona ,ani on ,przez najbliższe 500 lat nie zrozumieją dlaczego tak jest ,ani dlaczego powstał ten post
                              • Gość: biedny IP: *.stk.vectranet.pl 19.11.11, 21:33
                                o biedaku ciebie nie zabrali i tak ci smutno co.
                                • Gość: BiBi IP: *.stk.vectranet.pl 21.11.11, 05:42
                                  Największe Zabrzanskie Oszusty ! Borufka , Spętany, Moś
                                  • będzie nowy i będzie miał wyjazdy na wyspy bahama za wasze siano !
                                  • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 16:28
                                    i beda jeszcze wieksze , kiedys był stary budka a teraz młody budka
                                    • Gość: zainteresowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 16:30
                                      a ciekawe dlaczego p. budka nie bruździ w innych spółdzielniach Gliwice ruda Śląska a moze ma w tym jakis interes ??
                                      • Gość: osiedlematejki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 18:11
                                        Z prostego powodu: ZSM to ewenement, najbardziej kuriozalny relikt PRL-u.
                                        • Gość: @@@@@@@@@@@ IP: *.stk.vectranet.pl 23.11.11, 18:51
                                          Aleś odkrył amerykę, ale na histori sią znasz spółdzielczość istnieje od ponad 100 lat może ty jesteś widmo hahaha
                                          • Gość: osiedlematejki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.11, 19:10
                                            Szanowny pracowniku ZSM (mam nadzieje, ze nieco Was wkrotce ubedzie),
                                            gdzie w mojej wypowiedzi widzisz podwazanie idei spoldzielczosci? Mozesz mi wskazac?
                                            To wlasnie takie twory jak ZSM czy pisiorskie SKOK-i stanowia zaprzeczenie tej idei. A wielcy polscy tworcy spoldzielczosci przewracaja sie w grobach, jesli widza z wysoka jak sie traktuje czlonkow ZSM.
                                            • Gość: Izaak IP: *.stk.vectranet.pl 23.11.11, 21:44
                                              He he stary Budka ten radny to oszust nieudacnik ,a młody łyst=y onanizator to wykształcony kapuś z II LO niech go IPN sprawdzi ten gnojek,kosciekne śkuby robi a potem inne żiny zgarnia katolik .PO michniku tzn "Jerozolima men"
                                            • Gość: BoBo IP: *.stk.vectranet.pl 23.11.11, 21:46
                                              Zdechł ,wszyscy się cieszą .Utóukli drnia .
                                            • Gość: :):):) IP: *.stk.vectranet.pl 24.11.11, 17:03
                                              Przede wszystkim , nie identyfikuj ludzi jak nie znasz i nie rzucaj haseł "pracowniku", Ty szanowny za to pewnie w układzikach najpierw UP potem SLD teraz maszerujesz w szeregu z PO pewnie jeszcze pod pomnik z kwiatami, a obrażasz innych bo sam nie wiesz do jakiej partii będzie dobrze się przykleić.
                                              Jeszcze nie było tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, a nie udawaj też zbawcy.
                                              Myślisz , że jak tam znajdą się Twoi znajomi , a tych którzy pracują wykopiesz to poprostu zamieszkasz w luksusowym apartamencie, nic nie pozostało jak rozpocząć już budowę swojego gniazdka i nie mieszkać w blokowisku, bo ja akurat mieszkam w swoim własnym, ale znam tam parę osób, które praują i szczerze im współczuje takiego opluwania.
                                              • Gość: osiedlematejki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.11, 18:04
                                                Ocho, trafilem jednak w bardzo czuly punkt:)
                                                Skoro twierdzisz, ze "posądzenie" o bycie pracownikiem ZSM to obelga, to widac wiesz co mowisz;)
                                                Ja nikomu zle nie zycze, ale dlaczego mam finansowac ze swoich pieniedzy armie trutniow snujacych sie w oparach alkoholu w poszukiwaniu fuch, oczywiscie w godzinach pracy?
                                                Dlaczego mam finansowac armie urzedniczek, ktore mentalnie zatrzymaly sie w glebokim PRL-u i traktuja czlonkow ZSM jak intruzow i natretow? Dlaczego mam finansowac te armie, mimo, ze spokojnie wystarczylaby 1/2, ba! 1/3 obecnie zatrudnionych? Czy ZSM to jakies przytulisko? Albo azyl dla krewnych i znajomych krolika, albo przynajmniej dla wiernopoddanczo lojalnych wobec zarzadu ZSM, co sie przejawia w karnym stawianiu sie na wszystkich zebraniach i glosowaniu wg instrukcji szefostwa.

Co do mojej przynaleznosci partyjnej, trafiles jak kula w plot.
                                                Za to swoja plomienna mowa potwierdziles moje przypuszczenia, ze jestes pracownikiem ZSM (albo Twoja zona lub maz;).

Potrzebny jest nowy zarzad, ktory zracjonalizuje zatrudnienie w ZSM, inwestycje, gospodarowanie posiadanym majatkiem. Obawiam sie, ze przy tym znajdzie sporo trupow w szafach spoldzielnianych (to metafora, wyjasniam na wszelki wypadek;).
                                                • Gość: bez IP: *.stk.vectranet.pl 24.11.11, 20:59
                                                  Piszesz same brednie i napewno jest wzorem albo Cie pognali z tej firmy i pocisz się piszac te brednie wybuduj dom i nie finansuj tych urzędasów ze spółdzielni jak masz takie zdanie
                                                  • Gość: osiedlematejki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.11, 00:29
                                                    Sadzac po poziomie wypowiedzi, a takze po stopniu znajomosci zasad ojczystego jezyka, jestes jednym z tych panow w zielonych mundurkach ciagnacych za soba smuge alkoholowego smrodu, bez wzgledu na pore dnia.
                                                    Przyjmij do wiadomosci, ze jesli ktos sie z tej spoldzielni wyniesie, to bedziecie Wy, trutnie, a nie my, Wasi pracodawcy.
                                                  • Gość: a IP: *.stk.vectranet.pl 26.11.11, 16:15
                                                    Ciągle o tym alkoholu piszesz masz niedosyt jego czy co
                                                  • Gość: osiedlematejki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.11, 20:44
                                                    Ja wiem, ze w ZSM, zwlaszcza wsrod technicznych, bez wodki nie rozbieriosz, stad Twoje zdziwienie, ze kogos moze oburzac chlanie w pracy.
                                                  • Gość: XXXX IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.12.11, 23:51
                                                    Popieram!!! zielone mundurki z napisem ZSM chodzą po osiedlu nachlani, szukają fuch w godzinach pracy!!! a to co robią w ramach interwencji lokatorów ( koszty remontowe ok. 160 zł ) to jakaś paranoja...(...).
                                                  • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.11, 16:38
                                                    załóż sobie wspólnotę bedziesz miała ciekawiej a jak sie postarasz to se nawet porządzisz :)
                                                • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.11, 16:34
                                                  zapewne nie chciał zrobic fuchy u ciebie i nie odpowiada Ci to ??
                                            • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.11, 16:45
                                              jak nas ubedzie to sie nie doczekasz nikogo
                                        • Gość: @ IP: *.stk.vectranet.pl 24.11.11, 21:29
                                          o jak myślicie kto tak broni pana posła
                                        • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.11, 16:44
                                          a to ciekawe bo to nie wymysł PRL-u tylko cywilizacji zachodu poczadku XX wieku i wszedzie sie sprawdza tylko nie na OSIEDLU MATEJKI
                                          • Gość: osiedlematejki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.11, 16:58
                                            Gamoniu, bo inaczej nie mozna Cie nazwac, przeciez ja nie mam nic do spoldzielczosci. Wrecz przeciwnie.
                                            Problem w tym, ze spoldzielczosc i ZSM maja z soba tyle samo wspolnego, co krzeslo i krzeslo elektryczne.
                                            ps. spodziewasz sie medalu od zarzadu? A moze premii?
przejdź do: 1-100 101-114
(101-114)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.