• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

usg piersi w Zabrzu - gdzie?

• IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.11, 16:53
    Jaką przychodnie możecie polecić gdzie dobrze i dokładnie wykonują usg, ewentualnie prywatnie?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ola IP: *.stk.vectranet.pl 16.11.11, 21:28
      tylko dr.wawrzynek ul.wolnosci
      • Gość: anioł IP: *.stk.vectranet.pl 21.11.11, 18:10
        wawrzynek nad goplaną ;-))
        • 21.11.11, 18:44
          Wawrzynek jest najlepszy i najsolidniejszy.
          • Gość: ola IP: *.stk.vectranet.pl 22.11.11, 19:22
            tak nad goplaną .
            • Gość: kasia IP: *.tarnowskiegory.vectranet.pl 05.11.13, 14:24
              A czy ktoś wie czy gdzieś indziej dr Wawrzynek też przyjmuje? Przyjmował w Tarnowskich Górach w Limedzie, ale nie wiem dlaczego już tam nie przyjmuje, a to mi pasowało :( Jeśli ktoś coś wie to proszę o wiadomość :)
      • Gość: a.s.1977 IP: *.zabrze.vectranet.pl 27.03.14, 20:17
        nie polecam dr. wawrzynka....odniosłam wrażenie, że ten lekarz lubi sobie przy końcu wizyty poodtykać badane piersi...Może i specjalista ale dyskomfort duży po Takim badaniu.(i to na pewno nie było badanie)
        • 07.01.15, 20:17
          OOO widzę, że nie tylko ja odniosłam takie wrażenie, może kiedyś był i dobry ale u mnie nie znalazł guzka a pomacał i owszem :/ guzek pokazałam mu sama :/ porażka ... stary zboczeniec

--
          [url=http://www.TickerFactory.com/]
          [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;53/st/20070127/n/Amelka/dt/6/k/971d/age.png[/img]
          [/url]
          • 08.01.15, 12:07
            Ja robię u swojego ginekologa co jakiś czas przy normalnej wizycie..
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.