IP: *.play-internet.pl 31.01.12, 16:22
Kto zna fajne miejsce ,gdzie mozna uczeszczac na aerobik?
Edytor zaawansowany
  • Gość: bi IP: 101.109.146.* 31.01.12, 17:21
    polecam dietę NŻT - Nie Żreć Tyle
  • net.kielonek 31.01.12, 18:18
    Znam wiele "fajnych" miejsc.
    --
    znowu do internetu się dorwałem!!!
  • Gość: MagdaJ IP: *.bnet.pl 31.01.12, 20:20
    Nie ma jak inteligentne odpowiedzi...pewnie pisali je Panowie aż żal..
  • net.kielonek 31.01.12, 20:48
    Pozwolę sobie nie zgodzić z Pani opinią na temat inteligencji (nie mojej oczywiście, której zupełny brak dostrzeżono u mnie już w embrionalnej postaci) powyższych wypowiedzi.
    Zazwyczaj poziom odpowiedzi dostosowywany jest do poziomu pytania i w przypadku
    kiedy ktoś pyta o "fajne miejsce" musi spodziewać się "fajnych" odpowiedzi.
    "Chodzi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa"
    Taki napis widziałem w jednej z klas, w której sprząta moja znajoma i piliśmy tam wódkę
    potajemnie.
    --
  • Gość: MagdaJ IP: *.bnet.pl 31.01.12, 22:18
    Nie wątpię, że piliście nie tylko wódkę w tej klasie.. Określenie "fajnie" jest określeniem potocznym i pewnie autorka postu szuka miejsca, które po prostu ktoś poleci jej jako miejsce sprawdzone. Natomiast Pan, Panie net-kielonku zapewne zna wiele fajnych miejsc choć niekoniecznie są one związane z tematem niniejszego postu.
  • net.kielonek 31.01.12, 23:01
    Tak, to potoczne określenie, ale czy zawsze trzeba się godzić na popkulturę?
    Nie trzeba, można mieć inne zdanie droga Pani.
    Ponadto skoro autorka wątku musi mieć tłumacza swoich intencji, które tutaj
    zwerbalizowała to znaczy, ze mam prawo uśmiechnąć się do tego.
    Biorę jednak Pani post za dobrą monetę i pogrążam się w kontemplacji flaszki,
    którą otwarłem przed chwilą.
    Zdrówko!
    --
  • Gość: MagdaJ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.12, 13:25
    Panie net_kielonek oczywiście może mieć Pan swoje zdanie (czego ja w żadnym fragmencie moich postów Panu nie odmawiam) natomiast czy warto się tak spinać i pochylać nad tematem babskiego aerobiku? Moim zdaniem nie warto. Ma być fajnie i już! :) My kobiety już wiemy jak to zinterpretować. Pozdrowienia
  • Gość: chetna__ IP: *.play-internet.pl 01.02.12, 10:10
    Witam wszystkich:)no widzę,że wywiazała się niezła dyskusja:)a ja dale nic nie wiem:)Nie jestem osoba młoda,wiec pozwoliłam sobie w taki sposób sprecyzować moje pytanie nie przypuszczając ,że wywoła to taka dyskusje:)a z nadwagą nie mam problemów,postanoiwiłam zadbać o swoja kondycję,więc ponownie zadaję moje pytanie:)Panie kielonek od jakiegoś czasu czytam Pana wypowiedzi no no no (lubie je czytać)widać,że z byle jakiej miski pan nie jadł:)pozdrawiam
  • Gość: Karolina IP: *.zabrze.vectranet.pl 01.02.12, 16:50
    Witam...myślę że powinno się ignorować wpisy kielonka.........człowiek ma jakieś problemy z dzieciństwa, pewnie nie był doceniany,chwalony...żal...

A jeżeli chodzi o aerobik...to w Zabrzu jest wiele miejsc gdzie można poćwiczyć -polecam aerobik na hali mosir
  • net.kielonek 01.02.12, 19:57
    Oczywiście, że moje wpisy należy ignorować mając na uwadze dzieciństwo, które pod mostem spędziłem bity po łbie przez ojca menela i odrzucony przez niepiśmienną matkę.
    To prawda, że nikt mnie nie chwalił, byłem brzydki jak prezes Kaczyński i głupi jak but z lewej nogi. Z biegiem czasu moja uroda jeszcze podupadła, durnota pogłębiła się i taki oto jestem
    paskudny jak moje głupawe wypowiedzi.
    Dziękuję Karolinie(Karolowi) za dobre serce i gratuluję przenikliwości, która odkryła
    całą prawdę o mojej osobie.
    A jeżeli chodzi o aerobik to moje o nim pojęcie jest równe pojęciu jakie mam o
    życiu nietoperzy w północnej Szwajcarii.
    Zdrowie ludzi, którzy w jesieni życia uwierzyli, że zmęczenie i katowanie ciała
    może mieć zbawienny wpływ na samopoczucie!
    Ja nie wierzę, flaszkę wybieram.
    --
  • Gość: Zabrzanka IP: *.zabrze.vectranet.pl 01.02.12, 21:08
    Też polecam aerobik w hali sportowej
  • Gość: chetna__ IP: *.play-internet.pl 01.02.12, 22:13
    Czy ja mówie o katowaniu ciałą??Mam ponoć zrobić coś dla siebie,to jest rada kogoś bliskiego.
  • Gość: chetna__ IP: *.play-internet.pl 01.02.12, 22:17
    Kielonek no aż taka stara nie jestem:)ale ruszać sie lubie:)Ty w każdej wypowiedzi wspominasz o "flaszce"czy jestes w aż takiej desperacji?????
  • net.kielonek 01.02.12, 22:52
    Ostatnie wiadomości do dobrych nie należą, ale daleki od desperacji jestem.
    Wódkę po prostu lubię.
    Za pamięć!
    --
  • Gość: ćwicząca IP: *.zabrze.vectranet.pl 24.02.12, 19:31
    też szukam ciekawego miejsca,ktos polecał lady fit ale niestety sala z latającymi kłakami kurzu, instruktorka w czasie ćwiczeń dopiero szuka płyt z muzyką, no i nie działająca klimatyzacja
  • kipen1 24.02.12, 19:45
    A ja polecam FitIn na Boboli. Uczęszczam, ćwiczę, a po "wszystkim" relaks w saunie.
  • Gość: Kasia IP: *.zabrze.vectranet.pl 25.02.12, 18:03
    A ja szukam fajnej siłowni dla kobiet w Zabrzu...którą polecacie?
  • net.kielonek 25.02.12, 18:57
    Zaraz reklamówka zostanie wklejona,
    tani chwyt, stary jak internetowe fora.
    --
    Gdyby tak zawsze mieć flaszkę i czas.
  • Gość: Kasia IP: *.zabrze.vectranet.pl 26.02.12, 13:24
    Dziewczyny czekamy na propozycję...gdzie jest dla nas fajne miejsce do ćwicczeń?
  • Gość: ? IP: *.zabrze.vectranet.pl 29.02.12, 19:49
    ciężko o przyzwoitą salę z klimatyzacją i instruktora

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka